Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ДУЖЕ КОРОТКО. У приваті море питань та прохання щоби я не мовчав. Часу...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
17 800 Vistas/Alcance 2026-06-18 13:53 Mensaje №2348
ДУЖЕ КОРОТКО. У приваті море питань та прохання щоби я не мовчав. Часу на відповіді та на те, щоби відкорегувати обіцяний на сьогодні допис просто НЕМАЄ - вчорашні гості вирішили залишитися у Києві ще на сьогодні і опікування ними звалили у тому числі на Вашого покірного слугу. Поїдуть завтра вранці - буде час на канал та на новини з обіцяним. Пробачте. Ну а щоби не відповідати підписниками та друзям на однакові питання дам чотири відповіді на загальні для багатьох питання.1. Україна отримає чотири пакети ракет - перехоплювачів, у тому числі для "Петріот", від Нідерландів, Німеччини, ОАЕ та США "найближчим часом". Можу сказати, що дещо доїде не просто найближчим часом. Без подробиць.2. "Петріоти" вночі працювали по балістиці рф. Заявляю відповідально. Скажу більше - прокинувся я вночі від виходу "Петріота" після першої ночі. Ті, хто каже що наше ППО вночі не працювала по цілях - брехуни. І скажу, що "законтрактованого постачання" протиракет для "Петріот" вистачить на строк до початку серпня для протидії масованим обстрілам на рівні як мінімум не менше того, що мав місце останнього разу.3. Ефективний (це головне) удар по московському регіону, який Зеленський анонсував учасникам саміту "Сімки" - відповідь на слова Президента США на адресу Президента Франції, а саме - "Я не думаю, що українці проб'ють московську ППО - вони її будували проти наших ракет і вона дуже потужна". І останні два удари є додатковим аргументом саме для Трампа - в Україну як можливого майбутнього переможця потрібно "вкладатися". По менший мірі нас поінформували про те, що у адміністрації Президента США поступово формується умовне "Проукраїнське лобі" на чолі з Держсекретарем та Директором ЦРУ, яке все активніше обробляє свідомість Трампа задля прийняття тим можливого рішення про розширення підтримки нашої Держави.4. Останнє. Пробачте, але після того, як я прочитав у коментарях (за новинами не було часу слідкувати) допис дегенерата ПанТараса у стилі - "путін не б'є - він відповідає на провокації Зеленського, та й взагалі все це великий договорняк", я відповідально заявляю - за поширення у чаті таких наративів я буду нещадно банити. путін ЖОДНОГО РАЗУ  не відповідав - він бив та буде бити навіть у випадку, якщо ми підпишемо всі можливі "секторальні перемир'я". Це оцінка Реткліффа, яку я особисто підтримую, та й підтримують не такі гвинтики як я, а навіть ніяк не друг України Гегсет. Все. Часу більше не маю. Завтра проводимо гостей, після 11й ранку я вдома і віддам інфоборги, бо і про судомний "мирний парад" впливового російського бидла треба розповісти, і новини дати, а є багато дуже позитивних для України, і обіцяне відкорегувати та  дати на загал. І не хвилюйтеся - відкорегувати не на користь херсонської місцевої влади. Попередження про масований обстріл від США немає. Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі.