Fuente
ШоТам Зміїв | Дівчинка, яку збила суддя на переході, все ще у комі: її підключили до...
2 160 Vistas/Alcance
2026-01-05 08:25
Mensaje №36335
Дівчинка, яку збила суддя на переході, все ще у комі: її підключили до ШВЛДТП сталося вдень 18 грудня. Автомобіль Hyundai Accent рухався по вулиці Дудинській у напрямку проспекту Любові Малої в Харкові. Наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу, позначеного дорожнім знаком, водійка не знизила швидкість і не зупинилася, щоб пропустити пішоходів, які переходили дорогу. Автомобіль збив двох дівчаток віком 13 та 14 років. Постраждалих з тяжкими травмами відправили до лікарні.Стан 13-річної Ольги Шевчун не покращується, вона не приходила до тями. Дитину підключили до апарату ШВЛ через пневмонію.«Як мені пояснюють, загалом пневмонія з'являється в реанімації в тих, хто довгий час лежить без тями, бо вони не рухаються. І це застої всього того слизу й іншого. У нашому випадку це просто ще дитина, плюс така тяжка травма голови, а також висока температура», - розказала Ганна Максюта.У зв'язку з пневмонією Ольгу перевели до іншої, профільної, лікарні у Харкові.У іншої постраждалої, 14-річної Кароліни перелом черепа. Вона також на штучній вентиляції легенів.За даними джерел «Суспільного», за кермом автомобіля була Алла Токмакова, яка працює суддею у Валківському районному суді. 20 грудня судді повідомили про підозру. Ведеться розслідування за частиною 2 статті 286 КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.