Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | СУМНЕ.  Годину тому ледь не загримів зі сходів у офісі - на долі секун...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
15 900 Vistas/Alcance 2026-06-19 12:45 Mensaje №2350
СУМНЕ.  Годину тому ледь не загримів зі сходів у офісі - на долі секунди втратив свідомість.Примусили колеги відвідати лікаря. Тиск, температура норм. Дізнався лікар про те, що сплю по три - три з половиною години, а цієї ночі спав півтори - дуже сварився, поставив діагноз ОРВІ (ніс не дихає та гавкаю) та наказав лягти та не залипати у неті три дні як мінімум. Снодійне виписав. Син з невісткою вимагають віддати телефона, або вирубити його, та легти спати і погрожують всі гаджети розбити, якщо наступної доби спробую полізти щось писати чи читати. Пробачте мене, будь ласка. Не напрошуюся на співчуття, не жаліюся - просто констатую стан справ. Я вимушений взяти паузу на добу, бо діти налаштовані вкрай рішуче... Я постараюся одужати - доби, маю надію,  вистачить щоби виспатися та прийти до норми, я свій організм знаю.  Всі інфоборги віддам. Завтра ввечері постараюся повернутися до ведення каналу. Дуже постараюся. Попередження про масований обстріл від Розвідспільноти досі не отримане. Якщо надійде сьогодні - я майже напевно не зможу дати, тому слідкуйте за моніторинговими каналами.   На останок цікава новина, сміявся вранці. Не можу назвати ім'я, але один російський високопосадовець  СЗР під час спілкування з представником ЦРУ назвав міністра ЗС рф лаврова "crazy horse" коли американець послався на слова міністра, які прямо заперечували тези, які озвучував цей розвідник. Останній  висловив надію на те, що лавров скоро сконає, "та й дехто у кремлі теж". А я думав тільки ми Лаврова конякою називаємо...  А якщо без жартів, то росіянин обговорював з американським колегою майбутнє існування рф без путіна, запевняв того, що у спецслужбах є "люди дії", які готові "сприяти процесу скорої зміни влади у росії" і нова влада по приходу "здійснить рішучі кроки задля нормалізації стосунків з США та Європою". Але ще більш цікаво те, що ця гіпотетична "нова влада", за словами росіянина, "не поверне "новоросію" Україні у будь якому випадку, бо такий крок "неодмінно підірве внутрішньополітичну стабільність у рф та може призвести до потрясінь, які поставлять під загрозу саму російську державність". Проте ЗАЕС Нову Каховку та Енергодар цей прожектер та його хазяї готовий з барського плеча Україні подарувати. І чим "нова влада" відрізняється від путінської влади? Питання риторичне. Ще раз пробачте. Бережіть себе. Попрошу сина моніторити мою пошту та дати попередження, якщо воно надійде, але не факт що так буде. Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі. Я дуже постараюся якнайшвидше повернутися у стрій.