Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Народжений Коментувати
Añadido 14 jul. 2024

Народжений Коментувати

@Kvanidze
Número de suscriptores: 32 586
Fotos: 5,760
Videos: 1,560
Enlaces: 1,540
Descripción:
❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️ Реклама — @barberasatan Ідентифікатор в реєстрі суб'єктів у сфері медіа: R40-06294 +380773033878 [email protected] Пошта: вул. Василя Барки 2, 34 м. Дніпро, 49041

👥 Número de suscriptores

32 586
Promedio/Día:: -46
Promedio/Tiempo:: +1761
Promedio/Mes:: +3745

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 628
Promedio/Día:: 3,440
Promedio/Tiempo:: 3,477
ERR: 11.13%

📊 Mensajes por Día

4.9
Último día: 6
Promedio semanal: 5.6
Promedio por día: 4.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

📺 ТОП 9 команда рейтингу — 🇹🇷 Досягнення за рік:PGL Astana — ТОП 3EWC — ТОП 2PGL Bucharest — ТОП 1 В цьому році турецькі гравці нарешті змогли потрапити в ТОП 10 що дозволило їм отримати інвайти буквально на всі можливі турніри. Команда прийняла рішення увімкнути режим "фул фарм" і їздити буквально всюди. Думаю з усього топу саме вони відіграли найбільшу кількість чемпіонатівОкреме досягнення — хлопці нарешті заробили на своїй командній сторінці HLTV перший трофей 🎉З іншого боку такий шалений режим їх дуже сильно виснажив і на ключових турнірах вони були не в змозі змагатися за трофеїПо перспективам на наступний рік — у команди є проблема з доволі віковим капітаном (34/35 років) який грає з рейтингом 0.86. Але в мононаціональну команду завжди дуже важко знайти заміну. Банально дуже маленький пул можливих кандидатів. Думаю вони розглядають варіант зробити капітаном якогось діючого гравця і шукати просто молодого турецького аїмера на вільне місцеВірогідність замін в команді: 30%, в залежності від наявності кандидатівПишіть в коментарях чи зможуть 🇹🇷 на вашу думку знайти заміну чи навпаки треба далі грати цим ростером?
🔄 Після мажору пройшло лише пару днів, але хвиля решафлів вже починає накривати сцену!Час від часу буду тримати вас в курсі:🇵🇱Snax повертається в 🏳️ (замість 🇸🇪ztr). Я так розумію його контракт з 🇩🇪 був до кінця 2025 року, ось він і камбекнув в 🏳️. В цілому це досвідчений гравець який "кашу не зіпсує", але і команду на новий рівень не виведе 🇪🇺 перебудовують ростер, в цілому єдина точка цікавості в цій команді — це 🇺🇦s1mple і не факт що він і далі буде там грати 🤷‍♂️ Поки чекаємо на розвиток подій🇺🇸 — заміна 🇨🇦HexT на 🇺🇸jBa. Як на мене мув з серії "шило на мило"Чутки:🇩🇰 розвалюються. 🇩🇰Magisk ліває, поки не зрозуміло куди. 🇩🇰device може перейти в 100Thieves.Якщо Еміль ще може теоретично знайти собі пристойну команду (хоча і йому вже 27, а буде 28), то для Девайса перехід до Рейна в команду виглядає як почесна пенсія🇫🇮Jimpphat може лівнути з 🇩🇪. Єдина опція яку я бачу це трансфер в 🇫🇷. Наскільки це буде вдалим рішенням і для нього і для 🇫🇷 наразі сказати важкоПишіть в коментарях свої думки з приводу перших перестановок в ростерах!
🇭🇺 Мої враження після фінальної гриФінал БО5 зазвичай або виходить супер крутим, насиченим і дарує 6+ годин незабутніх емоцій або одна з команд просто домінує на 3х мапах. Вчора нажаль ми побачили другий сценарій 😢Хоча перша мапа і була в салат виграна 🇪🇺 — всеодно розуміючи що 🇫🇷 це команда екстра рівня я розумів що вони зберуться. Тим паче далі був відверто ЇХ Dust. Думав що зараз вони виграють ~13:9 другу, потім супер рівна боротьба на Inferno і мб у 🇪🇺 навіть вийде звести серію на вирішальну мапу. Але щось 🇪🇺 настільки розійшлися вже на другій, що далі їх перемога на турнірі була лише питанням часуInferno начебто 13:9, але з цих 9 раундів це 3:0+3:0 дві пістолетні серії які виграли 🇪🇺. Все, на девайсних раундах їх переїхалиВ цілому 🇪🇺 дуже не вистачило глибини мап пулу, довелося грати Dust+Over де у більшості команд прям суууупер мало шансів проти 🇪🇺. Зрозуміло що в БО5 отримати мінус дві мапи це супер серйозне ускладнення__У підсумку не вистачило інтриги, клачів і банальної кількості раундів на мапах. Оцінюю фінал на 5 з 10Пишіть в коментарях як вам фінал і чи дивилися взагалі?
🇭🇺 ГРАНДІОЗНИЙ ФІНАЛ 🇪🇺 vs 🇪🇺Коли — 19:00 КиївЩо на кону — титул чемпіону мажоруФормат — Best of 5Майже по всім показникам 🇪🇺 виглядають краще, але 🇪🇺 це команда яка вже ДЕКІЛЬКА разів на цьому мажорі нас дивувалаЯкщо оцінювати тверезо і статистично, то у 🇪🇺 є бодай якісь шанси зачепитися за мапи Nuke та Inferno, але навіть перкмоги на них обох буде не достатньо для того що б підняти трофейБачу два базових сценарії:1. 🇪🇺 на класі закривають 3:1, при тому що 🇪🇺 виграють Inferno або Nuke2. 🇪🇺 виграють і Inferno і Nuke, далі ми дивимося десайдер Overpass де шанси вже будуть 50 на 50. Фінал буде вже йти 5+ годин, та й мапа не дуже ходова для обох команд___Також завжди є варіант що хтось з гравців відбігає будь-яку мапу 1:15 або в соло дасть 35:10. На такому рівні і на такому турнірі може бути що завгодно. При такому розкладі зрозуміти хто виграє фінал буде набагато складніше Глобально даю шанси 60/40 на користь 🇪🇺Ймовірний сценарій: перемога 🇪🇺, боротьба на Nuke/InfernoПишіть в коментарях хто на вашу думку стане чемпіоном мажору?
🇭🇺 Огляд півфінальних зустрічейМажор не припиняє нас дивувати, але сьогодні і завтра на сервері вже не буде андердогів, так що ЩЕ СИЛЬНІШЕ нас здивувати буде складно 😂🇫🇷 vs 💩 | BO3, початок 18:00Історично і статистично команда 🇪🇺 повинна мати більше шансів, але я думаю ми всі вже зрозуміли що статистика на цьому мажорі далеко не завжди працює 😬По мапам думаю сюрпризів не буде: 💩 пік між Dust та Mirage, 🇫🇷 скоріше за все оберуть Nuke. Десайдер Over або TrainТеоретично тут повинен бути або розмін піками або 2:0 за 🇫🇷, але "фактор гравця" на цій стадії турніру дуже важливий. Умовний донк/широ або зайву/ропс може дропнути 30+ і в соло виграти будь-яку мапу Ймовірний сценарій: 🇪🇺 виграють мінімум одну мапу 🇺🇦 vs 🇪🇺 | BO3, початок 21:00Справжня битва титанів де на папері Nuke/Inferno це територія 🇺🇸, а на всіх інших мапах сильніше повинні бути 🇺🇦Тим не менш, конкретно від цих команд на цьому мажорі ми вже бачили дуже багато неочевидних результатів. В обох командах є максимально досвідчені капітани, по 1 молодому гравцю і по AWP які неочікувано добре грають на цьому турнірі 🤔Думаю переможе сьогодні не та команда яка краще грає в КС, а та клманда яка продемонструє більшу психологічну стійкістьЙмовірний сценарій: не предіктитьсяПишіть в коментарях чи вірите ви в те що 🇺🇦 зможуть пройти у фінал?
🇭🇺 Сьогодні нарешті на велику сцену піднімуться 🇺🇦, дуже цікаво чи зможуть вони продемонструвати конкурентний КС в матчі проти головного фаворита мажору🇩🇪 vs 🇪🇺 | BO3, початок 18:00Головна проблема цієї пари полягає в тому що 🇩🇪 завжди доволі впевнено грають, але зазвичай лише до плейофф стадії. 🇪🇺 в свою чергу повернулися в стан "можемо залити що завгодно, але можемо і потягнути що завгодно"Статистично у 🇩🇪 дуже гарні шанси виграти Train або Inferno, а 🇪🇺 повинні вигравати Mirage. Тим не менш це дві команди які можуть запулити будь-яку ситуацію. Особливо в такій важливій грі і під таким тискомЙмовірний сценарій: повинен бути розмін піками, але може бути рандом🇺🇦 vs 🇧🇷 | BO3, початок 21:00Чергова зустріч цих команд і чергова спроба 🇺🇦 взяти реваншДавайте пройдусь по мапам і після цього вже можна буде зробити висновок чи є у 🇺🇦 шанси:Dust — 3/4 мапа у кожної з команд. В цілому шанси можуть бути більш менш рівні, але не думаю що цю мапу хтось буде пікатиMirage — гарна опція для 🇺🇦, думаю команда серйозно буде розглядати її чк свій перший вибірInferno — наразі найгірша мапа в пулі 🇺🇦. Розглядаю їх як "паніш пік" від 🇧🇷Nuke — ще одна "домашня" мапа для 🇧🇷, також гарний варіант для виборуTrain — на рівні з Mirage буде головним кандидатом на вибір від 🇺🇦. Шанси на боротьбу є___В цілому бачу що 🇧🇷 дуууууже ймовірно оберуть і виграють Nuke/Inferno, а ось чи зможуть 🇺🇦 виграти Mirage/Train — питання відкрите. Наразі думаю найкращим варіантом для 🇺🇦 буде спроба розмінятися піками і сподіватись що на Dust вийде "пропертись" і зробити snowball До початку гри виглядає як 2:1 на користь 🇧🇷, але на мажорі відбувається магія. Можливо сьогодні вона допоможе 🇺🇦Ймовірний сценарій: 🇧🇷 виграють мінімум одну мапу Пишіть в коментарях чи зможуть на вашу думку 🇺🇦 нав'язати боротьбу 🇧🇷?
🇭🇺 У команд було дуже багато часу як для глобальної підготовки до фінальної стадії мажору, так і для налаштування на конкретного суперника. Давайте спробуємо оцінити шанси команд:🇸🇦 vs 💩 | BO3, початок 18:00 Цікавий факт: в цьому році статистика особистих зустрічей по мапам між цими командами 6-1 на користь 🇸🇦 💩 в третій стадії продемонстрували неочікувано впевнену гру, але цієї дистанції все ще недостатньо для того що б зробити ґрунтовний висновок по їх актуальній ігровій формі. Наприклад мапи Nuke та Ancient ми в їх виконанні на цьому мажорі взагалі не бачили. За іронією долі — саме ці мапи сьогодні проти них можуть обрати 🇸🇦З точки зору 💩 — логічно було б обрати або Dust або Mirage. Потенційно на своєму піку у них будуть норм шанси, але зрозуміти чи зможуть 💩 виграти БО3 наразі неможливо По відчуттям 💩 в третій стадії виглядали більш жваво, але не факт що це їм допоможе на сценіЙмовірний сценарій: багато раундів на всіх мапах, 🇸🇦 виграють мінімум одну мапу 🇫🇷 vs 🇲🇳 | BO3, початок 21:00На мою думку це найбільш очевидний чвертьфінал. Хоча 🇲🇳 і не виглядають як хлопчики для побиття, але очевидно команда зараз далеко не в піковому станіМб боротьбу вони ще в змозі нав'язати, але уявити як вони з заміною проходять у півфінал мажору доволі складно Ймовірний сценарій: перемога 🇪🇺Пишіть в коментарях які команди на вашу думку сьогодні пройдуть у півфінал мажору?
🇭🇺 Мої враження від третьої стадії SLTV Budapest MajorБільшість команд зіграли приблизно по очікуванням, але і без сюрпризів ця стадія нас не залишила. Далі пройдуся по найбільш цікавим колективам:🇺🇦 — відчувається що колектив плідно попрацював на буткемпі: є прогрес як з тактичної точки зору (мап пул + комбінації), так і по індивідуальному рівню гри. По такому сезону — потрапляння в ТОП8 на мажорі це вже гарний результатЗ іншого боку дуже бентежить той факт що на своєму шляху вони подолали 🇧🇷🇦🇺💩🇧🇷🇺🇦. Жоден з суперників не дотягує до Т1 рівня. Головний промінь надії — дві близькі мапи проти 🇫🇷 де 🇺🇦 реально виглядали на рівні🇧🇷 — спаду ігрової форми немає, зараз їх мінімальна мета це фінал🇫🇷 — не в праймі, але все ще strong 💩 — неочікувано вдала гра, здається що вони все ж змогли інтегрувати нових гравців в свій склад. Зараз вони головна "темна коняка" мажору🇪🇺 — шоумени які в черговий раз дарують нам емоції. Добре що на сцені є така команда 🇩🇪 — знову стабільний плейофф, знову не багато шансів виграти турік🇲🇳 — здулись, але не критично🇸🇦 — дивні враження, якось їх дуже сильно "хитає", шанси на перемогу поки туманні🇳🇱 — були "промені надії", але ростер все ще не працює як треба. Хоча і виглядали краще ніж в середньому по сезону. Здивуюсь якщо вони перед наступним сезоном не будуть робити заміни🇩🇪 — nt, йшли добре, але неочікувано в салат запулили 0:2 🇲🇳 і трошки не дотягнули проти 🇸🇦. Ставлю лайк🇺🇦 — Для свого рівня дуже непогано зіграли, але в плейофф їм зарано🇺🇦 — отримали багато сильних суперників, але нажаль далеко не в кожній грі змогли продемонструвати гарний КС. Як команда претендент — зіграли добре, як команда що релально претендує на перемогу — були навіть не близькоНа дистанції двох років прогрес відчувається. Головне питання — чи зможуть вони і далі прогресувати в цьому ростері, або вже треба шукати заміниПишіть в коментарях як вам виступ 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 в цій стадії?
🇭🇺 Вирішальний день третьої стадії мажору. Сьогодні тиск на команди буде максимальний, але і винагорода дуже суттєва! Дивимось матчі "пан або пропав"🇺🇦 vs 🇺🇦 | BO3, початок 16:00Команди вже зустрічалися тиждень тому, так що серйозних змін по мап пулу я не очікую. 🇺🇦 повинні знову обирати і вигравати Train, а у 🇺🇦 знову дві опції:1. Розібрати попередню демку на Міражі і спробувати зіграти краще2. Пікнути Ancient В цілому обидва варіанти можуть спрацювати, але головна проблема 🇺🇦 це зайві нерви під час гри. Думаю тут не настільки важливо яка буде мапа, як той факт чи зможуть 🇺🇦 витримати психологічний тискХоча навіть якщо в БО3 буде рахунок 1:1, то всеодно на десайдері перевага залишається на боці 🇺🇦. Даю шанси в серії 65/35 на їх користь Ймовірний сценарій: перемога 🇺🇦🇪🇺 vs 🇺🇦 | BO3, початок 18:30🇺🇦 дуже непогано виглядають на фоні Т2 команд, але проти колективів ріаня 🇩🇪 або 🇸🇦 їм дуже складно. Не можу сказати що 🇺🇸 зараз в супер праймі, але індивідуальний рівень у них все ж таки трохи вищеЗ гарних новин для 🇺🇦 — сьогодні проти них команда яка легко може "чоукнути" і залити взагалі будь-яку мапу в нуль 😬По відчуттях 🇺🇸 повинні вигравати, але гарантії дати не можуЙмовірний сценарій: 🇺🇸 виграють мінімум одну мапу 🇩🇪 vs 🇸🇦 | BO3, початок 21:00По мапам мені здається тут все доволі очевидно:🇸🇦 — як і вчора оберуть Mirage🇩🇪 — як і всі інші команди спробують заабузити Inferno. Є ще мікро шанс побачити Train, але після овертаймів в грі 🇸🇦 vs 🇧🇷 я б його не пікавДумаю у підсумку буде або 2:0 на користь 🇸🇦 або 2:1 а будь-який бік. Знову ж таки у когось з гравців в такій відповідальній грі можуть не витримати нервиЙмовірний сценарій: 🇸🇦 виграють мінімум одну мапу Пишіть в коментарях які три команди на вашу думку зможуть пройти у плейофф?
🇭🇺 Вирішальний день першої стадії мажору і напевно головна інтрига полягає в тому "чи зможуть 🇪🇺 пройти далі". Хоча давайте про все по порядку!🇪🇺 vs 🇧🇷 | BO3, початок 16:00Судячи з того який виступ на мажорі демонструють обидві команди — в цій серії будемо дивитись гру з серії не "хто краще", а "хто гірше". Зрозуміло що глобально досвіду у команди 🇪🇺 набагато більше і по кефам саме вони будуть фаворитом, але на сервері ми можемо побачити взагалі що завгодно 😬Для 🇪🇺 зараз ситуація do or die, та й грати пвд тиском вони вміють. Тим не менш – гарантій на цьому мажорі немаєВірогідний сценарій: 🇪🇺 виграють мінімум одну мапу 🇧🇷 vs 🇺🇸 | BO3, початок 18:30Вчора головною проблемою бразильців була слабка дисципліна і складнощі з дограшем раундів 5 в 3. З іншого боку 🇺🇸 в цілому тримаються на межі можливостей і здається що команда вже починає втомлюватисьГоловні проблеми 🇺🇸 — 1. незрозуміло з якої ноги сьогодні встане 🇨🇦daps і 2. чи зможе 🇺🇸ХotiС продовжувати демонструвати зірковий виступДумаю обом командам в другій стадії буде складно, але сьогодні дам шанст 60/40 на користь 🇧🇷Вірогідний сценарій: скіп або 🇧🇷 виграють мінімум одну мапу 💩 vs 🇧🇷 | BO3, початок 21:00💩 грають в "духоторію", та ще й AW стабільно тримає лоутаб команди. Тим не менш цей ростер все ще залишається на мажорі і навіть має шанси пройти в другу стадію! 😬З іншого боку у нас 🇧🇷 які наразі можуть похизуватися перемогами лише над 🇨🇳 та 🇧🇷 😂Коротше першу стадію буде завершено Битвою титанів!Вірогідний сценарій: скіп Пишіть в коментарях яку гру чекаєте найбільше!