Fuente
Mind of Zwiebel | Знову наснилась Л. К., хоча я колись просив її припинити. Ми зустрілис...
35 Vistas/Alcance
2025-12-23 08:52
Mensaje №2712
Знову наснилась Л. К., хоча я колись просив її припинити. Ми зустрілися в парку нашого міста, привітались і почали спілкуватись, повільно крокуючи. Я знайшов якогось конверта, всередині виявився залізничний квиток, яким хтось не скористався, і вирішив показати, як можна потрачені на нього гроші закинути на свою карту - пояснив я це тим, що потрібно грамотно розпоряджатись додатковими ресурсами, які приходять практично нізвідки. В процесі чомусь завантажувалось і відтворювалось моє повідомлення, яке я відправив другові - в ньому йшлось про летючого корабля з гри Морровінд. І от, закінчивши з квитком, я почув чийсь свист - це були троє хлопців, що проходили повз, мабуть вони спочатку подумали, що я якийсь їхній знайомий, а потім пішли собі далі. Ми з Л. К. тим часом стояли, вона торкнулась мого обличчя, і сказала - "так холодно", я взяв її руку, запхнув собі під капюшона, за шию, сказавши - "ось тут трошки тепліше". Я подивився їй в очі і сказав: "так прикольно у тебе в очах небо з хмарками відбивається", на що вона посміхнулась і ми пішли, при цьому вона взяла мене під руку і наші пальці ніжно сплелись.Ми вийшли з парку до центру міста, блукали вулицями, і тут мені дещо спало на думку:- Слухай, а оця прогулянка, спілкування, місто - це мені все сниться?- Так...- Тоді чому ж ти не повториш це в реалі? Що тобі заважає?- Сам розумієш.. У мене було багато подій у житті, які збільшили відстань між нами, а ще переїзди. Стільки всього відбувалось.Я хотів запропонувати зв'язатись зі мною, але мене викинуло зі сну, як то іноді буває в усвідомлених сновидіннях.#MindOfZwiebel #DreamsOfZwiebel