Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Нотатки лідера
Añadido 06 ene. 2025

Нотатки лідера

@Lider_Sid
Número de suscriptores: 96
Fotos: 485
Videos: 45
Enlaces: 134
Descripción:
У цьому каналі ділитися своїм звичайним життям з Господом, звичайного лідера: 🌿 ідеями і роздумами про Ісуса 🌿 творчістю і відкриттями з Біблії

👥 Número de suscriptores

96
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 111 26-05-07 08:23
7 ЗВИЧОК У МОЄМУ ЖИТТІ ПІСЛЯ 30:1. Пробіжки. Я отримую енергію від тренувань. Рух на свіжому повітрі. 2. Читати багато історій. Багато книг і тем з історіями, а не з статистикою й цифрами. Навіть з презентацій чи проповідей, я помітив що запамʼятовую лише історії, а статистику ні. Історії — це не просто наповнювачі, які приємно мати, а це культура яку ми передаємо. Бʼюся об заклад, шо ви можете не памʼятати імен персонажів з фільму чи мультфільма 10 років назад, але можете згадати сюжет і історію. Цікаво стало читати біографічні книги. 3. Хобі для розваги. Замість того щоб проводити більше часу перед екранами, я знайшов хобі, те чим я займаюся з щирої цікавості, тому що це весело, а не тому що це веде до результату. Тобто, це ті речі, які ви робите між роботою і відпочинком. 4. Робити відео і фото моментів. Це спогади — почніть документувати своє життя. Навіть не для мереж, а для себе, які ви хочете запамʼятати. Також ведення щоденника, бо це ті записи, на які я озираюсь, де можна бути максимально щирий і справжнім. І вони для мене багато значать. 5. Захищати свій сон. Все в житті стає легше - коли ви краще спите. Вчені говорять, що недосипання — це як легке спяніння. Важливо мати встановлений приблизно графік сну і старатись його не збивати. 6. Заміна поганих звичок хорошими. І це систематична праця. 7. Якість стосунків. Йти першим знайомитись, а не чекати поки мною зацікавляться. В мене умовно, є список 10-20 людей, яким реально не байдужа наша дружба. (Надіюсь вони прийдуть на моє весілля — бо вони важливі в моєму житті 😎). Вивів таку базу, що «его - заважає стосункам дорослих».p.s.: я б ще виділив окремо мати в звичці культуру дякувати — бути вдячним Богу і людям у житті. І за все, на що озираючись назад, ви можете сказати «Слава Богу!»#note
👁 112 26-04-18 07:07
Здоровий скептицизм і загальні упередження: 🍀 Скептицизм - слухає докази і готовий при добрих доказах змінити свою думку. ☘️ А упереджена людина - вона взагалі закрита до змін. 🍀 Скептик аналізує факти, які йому не подобаються, але він проникає в їх суть, він їх досліджує, він відкритий. ☘️ Упереджений все відкидає, що йому не подобається. 🍀 Скептик шукає правди, шукає того що є істинно і задає глибокі питання, можливо навіть незручні питання. ☘️Упереджена людина шукає підтвердження своєї думки, і всі що не подобається, він їх відсіває. Упереджено ставиться до будь якої інформації. 🍀 Часто за скептицизмом ховається страх, біль або зранення. —————————Фома проголошує «Господь мій і Бог мій». Коли є зустріч з особистістю Бога — відбувається трансформація. Песимістичне невірстово змінюється на радісну довіру. Доступність Христа для Фоми стає особистим зміцненням, знаменням для нього. Страх переростає в поклоніння. Холодний скептицизм, при погляді на Христа, дає щире смирення. «Він мій Господь», «Він мій Бог». Андрій Книжник#цитати
👁 69 26-03-18 08:34
PART 2. [ПРАГНЕННЯ ВДЛАСНОСТІ / НЕЗАЛЕЖНОСТІ ]Алгоритм підбирає вам що вам послухати - це і прикольно, і тупо водночас. Тобто як ніби мною хтось керує і безмежний вибір, не дає мені вибору впринципі як такого. Взяти для прикладу платівки, щоб їх поставити потрібно зробити свого роду ритуал, також щоб перемотати це значно важче, то прикласти зусилля. Тобто алгоритм дій фізично. Іншими словами, зусилля повертає речам якусь вагу, якусь цінність. А легкий доступ до всього, він повністю це знецінює.Я не проти сучасних технологій і всього цифрового, сам працюю з ноутбуком і телефоном, але я за те, щоб вони інколи могли замовкнути на пару годин і дали мені спокій і затишок.Згадайте, скільки раз ви читали книгу чи дивились фільм, не відволікаючись на телефон. Навіть просте читанння книг - тупо може відновити вас і дати відпочинок. Біблія не скучна, - просто читаючи, в вас відбувається ломка за телефоном. Але після довшого читання Біблії - ви відчуваєте відновлення, наче після тижня відпустки. А тривожність зникає, поки ви не в мережі. Реально навіть легше засинати без телефону. Практикував доречі конкретний час, де я взагалі нічого не роблю, і просто чекаю поки таймер скаже що вже кінець часу — тоді доречі час ну таким довгим здається.Я думаю, це не хайп і не тимчасовий тренд. Напевно люди виборюють своє право на паузу. , справжню паузу. Також рекомендую навіть 5 хв. близько обіда постаратись полежати чи поспати — це ну дуже крута штука (але не рекомендую практикувати це на роботі). Це навіть не ностальгія. Це про щось інше. Мої провідні навушники EarPods вартують до 20$, що то є, і коли їх одягаєш, то починаєш розумієш шо вони звучать краще, ніж мали б звучати за таку ціну. Звучать навіть краще, за TWS навушники, або звучать десь так само як мої Beats за 100$. І я вкурсі що в штекер вставлений чип, який витягує якість звуку і мікрофона на рівень, за який в бездротових ви б заплатили в 5х разів більше. І це факт.#роздуми
👁 66 26-03-16 14:58
PART 1. [ ПРАГНЕННЯ ВЛАСНОСТІ / НЕЗАЛЕЖНОСТІ ]Зараз, у 2026 році люди прагнуть почуття власності. От старі CD / DVD диски і старі касети — якщо взяти, то вони мої, фізично мої. Я їх можу тримати, поставити на полицю, подарувати чи передати колись дітям. В мене ще досі є диски і касети старі, які можна онлайн ввімкнути і зчитати. Вона працюватиме через багато років, так само як сьогодні. І все то працює без підписки, без інтернету, без там серверу, який тупо завтра може не працювати. Взяти для прикладу Spotify, класний сервіс, 100 млн. треків, але щойно я скасував підписку, і у мене 0 пісень. Або в хмарі ваші фото за 10 років життя — вони знаходяться на чужому сервері. Ви не заплатили за iCloud - і у вас попередження про видалення. Йой, правда. Моя сестра не дарма, вибирає найкращі фото-моменти з телефону, і постійно друкує. Або я заходжу в Apple Music чи YouTube Music, щоб послухати свій улюблений альбом, а його там немає, тому шо його видалили. Тобто де-факто ми орендуємо своє цифрове життя і орендодавець може змінити умови в будь-яку секунду. І людям просто катастрофічно не вистачає відчуття, що хоч щось їм реально належить. Нерухомість зараз важко купити, вона дорога капець. Навіть зарплата на рахунку знаходиться на такому рахунку, які завтра можуть заморозити. Ну хоча б там музика і розваги будуть моїми на полиці, думають люди. Хоч щось.#роздуми
👁 62 26-03-14 10:26
Нещодавно гортаючи стрічку новин, натрапив на пост Антона Птушкіна, про те, що він купив собі плівковий фотик і насолоджується фотографіями. Коли в тебе тирчить дріт з кишені, це вже не виглядає як дикість, а радше як заява, свого роду маніфест: «я офлайн, я недоступний».Популярність знову на плівкові фотоапарати і популярність з них фото. І це при тому, що ваш iPhone знімає технічно у 100 разів краще. В цьому є логіка — люди наїлися ідеальності. АІ контент в соціальних мережах, він просто ну задовбав. Смартфони вже не знімають реально, вони перемальовують реальність. HDR витягує тіні там, де має бути темрява. Можливо ви бачили, як в багатьох сучасних телефонах, наприклад при зйомці місяця смартфон домальовує текстури, які тупо камера фізично не бачила. А ще парадокс, що можна відкрити стрічку ТікТок чи Інстаграм і побачити блолерів, або ж моделей, яких не існує. Це просто АІ моделі. І психіка багатьох людей відповідає: «мені це не треба». І люди захотіли справжності, просто трушності.#роздуми