Fuente
MIRAX UA | Дякую всім присутнім. Зустріч важлива і дуже плідна.Коротко про те, пр...
2 420 Vistas/Alcance
2024-03-04 18:12
Mensaje №1201
Дякую всім присутнім. Зустріч важлива і дуже плідна.Коротко про те, про що домовилися.Працюємо далі професійними мікро-групами. Кожна в своєму напрямку.ГРУПА 1. ПРИСУТНІСТЬ В КБМДмитро Лісовий @Dim000nВікторія ГордієнкоМета - потрапити на загальні зустрічи з КМБ, звітувати інвесторам Міракс. Бути там не тільки вухами і очима, а й голосом. Поверніться будь ласка до нас з інфо, що потрібно щоб потрапити туди.ГРУПА 2. ЮРИДИЧНАВолодимир Дзобань (юр лід) @vdz56Анна Рождественна (орг питання) Катя Шолух (залишки фонду) @zxcmnbv1Мета - юридичні шляхи вирішення нашого питання. Позови, запити, суди. Якщо потрібні ще люди чи навіть сторонні юристи - будь ласка долучайте, заходьте, ми підтримаємо. План є. Його можна починати втілювати. Поверніться до нас з термінами, приблизними таймінгами - коли що реалістично подати.ГРУПА 3. ЖУРНАЛІСТСЬКАКатя Нестеренко @Nesti_KatyaАнтон Степюк @anton8191Мета - взаємодія зі ЗМІ, сюжети в медіа, в тому числі СММ. Будь ласка, поверніться з планом дій - що наразі можна зробити і які ресурси для цього потрібні.Це перші завдання для кожної з груп. Якщо хтось розуміє, що може бути корисним в тій чи іншій групі, або має якісь ідеї, то пишіть, приходьте, єднайтеся з людьми, хто вже в групах.Тут би ще біля кожного імені поставити нік в телеграм, щоб можна було клікнути і написати. Але я не знаю ваших ніків )Зустрічи погодили проводити щомісяця. Обговорюватимемо на початку кожного місяця, що зроблено, які плани, що стоїть на заваді і т.п.Ще раз дякую всім за активність.