Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Mind of Zwiebel
Añadido 12 feb. 2022

Mind of Zwiebel

@MindOfZwiebel
Número de suscriptores: 48
Fotos: 1,340
Videos: 28
Enlaces: 368
Descripción:
Роздуми про життя, жизнь, жисть і жесть. Всесвітня мудрість і цікаві думки, що відвідують шалену голову Цвібеля. @AndreasZwiebel
Fuente

Mind of Zwiebel | Мене намагаються переконати, що деякі мої творіння нахуй нікому не тре...

Logotipo de la comunidad de telegram - Mind of Zwiebel Mind of Zwiebel @MindOfZwiebel
39 Vistas/Alcance 2025-01-05 21:04 Mensaje №2347
Мене намагаються переконати, що деякі мої творіння нахуй нікому не треба в тилу, їх можна лиш відправляти бійцям на фронт. Я би попросив переконати мене у зворотному - але не зараз, мене просто цікавить ваша думка.Впродовж своєї боротьби з апатично-депресивним станом в режимі повного відгородження від спілкування, я перероблюю виведені з ладу під'їздні світильники на живлення від повербанка (роз'єм USB-C, можна припаяти юсб-хвостика), колись записував відео - https://www.youtube.com/watch?v=4PZS0XYTWVI. Декілька штук вже готові до відправки по бліндажам на фронті (це в приорітеті) чи по цивільним укриттям у тилу. Такий світильник споживає 0.4-0.6 ампер, а значить працюватиме десь півтори-дві години на кожну чесну тисячу ємності (тестував одного такого - повербанк видав 7500 махів ємності і протримався трохи більше 13 годин). Я б назвав ці світилки "пристроями, якими я ділюся світлом своєї душі", але оскільки у мене зараз не підходящий для цього моральний стан - то це просто засоби для перетворення електричної енергії у світло.Тепер найважливіше. Я думаю розіграти одного такого світильника на аукціоні, а виручені кошти витратити на придбання деталей (підвищуючий перетворювач, або "повишайка"), але мене намагаються переконати, що буде набагато більше толку у відправці їх військовим безкоштовно, бо цивільні у такому не братимуть участі, і тим же цивільним такі світилки не потрібні, та і волонтери розповідають про те, що люди останнім часом мало донатять.Отже, оскільки я тимчасово відправляю дописи на канал за допомогою бота, не заходячи в телеграм, а бот вміє відправляти лише текст - то прошу кожного і кожну в коментах до даного допису відповісти на питання: чи взяли б ви участь в аукціоні, щоб позмагатись за отримання такого світильника? Тільки чесно - уявіть собі, що ви просто наштовхнулись на аукціона, не знаючи що там розігрується моє творіння, а знаєте лиш характеристики і опис. Я вже потім почитаю коменти і вирішу - чи передати всі екземпляри на фронт, чи приберегти одного і розіграти на аукціоні.Дякую за відгук!(відправлено з того ж самого бота)