Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КМДА – офіційний канал
Añadido 22 jun. 2021

КМДА – офіційний канал

@KyivCityOfficial
Número de suscriptores: 402 900
Fotos: 6,930
Videos: 787
Enlaces: 7,480
Descripción:
Офіційний Telegram-канал Київської міської державної адміністрації (КМДА) Наш інтернет-портал: https://kyivcity.gov.ua Ми на Facebook: fb.com/kyivcity.gov.ua WhatsApp: https://whatsapp.com/channel/0029Vb68nFAJpe8dDslm3L42 YouTube: https://www.youtube.
Fuente

КМДА – офіційний канал | Напередодні 40-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС зустрівся у ст...

Logotipo de la comunidad de telegram - КМДА – офіційний канал КМДА – офіційний канал @KyivCityOfficial
93 300 Vistas/Alcance 2026-04-24 11:48 Mensaje №17952
Напередодні 40-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС зустрівся у столичній мерії з ліквідаторами аварії та вручив їм відзнаки від міста.Ці люди у найскладніший момент не відступили і взяли на себе відповідальність за життя мільйонів людей. Загалом у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС брали участь понад 600 000 людей. Військових, рятувальників, енергетиків, шахтарів, будівельників, працівників хімічної промисловості, науковців, медиків, інженерів, водіїв. Усі виконували свою роботу в надзвичайних, небезпечних умовах.Сьогодні, коли минає 40 років від трагедії, ми згадуємо не тільки масштаби катастрофи, а й долі людей. Майже чверть мільйона громадян були змушені залишити свої домівки. Їм говорили і вони сподівалися, що це тимчасово. Але виявилося — назавжди. Тисячі родин розпочали життя практично з нуля.Сьогодні у Києві мешкають понад 62 000 громадян, які постраждали внаслідок катастрофи. Серед них — більше 30 000 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.Для міста важливо забезпечувати підтримку. У Києві діють програми пільгового медичного обслуговування, передбачене відшкодування вартості лікарських засобів і зубопротезування. На ці потреби у 2026 році місто спрямовує понад 60 млн грн.Також до роковин трагедії місто виплатило щорічну одноразову матеріальну допомогу 42 000 киян, які постраждали внаслідок катастрофи. На загальну суму понад 53 млн грн. Продовжуємо і забезпечення санаторно-курортним лікуванням — до кінця року плануємо оздоровити понад 600 людей.Міська влада робить все для того, щоб підтримувати тих, кому найбільше потрібна допомога.