Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 509
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Вперше армія отримала танки "Оплот" які до того йшли виключно на експо...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
2 400 Vistas/Alcance 2024-09-14 14:51 Mensaje №780
Вперше армія отримала танки "Оплот" які до того йшли виключно на експорт, вперше були заказані повноцінні бойові кораблі та ракетні катера для ВМС, укладено договори з Великобританією, Турцією та США постачання озброєнь та розбудову військової інфраструктури. Обидвох Президентів можна лише частково звинувачувати у небажанні фінансувати військо - на вимогу союзників та МВФ Україна не мала право витрачати більше п'яти відсотків від ВВП на оборону, при цьому на грошове та матеріальне забезпечення особового складу щороку витрачалося 75 відсотків бюджету. "Виходи" при Порошенку та Зеленському за межі п'яти відсотків від ВВП на оборону були узгоджені з США дуже важко, жодного разу не було витрачено навіть шість - 5,93 у 21му році було максимумом. Не можна звинувачувати за якість військових закупівель - до 21го року Україна мала жорстке ембарго на постачання нам західної зброї Звинувачувати ж обох треба за оті розкрадені щорічно на військових закупівлях 20 відсотків бюджету та загальне щорічне розкрадання загальнодержавного бюджету на рівні до 30ти відсотків від ВВП. Звинувачувати треба за закупівлі не потрібного у принципі у майбутній війні вітчизняного неліквіду типу "бронекатерів" та мінометів. Звинувачувати треба за недофінансування "Ракетної програми" та "Програми створення БПЛА" - кошти виділенні на оті закупівлі лайна та розкрадені з бюджету можна було перерозподілити у бік їх фінансування. Якщо дивитися на цифри та зроблене до війни, то ми маємо двох керівників котрі не виконали свої обов'язки з підготовки нашої Держави до неминучої війни з рф і мають понести політичну відповідальність за це. Бажано і кримінальну, але я не мрію про нездійснене. Далі буде. Корупція. Верховенство права. Реформи. Шлях до ЄС.