Fuente
МПБ «Едельвейс» | Запалили свічку пам’яті. Промовили «Отче наш». Помолилися за всіх, хто...
313 Vistas/Alcance
2025-05-28 05:48
Mensaje №1128
Запалили свічку пам’яті. Промовили «Отче наш». Помолилися за всіх, хто віддав своє життя за Україну. Освятили.Відтепер у каплиці мотопіхотного батальйону 10 ОГШБр «Едельвейс» є банери, де закарбовані імена воїнів – наш Пантеон Героїв.Ми не забуваємо своїх побратимів, які стали серед Небесного воїнства. Пам’ятаємо їхню жертовність. Світлини та спогади стають для нас живим вівтарем, де ми бережемо їхні обличчя та імена. Вони наче вчора були серед нас, хоча пройшли роки, як хлопці виконали своє останнє бойове завдання.Вони з нами в строю. Наш обов’язок схилити перед ними голови, наш обов’язок карбувати їхні імена у Вічну Пам’ять про Героїв.На цих банерах – не просто імена, а цілі світи, обірвані долі, невимовний біль і безмежна гордість. Кожне ім'я – це історія життя, відданого за свободу, за можливість дихати на рідній землі. І поки ми живі, поки пам'ятаємо, ці хлопці залишаються з нами, оберігаючи нас із небес і надихаючи на боротьбу.Їхня пам'ять – це наш незламний щит, наша непорушна віра в перемогу. Ми продовжуватимемо їхню справу, з честю нестимемо їхні імена крізь покоління, адже вони — невід'ємна частина нашого сьогодення і майбутнього, вічний приклад мужності та самопожертви.