Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - MIRAX UA
Añadido 28 oct. 2021

MIRAX UA

@MiraxUA
Número de suscriptores: 735
Fotos: 697
Videos: 115
Enlaces: 80
Descripción:
Канал інвесторів ЖК Міракс Довідка: MIRAX - ЖК від Київміськбуд. Київ, вул. Глибочицька, 43. Введення в ексулуатацію - IV кв. 2019 р. Питання стосовно каналу: @Slawko Посилання на цей канал: t.me/MiraxUA Чат Миракс Соседи: @MiraxChat mirax.kiev.ua

👥 Número de suscriptores

735
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: 0

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,420 24-03-04 18:12
Дякую всім присутнім. Зустріч важлива і дуже плідна.Коротко про те, про що домовилися.Працюємо далі професійними мікро-групами. Кожна в своєму напрямку.ГРУПА 1. ПРИСУТНІСТЬ В КБМДмитро Лісовий @Dim000nВікторія ГордієнкоМета - потрапити на загальні зустрічи з КМБ, звітувати інвесторам Міракс. Бути там не тільки вухами і очима, а й голосом. Поверніться будь ласка до нас з інфо, що потрібно щоб потрапити туди.ГРУПА 2. ЮРИДИЧНАВолодимир Дзобань (юр лід) @vdz56Анна Рождественна (орг питання) Катя Шолух (залишки фонду) @zxcmnbv1Мета - юридичні шляхи вирішення нашого питання. Позови, запити, суди. Якщо потрібні ще люди чи навіть сторонні юристи - будь ласка долучайте, заходьте, ми підтримаємо. План є. Його можна починати втілювати. Поверніться до нас з термінами, приблизними таймінгами - коли що реалістично подати.ГРУПА 3. ЖУРНАЛІСТСЬКАКатя Нестеренко @Nesti_KatyaАнтон Степюк @anton8191Мета - взаємодія зі ЗМІ, сюжети в медіа, в тому числі СММ. Будь ласка, поверніться з планом дій - що наразі можна зробити і які ресурси для цього потрібні.Це перші завдання для кожної з груп. Якщо хтось розуміє, що може бути корисним в тій чи іншій групі, або має якісь ідеї, то пишіть, приходьте, єднайтеся з людьми, хто вже в групах.Тут би ще біля кожного імені поставити нік в телеграм, щоб можна було клікнути і написати. Але я не знаю ваших ніків )Зустрічи погодили проводити щомісяця. Обговорюватимемо на початку кожного місяця, що зроблено, які плани, що стоїть на заваді і т.п.Ще раз дякую всім за активність.
👁 2,640 23-10-06 07:46
Шановні інвестори!!!Як Вам всім відомо за дорученням Віталія Кличка проводиться аудит діяльності Компанії Київміськбуд результати якого обіцяли оприлюднити в середині жовтня. Це ключовий момент на підставі якого місто (депутати) будуть вирішувати долю (фінансування) Київміськбуду, а відповідно і реальність добудови наших квартир.Саме тому ВАЖЛИВО зараз відстояти свої права!!!Пропонуємо вам зустрітись 18 жовтня о 10:00 біля будівлі КМДА (вул. Хрещатик, 36), щоб нагадати владі про те, що саме місто Київ володіє 80% акцій Кивміськбуд і кожному подати звернення на Мера Віталія Кличка з вимогою оприлюднити результати аудиту і прийняти рішення відносно фінансування Київміськбуд і відновлення будівництва наших ЖК.Для привертання більної уваги шановних посадовців з собою пропонуємо взяти плакати з гаслами на Ваш розсуд (окрім нецензурної лексики/образ, закликів до протиправних дій тощо).ВАЖЛИВО щоб на дане повідомлення відреагував КОЖЕН інвестор, бо саме час дій, а не роздумів!!! Прийти і подати звернення підписане інвестором може будь-яка особа: член сім'ї, родич, знайомий тощо), це не заборонено законодавством)Важливо ПРИЙТИ.Просимо поводитись пристойно, нецензурна лексика, бійки тощо заборонені, просимо не дати можливість владі дискредитувати наші мирні дії. І звісно реагуємо на тривоги, слідкуємо за станом здоров'я.Деталі Ви можете обговорити в групах Ваших ЖК.Наразі мсцева влада реагує на мирні акції що проводились під КМДА. Сподіваємось і наше питання не залишиться поза увагою влади. Спільні - сильні💪. Слава Україні💙💛P.S. гарний шанс для всіх онлайн-активних інвесторів проявити свої слова на ділі, не лише писати у групах пропозиції, скаги та обурення відсутністю будівництва, а прийти та діяти!!!P.P.S Приходьте з документом за зразком в файлі нижче
👁 414 23-03-17 17:10
Журналисты наглядно продемонстрировали, кто стоит за строительной мафией в КиевеНа схеме видно, что курирует весь схематоз Комарницкий через свою правую руку Алену Марченко.С Кличко и силовиками решает вопросы кум мэра Палатный.Архитектурный и Земельный департаменты КГГА, Земельная комиссия Киевсовета полностью под контролем Комарницкого и работают на обилечивание застройщиков через выдачу ГУО и землеотводов.На удивление все еще велико влияние Непопа, крепко держащего Департамент жилобеспечения с его жирными строительными КП.На стороне застройщиков мафию представляют не менее “уважаемые люди”. Это и нардеп от ОПЗЖ Исаенко, недавно получивший подозрение от НАБУ. И бессменный глава Киевгорстроя Кушнир.Молчанова, Столар, Зубик, Вавриш, Никонов и прочие фамилии, которые у всех на слуху, но до сих пор без подозрений от правоохранителей.Хочется верить, что новый глава НАБУ Семен Кривонос, не понаслышке знающий о работе системы, положит конец этому беспределу и виновные ответят по закону.Подробнее читайте в статье "Народной правды"🇺🇦Реальная Война