Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новини з офіційного порталу Києва
Añadido 18 ago. 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Número de suscriptores: 27
Fotos: 6,780
Enlaces: 25,800
Descripción:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Número de suscriptores

27
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

4
Promedio/Día:: 4
Promedio/Tiempo:: 5
ERR: 14.81%

📊 Mensajes por Día

6.5
Último día: 12
Promedio semanal: 7.3
Promedio por día: 6.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Віталій Кличко заїхав на перевірку комісією укриттів у Святошинському районіМер Києва Віталій Кличко заїхав до кількох укриттів у Святошинському районі, які перевіряла комісія. Відео він  оприлюднив у своєму Telegram-каналі. «Перевірка укриттів у столиці триває. Сьогодні заїхав у Святошинський район, на Борщагівку, де працювала комісія. Оглянув декілька укриттів. Одне з них – багато років було відомчим сховищем. Але, район взяв його на баланс, належно облаштував і люди туди ходять під час тривог. Щоб про нього знали не тільки місцеві, укриття сьогодні вже додали на мапу. У школі неподалік – дуже гарне укриття, де й навчальний процес може відбуватися, і є кімната для дорослих, що під час тривоги прийшли до учбового закладу», – зазначив у дописі до відео Віталій Кличко. Мер столиці повідомив, що на сьогодні, за даними комісії, приблизно 37% перевірених приміщень, визначених як укриття, в незадовільному стані. Ще в 10% немає вільного доступу. Більша частина з них – це приміщення, що перебувають у приватній власності чи оренді. «Тому парламент має, нарешті, законодавчо встановити відповідальність, зокрема, й кримінальну для приватних балансоутримувачів», – наголосив Віталій Кличко. Комісія з перевірки укриттів продовжує працювати в усіх районах столиці.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_zakhav_na_perevirku_komisiyeyu_ukrittiv_u_svyatoshinskomu_rayoni/#Безпека_та_правопорядок
Віталій Кличко з міністром Олександром Камишіним перевірили укриття в Голосіївському районі (+відео)Мер Києва Віталій Кличко разом із міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним перевірили укриття в Голосіївському районі столиці. Відео Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у Facebook. Зокрема він зазначив, що відповідальність за облаштування і роботу укриттів несуть їхні балансоутримувачі і глави районів. Кошти на всі РДА були виділені. «Другий день ходимо з міністром Олександром Камишіним оглядаємо укриття. Сьогодні були в Голосіївському районі. В складі групи знову, на жаль, не було представників Київської міської військової адміністрації. Поцікавився в міністра чому. Бо цивільний захист населення, за законом, у воєнний час, у відповідальності військових адміністрацій. Проблеми з укриттями є. І в Голосієво – зокрема. Частина підвалів у приватних руках або в оренді. Частина – не облаштовані. Десь  – облаштовані і навіть ті, що в приватній власності та нанесені на карту. В учбових закладах – облаштовані, але вночі частина зачинена. Підкреслю ще раз, відповідальні за облаштування і роботу укриттів їх балансоутримувачі і глави районів. Кошти на всі РДА були виділені. І голів районів я говорив, хто призначає. Не хочеться вірити в саботаж і політичні мотиви. Особливо, у воєнний час. Але будемо і далі працювати, виправляти недоліки і робити все, що в наших силах і повноваженнях», – підкреслив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_z_ministrom_oleksandrom_kamishinim_perevirili_ukrittya_v_golosivskomu_rayoni_video/#Безпека_та_правопорядок
Віталій Кличко: За добу, після запуску в додатку «Київ Цифровий» сервісу зворотнього звʼязку, від киян отримано більше тисячі скарг щодо роботи укриттівЗа добу, після запуску в додатку «Київ Цифровий» сервісу зворотнього звʼязку щодо роботи укриттів, від киян отримано більше тисячі скарг. Про це мер столиці Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «За добу, після запуску в додатку «Київ Цифровий» сервісу зворотнього звʼязку щодо стану укриттів, від киян отримано більше тисячі скарг. Із них майже половина на те, що укриття зачинені, чверть – що перебувають у неналежному стані, ще чверть – що поблизу немає укриттів. «Київ Цифровий» оперативно систематизує інформацію і передасть її вже до кінця цього дня в Департамент муніципальної безпеки, райдержадміністраціям міста та іншим службам, що будуть залучені до перевірок і належного реагування», – наголосив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_za_dobu_pislya_zapusku_v_dodatku_kiv_tsifroviy_servisu_zvorotnogo_zvyazku_vid_kiyan_otrimano_bilshe_tisyachi_skarg_schodo_roboti_ukrittiv/#Безпека_та_правопорядок
Рятувальники КАРС розібрали аварійні конструкції у двох багатоповерхівках у Деснянському районі, що постраждали через ворожі ракетні атакиРятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку» розібрали аварійні конструкції на двох дев’ятиповерхівках у Деснянському районі, що постраждали через нічні атаки ворога. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА. 1 червня о 10:00 рятувальники КАРС «Київська служба порятунку» розпочали обстеження та виконання робіт із розбору аварійних конструкцій багатоповерхівок у Деснянському районі Києва, які вночі були пошкоджені уламками ворожої ракети. Зокрема, рятувальники демонтували аварійні віконні, балконні блоки, а також відливи двох багатоповерхівок. До робіт залучали 7 рятувальників КАРС «Київська служба порятунку» та 1 одиницю техніки. Роботи тривали 4 години.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/ryatuvalniki_kars_rozibrali_avariyni_konstruktsi_u_dvokh_bagatopoverkhivkakh_u_desnyanskomu_rayoni_scho_postrazhdali_cherez_vorozhi_raketni_ataki/#Безпека_та_правопорядок
Віталій Кличко перевірив, як наводять лад в районах Києва та як облаштовують новий сквер поблизу станції метро «Героїв Дніпра», де прибрали МАФиМер Києва Віталій Кличко перевірив разом із главами РДА столиці та керівниками деяких комунальних підприємств, як наводять лад у районах столиці. А також оглянув, як тривають роботи з облаштування нового скверу поблизу станції метро «Героїв Дніпра» в Оболонському районі, де прибрали МАФи. Зокрема, Віталій Кличко відвідав кілька локацій у Подільському районі. «Столична влада продовжує контролювати, як наводять лад у місті. Навіть в умовах війни ми дбаємо про благоустрій столиці та комфорт її мешканців. Сьогодні ми інспектуємо Подільський район. Особливу увагу звертаємо на виявлені звалища, занедбані захаращені території. Кожен голова району та керівники профільних служб відповідають за санітарний стан у районі і не повинні  допускати утворення антисанітарії. Незалежно від того, хто балансоутримувач – приватна чи комунальна структура. Керівництво району має зобовʼязати їх виконати свою роботу!» – наголосив Віталій Кличко. Він зазначив, що столична влада через інспекторів з благоустрою системно перевірятиме та контролюватиме виконання цих завдань. На кожного, хто ігноруватиме виконання свої обов’язків, чекатиме відповідальність, зокрема штраф. Мер Києва також перевірив, як тривають роботи на локації поблизу станції метро «Героїв Дніпра» в Оболонському районі. Департамент міського благоустрою нещодавно демонтував там 66 МАФів. Сьогодні на їхньому місці будують новий сквер з гарною і зручною інфраструктурою. Зокрема, на території скверу буде встановлена пергола, висадять сакури, дерева з ажурною кроною. Ввечері на головній алеї дерева будуть підсвічені. Зручним це місце буде і для маломобільних верств населення. «Це системна робота міста, коли розчищаються та облаштовуються входи і виходи до станцій метрополітену. Адже підземні станції метрополітену є укриттями під час повітряних тривог. І важливо, щоб шляхи до них були вільними та безпечними», – підкреслив Віталій Кличко. Мер столиці нагадав, що вже облаштовані зелені території на бульварі Миколи Міхновського, біля станції метро «Політехнічний інститут» та на вулиці Вишгородській –  теж на місцях, де демонтували МАФи. Також активно тривають роботи зі створення гарного громадського простору з озелененням біля станції метро «Шулявська».Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_pereviriv_yak_navodyat_lad_v_rayonakh_kiyeva_ta_yak_oblashtovuyut_noviy_skver_poblizu_stantsi_metro_gerov_dnipra_de_pribrali_mafi/#Київський_міський_голова
Епідемічний сезон захворюваності на грип та ГРВІ 2022-2023 років завершився: перехворіло 10,4% населення КиєваУ столиці завершився епідемічний сезон захворюваності на грип та ГРВІ 2022-2023 років. Про це повідомили в ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ». Епідсезон характеризувався низькою інтенсивністю епідемічного процесу. У цей сезон циркулювали віруси грипу А та В одночасно із SARS-CoV-2, риновірусу, метапневмовірусу, аденовірусу та РС – вірусу, на відміну від попереднього сезону, коли серед циркулюючих вірусів домінував SARS-CoV-2. На епідемічний сезон суттєво вплинуло повномасштабне військове вторгнення рф в Україну та переселення мешканців столиці на більш безпечні території. За період із 40 тижня 2022 року до 20 тижня 2023 року на грип та ГРВІ у Києві перехворіла 306 761 особа (10,4% населення міста), що у 1,4 рази менше аналогічного періоду сезону 2021-2022 років. Незначне зростання захворюваності відбулося на 8 та 12 тижнях епідемічного сезону, проте захворюваність залишалася низької інтенсивності та була нижчою епідемічного порогу. Із початку епідсезону на грип та ГРВІ захворіло 145 011 дітей до 17 років, що складає 25,9% від дитячого населення та 4,9% від населення міста. У структурі захворюваності діти склали 47,3% від загального числа хворих на грип та ГРВІ. Індикатором захворюваності є число хворих школярів. У звітній сезон найвища захворюваність серед школярів реєструвалася на 8-му тижні епідемічного сезону – 3 608 випадків, що становило 52,1% від загальної кількості всіх захворілих дітей та 25,1% від загальної кількості осіб, які звернулися за медичною допомогою. На захворюваність учнів також суттєво вплинула дистанційна форма навчання частини школярів, що сприяло розмежуванню. До закладів охорони здоров’я міста було госпіталізовано 9065 хворих на грип та ГРВІ (3,0% від загальної кількості хворих), із них 3168 – діти.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/epidemichniy_sezon_zakhvoryuvanosti_na_grip_ta_grvi_2022-2023_rokiv_zavershivsya_perekhvorilo_104_naselennya_kiyeva/#Київ_та_міська_влада
Рятувальники КАРС розбирають аварійні конструкції в багатоповерхівці у Печерському районі, що постраждала через нічні атаки ворогомРятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби ( КАРС) «Київська служба порятунку» розбирають аварійні конструкції в багатоповерхівці у Печерському районі, що постраждала через нічні атаки ворогом. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА. 28 травня о 10:30 рятувальники КАРС «Київська служба порятунку» розпочали обстеження та виконання робіт із розбору аварійних конструкцій багатоповерхівки у Печерському районі Києва, в яку вночі влучили уламки збитого ворожого безпілотника (БПЛА). Зокрема, рятувальники за допомогою висотного спорядження провели розбір зовнішніх аварійних конструкцій на даху пошкодженого житлового будинку. До робіт було залучено 10 рятувальників КАРС «Київська служба порятунку» та 2 одиниці техніки. Роботи тривали 5 годин. Завтра рятувальники продовжать роботи на пошкодженому об’єкті, для цього планують залучити важку спецтехніку. Нагадаємо, що вночі на Київ було здійснено чотирнадцяту з початку травня повітряну атаку. Понад 40 БПЛА було збито в небі над столицею. Уламки кількох дронів пошкодили деякі об’єкти та житлові будинки у Києві. На жаль, є постраждалі та один загиблий.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/ryatuvalniki_kars_rozbirayut_avariyni_konstruktsi_v_bagatopoverkhivtsi_u_pecherskomu_rayoni_scho_postrazhdala_cherez_nichni_ataki_vorogom/#Безпека_та_правопорядок
Брати Клички привітали киян та всіх українців з Днем Києва: Столиця вистояла, загоїть рани та ще більше розквітне! (+відео)Мер Києва Віталій Кличко з братом Володимиром привітали киян та всіх українців з Днем Києва. Відеоролик мер столиці оприлюднив у своїх соцмережах. «Київ. Древній і сучасний. Створений добром. І завжди – під захистом світлих сил! Серце України б’ється тут. Невпинно, з великою вірою і з великою силою. Силою і працею людей, які люблять, бережуть і захищають своє місто. Київ вистояв. І загоїть рани та ще більше розквітне. Ми переможемо те варварське зло, що вдерлося на нашу землю! Наша єдність і витримка в час випробувань наближають нашу Перемогу! Ми любимо наше місто! І – всі разом – робимо столицю сильнішою, гарнішою і європейською», – підкреслив Віталій Кличко. «З Днем народження, Києве! Ти – серце і душа України! Слава Києву! Слава Україні!» – сказав Володимир Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/brati_klichki_privitali_kiyan_ta_vsikh_ukrantsiv_z_dnem_kiyeva_stolitsya_vistoyala_zagot_rani_ta_sche_bilshe_rozkvitne_video/#Київський_міський_голова
27 травня через проведення ярмарків буде змінено маршрути автобусів №№ 2, 33, 49, 63, 81, 87, 95, 10127 травня буде змінено маршрути автобусів №№ 2, 33, 49, 63, 81, 87, 95, 101. Як інформує КП «Київпастранс», заплановані продовольчі ярмарки на вул. Миколи Закревського, вул. Кубанської України, б-рі Амвросія Бучми та вул. Героїв Севастополя. Із початку руху до закінчення ярмарків (орієнтовно до 18:00), рух маршрутів буде організовано: – автобус № 2 від вул. Булгакова до просп. Відрадного за власним маршрутом, далі – б-р Вацлава Гавела (без заїзду на просп. Відрадний, вул. Героїв Севастополя та вул. Академіка Стражеска) – вул. Віталія Скакуна, далі за власним маршрутом; – автобус № 33 трасою: вул. Кіото – вул. Кубанської України – просп. Лісовий – вул. Космонавта Поповича (колишня назва – вул. Космонавта Волкова) до вул. Кубанської України – вул. Космонавта Поповича – просп. Лісовий – вул. Мілютенка – вул. Кіото; – автобус № 49 від зал. пл. Лівий Берег до б-ру Амвросія Бучми за власним маршрутом, далі – просп. Павла Тичини – Дніпровська набережна, далі за власним маршрутом; – автобус № 63 від станції метро «Червоний Хутір» до вул. Кубанської України; – автобус № 81 трасою: вул. Кіото – вул. Мілютенка – просп. Лісовий – вул. Космонавта Поповича до вул. Кубанської України – вул. Космонавта Поповича – просп. Лісовий – вул. Кубанської України – вул. Кіото; – автобус № 87 у напрямку руху до вул. Митрополита Андрея Шептицького від ст. м. «Осокорки» до б-ру Амвросія Бучми за власним маршрутом, далі – просп. Павла Тичини – вул. Березняківська, далі за власним маршрутом; – автобус № 95 у напрямку масиву Микільська Слобідка від зал. пл. «Лівий Берег» до вул. Юрія Шумського за власним маршрутом, далі – просп. Павла Тичини – Дніпровська набережна, далі за власним маршрутом; – автобус № 101 від станції метро «Почайна» до просп. Червоної Калини за власним маршрутом, далі – вул. Теодора Драйзера – вул. Миколи Закревського, далі за власним маршрутом. Комунальне підприємство перепрошує за тимчасові незручності.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/News_27_travnya_cherez_provedennya_yarmarkiv_bude_zmineno_marshruti_avtobusiv_2_33_49_63_81_87_95_101/#Київ_та_міська_влада
Вулиця Праведників та братів Чибінєєвих: низку пропозицій щодо перейменувань столичних топонімів винесуть на громадське обговоренняКомісія з питань найменувань на засіданні підтримала присвоєння назв трьом скверам та площі. Усі пропозиції пройшли громадське обговорення. Про це повідомляє Департамент суспільних комунікацій КМДА. Зокрема, у разі позитивного голосування депутатського корпусу Київради, назви отримають наступні зелені зони: — сквер між будинками №№ 2, 2/25 на вул. Паньківській у Голосіївському районі Києва носитиме ім’я Данила Дідіка; — сквер у межах вулиць Сергія Берегового, Очаківської та Керченської у Солом’янському районі отримає назву «Сквер спортсменів-захисників України»; — сквер біля будинків № 33 та 33-А на вулиці Сальського та будинку № 44 на вулиці Щусева у Шевченківському називатиметься «сквером Саперів». А безіменна площа на розі вулиць Радунської та Милославської у Деснянському районі може отримати назву «площа Героїв Чернігова». Також комісія рекомендувала для винесення на громадське обговорення пропозиції щодо зміни назв низки вулиць, зокрема: — перейменування частини вулиці Оранжерейної (від вулиці Юрія Іллєнка до вулиці Дорогожицької) у Шевченківському районі на вулицю Праведників; — перейменування вулиці Чернігівської у Дарницькому районі на честь братів Чибінєєвих; — перейменування вулиці Північної в Оболонському районі на честь учасника російсько-української війни, ветерана АТО, громадського активіста, який загинув на сході України, Андрія Шияна. Окрім того, можуть змінити назви платформи Київського міського кільця регіональної філії «Південно-Західна залізниця» у місті Києві, а саме: — станція «Київ-Дніпровський» на «Микільська Слобідка»; — зупиночна платформа «Рубежівський» на зупинкова платформа «Берестейська»; — зупиночна платформа «Зеніт» на зупинкова платформа «Куренівка»; — зупиночна платформа «Лівий Берег» на зупинкова платформа «Березняки»; — зупиночна платформа «Троєщина-2» на зупинкова платформа «Райдужний»; — зупиночна платформа «Троєщина» на зупинкова платформа «Воскресенка»; — зупиночна платформа «Київська-Русанівка» на зупинкова платформа «Русанівка»; — зупиночна платформа «Північна» станції Київ-Пасажирський на зупинкова платформа «Вокзальна»; — зупиночна платформа «Вишгородська» на зупинкова платформа «Пріорка»; — залізничний міст від станції «Почайна» до станції «Троєщина» на «Рибальський залізничний міст». Ці рекомендації комісії будуть передані до Київської міської ради, де депутати ухвалюватимуть остаточне рішення про перейменування зупинкових платформ, як і рішення про перейменування 29 столичних бібліотек і 16 освітніх навчальних закладів, які сьогодні також підтримала Комісія з питань найменувань.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vulitsya_pravednikiv_ta_brativ_chibinyeyevikh_nizku_propozitsiy_schodo_pereymenuvan_stolichnikh_toponimiv_vinesut_na_gromadske_obgovorennya/#Дороги