Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Número de suscriptores

21 509
Promedio/Día:: +53
Promedio/Tiempo:: +117
Promedio/Mes:: +1028

👁️ Vistas promedio por mensaje

17 407
Promedio/Día:: 17,400
Promedio/Tiempo:: 15,486
ERR: 80.93%

📊 Mensajes por Día

2
Último día: 2
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

ЛАВРОВ - РУБІО. ЗВІТ. Відбулися телефонні переговори Держсекретаря США з міністром Лавровим. Заяви сторін.Лавров заявив, що рф, "у відповідь на злочини київського режиму" починають компанію по знищенню оборонного потенціалу України у Києві та Київській області. Лавров заявив, що компанію буде продовжено, згідно з наказом путіна, до повного виконання попередніх вимог кремля (територіальне, відсутність далекобійних ударів України). Лавров просить США "згадати про "дух Анкоріджу" та примусити Київ та Брюсель виконувати домовленості, які були там досягнуті. Лавров просить США посприяти виведенню дипломатичних місій з Києва та вивести свою. Лавров просить припинити процес постачання американської зброї до Києва "по будь яких схемах та програмах". Лавров заявив, що "київський режим знаходиться на межі політичного та військового краху і США повинні своїми зусиллями примусити його прийняти наші умови". Лавров просить США повернутися у переговорний процес між Україною та рф та "згадати нарешті "Дух Анкоріджу, який практично похований спільними зусиллями України иа Європи". Лавров допустив припинення бомбардувань Києва при наявності "дзеркальної готовності "київського режиму до деескалації". Рубіо попросив не вводити США у оману, бо про наявність загрози проведення компанії у вигляді серії масованих атак Києва Розвідспільноті США було відомо ще у березні. Рубіо заявив, що США не збираються припиняти процес постачання зброї та розвідданих Україні, "це не тема для обговорень". Рубіо висловився категорично проти виводу з Києва дипмісії США, проте зазначив, що рішення таке буде ухвалювати особисто Президент США, а особисто він буде йому радити місію не виводити. Рубіо висловився проти поновлення участі США у переговорному процесі між Києвом та москвою "на даному етапі", бо москва не проявляє належної гнучкості у переговорах. Рубіо заявив, що "Надії російського керівництва на крах України марні, як ніколи з першого року війни" та порадив дивитися реально на стан справ в самій росії та на полі бою. Рубіо порадив москві "якнайшвидше налагодити комунікацію з Європою", та наголосив, що США готові сприяти "чесному діалогу України, рф та Європи". Рубіо попередив, що у випадку загибелі американських громадян з числа особового складу дипломатичних представництв та завдання шкоди майну диппредставництва двостороннім відносинам буде завдано "великої шкоди і це не залишиттся без відповіді з боку США". На даний момент Держдеп не віддавав наказ на евакуацію амбасади, чи на скороченні дипломатичного представництва. Рішення буде прийняте протягом доби. Як нам сказали, на даний момент немає ознак евакуації китайської дипломатичної місії з Києва. Трохи від себе. Я, звісно, можу помилятися, але здається мені, що через місяць Трамп заявить, що він припинив бомбардування Києва особисто подзвонивши путіну. На останок. Розвідспільнота США вважає що протягом місяця - півтора росіяне здатні атакувати Київ, не так масово як у останній раз, кожні 5 - 7 днів. Сьогодні дописів не буде. У нас поважні гості, до того ж я трохи прихворів. Завтра постараюся дати два матеріали. Гарного дня та гарних новин.
Відбулися "контакти" заступника адміністрації путіна Кірієнка з "посадовцями адміністрації Трампа". Нам не дали конкретні імена американських "контактерів", але це не Уіткофф та Кушнер. Може дізнаємося згодом - з ким листувався Кірієнко. Ключове.а). Кірієнко просить створити свого роду "гарячу лінію" між Вашингтоном та москвою за участі "поміркованих сил у російському керівництві", у рамках якої "з інших ракурсів" обговорити можливість мирного врегулювання війни з Україною. б). Кірієнко вчергове заявив, що територіальне питання  між Україною та рф можна вирішити без "територіального обміну" та зі збереженням суверенітету України над часткою Донецької області. в). Кірієнко позиціонує себе як "єдиного у оточенні путіна, хто може доносити до його свідомості правду про реальний стан речей на фронті та у економіці". За словами Кірієнка, інші посадовці та військові йому постійно брешуть.  У Держдепі та і взагалі у АП Трампа скептично ставляться до заяв Кірієнка та здебільшого вважають ті "грою", яку веде путін через "контактера". Проте контакти вирішено продовжити. 3. Щодо слів фон дер Ляйен про "допомогу для ППО, яка вже у дорозі".  Україна отримає "суттєві об'єми" ракет до комплексів IRIS-T, SAMPT-T, NASAMS, HOWK та ракети "повітря-повітря" для F-16 "у лічені дні". На жаль протиракет для "Петріот" нам обіцяють дуже невелику кількість у найближчий тиждень. Кажу як є. 4. Питав вночі - "Чи правда що Сі дав путіну карт-бланш для нападу на країни Балтії"? Відповідь куратора майже дослівна."Будьте притомними - нащо це все СІ? Наші розвідоргани нічого про таке не знають та вважають гіпотетичне надання такого "дозволу" алогічним та маловірогідним. Скоріш за все це російське ІПСО для тиску на Європу" у майбутніх переговорах про завершення конфлікту".  На сьогодні все. Гарного вечора, гарних новин та тихої ночі. Чат відкриваю до 23 - 00.
ПІСЛЯ ОБСТРІЛУ. ТВЕРЕЗО. Спочатку про "Орєшнік". Попередження з орієнтацією на вірогідні цілі США, Франція та Великобританія отримали від рф за 3,5 години до удару. То були Київська та Полтавська області. Полтавська - об'єкт Нафтогазу. Київська - об'єкт ОПК. Влада України була попереджена одразу. Це задля того, щоби не шукали зради там, де її немає.  Відбили атаку погано. І з-за браку боєприпасів для відбиття, і з-за вдосконалення тактики кацапами, і з-за перенавантаження ППО - багато цілей фіксувалося одночасно. Це не я кажу - командир дивізіону ППО. Окремо хочу сказати про наказ Президента створити українську антибалістику. Він не може бути виконаний ані цього року, і навряд чи наступного. Причин багато. а). Україна самотужки не здатна зробити такий комплекс та запровадити серійне його виробництво. Причини все ті ж: окрім корпусів Україна майже нічого не може створити власними силами, ані електроніки, ані верстатів, ані інструменту, ані технологій...  б). Україна не має та не буде мати власних грошей на його серійне виробництво - потрібна кооперація з європейцями - з Францією, Німеччиною, Норвегією, Італією.  Найбільш вірогідний результат указу Зеленського про створення антибалістики - спільне виробництво франко-італійського комплексу SAMPT-T з подальшою частковою локалізацією його виробництва в Україні. Це буде через пару років. До того ми будемо критично залежні від США, Норвегії, Німеччини, Франції та Італії. Орієнтовно у наступному році, до кінця його, Україна буде забезпечена боєприпасами до комплексів ППО від збільшення та створення нових виробництв у цих країнах.  Били у цей раз по вірогідним локаціям підприємств ОПК. Одразу скажу, наслідки серйозні. На  щастя не критичні, слава ППО і слава російському ОПК - багато ракет не досягли цілей, вочевидь з-за неякісного виробництва.  Атака ще раз показала кричущу необхідність кратного збільшення фінансування власної "Ракетної програми". Добрі наші дрони мають свій поріг шкоди, яку можуть завдати бидлу. Без нашої балістики та крилатих ракет критичної тієї шкоди бидлячому ОПК та тій же москві ми завдати не можемо. Треба тверезо оцінювати наші можливості. Балістика від FP, у випадку якщо допоможуть партнери, буде лише наступного року. Якщо, знову ж таки, за допомоги союзників доведуть до розуму "Сапсан", можливо впоратися до зими при належному фінансуванні. Вкотре кажу - доки наша вища влада буде орієнтуватися на швидкий результат з абсолютною перевагою у фінансуванні нашої "Програми створення БПЛА" ми будемо мати постійний провал у нашій "Ракетній програмі" та, відповідно, недостатньо сил для масованих атак рф, в ідеалі - москви.  Після атаки постало питання - чому вже втретє, це ті випадки, які мені відомі, після візиту детективів НАБУ на підприємства, пов'язані з розвитком української "Ракетної програми", ті отримують удари? Я не буду заглиблюватися у тему та оприлюднювати факти, які мені відомі - права не маю, але це так. Версій може бути дві. 1. Конспірологічна. "Крадії зелені" самі наводять російські атаки, щоби знищити докази крадійства та здобути ще більше грошей на відбудові.2. Конспірологічна, частково наближена до реальності. НАБУ та САП, залежні від США, постачають дані про локації американцям, а вже ті зв'язуються з бидлом і те завдає ударів. США відкрито невдоволені розвитком наших далекобійних можливостей.3. Найбільш вірогідна. З НАБУ та САП є витік до рф. Необхідна робота нашої контррозвідки, а вона обмежена у можливостях переслідування персоналу антикорупційних органів - після обмеження тих самостійності ініційованої Президентом минулого року, вони мають свого роду імунітет від переслідувань від Європи та США.  Кожен обере свій "улюблений" варіант, я ж вважаю за необхідне суттєво "почистити " наші антикорупційні органи та пояснити партнерам - чого саме  це зробити необхідно.  У іншому. все як завжди. Нам своє робити. А владі займатися роботою над помилками. Хоча надії на це мало...  Відсипайтеся. Відпочивайте. Завтра дам великий блок новин. Гарного дня та тихої ночі.
БІЛОРУСЬКІ ПАЗЛИ. Хтів дати новини, але вже третю добу мені рихтують мозок черговою маячнею про чергову таки можливу "бульбонавалу". Вчора градус маразму піднявся до захмарних значень - вже цитують наказ Зеленського про підготовку Києва до кругової (!!!!!) оборони, а також цитати якогось, м'яко кажучи, ідіота з ЗСУ, про те, що за пару днів - тиждень 300 тисяч військових рф та Білорусі ломануться на Київ. Я не знаю, скільки цей персонаж випив перед тим, щоби у нього у очах все десятерилося, але перейдемо і к фактам, і ще до одного документу, текст якого мені, скажемо так,  наснився. Спочатку свіже, вчорашнє, від Розвідспільноти США.1. "На території РБ та Брянської області рф на даний момент відсутні ознаки створення ударних угруповань, які б могли прийняти активну участь у активних бойових діях, чи організації масштабних провокацій, на північних кордонах України. У випадку, якщо такі ознаки мають мати місце, ми будемо інформувати Президента США одразу про отриманні інформації... Середньозважена оцінка термінів, у які ударні угруповання можуть бути створені теоретично - від 1,5 до 2х місяців".  2. На території Білорусі станом на зараз присутні 4,5 тисячі російських військових. Збільшення останнім часом на тисячу осіб. Викликано це навчаннями, які мали місце останнім часом. Це персонал  для обслуговування аеродромної інфраструктури, систем ППО та навчання особового складу армії Білорусі.3. Ознаки перекидання авіації рф на аеродроми РБ відсутні. Відсутні ознаки накопичення особового складу армійських підрозділів РБ та бойової техніки у прикордонні з Україною регіони.4. Ну а тепер про те, що мені "наснилося". Підкреслюю, якщо що - це плід мої хворої уяви.  Україна, при погодженні з НАТО, проводить комплекс профілактичних інформаційних та військових заходів, які мають перед собою наступні цілі:а). У випадку безпосередньої загрози нападу, нападу, чи масштабної провокації спрямованої проти однієї з країн НАТО, ЗСУ можуть забезпечити проведення активних бойових заходів на кордонах з Білоруссю та рф для недопущення концентрації збройних угруповань РБ та рф на західному та північно-західному напрямках. б). Створення ударних (!!!) угруповань ЗСУ на північних кордонах повинно забезпечити відмову Лукашенка від участі у масштабних провокаціях, або у нападі на одну, або декілька країн-членів НАТО. Сприймайте інформацію так, як хочете, проте не забувайте, що вона плід моєї хворої уяви.5. На переговорах зі Стармером, Мерцем та Макроном Президент України вимагав збільшення постачання зброї та фінансування програми PURL задля "у тому числі забезпечення стабільності та безпеки на східному кордоні НАТО". Також Зеленський проінформував лідерів Європи про комплекс заходів, які проводить Україна задля забезпечення "відсутності відкритої агресії з боку рф та РБ" на власних північних кордонах та кордонах східного флангу НАТО. 5. Заступник Держсекретаря США повідомив Ушакова про "надзвичайно важкі наслідки для росії у випадку можливої агресії, чи провокації, за участі збройних сил рф та РБ проти країн НАТО". Останній запевнив Ландау у тому що рф не має намірів використовувати територію РБ для нападу на країни НАТО та й взагалі не має таких планів.6. Міністр оборони РБ Хрєнін проїнформував керівництво НАТО та США про відсутність агресивних намірів у керівництва РБ та передав запевнення Лукашенка у тому, що "з території Білорусі більше ніколи не буде ніяких випадків агресій у бідь який бік". У той же час він висловив надію на те, що і Україна та країни НАТО відмовляться від агресивних планів, які спрямовані проти національних інтересів Білорусі.7. Держдеп США повідомив проінформував керівництво Білорусі про можливе відновлення та підсилення санкційного та військового (!!!) тиску на РБ у випадку, якщо з її території буде здійснена агресія проти будь якої країни, яка має кордони з Білоруссю.8. На останок від аналітиків Держдепу.
11. У знищенні, або націоналізації, FP зацікавлені і українські "опозиційні бізнесмени", і американські зброярі, і вище керівництво США. Якщо перші мріють "прихватизувати " компанію та отримати доступ до оборонного фінансування, то інші чітко деларують FP як потенційного (не реального станом на зараз) конкурента. Натомість багато європейських країн бачать у ній елемент швидкого підвищення боєздатності власних збройних сил. І постійна медійна кампанія по дискредитації FP, у здійснення якої "підключені" наші, принципово контрольовані урядом США, антикорупційні органи - лише прояв "чорной" конкуренції за ринок озброєнь. 12. Українці не повинні мати надію на масовий випуск українських ракет при наявній політиці нашого вищого керівництва. Ані "Довгі Нептуни", ані "Сапсани", ані "Фламінго" плюс "довга" та "ближня" балістики від FP не будуть випускатися масово до зміни політики щодо пріоритетів у фінансуванні нашої вищої влади. Маю невелику надію на те, що з отриманням кредитних грошей від Європи ситуація все ж зміниться. Без грошей марити масовим випуском ракет - дурна справа. Хоча підозрюю що пріоритетним буде фінансування створення українських антибалістичних комплексів. На жаль, на щастя - кожен буде вирішувати сам.  Резюме. Я захищав, захищаю та буду захищати і FP, і "ЛУЧ", і " Південне". Наші балістичні, крилаті та зенітні  ракети у великій кількості, запуск їх серійного виробництва - наша гарантія не повторення агресії. FP, при  всіх своїх вищеперерахованих недоліках, довели свою спроможність у максимально стислі строки створювати конкурентноспроможні зразки зброї, як ракетної, так і БПЛА. Україна як держава не має права виплеснути разом з водою дитину - це буде злочином проти нації. Недоліки потрібно усунути, але зберегти реальний ракетний алмаз у українській оборонній короні. Це наше безпечне майбутнє, це аргумент у відстоюванні національних інтересів України на світовому рівні.   Чат відкрию на три години. Не буде зрадойобства - буде працювати до вечора. Ще раз перечитайте верхню частину допису перед тим, як щось коментувати. Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі.
Рубіо розкритикував можливість створення "європейських сил ядерного стримування" на базі ЯЗ Франції, про переговори щодо створення яких його проінформували міністри. Також він критично поставився до намірів європейських країн нарощувати кількість ядерних боєзарядів та включити витрати на таке нарощування у статтю щодо витрат на оборону країн НАТО. Також Рубіо критично поставився до можливості взяття України під захист європейської "ядерної парасольки" та заявив, що США не будуть вступати у війну проти рф з-за України. Натомість Барро та Вадефуль у різній формі заявили, що цей шлях "буде пройдено Європою у будь якому випадку". 5. Отримане попередження Розвідспільноти США про високу вірогідність масованого обстрілу у наступні 72 години. Без особливих застережень.6. Офіційно. "США не бачать підготовки до створення ударних угруповань рф та Білорусі на північних кордонах України та вважають вірогідність створення таких угруповань малою". На сьогодні все. Завтра ввечері дам матеріал по Херсону та Запоріжжю. Я мовчав стільки, скільки міг.  Чат відкриваю до десятої вечора. Гарного вечора, гарних новин та тихої, по можливості, ночі.
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. Відповідаю всім, хто прийшов у приват. Новий канал почне працювати у середу. Часу на нього у мене немає. Як немає і на цей - щоби вирішити свої проблеми мені потрібні ще два дні. У середу канал почне працювати, посилання на нього буде завтра ввечері. До каналу буде прикріплений чат, який буде працювати тоді, коли я зможу за ним слідкувати. Щоби допис не був "пустим" дам дві коротких новини.1. На нараді після візиту до Китаю Президент США повідомив присутніх, що він сподівається на те, що лідер Китаю в обмін на введене позавчора фактичне ембарго на постачання зброї до Тайваню "правильно вплине на путіна і той погодиться припинити війну". Уіткофф та Кушнер отримали завдання підготувати нові компромісні пропозиції щодо мирного врегулювання, узгодити такі з радниками з безпеки Німеччини, Великобританії та Франції, після чого  направити їх Ушакову та Ван І для ознайомлення та узгодження. Очікуються переговори Умерова з американськими представниками, скоріш за все у форматі он-лайн, але можливо у Києві - рішення про поїздку не прийняте і буде залежати від успішності переговорів.2. Лідерів Франції та Німеччини було проінформовано про рішення Президента США. Відповіді були приблизно однакові.а). путін не знаходиться у тому становищі, щоби диктувати свої умови.б). Позиція України та Європи на переговорах американців з рф повинна бути безумовно домінуючою. в). У випадку "чергового не успіху" (Макрон) американських представників на переговорах з Ушаковим Європа повинна вибудувати власний переговорний трек з рф за безумовної участі України, проте, можливо, без участі США.  На сьогодні все. Буде попередження про обстріл - дам. Завтра буде посилання на новий канал. Гарного дня та гарних новин.
Німеччина виступає за реформування НАТО та за спільний спротив "Китайський експансії" у випадку відновлення "рівноправного діалогу між Німеччиною та США з врахуванням європейських інтересів та повагою США до них. Німеччина наполягає на обов'язковості підвищення санкційного тиску на рф та її торговельних партнерів.  Німеччина наполягає на відновленні та розширенні підтримки України з боку США як у межах PURL, так і прямої продажі, чи постачанні, зброї.  Німеччина готова сприяти відновленню довіри між США та партнерами по НАТО та досягненню глобальних домовленостей між США та ЄС, які забезпечать довгостроковий спротив "Китайській експансії". Сторони домовилися продовжити діалог з тим, щоби "у найкоротший термін досягли домовленостей по всьому колу питань". Коротко від себе. Після "китайського фіаско" Трампа він, я так думаю, зрозумів нарешті, що без Європи та поваги до її базових інтересів, а підтримка України та протидія рф і є таким базовим інтересом, США швидко та остаточно втратять свій вплив у світі. Очікуємо на цікавий переговорний процес між Європою та США після "китайського провалу". Чим чорт не жартує - може Трамп нарешті дозріє до введення санкцій проти рф та її торговельних партнерів. Побачимо.  До зустрічі на новому каналі у понеділок вранці. Посилання на нього буде завтра ввечері.
ПРОГРАМНЕ. НА ХОЛОДНУ ГОЛОВУ. Панове, я можу написати розширений звіт про основну частину візиту Президента США до Китаю та про його переговори з Сі - три сторінки тексту вже надіслали, обіцяють стільки ж. Але якщо віджати "воду" у вигляді давно відомих позицій лідерів США та Китаю, то  звіт скоротиться до одної. Для нас важливі ті тези з переговорів, які стосувалися нашої країни та рф прямо чи опосередковано. Я обов'язково дам ключові заяви сторін. Якщо люди забажають, то буде і розширений звіт. Але вже не на цьому каналі. Тепер про важливе для мене. Цей канал від сьогодні припиняє роботу. На ньому буде лише один новий допис з посиланням на новостворений іменний мій канал. Я ще не вирішив, чи знищувати його взагалі, чи зберегти у замороженому вигляді для пам'яті. Рішення прийму через десять днів - такий термін я собі дав для його прийняття.  З наступного понеділка почне роботу новий мій канал. При ньому буде або лише скорочена версія чату, який буде працювати виключно у визначений мною термін доби, або його не буде взагалі. Якщо я таки вирішу, що він потрібен, то він буде  працювати по правилах, які я буду визначати особисто. Цілі створення нового каналу:а). Відсів "мертвих душ" з підписників.б). Більша авторська свобода у висвітлюванні міжнародних та внутрішньополітичних подій. в). Створення камерної спільноти підписників, які приходять на канал за інформацією, а не за срачами. г). Жорсткий відбір підписників з виключенням токсичних, у розумінні автора.  Обіцяю не залишати реальних підписників без інформації до кінця війни як мінімум. Обіцяю бути максимально толерантним до чужих думок, які не співпадають з моїми, у випадку, якщо чат буде створений..  Обіцяю і надалі вести війну з упоротими сектантами з будь яких українських політичних таборів, водночас старатися дотримуватися принципу неупередженості та давати свободу висловлювання для помірних поціновувачів наших політиків у випадку, якщо все ж таки чат буде створений.  Обіцяю дотримуватися принципу відсутності агітації за будь які політичні сили на каналі у авторських текстах.  Обіцяю не продавати канал зацікавленим політичним діячам за будь які гроші.  Обіцяю безкоштовний доступ до каналу для всіх бажаючих, окрім токсичних, до кінця війни.  Прошу з розумінням поставитися до мого рішення та подякувати нашій Неті за те, що вона як могла всі ці роки тягнула на собі цей важкий віз. Без неї не було б ані каналу, ані чату. Чого їй було варто модерувати та займатися каналом у прифронтових Сумах та одночасно займатися основною важкою роботою, знаю я один. Вона заслуговує на спокій, величезну подяку, а як на мене, так  на пам'ятник від всіх підписників, як задоволених, так і не задоволених її "політикою" у модерації.  Чат відкриваю до десятої ранку в останній раз. Гарного дня та до зустрічі на новоствореному каналі - посилання на нього буде у неділю ввечері.
5. Напередодні саміту у Пекіні Президент США отримав від Нацрозвідки та ЦРУ дані про постачання товарів подвійного призначення та товарів оборонного призначення з Китаю до Ірану як через рф, так і через Пакистан. Напряму Китай такі товари не постачає. На нараді перед візитом до Китаю Трамп заявив після звітів Реткліффа та Габард, що він впевнений у тому, що лідер Китаю не віддавав накази на таке постачання, а сірим експортом займаються окремі бізнес структури та путін. Президент США заявив, не бачить у цьому великої проблеми та що "на місці путіна я теж так би діяв, бо йому потрібні гроші". Трамп заявив, що буде розмовляти з Сі та вимагати припинити таке постачання та впевнений у тому, що той прислухається до його слів. 6. На останок хочу сказати, що у випадку, якщо не буде форс-мажорів, то на наступному тижні Україна отримає невелику партію ракет до "Петріот", переважно РАС-2, але й точно і РАС-3. Просто тримайте кулаки за те, щоби нічого екстраординарного не сталося і все зрослося.  Чат відкрию до десятої. Нета до кінця тижня відпочиває. Відкривати його буду тоді, коли на контроль за ним буде час.Гарного вечора та тихої ночі.https://t.me/Mccartneyser68