Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новини з офіційного порталу Києва
Añadido 18 ago. 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Número de suscriptores: 27
Fotos: 6,780
Enlaces: 25,800
Descripción:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Número de suscriptores

27
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

4
Promedio/Día:: 4
Promedio/Tiempo:: 5
ERR: 14.81%

📊 Mensajes por Día

6.5
Último día: 12
Promedio semanal: 7.3
Promedio por día: 6.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Екватор дорожнього сезону: триває капітальний ремонт і реконструкція 11 вулиць та розв’язокУ столиці тривають ремонти доріг і шляхопроводів. Першочергово дорожники виконують роботи на тих об’єктах, що розпочали оновлювати ще до повномасштабного вторгнення. Адже верхній шар не було влаштовано і це призводить до руйнування конструкції дорожнього одягу. Як інформує КК «Київавтодор», завершальний етап робіт триває на Кільцевій дорозі, а саме на ділянці від пл. Одеської до вул. Територіальної оборони. У напрямку Одеської площі вже влаштували верхній шар покриття. Наразі тривають фінальні роботи в напрямку Жулянського шляхопроводу. Для верхнього шару використовують щебенево-мастиковий асфальтобетон, який має покращені характеристики й підвищену зносостійкість. Гарантія на нове покриття – 5 років. У рамках капітального ремонту Кільцевої дороги оновлюють і вул. Композитора Лятошинського. Нове покриття влаштовують і на вул. Ентузіастів. Зокрема, на проїжджій частині влаштували середній шар покриття й заасфальтували першу ділянку велодоріжки. Також продовжується капітальний ремонт просп. Повітрофлотського. На вихідних влаштували нижній шар поблизу пл. Севастопольської. Окрім того, дорожники оновлюють покриття тротуарів й облаштовують велодоріжки. На реконструкції Дегтярівського шляхопроводу вже забетонували 52 палі з 88. Невдовзі виконають їхнє випробування, далі влаштують ростверки й розпочнуть споруджувати нові опори. Також продовжуються капітальні ремонти просп. Володимира Івасюка, вул. В’ячеслава Липинського, вул. Татарської, вул. Олександра Довженка, реконструкції вул. Трускавецької та розв’язки на перетині вулиць Полярної і Богатирської.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/ekvator_dorozhnogo_sezonu_trivaye_kapitalniy_remont_i_rekonstruktsiya_11_vulits_ta_rozvyazok/#Дороги
Київ: найважливіше за тиждень | Kyiv. Highlights of the weekКиїв спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) встановлюватимуть автономні сонячні електростанції в кількох столичних лікарнях Як зазначив Віталій Кличко, реалізація цього проєкту забезпечить безперебійне енергопостачання одній із міських клінічних лікарень, пологовому будинку та перинатальному центру. Обладнання дозволить частково замістити обсяг спожитої енергії з відновлювальних джерел, забезпечити процес акумулювання електроенергії та зменшити обсяги викидів CO2. У Києві збільшують фонд захисних споруд: підземний простір розглядають як можливі укриття Зокрема, на тих локаціях, де необхідні нові укриття в пішому доступі. Районні адміністрації оглядають потенційні приміщення різних форм власності, проводять методичну роботу із власниками й управителями щодо оснащення та подальшого регламенту роботи. Столичний фунікулер закрився на щорічний плановий ремонт. Планується, що він відновить роботу після 22 серпня. Догляд за системою зливостоків столиці триває щодня. Із початку року фахівці вже очистили більше 18 тис. зливоприймачів та майже 8 тис. оглядових колодязів. Продовжуються також і ремонти систем зливової каналізації. Фахівці вже відремонтували понад 700 оглядових колодязів і майже 1 000 зливоприймачів. У неділю на Київському іподромі відбудуться змагання коней рисистих порід. Вхід на територію безоплатний У програмі – одинадцять заїздів, беруть участь 49 рисаків. Захід розпочнеться о 12:45 за адресою: просп. Академіка Глушкова, 10. EN Kyiv. Highlights of the week Kyiv and the German Society for International Cooperation (GIZ) will install autonomous solar power plants in several metropolitan hospitals As Mayor Vitalii Klitschko noted, the implementation of this project will ensure uninterrupted power supply to one of the city's clinical hospitals, a maternity hospital, and a perinatal center. The equipment will make it possible to partially replace the amount of energy consumed with power generated by renewable sources, ensure electricity storage, and reduce the amount of CO2 emissions. In Kyiv, the number of protective structures is increasing. Underground spaces are now considered potential shelters In particular, this applies to locations where new shelters are needed within walking distance. District administrations are looking at potential premises under various forms of ownership and conducting methodical work with owners and managers regarding equipment and further work regulations. The capital's funicular was closed for annual scheduled repairs. It is scheduled to resume operations after August 22. Maintenance work on the capital's sewage system continues daily. Year-to-date, experts have already cleaned more than 18,000 storm drains and almost 8,000 manholes. Repair work on storm sewer systems is also continuing. Specialists have already repaired more than 700 manholes and almost 1,000 downspouts. On Sunday, a trotting horse competition will be held at the Kyiv Hippodrome. Entrance is free. The program includes 11 races, with 49 trotters competing. The event will start at 12:45 p.m. at Ave. Akademika Glushkova, 10.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/kiv_nayvazhlivishe_za_tizhden__Kyiv_Highlights_of_the_week_986905/#Київ_та_міська_влада
Фахівці «Київводоканалу» локалізували витік із водопровідного колодязя на вул. Естонській, водопостачання відновленоФахівці «Київводоканалу» локалізували витік із водопровідного колодязя на вул. Естонській, 30. Про це повідомляє ПрАТ «АК «Київводоканал». Нагадаємо, вдень 20 липня, на вул. Естонській, 30 стався витік із водопровідного колодязя на проїжджій частині. Було відключено водопровідну магістраль діаметром 250 мм та водопостачання за такими адресами: — вул. Всеволода Петріва, 11, 13; — вул. Щербаківського, 32/38; — вул. Естонська, 5, 7; — вул. Черняховського, 11, 12, 13-33, 20-26; — вул. Сергія Параджанова, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12. У період відсутності водопостачання «Київводоканал» направив автоцистерну з водою до будинку за адресою вул. Естонська, 5-7. Нині водопостачання відновлено у повному обсязі. Рух автотранспорту не обмежувався.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/fakhivtsi_kivvodokanalu_lokalizuvali_vitik_iz_vodoprovidnogo_kolodyazya_na_vul_estonskiy_vodopostachannya_vidnovleno/#Будинок_та_комунальні_послуги
Іспанія готова долучитися до відновлення КиєваІспанія готова долучитися до відновлення об’єктів критичної інфраструктури столиці. Деталі та особливості співпраці обговорили під час зустрічі першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника із представницею Уряду Іспанії – Заступницею Міністра Зовнішньої Торгівлі та Інвестицій Ксіаною Мендез. «Під час зустрічі іспанці висловили готовність взяти участь у відбудові столиці через масштабні проєкти. Йдеться про декілька стратегічних секторів, зокрема у сфері надання енергетичних, транспортних та комунальних послуг. Зокрема й про інвестування розвитку електротранспорту у столиці», – розповів Микола Поворозник. За словами представників делегації, деякі напрями можна буде відновити силами приватних компаній. Восени вони планують повернутися до України з розширеною делегацією у складі приватних компаній для вивчення інвестиційних можливостей. «Зі свого боку ми запропонували співпрацю також і в медичній галузі. Зокрема, в обміні досвідом у реабілітації військових і цивільних. Йдеться не лише про фізичну реабілітацію після поранень, а й про психологічну – військових після полону, цивільних дітей та дорослих, які пережили окупацію, наприклад. Адже психоемоційний стан людини сьогодні на рівні з фізичним. І ми будемо вдячні за досвід, який наші медики можуть отримати для допомоги українцям у подоланні післявоєнних травм», – зазначив Микола Поворозник. Перший заступник голови КМДА додав, що сьогодні все актуальнішою стає мотивація бізнесу до його залучення в Україну для відновлення держави, створення гарантій для роботи іноземних інвесторів під час війни та доведення нормативної бази щодо іноземного співробітництва до міжнародних стандартів.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/ispaniya_gotova_doluchitisya_do_vidnovlennya_kiyeva/#Київ_та_міська_влада
Віталій Кличко зустрівся з мером Братислави: Столиця Словаччини відправить Києву 25 міських автобусів у якості допомогиМер Києва Віталій Кличко зустрівся з мером Братислави Матушем Валло. Столиці України та Словаччини мають побратимські відносини. Також Братислава – одне з 4 міст-підписантів Пакту вільних міст, до якого минулого року приєднався і Київ. Про це Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «Зустрівся з мером Братислави Матушем Валло в мерії столиці Словаччини. Наші міста повʼязують побратимські відносини. І Братислава підтримувала Київ від початку широкомасштабної війни, надсилала гуманітарну допомогу. Також Словаччина прийняла загалом понад 100 000 українських біженців. Сьогодні Братислава є прикладом змін та інновацій. І вже може успішно конкурувати з таким містами, як наприклад, Відень. Також Братислава була одним з 4 міст-підписантів Пакту вільних міст, до якого минулого року приєднався і Київ. Міста Пакту спільно відстоюють права місцевого самоврядування», – написав Віталій Кличко. Він зазначив, що з Матушем Валло домовилися про подальшу допомогу Братислави, зокрема, й у налагодженні роботи реабілітаційного центру для військових, який створює Київ. Обговорили і майбутнє відновлення України та Києва. «Матеуш Валло запропонував допомогу в залученні світових фахівців з консалтингу у відновленні інфраструктури, розвитку транспортної системи. Також найближчим часом Братислава передасть Києву 25 міських автобусів у якості допомоги. Зараз їх готують до відправки», – повідомив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_zustrivsya_z_merom_bratislavi_stolitsya_slovachchini_vidpravit_kiyevu_25_miskikh_avtobusiv_u_yakosti_dopomogi/#Київ_та_міська_влада
Віталій Кличко з керівництвом Агентства США з міжнародного розвитку USAID та послом США в Україні відвідали один з обʼєктів критичної інфраструктури столиціМер Києва Віталій Кличко, адміністратор Саманта Пауер та керівники Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) і делегація посольства США на чолі з послом Бріджит Брінк відвідали один зі столичних об’єктів критичної інфраструктури, щоб оглянути обладнання, пошкоджене або зруйноване внаслідок ракетних ударів росії, а також проведені на цей час роботи з відновлення об’єкта і підготовки міста до майбутньої зими. «Масовані атаки росії спричинили пошкодження та руйнування майже 60% об’єктів енергетичної інфраструктури. Київ реагував на критичну ситуацію і впроваджував алгоритми резервного енергопостачання. Без колосальної технічної підтримки міжнародних партнерів це б навряд чи вдалося. Упродовж широкомасштабної війни США та USAID надають системну технічну допомогу українській столиці. Завдяки цьому ми пройшли минулий опалювальний сезон та вже готуємося до наступного», – наголосив Віталій Кличко. Він нагадав, що минулого року за підтримки Уряду США на ділянках, пошкоджених ракетними обстрілами, столиця здійснила перекладку тепломереж. Повністю замінили 11 км трубопроводів на сучасні попередньо-ізольовані труби європейського зразка з системою сигналізації про пошкодження. «USAID передав для комунального підприємства «Київтеплоенерго» 137 генераторів, що дозволило обладнати 25% котелень міста альтернативними джерелами живлення та продовжувати опалювати будинки, лікарні і важливі соціальні об’єкти. Генератори також передали аварійно-відновлювальним бригадам для проведення ремонтних робіт. Також «Київтеплоенерго» отримало від USAID 4 сучасні екскаватори, що одразу приступили до роботи з відновлення на об’єктах теплоенергетичної інфраструктури», – сказав Віталій Кличко. Загальний обсяг переданої USAID Києву допомоги сягнув майже 150 млн грн. Це допомога у вигляді оновлення пошкоджених ділянок тепломереж, комплектуючих, генераторів, спеціалізованої техніки – екскаваторів, придбання солі для пом’якшення води під час виробничих процесів. Надання технічної допомоги для «Київтеплоенерго» стало можливим також завдяки злагодженим діям USAID та USAID Проєкту енергетичної безпеки. Віталій Кличко подякував USAID в особі його очільниці Саманти Пауер за масштабну й системну підтримку, що забезпечує уряд США.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_z_kerivnitstvom_agentstva_ssha_z_mizhnarodnogo_rozvitku_USAID_ta_poslom_ssha_v_ukrani_vidvidali_odin_z_obyektiv_kritichno_infrastrukturi_stolitsi/#Про_Київ
Брат мера Києва Володимир Кличко взяв участь у Громадянському Форумі вільної преси, який відбувся у Німеччині (+фото)Брат мера Києва Володимир Кличко, на запрошення Міністра закордонних справ Німеччини Анналени Бербок, взяв участь у Громадянському Форумі вільної преси, який відбувся в місті Хемніц у східній Німеччині. Про це мер столиці Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook. «Володимир та Анналена Бербок були головними спікерами заходу, де обговорювали війну в Україні та потенційні загрози від агресії росії не тільки для України, а для всієї Європи. Форум ініціювало Міністерство закордонних справ Німеччини задля проведення інформаційної кампанії у східній Німеччині, де переважають проросійські настрої щодо широкомасштабної війни в Україні, яку розв’язала росія. Та щодо доцільності для Німеччини подальшої підтримки України», – повідомив Віталій Кличко. Він зазначив, що в заході взяли участь понад 300 представників медіа з усієї Німеччини, лідерів громадської думки зі східних федеральних земель. А також – німецькі політики та представники місцевої влади. «Анналена Бербок запевнила, що ФРН продовжить допомагати Україні. – Фінансово, зброєю та політичною підтримкою. А Володимир, зокрема, підкреслив, що Україна сьогодні захищає мир та цінності всієї Європи. А політика умиротворення агресора надто дорого обходиться європейським країнам. Тому росію треба зупиняти рішуче і спільними зусиллями», – наголосив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/brat_mera_kiyeva_volodimir_klichko_vzyav_uchast_u_gromadyanskomu_forumi_vilno_presi_yakiy_vidbuvsya_u_nimechchini_foto/#Київський_міський_голова
До комунальної власності територіальної громади Києва приймуть учбово-спортивну базу «Спартак»Учбово-спортивну базу «Спартак» передадуть із державної до комунальної власності територіальної громади Києва. База розташована на вулиці Кирилівській, 105. Таке рішення було прийнято сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради 69 депутатами. За словами заступника голови КМДА, депутата Київради Валентина Мондриївського, на учбово-спортивній базі функціонують шість дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які фінансуються за рахунок бюджету Києва, тому передача майнової власності – це давно потрібний і логічний крок. «Ми підтримуємо всі спортивні, молодіжні проєкти та ініціативи. Також приводимо в порядок об’єкти спортивної інфраструктури та вкладаємо ресурси в розвиток спорту у столиці. І стадіон «Спартак» – це перлина Подолу. Ми зробимо все для того, щоб повернути на нього глядачів, і зробити його дійсно привабливим та сучасним спортивним об’єктом Києва», – розповів Валентин Мондриївський. Як зазначила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень, депутатка Київради Олена Говорова, процес передачі до комунальної власності бази «Спартак» розпочався кілька років тому. «Київ продовжує оновлювати спортивні об’єкти у столиці. Ми зможемо відремонтувати матеріально-технічні потужності «Спартака» на Кирилівській. А це стадіон, трибуни, гральні майданчики, басейн, бігові доріжки. Епопея з передачею державного майна тривала роками. Бюрократичних перепонів, на жаль, так багато. Впевнена, що цей стадіон відповідатиме всім сучасним вимогам і стандартам.  Стадіон на шляху до нового спортивного життя», – додала Олена Говорова. Довідково. Стадіон «Спартак» побудовано у 1934 році. На стадіоні є футбольне поле з трибунами на п’ять тисяч місць, ігрові майданчики, сектори для штовхання ядра, метання диска, молота, списа, дві закриті спортивні зали, сауна, закритий басейн (довжина доріжки – 25 м), готель на 150 місць. Під час капітального ремонту 1977 –1980 років споруджено чотири металевих вишки (висота до 30 м) для освітлення стадіону. За останні роки на території стадіону було збудовано два поля для міні-футболу, капітально відремонтовано будівлю басейну. Своєрідною візитною карткою стадіону є бронзовий барельєф легендарного стародавнього героя Спартака, на честь якого й названо стадіон.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/do_komunalno_vlasnosti_teritorialno_gromadi_kiyeva_priymut_uchbovo-sportivnu_bazu_spartak/#Київська_міська_рада
У Києві стартували навчання з підготовки до нацспротиву: заняття з першими учасниками провели 5 інструкторів, які мають професійні навички та досвід бойових дійСьогодні, 11 липня, відбулося перше безоплатне навчання з підготовки до національного спротиву для жителів столиці. Теоретичні та практичні заняття пройшли ті охочі, які першими заповнили спеціальну форму. Інструктували їх 5 волонтерів, які мають професійні навички та досвід бойових дій. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА. Зокрема, працівники Департаменту муніципальної безпеки та інструктори-волонтери провели теоретичні заняття з таких напрямів: — основи мінно-вибухової безпеки, де розглядали види вибухонебезпечних предметів і правила поводження з ними; — стрілецька підготовка, де ознайомили з видами вогнепальної зброї та як поводитися з нею; — основи тактичної медицини, де вивчали дії з надання первинної медичної допомоги постраждалим. Під час практичних занять слухачі опановували навички ведення стрільби з автомата АК-74 на лазерному тренажері. «Такі навчання ми проводитимемо майже щодня, адже охочих долучитися до підготовки зареєструвалося дуже багато. Тільки за першу добу подали заявки понад 2 тисячі осіб, майже 70% із них – жінки», – розповів заступник директора Департаменту муніципальної безпеки Михайло Щербіна. Він додав, що з 15 липня в Києві розгорнуть ще дві локації, де одночасно зможуть навчатися близько 120 людей. Для зручності вони обиратимуть для тренувань робочі або вихідні дні. Охочі пройти навчання з підготовки до національного спротиву мають заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/w4v2aeTXFMw2MCL4A.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_startuvali_navchannya_z_pidgotovki_do_natssprotivu_zanyattya_z_pershimi_uchasnikami_proveli_5_instruktoriv_yaki_mayut_profesiyni_navichki_ta_dosvid_boyovikh_diy/#Київ_та_міська_влада
Віталій Кличко про 500 днів повномасштабної війни: Українці зруйнували міф про «непереможну» російську арміюУкраїнці за 500 днів повномасштабної війни показали всьому світу свій дух, силу й незламність та зруйнували міф про начебто «непереможну» російську армію. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі Національного телемарафону «Єдині новини». «Вже 500 днів триває повномасштабна війна. А вони хотіли захопити нас за три дні. І навіть деякі західні експерти вважали, що росії це вдасться. Ми ж, всі разом, вистояли. Показали нашу міць. Відбили навалу від столиці. І багато хто з киян сьогодні продовжують бити ворога на фронті. Українці зруйнували міф про начебто «сильну і непереможну» російську армію. Ця варварська війна – великий виклик для нашої країни. Виклик, який згуртував українську націю», –  наголосив Віталій Кличко. Він також нагадав, що ворог за час повномасштабної війни завдав руйнувань і пошкоджень майже 800 будівлям столиці. 420 із них – житлові будинки. «Переважну частину найбільш пошкоджених будинків ми вже відновили і люди повернулися до своїх помешкань. Але ворог не полишає спроб нас залякати. І Київ залишається його головною метою. Бо столиця – це серце країни. Проте я впевнений: ми переможемо і мир буде на нашій землі!» – підкреслив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_pro_500_dniv_povnomasshtabno_viyni_ukrantsi_zruynuvali_mif_pro_neperemozhnu_rosiysku_armiyu/#Київський_міський_голова