Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Для нас було б щастям якби по ночах поменшало "шахедів" у нашому небі,...
4 400 Vistas/Alcance
2024-10-01 01:50
Mensaje №810
Для нас було б щастям якби по ночах поменшало "шахедів" у нашому небі, а прикордоння не потерпало від іранських ракет. І було б горем якщо б Ізраїль припинив створювати у нас систему раннього попередження про атаки БПЛА та ракет, не надав до неї елементи ППО і відмовився від передачі США п'ятьох дивізіонів "Петріот" з наступною їх відправкою до України. А переможе у дипломатії рф - ми взагалі таки можемо дочекатися на голову іранські ракети. Все буде вирішено на дипломатичних іграх великих хлопчиків і від нас на них вкрай мало що, на жаль, залежить. Але грати потрібно і для нашої вкрай слабкої традиційної дипломатії є велике поле для маневру. Плануються переговори української та іранської делегацій у Дохі у наступному місяці. Чекаємо на розвиток подій і віримо у краще. P.S. До Румунії прибули ще десять українських літаків F-16. Маю надію на те, що після бойового злагодження екіпажів таки почнуться спроби боротьби з російськими носіями КАБів. 24 літаки не 14. До кінця року чекаємо на ще 8.