Fuente
ШоТам Зміїв | У Слобожанському в січні нарахують плату за тепло одразу за два місяці...
1 740 Vistas/Alcance
2026-01-06 09:07
Mensaje №36358
🔔 У Слобожанському в січні нарахують плату за тепло одразу за два місяціНа виконання рішення виконкому Слобожанської ради було затверджено економічно обґрунтовані тарифи на теплову енергію для опалювального сезону 2025–2026.У зв’язку з тривалим процесом погодження та затвердження розрахунків, інформубть про особливості нарахувань:✅ За листопад та грудень 2025 — нарахування будуть проведені згідно з новими затвердженими тарифами. ✅ Коли прийдуть платіжки? Рахунки за спожите тепло у листопаді та грудні будуть сформовані та виставлені споживачам в одній квитанції у січні. ✅ Чому так? Це пов’язано з юридичним завершенням процедури затвердження тарифів та необхідністю коректного розрахунку за фактично спожиті гігакалорії.«Просимо мешканців врахувати це при плануванні сімейного бюджету: у січні ви отримаєте сумарний рахунок за два попередні місяці», — інформує рада.
Також у КП «Господар-2» нагадують: фізичним особам-підприємцям необхідно укласти договори на постачання теплової енергії на опалювальний сезон 2025–2026 років.Звернутися потрібно до 15 січня 2026 року за адресою:📍 вул. Дружби, 7 (2 поверх)📞 +38 (063) 441 70 22У підприємстві дякують споживачам за розуміння та запевняють, що продовжують працювати над стабільним теплопостачанням у громаді.[Медіа-Зміїв]