Fuente
360° | Перед світанком в Україні Трамп зробив на брифінгу заяву "Думаю, між У...
44 Vistas/Alcance
2025-04-13 16:03
Mensaje №10316
Перед світанком в Україні Трамп зробив на брифінгу заяву "Думаю, між Україною та Росією все має бути гаразд, і ви дуже скоро про це дізнаєтесь. Настає момент, коли треба або змиритися, або заткнутися, і подивимося, що з цього вийде". І десь за 4 години по цій заяві Росія вдарила двома ракетами по Сумах. 99 поранених, з них 11 дітей. 31 загиблий - з них 2 дітей. Удар було завдано двома балістичними ракетами типу “Іскандер-М”/KN-23 (північнокорейська Хвасонґ) з касетним боєприпасом (тому і загинули майже всі в тролейбусі). Запускали російські розрахунки 112-ї та 448-ї ракетних бригад з території Воронєжскої (н.п. Ліскі) та Курської (н.п. Лєженькі) областей (як повідомило ГУР МОУ). ==І це все - після впевнених заяв, що Віткофф поїхав з вимогами Путіна щодо припинення вогню, тому дуже скоро Трамп погодить передачу Росії всього зазначеного і війна припиниться на певний час. Отже, Путін переконаний, що саме ракетні удари по цивільних українцях - оптимальний і найбільш правильний формат взаємодії з Трампом. Найкращий інструмент, щоб отримати бажане. Вдарити, викотити вимоги - і знов вдарити для закріплення дипломатичних позицій, щоб зменшити шанси на відмову. Після такої Вербної неділі в Сумах Трамп поставлений в доволі незручну позу з його вранішнім "змиріться чи замовкніть"/ "put up or shut op" до непозначених адресатів. Призначити адресатом "замовкніть" Україну після такого? Його не зрозуміє ніхто. Призначити Путіна? Доведеться розвивати тези і вдаватись до конкретних кроків. Коротше, Путін дочекався чергової експресивної заяви Трампа-миротворця - і поставив його у відповідну позу. А нам слід зробити власні висновки. Чи не найбільш критична наша оборонна задача - розвиток власної ракетної програми. Щоб щоразу завдавати аналогічних ударів по людях у відповідь. Крім військових цілей завдавати ударів і по цивільних. Бо це єдина мова, яку розуміє Росія і країни Вісі зла загалом. Нам немає насправді особливого сенсу зображувати дотримання гуманістичних європейських цінностей, тримати пісне обличчя. Бо це ні на що не впливає: ні на обсяг допомоги, ні на поведінку ворога. ==До речі, призначення Кремлем удару на Вербну неділю/ Palm sunday (ну, по факту вона реально Пальмова; та й цим роком Пасха і Пальмова неділя відбуваються одночасно і в православних, і в католиків, і в протестантів) прекрасно відтінило не тільки сьогоднішню заяву Трампа, але й вчорашню історію з сильнохристиянином держсекретарем США Марко Рубіо. Вчора якраз повідомили, що Рубіо розіслав вимоги до держслужбовців доносити на антихристиянські висловлювання/ позиції колег -"прояви упередженості до християн". Цікаво, Рубіо назве такий вчинок Путіна "упередженістю до християн"? Бо ж частина загиблих і поранених якраз йшли до церкви, поряд з якою поцілила ракета, - святити вербу. Представник Трампа по Україні Келлоґ, вже заявив, що такий удар - по цивільних саме у Вербну неділю - "переходить всі межі пристойності". "Як колишній військовий лідер я розумію, що таке націлювання, і це неправильно. Ось чому президент Трамп так старанно працює над тим, щоб покласти край цій війні". І це схоже на натяк, що Трамп цей злочин проігнорує у властивому йому стилі. "Тисячі гинуть, я хочу, щоб це припинилось" - і все. Але, можливо, Білий дім все ж піде на якусь конкретнішу реакцію. Якщо виборці-християни відреагують достатньо сильно.