Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Mind of Zwiebel
Añadido 12 feb. 2022

Mind of Zwiebel

@MindOfZwiebel
Número de suscriptores: 48
Fotos: 1,340
Videos: 28
Enlaces: 368
Descripción:
Роздуми про життя, жизнь, жисть і жесть. Всесвітня мудрість і цікаві думки, що відвідують шалену голову Цвібеля. @AndreasZwiebel

👥 Número de suscriptores

48
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -4

👁️ Vistas promedio por mensaje

31
Promedio/Día:: 11
Promedio/Tiempo:: 36
ERR: 64.58%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 79 26-01-12 00:54
Cunnilingus familiaris: гіпотетичний соціально-біологічний організм, асоційований з позитивною жіночою реакцієюАнотаціяУ цій роботі розглядається гіпотетичний вид Cunnilingus familiaris — умовна біологічна сутність, що виникла на перетині латинської термінології, еволюційної психології та народного фольклору. Метою дослідження є формальне «наукове» обґрунтування сприйняття цього виду як істоти, що статистично подобається жінкам.1. ВступУ науковій традиції відомо чимало випадків, коли абстрактні явища описуються мовою біології (пор. Homo economicus, memetic organisms). У цій статті пропонується розглянути Cunnilingus не як поведінковий термін, а як умовний зоологічний об’єкт, що існує у вигляді повторюваного патерну взаємодії.2. Таксономічна пропозиціяЦарство: Animalia (умовно)Тип: SocialisКлас: Mammalia SympathicaРід: CunnilingusВид: Cunnilingus familiarisНазва familiaris запозичена з класичної зоології (пор. Canis familiaris) і вказує на здатність виду до тривалого співіснування з людиною та формування емоційного зв’язку.3. Морфологічні та поведінкові ознакиНа відміну від класичних тварин, C. familiaris не має стабільної фізичної форми. Його «тіло» проявляється через:уважність,ритмічність дій,високу сенсорну чутливість,адаптивну реакцію на зворотний зв’язок.Ці риси добре задокументовані в працях з нейробіології задоволення та соціальної взаємодії (див. огляди з affective neuroscience).4. Ареал та екологічна нішаАреал C. familiaris — приватні простори з високим рівнем довіри. Вид не виживає в агресивному або байдужому середовищі. Його екологічна ніша — добровільна, консенсуальна взаємодія, де він виконує симбіотичну функцію.5. Реакція самок виду Homo sapiensЕмпіричні дані з сексології та психології (Laumann et al., Levin, Basson) вказують, що поведінкові патерни, асоційовані з Cunnilingus familiaris, корелюють із:підвищеним рівнем задоволення,позитивною емоційною оцінкою партнера,зростанням ймовірності повторної взаємодії.У популярному дискурсі це узагальнюється формулою:«цей вид подобається жінкам».
👁 35 25-12-23 08:52
Знову наснилась Л. К., хоча я колись просив її припинити. Ми зустрілися в парку нашого міста, привітались і почали спілкуватись, повільно крокуючи. Я знайшов якогось конверта, всередині виявився залізничний квиток, яким хтось не скористався, і вирішив показати, як можна потрачені на нього гроші закинути на свою карту - пояснив я це тим, що потрібно грамотно розпоряджатись додатковими ресурсами, які приходять практично нізвідки. В процесі чомусь завантажувалось і відтворювалось моє повідомлення, яке я відправив другові - в ньому йшлось про летючого корабля з гри Морровінд. І от, закінчивши з квитком, я почув чийсь свист - це були троє хлопців, що проходили повз, мабуть вони спочатку подумали, що я якийсь їхній знайомий, а потім пішли собі далі. Ми з Л. К. тим часом стояли, вона торкнулась мого обличчя, і сказала - "так холодно", я взяв її руку, запхнув собі під капюшона, за шию, сказавши - "ось тут трошки тепліше". Я подивився їй в очі і сказав: "так прикольно у тебе в очах небо з хмарками відбивається", на що вона посміхнулась і ми пішли, при цьому вона взяла мене під руку і наші пальці ніжно сплелись.Ми вийшли з парку до центру міста, блукали вулицями, і тут мені дещо спало на думку:- Слухай, а оця прогулянка, спілкування, місто - це мені все сниться?- Так...- Тоді чому ж ти не повториш це в реалі? Що тобі заважає?- Сам розумієш.. У мене було багато подій у житті, які збільшили відстань між нами, а ще переїзди. Стільки всього відбувалось.Я хотів запропонувати зв'язатись зі мною, але мене викинуло зі сну, як то іноді буває в усвідомлених сновидіннях.#MindOfZwiebel #DreamsOfZwiebel
👁 40 25-11-16 07:19
Наснився шкільний урок фізики, але з суттєвою різницею від тих, що у мене були у школі: замість фізички, яка нудно надиктовувала формули і змушувала їх зазубрити, був вчитель, який приніс пристрій схожий на електрофорну машину (2 скляні диски на одній осі, обертаються в різні напрямки, мають розділені сектори з металу, там ще видно накопичуючі елементи і розрядник з регульованою шириною). Фізик поставив той пристрій на стіл, підключив довгі дроти від нього до найближчої парти (вочевидь, щоб дати живлення мотору і не обертати власноруч), при цьому один з однокласників щось сказав про лейденські банки, що були на пристрої в якості накопичувачів. Фізик ввімкнув живлення, пристрій запустився, почав клацати розрядами, а після зменшення відстані на розряднику клацання перетворилось на високочастотний шум. Я вирішив пошуткувати:- О, кльова річ! Я собі теж такого хочу, вдома поставлю.- Для чого?- Щоб музику на ньому вмикати. Буде це, як його - спікерфон, високовольтний.- Хороша думка, але для якісного відтворення звуку потрібно подумати про модуляцію і фільтрацію, що досить важко на такій конструкції і на такій напрузі.Потім фізик почав замальовувати на дошці схематичне позначення різних складових частин пристрою, а поки я пересідав на передню парту і шукав зошита - він все витер і я нічого не встиг перемалювати. Я подивився у зошит до сусідки по парті - вона теж нічого не встигла.#MindOfZwiebel #DreamsOfZwiebel
👁 35 25-05-25 18:50
З 25 по 27 травня 2025 року оголошено Днями жалоби на території Коростишівської територіальної громадиВідповідно розпорядження міського голови № 193 від 25.05.2025 року, з метою вшанування світлої пам’яті жителів Коростишівської територіальної громади: МАРТИНЮК Тамари Ігорівни, 29.05.2013 р.н., МАРТИНЮКА Станіслава Ігоровича, 20.09.2016 р.н., та МАРТИНЮКА Романа Ігоровича, 02.02.2008 р.н., які загинули внаслідок російської агресії та ракетного удару по місту Коростишів 25 травня 2025 рокуОГОЛОШЕНОз 25 по 27 травня 2025 року Днями жалоби на території Коростишівської територіальної громади.На знак скорботи приспустити Державнi Прапори Украiни на будiвлях i спорудах органiв мiсцевого самоврядування, пiдприємствах, установах i органiзацiях, незалежно вiд форм власностi.Обмежити проведення розважально – концертних заходiв на територiї громади, заборонити звучання розважальноi музики у закладах торгiвлi, громадського харчування та в громадських мiсцях.https://www.radiokor.com.ua/2025/05/25/jaloba/
👁 33 25-03-25 20:28
Хочеться простого, человєчєского... зараз сформулюю..Є одна працівниця медицини з галузі психотерапії, чи то психіатрії, не знаю навіть її призвища і імені. Але вона люто спаскудила життя моїй подрузі. Їй потрібна була допомога з виправлення ментального стану, довірилась їй у важкий період. Ця пані психіатр виписала якісь медикаменти, які помітно погіршили її емоційний стан, настрій і самопочуття, а у відповідь на скарги - вирішила збільшити дозу, мабуть щоб добити нахуй чи довести до крайнощів, або це був медичний експеримент.Хочеться згодувати тій мозгоправці півпачки седативних засобів, дати запити ацетоном, і відправити на вихід, з вікна 9 поверху, мармизонькою об асфальт, і щоб потім у її кишенях знайшли записку з текстом "я помилялась".Жорстоко? Дуже. Справедливо? Не можу точно сказати. Але це могло би припинити такі експерименти. Можливо результати тих експериментів могли б врятувати життя і здоров'я дуже багатьом людям, тільки мені від того не легше, і подрузі також.Отакіот негативні думки на сьогоднішній вечір. Так, я буваю дуже жорстоким, але лише тоді, як маю вагому причину.#MindOfZwiebel
👁 27 25-03-23 01:50
"Не варто плутати випадковість із долею."(Містер Еко, серіал "Загублені")Впродовж свого невеликого періоду самотності я вирішив передивитись цей легендарний серіал, ну а зараз, о 3 годині ночі ділюся своїми думками, виходячи на односторонній зв'язок.Згадав тут про різноманітні ворожіння, генератори випадкових даних, народні прикмети і знаки долі. Всі вони являють собою індикатори, які показують певні відомості, які залежать від контексту. Ті самі карти Таро можуть надавати інформацію залежно від запитання і розкладу, вона може містити один з можливих шляхів подальшого розвитку подій, щось підказати, від чогось застерегти. Народні прикмети теж мають схожу суть, але з'являються випадково, спонтанно, неконтрольовано. Та і з генераторами випадкових чисел теж цікаво: значення, яке приходить у відповідь на запит, залежить від значення на лічильнику таймера, яке там було в момент звертання, та і числа ці можна зробити більш "випадковими" за допомогою певних технічних моментів.Але, незважаючи на все, що є між ними спільного і відмінного - інформація, яка надається вищезгаданими індикаторами, може стати для когось знаком долі: наприклад - підказка, застереження, надія. То ж іноді варто прислухатись до знаків долі, навіть якщо вони здаються якимись випадковостями.Ну а ще, ви можете використати для цього якісь із моїх ботів, що я для вас створив: поворожити на картах Таро (@taro_ua_bot), отримати відповідь на запитання (@the_oracle_ua_bot), або щоденне ворожіння (@chinese_cookies_ua_bot). Також я поставив запитання, відповідь на яке залежить від кольору, який ви запалите на моїй лампочці (@zwiebel_light_00_bot) - хай це буде індикатором (ну чи знаком долі, if you please) для мене.#MindOfZwiebel
👁 41 25-03-20 08:10
Хочу якийсь час побути наодинці в режимі офлайн, без жодного спілкування і будь-якої взаємодії з кимось, провести певний час наодинці з самим собою.. Можливо на каналі будуть з'являтись якісь дописи, які я публікуватиму за допомогою бота. Там я ділитимусь думками і настроєм, не заходячи в телеграм, а значить нічого не читатиму і не відповідатиму - такий собі односторонній зв'язок.На період моєї відсутності запускаю флешмоб "Запитай Цвібеля". Суть проста: за допомогою бота @anonimka_zwiebel_bot ви задаєте будь-яке питання, а я потім на нього відповідаю максимально чесно і відверто. Оскільки я якийсь час не буду виходити на зв'язок, то прочитаю всі питання дещо пізніше, ну і відповіді також будуть пізніше. Але так навіть ще цікавіше, правда ж?А ще ви можете взяти участь в аукціоні і позмагатися за можливість виграти світилку, яка працює від повербанка, причому робить це доволі ефективно і економно. Всі умови - https://www.facebook.com/100002541871622/posts/9624255117669122/?app=fblОтже, погнали!
👁 39 25-01-05 21:04
Мене намагаються переконати, що деякі мої творіння нахуй нікому не треба в тилу, їх можна лиш відправляти бійцям на фронт. Я би попросив переконати мене у зворотному - але не зараз, мене просто цікавить ваша думка.Впродовж своєї боротьби з апатично-депресивним станом в режимі повного відгородження від спілкування, я перероблюю виведені з ладу під'їздні світильники на живлення від повербанка (роз'єм USB-C, можна припаяти юсб-хвостика), колись записував відео - https://www.youtube.com/watch?v=4PZS0XYTWVI. Декілька штук вже готові до відправки по бліндажам на фронті (це в приорітеті) чи по цивільним укриттям у тилу. Такий світильник споживає 0.4-0.6 ампер, а значить працюватиме десь півтори-дві години на кожну чесну тисячу ємності (тестував одного такого - повербанк видав 7500 махів ємності і протримався трохи більше 13 годин). Я б назвав ці світилки "пристроями, якими я ділюся світлом своєї душі", але оскільки у мене зараз не підходящий для цього моральний стан - то це просто засоби для перетворення електричної енергії у світло.Тепер найважливіше. Я думаю розіграти одного такого світильника на аукціоні, а виручені кошти витратити на придбання деталей (підвищуючий перетворювач, або "повишайка"), але мене намагаються переконати, що буде набагато більше толку у відправці їх військовим безкоштовно, бо цивільні у такому не братимуть участі, і тим же цивільним такі світилки не потрібні, та і волонтери розповідають про те, що люди останнім часом мало донатять.Отже, оскільки я тимчасово відправляю дописи на канал за допомогою бота, не заходячи в телеграм, а бот вміє відправляти лише текст - то прошу кожного і кожну в коментах до даного допису відповісти на питання: чи взяли б ви участь в аукціоні, щоб позмагатись за отримання такого світильника? Тільки чесно - уявіть собі, що ви просто наштовхнулись на аукціона, не знаючи що там розігрується моє творіння, а знаєте лиш характеристики і опис. Я вже потім почитаю коменти і вирішу - чи передати всі екземпляри на фронт, чи приберегти одного і розіграти на аукціоні.Дякую за відгук!(відправлено з того ж самого бота)
👁 41 25-01-02 18:47
Вкотре натрапив на сайт SCP Foundation, ознайомився з "методом коробки" - це пам'ятка, згідно з якою об'єкти відносять до певної класифікації:- якщо об'єкт покласти в коробку, віднести її подалі, і нічого поганого не станеться - то це, швидше за все, Безпечний;- якщо об'єкт покласти в коробку, віднести її подалі, і наслідки важко передбачити - то найімовірніше, Євклід;- якщо об'єкт покласти в коробку, він з неї легко вирветься і при цьому може нанести шкоду - то це Кетер;- якщо об'єкт і є коробка - то це Таумієль;- якщо об'єкт здатен запхати в коробку кого завгодно і що завгодно - то це Аполіон.З метою відгородитись від спілкування я повторив один свій експеримент: зарядив свого телефона повністю, запустив на ньому програмку і кудись поклав (не в коробку). Програмка відключає вайфай, потім періодично перевіряє процентний відсоток батареї, і коли він менший за 13 - вмикає вайфай назад, і я знову на зв'язку. Якби телефон був у коробці - то його можна було б віднести майже до будь-якої класифікації: Безпечний (ну лежить собі, та і лежить), Євклід (важко сказати, коли він підключиться - через тиждень чи через два), Кетер (малоімовірно, але... ви мене знаєте).Окреме питання: до якої класифікації можна віднести коробку з котом Шредінгера і скриньку Пандори?(відправлено з бота)#MindOfZwiebel
👁 47 24-12-31 11:13
Замкнутися в собі, і на деякий час відгородитись від спілкування навіть з найближчими людьми - мабуть це саме те, що мені зараз потрібно. Я вже начебто впорався з негативом, який мене переповнював, залишилась лише апатія, яка приглушує практично всі мої відчуття і почуття - то ж ігри, фільми, обійми, пристрасть, смачний хавчик, чи якась творчість мало що здатна зараз вирішити... Та навіть якби мені дали пачку зубочисток, хірургічний набір для ампутації і залишили на пару годин зі зв'язаним росіянином - то навіть вивчення анатомії і методів катування не принесли б видимого і довготривалого полегшення.Знаю, зараз хтось рекомендуватиме піти до психотерапевтів і пройти курс антидепресантів, але ні тим ні іншим я не довіряю. А хто занадто сильно наполягатиме на антидепресантах - можете вкрутити таблетку собі в ніздрю, спочатку в ліву, потім у праву , а я вам з цим допоможу, як тільки відчую якесь полегшення свого поточного стану. Мені не потрібні жодні побічні ефекти, яких там просто дохуїща різних - мені вистачає і того, що відчуває одна моя дуже близька подруга: нові препарати, нові побічні ефекти - а я навіть не можу бути поряд щоб її підтримати, особливо в гострій фазі.. Я навіть трохи ненавиджу себе за це. Якщо ви і мені такого бажаєте - то я вас ненавиджу ще сильніше.Бережіть себе і своїх близьких! Намагайтесь бути поряд і підтримувати так, як самих себе.Своїми думками і побажаннями можете, як завжди, ділитися за допомогою бота-анонімки @anonimka_zwiebel_bot - я прочитаю, як тільки мені стане краще, даю слово сатаніста.#MindOfZwiebel