Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Аніме українською - Legat
Añadido 14 jul. 2024

Аніме українською - Legat

@Legat_translate
Número de suscriptores: 1 739
Fotos: 1,290
Videos: 119
Enlaces: 1,100
Descripción:
Переклади Аніме, і можливо чогось іншого По питаннях співпраці: @Legat_01

👥 Número de suscriptores

1 739
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -12

📊 Mensajes por Día

1.1
Último día: 1
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 1.1

Historial de cambios de nombre

Аніме українською - Legat 2024-07-24
Аніме переклади Legat й інше 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🌵 Вітаю всіх, на дроті Geus!Я займаюся перекладом ранобе та новел українською мовою (а інколи й манги) та запрошую вас до свого Telegram-каналу!Тому якщо ви шукаєте активний канал з регулярними оновленнями та якісними перекладами українською мовою — буду радий бачити вас серед читачів.🔥 Один із моїх нових проектів: «Я став покровителем лиходіїв»📖 Уривок з першого розділу:У Королівстві Астерія, розташованому у східному регіоні поблизу центру континенту.У скромній кімнаті правого крила, другого поверху, в маєтку родини Графа Палатіо в південних землях——…Ти успішно виконав завдання?—Так, виконав.Лицар, що стояв там, вклонився чоловікові, який невимушено сидів на ліжку.—Як і було наказано, я врятував сиріт із невеликого села у східному регіоні… точніше, дітей, яких утримували в тому закладі для експериментів над людьми...📚 Також на каналі виходять:• «Я лише звичайний жрець (моб), але коли зрозумів, що цей світ — отоме-гра, вирішив виховати героїню» (160+ розділів)• «Я випадково потрапив під виклик героя, але цей світ мирний» (WN)• «Я став генієм телепортації в Академії магії»Підписуйтесь на канал, щоб не пропускати нові розділи, анонси та нові перекладацькі проекти!🌵 https://t.me/Cactus_Paradise_novel_manga
АНОНС ВЕСНИ №3💢 Моя молодша сестра сама не своя / Recently, my sister is unusual.📆Рік виходу: 2014📚Жанр: #Комедія, #Романтика, #Надприродне, #Еччі📖Опис: Життя Міцукі перевернулося з ніг на голову, коли її матір знову вийшла заміж. Тепер у неї є не лише вітчим, а й зведений брат — старшокласник Юя. Маючи за плечима гіркий досвід сімейних негараздів, дівчина зовсім не готова відкриватися новим родичам. Вона тримається осторонь, холодна й неприступна... поки не стається нещасний випадок. Після якого в тіло Міцукі вселяється дух дівчини на ім’я Хійорі Котобукі. У привида є незакінчена справа: вона до нестями закохана в Юю і не може спокійно піти у потойбіччя, не втіливши свої почуття. Щоб змусити Міцукі співпрацювати, Хійорі використовує магічний артефакт — «пояс вірності» (TST), який змушує дівчину виконувати пікантні та неоднозначні доручення. Тепер життя Міцукі залежить від того, чи зможе вона відправити Хійорі на Небеса. Але чи звикне вона ділити себе з наполегливим, закоханим привидом? Чи зможе подолати свою недовіру до нової родини і змусити себе виконати бажання Хійорі щодо Юї? І чи не приховує вона якісь власні почуття?#Моя_молодша_сестра_сама_не_своя
Всім привіт. У надрах deep anime-fandom з'явилася ідея відсвяткувати День анімешника онлайн-конкурсом по знанню аніме-тайтлів та історії фендому.20 червня - не проста дата. 1997 року в цей день виник перший український аніме-клуб.Святкування Дня анімешників у цю дату конкурсами по історії теж не нове. Київські анімешники з Міцурукі проводили їх у 2015-2019 рр.----Тож які перешкоди?Розшукується анімешник чи анімешниця, яка б хотіла та могла організувати та провести цей конкурс онлайн і залучити купу народу. Напевно така людина має:- бути зацікавленою в історії українського фендому;- розуміти чому наша історія - це основа нашої ідентичності і чому саме з неї варто вчитися;- полюбляти дивитися аніме, не обов'язково супер багато;- мати бодай невеликий досвід у організації чогось. Може відео-стрімів чи роботи з людьми. Розуміти, що потягнеш щось такого типу і не дропнеш;- розуміти що таке ефективність витрат коштів. Ну тобто, що залучити 10к грн і мати 10 учасників - це не ок);- врешті чим ти молодше при названих характеристиках, тим краще. Адже би розуміти сучасні тренди та розуміти цінність досвіду такої організації для себе.----Питання ж призів та певних компенсацій за якісне виконання - вирішене. Розумних дорослих анімешників, які хочуть профінансувати такого роду ініціативу (в розумних межах) - вистачає. Питання саме в притомному і сучасному організаторі.Висловлюй бажання в коментарях до цього поста в @animemes_ua, куди він буде зарепощений. Але перед тим подумай, будь ласка, наскільки ти відповідаєш описаним вище вимогам і чи будеш ти кайфувати від процесу. Бо саме це - головне.----Додавайся в цей канал та репости його друзям якщо хочеш підтримати цю ініціативу, навіть якщо участь чи організація не цікавить.
‼️🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟Маємо для вас ШАЛЕНУ пропозицію!😉Наші друзі @marcoconcert📱 збираються влаштувати щось насправді чарівне! LUMOS Orchestra збирає всі покоління фанів, щоб наживо подарувати музику, яка об'єднує їх вже десятки років.😉Тут зійдуться олдскул, вічна класика та найактуальніші аніме сучасності. Оркестр, в якому ви почуєте музику з ваших улюблених тайтлів, серед іншого скажу, що будуть навіть такі свіженькі аніме як - "Frieren", "Dandadan", "The Pharmacist's Monologue".Вже звучить заманливо, правда? 😉Тож саме для вас, любі друзі, підписників цього каналу і справжніх фанів аніме ми з @marcoconcert вирішили розіграти 🩹🩹 КВИТКІВ на цей оркестр у МІСТІ КИЇВ!Тож УМОВИ:– Підписка на інстаграм @marcoconcert📱– Підписка на наш канал "аніме українською"!📱– Репост цього посту ✈️– Ввімкнені сповіщення на нашому каналі ( не думайте, що можете просто ввімкнути та вимкнути згодом, це буде перевірятися, хитрюлі) ☑️– Скріншот репосту, підписок(на канал та інстаграм) та ввімкнених сповіщень в коментарі📲Результати розіграшу 11 жовтня ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО САМОГО КОНЦЕРТУ МОЖНА ЗНАЙТИ ТУТ ‼️Просимо вас утриматися від участі в розіграші, якщо ви не впевнені, що зможете відвідати концерт. Будь ласка, заздалегідь перевірте дату та місце проведення заходу щоб точно розуміти, шо ви 100% зможете туди прийти.‼️
💢Ранобе: Побачення з Життям: Том 18Легат: Минув 1 рік 3 місяці і 1 день з моменту початку перекладу цього ранобе. Нарешті воно дійшло до 18 тому - Кінець Гри Міо. Це перед останній адаптований том, 19 буде останнім який адаптували в аніме, а далі Terra Incognita (Незвідана земля) тобто томи які не були адаптовані як аніме, а їх загалом три це 20, 21 і 22 томи. Пам’ятаєте 27 липня, для мене це рівно тиждень назад, буквально минула неділя, я казав що «мене переслідують думки, що потрібно якось пришвидшити переклад» так от як бачити вони гідно так мене переслідували, та так що я переклад зробив за тиждень, це було досить напружено але я якось то зробив перекладав по 20 сторінок в день а іноді і 40, і ось маємо результат, 18 том за 7 днів! (Оплески, оплески, овації, більше овацій), так от наступний том буде уже за місяць бо такі от спідрани виснажують, а у мене ще є й інші ранобе, тому доведеться почекати, а цікаво хтось взагалі читає ще цей переклад, бо як не як 18 том уже, а я там недавно був залив 4 томи за раз, місяць назад чи два, не пам’ятаю уже, ну але не суть, переходимо до головного, сьогодні 3 серпня 2025 року(ну для мене це 3 серпня, а яке число у вас я не знаю, може ви уже через роки читаєте це) і це важлива дата адже саме 3 серпня день народження у Іцукі Которі! І саме в цей день я дарую вам 18 том Побачення з Життям! Усі вітайте іменинницю! Вперед у коментарі з поздоровленнями! 🥳 Що ж, для вас перекладав Легата а редагував і правив його косяки (поки ніхто 😅), всім дякую що читали!Серпень 2025 🏦ПІДТРИМАТИ ПЕРЕКЛАД: https://send.monobank.ua/jar/R2c8S6ShK 👉ЧИТАТИ З ФАЙЛА👈#Побачення_з_Життям
🎬🎞Друзі сьогодні я хотів би порадити вам топове аніме, а саме — Меланхолію Харухі Судзумії )😉📺 👉 ДИВИТИСЯ👈 📖Опис: Комедійний анімаційний серіал, події якого розвиваються навколо однієї дівчини. Звуть її Харухі Судзумія. Вона переходить до старшої школи й одразу ж приголомшує своїх однокласників заявою, що її абсолютно не цікавлять прості люди, вона спілкується тільки з іноземними формами життя, екстрасенсами та мандрівниками в часі. Те, з якою серйозністю вона робить цю заяву, не залишає жодних сумнівів у тому, що вона зовсім не жартує. Наша героїня хоче жити повним і насиченим життям, де кожен день приносить нові відкриття. Поруч з Харухі завжди знаходяться її вірна свита, яка називається "Команда SOS". Члени цієї групи теж не прості хлопці, вони можуть вирішити будь-які проблеми. Основне їхнє завдання полягає в тому, щоб не дати Харусі нудьгувати. Вони здатні перетворити на свято навіть найбуденнішу і найпростішу дію. Похід на пляж або шкільна гра ніколи не будуть нудними з цією командою. Кожен герой цього аніме по-своєму цікавий і незвичайний. У них є родзинка, що не дає змоги відволікатися від серіалу ні на хвилину. Кожен з них робить сюжет цікавим і незвичайним, але водночас незабутнім. Це божевільний світ, в якому безроздільно править Харухі Судзумія.#Едіт
ПЕРЕКЛАД ЗАВЕРШЕНИЙ❗️🎉🆕⚡️Переклад 1 сезону аніме Шана повністю завершено! Ура! Ви і не уявляєте як Легат радий цьому! Ну що ж це було дуже класне аніме, що в принципі і очікувалося від тайтлу який робили в золоту добу Аніме індустрії, коли аніме ще не штампували як на заводі, сюжет класний, романтичні лінії просто неймовірні, відчуваєть їх реальність не то, що в більшості сучасних аніме, бойовка крута, питання які піднімає аніме досить глибокі, від власного я і до того що робить нас людьми і окремими особистостями, і завдяки всьому цьому я впевнений більшості з вас це аніме подарувало неймовірні емоції як і мені, ну майже я все таки перекладач і я трохи страждаю в процесі перекладу😅 наприклад цей переклад робивсь аж з 3 різних субтитрів 2 англійських і 1 французького, чому так, тому що англ субтитри були досить неякісні й іноді взагалі не зрозумілі, тому я порівняв ці 3 різні субтитри і старався з них зробити найкращий переклад для вас, чесно це забрало багато зусиль особливо враховуючи що серії я випускав майже щодня, і мене це сильно виснажило, тому коли 2 сезон буде не можу сказати, наразі я настільки виснажений що немає бажання сідати за 2 сезон, тому не знаю коли він буде, ну дякую всім хто дивився це аніме в моєму перекладі надіюсь він вам сподобався не менше ніж саме аніме)😉🏦Подякувати за переклад: https://send.monobank.ua/jar/2zAyfA5Eam#Шана