Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ТРИ КОРОТКИХ НОВИНИ. Панове, терміново викликали на роботу - прибули в...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
15 200 Vistas/Alcance 2026-06-17 15:11 Mensaje №2347
ТРИ КОРОТКИХ НОВИНИ. Панове, терміново викликали на роботу - прибули вкрай цікаві не публічні гості з-за океану, які з якогось дива вирішили завітати до нас у офіс. Перший же допис після цього буде по Херсону. Без відкладень та виправдовувань. Ну а щоби цей не був пустим дам три коротких новини, які нам ці гості принесли. 1. ОАЕ готові інвестувати у "доведення до розуму", а після у серійне виробництво ОТРК "Сапсан" з тим, щоби це виробництво забезпечувало постачання комплексів у самі  Емірати та продаж у треті країни. Про це Держсекретарю США повідомив міністр ЗС ОАЄ у відповідь на пропозицію, висловлену нещодавно під час попередньої розмови Рубіо та Абдулли, американським посадовцем, інвестувати у американських виробників балістичної зброї з наступним продажем такої арабській країні. 2. Підписання "Меморандуму про порозуміння" між FP та Hensoldt щодо створення "Фреї" не означає того, що у майбутньому  буде підписаний повноцінний контракт. Останнє відбудеться тільки після того, як FP представить німцям діючи зразки ракети та комплексу, які пройшли певну стадію випробувань та довели свої характеристики. Це інформація офіційно від європейських роботодавців. Скажу непопулярну річ, але ми маємо інформацію про те, що саме німці наполягли на підписанні не Договору про "НАМІРИ", а Меморандуму про "ПОРОЗУМІННЯ".  Дай Боже щоби Штілерман довів ним обґрунтованість своїх презентацій, бо у іншому випадку постраждає не тільки репутація FP, а й обороноздатність України. 3. І гарна новина пов'язана з FP. Інформація з Німеччини. Diehl Defence "мають вичерпну інформацію" про створення української балістичної ракети FP-7X та визнали проект таким, який має перспективу та у який варто інвестувати фінанси та технології. По оцінках німецької сторони, при належних інвестиціях вже восени можуть бути створені діючі зразки ракет, які можна буде запускати з радянських комплексів С-300. Це все що є. Може згодом будемо мати більше інформації. Ведіть себе у чаті чемно. Мені у найближчі три години буде не до ТГ та не до каналу відповідно.  Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі.