Fuente
НАДС | Відбулася мотиваційна сесія в рамках Всеукраїнської програми ментально...
517 Vistas/Alcance
2023-04-14 13:35
Mensaje №1611
🙌Відбулася мотиваційна сесія в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «ТИ ЯК?», ініційована Першою леді Оленою Зеленською. В числі учасників заходу - Голова НАДС Наталія Алюшина та директор Вищої школи публічного управління Юлія Лихач. 👉Дводенна стратегічна сесія «Координація. Спроможність. Сталість» передбачала ознайомлення, фахову експертизу й тестування ряду проектів задля подальшого скоординованого напрацювання механізму, що дозволить уявити, як має виглядати державна послуга з психосоціальної підтримки. Також учасники зосередилися на питанні позбавлення стереотипів щодо психічного здоров’я. ✅«Ми щоденно знаходимося у стані тривоги через виклики війни і мусимо дбати про ментальне здоров`я. Програма «ТИ ЯК?», ініційована Першою леді, вчить «вимикати» внутрішню тривогу. Це корисний інструментарій для публічних службовців з опанування навичок турботи про себе та інших. Відповідну роботу Агентством вже розпочато», - зазначила Наталія Алюшина.✍️ Більше: http://bit.ly/3zZqQj7