Fuente
MIRAX UA | Шановні інвестори!!!Як Вам всім відомо за дорученням Віталія Кличка пр...
2 640 Vistas/Alcance
2023-10-06 07:46
Mensaje №1194
Шановні інвестори!!!Як Вам всім відомо за дорученням Віталія Кличка проводиться аудит діяльності Компанії Київміськбуд результати якого обіцяли оприлюднити в середині жовтня. Це ключовий момент на підставі якого місто (депутати) будуть вирішувати долю (фінансування) Київміськбуду, а відповідно і реальність добудови наших квартир.Саме тому ВАЖЛИВО зараз відстояти свої права!!!Пропонуємо вам зустрітись 18 жовтня о 10:00 біля будівлі КМДА (вул. Хрещатик, 36), щоб нагадати владі про те, що саме місто Київ володіє 80% акцій Кивміськбуд і кожному подати звернення на Мера Віталія Кличка з вимогою оприлюднити результати аудиту і прийняти рішення відносно фінансування Київміськбуд і відновлення будівництва наших ЖК.Для привертання більної уваги шановних посадовців з собою пропонуємо взяти плакати з гаслами на Ваш розсуд (окрім нецензурної лексики/образ, закликів до протиправних дій тощо).ВАЖЛИВО щоб на дане повідомлення відреагував КОЖЕН інвестор, бо саме час дій, а не роздумів!!! Прийти і подати звернення підписане інвестором може будь-яка особа: член сім'ї, родич, знайомий тощо), це не заборонено законодавством)Важливо ПРИЙТИ.Просимо поводитись пристойно, нецензурна лексика, бійки тощо заборонені, просимо не дати можливість владі дискредитувати наші мирні дії. І звісно реагуємо на тривоги, слідкуємо за станом здоров'я.Деталі Ви можете обговорити в групах Ваших ЖК.Наразі мсцева влада реагує на мирні акції що проводились під КМДА. Сподіваємось і наше питання не залишиться поза увагою влади. Спільні - сильні💪. Слава Україні💙💛P.S. гарний шанс для всіх онлайн-активних інвесторів проявити свої слова на ділі, не лише писати у групах пропозиції, скаги та обурення відсутністю будівництва, а прийти та діяти!!!P.P.S Приходьте з документом за зразком в файлі нижче