Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Народжений Коментувати
Añadido 14 jul. 2024

Народжений Коментувати

@Kvanidze
Número de suscriptores: 32 586
Fotos: 5,760
Videos: 1,560
Enlaces: 1,540
Descripción:
❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️ Реклама — @barberasatan Ідентифікатор в реєстрі суб'єктів у сфері медіа: R40-06294 +380773033878 [email protected] Пошта: вул. Василя Барки 2, 34 м. Дніпро, 49041

👥 Número de suscriptores

32 586
Promedio/Día:: -46
Promedio/Tiempo:: +1761
Promedio/Mes:: +3745

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 628
Promedio/Día:: 3,440
Promedio/Tiempo:: 3,477
ERR: 11.13%

📊 Mensajes por Día

4.9
Último día: 6
Promedio semanal: 5.6
Promedio por día: 4.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🇩🇰 Супер неочевидна пара фіналістів! Сьогодні або виграє команда що приїхала на турнір з заміною або команда для якої навіть вихід в плейофф стадію великого турніру до недавнього часу був "планом максимум"🇸🇦 vs 💩 | BO5, початок 17:00В розборі цієї гри пропоную відштовхуватися виключно від результатів останнього тижняСитуація по мапам:На етапі банів команди приберуть доволі сильні мапи один одного, мінус Nuke від 💩 і мінус Overpass від 🇸🇦Dust/Mirage — в цілому доволі комфортні для обох командInferno — невелика перевага 🇸🇦Ancient — невелика перевага 💩Anubis — рандомний для обохВиходячи з вищезазначеного роблю висновок що фінальний рахунок буде в діапазоні від 1:3 до 3:1 в будь-яку сторону. За рахунок більш досвідчених гравців є відчуття що у 🇸🇦 більше шансів, але багато чого буде залежати від того з якої ноги встане монесі що б тягнути командуЙмовірний сценарій: мінімум чотири мапи, багато раундів Dust/Mirage/Inferno Пишіть в коментарях у якої команди на вашу думку більше шансів на перемогу?
🇩🇰 Начебто турнір вже майже закінчився, а начебто всеодно в кожній парі є чіткий фаворит 😏Давайте розбиратися у кого які шанси на прохід у фінал:🇫🇷 vs 🇸🇦 | BO3, початок 17:00З того що я бачив на цьому турнірі — 🇸🇦 дуже міцно сидять на плечах монесі і злазити з них не збираються 😂 Зараз є відчуття що просто середній рівень гравців в команді 🇫🇷 вищий ніж у їх суперника Готовий дати 🇸🇦 шанси на одній мапі, але важко повірити що в поточному стані вони пройдуть у фіналЙмовірний сценарій: перемога 🇫🇷🇧🇷 vs 💩 | BO3, початок 20:00Доволі цікава пара. Насправді якщо відкинути результати 2025 року і робити висновки чисто по тому що я бачу на цьому турнірі — 💩 виглядають навіть цікавіше ніж 🇧🇷Основні проблемні зони 🇧🇷:Mirage — позавчора в нуль програли 🇳🇴Overpass — був топовим в попередньому сезоні, але на цьому турнірі програли 5:13 команді 🇪🇺Anubis — хочуть активно грати, але мапа "не обкатана"Очікую побачити в мап пулі сьогодні:+ Inferno від 🇧🇷 — гарні шанси на їх перемогу, але 💩 в цьому ростері ще не грали цю мапу. Залишається відсоток сюрпризу+ Mirage від 💩 після вчорашньої перемоги над 💩 і є варік "покарати" 🇧🇷 після їх гри з 🇳🇴Dust/Overpass — гарні мапи для обох команд, теоретично хтось може "на впевненості" навіть обрати одну з них своєю_У підсумку багато чого буде залежати від того чи зможуть гравці 🇧🇷 індивідуально "прокинутися", бо наразі їх форма доволі далека від того що ми бачили в попередньому сезоніЙмовірний сценарій: 🇧🇷 повинні вигравати Inferno, але треба дивитись на їх загальний тонус Пишіть в коментарях чи зможуть на вашу думку 💩 пройти 🇧🇷?
🇩🇰 Другий день фінальної частини турніру і сьогодні теоретично додому повинні поїхати останні андердоги🇫🇷 vs 🇩🇪 | BO3, початок 17:00🇩🇪 після повернення Snax виглядали неочікувано бадьоро, але грати на рівних проти першох команди планети вони очевидно не готові. В кращому випадку їм буде під силу нав'язати боротьбу на окремих половинах/мапах, але здолати 🇫🇷 буде супер складно Ймовірний сценарій: перемога 🇫🇷💩 vs 💩 | BO3, початок 20:00💩 як і 🇩🇪 продемонстрували гарний вистпу під час online частини змагання, але на відміну від 🇩🇪 я схиляюсь до думки що у них сьогодні все ж таки більше шансів на перемогу. По-перше це "дербі" де всі гравці знають один одного і по-друге 💩 все ще не до кінця переформотували склад. Очевидно що досвіду у капітана 💩 зараз набагато більшеЗавжди є шанс що донк+широ просто дропнуть по 20 фрагів, але є ймовірність що ця серія вийде неочікувано близькоюЙмовірний сценарій: багато раундів на виборі 💩На вашу думку сьогодні перемагають два фаворити чи може хтось чекає апсет?
🇩🇰 Підсумки кваліфікації на BLAST BountyВ цілому турнір вийшов доволі насиченим і ми в черговий раз переконалися в тому що при певних обставинах навіть Т2/Т3 команди можуть нав'язувати боротьбу топовим командам. На жаль до списку команд які не пройшли "випробування онлайном" потрапили не лише 🇺🇸💩, а ще й 🇺🇦. По одній окремій кваліфікації робити далекоглядні висновки не варто, так що пропоную зараз списати такий результат цих команд на банальний "чоук". Тепер для них головне випробування буде наприкінці місяця в КраковіВраження від команд які пройшли квалу:🇫🇷🇧🇷🇸🇦💩 — хтось легше, хтось важче, але головну місію вони виконали. Як то кажуть "пройшли квалу і забули", серйозний КС від цих команд ми вже будемо бачити на фіналах🇳🇱 — все ще викликають протиречиві враження. Вони все ще не виглядають як чемпіонська команда, але в якомусь ТОП10 можуть триматися 🇩🇪 — після повернення 🇵🇱Snax виглядають доволі бадьоро. Місяцями проглядається серйозна "міс комунікація", але один лише факт того шо команда з нуля почала грати Mirage — дуже вражає💩 — після приєднання zweih команда дуже непогано набирає оберти. Думаю в цьому сезоні вони можуть серйозно попсувати життя командам з ТОП10🇳🇴 — пройшли квалу з заміною. Сам по собі результат дуже не поганий, але робити висновки по виступу 4+1 неможливоПишіть в коментарях чи дивилися квалу і яка команда вас змогла здивувати?
🇩🇰 Кваліфікація на BLАST Bounty виходить на фінішну пряму. Сьогодні і завтра кожна БО3 серія буде зіграна за квоту на LAN. Цікаво чи зможуть всі фаворити витримати другу перевірку online форматом🇳🇴 vs 🇧🇷 | BO3, початок 13:00Зважаючи на той факт що 🇳🇴 отримали в першому турі відверто слабкого суперника — тепер доволі складно оцінити їх ігрову форму перед цією зустріччю. Точно можна сказати що вони не готові грати Anubis і це дозволить 🇧🇷 позбавитись мапи Ancient Вірогідні мапи:Mirage пік 🇳🇴Nuke пік 🇧🇷Особисто я схиляюсь до того що у 🇧🇷 є гарний шанс виграти цю серію з рахунком 2:1, але не варто забувати що обидві команди зараз тільки-тільки після замін (🇳🇴 взагалі зі стендіном)Ймовірний сценарій: багато раундів на всіх мапах🇳🇱 vs 🇫🇷 | BO3, початок 15:30🇳🇱 зараз все ще знаходяться в статусі "паперового фавориту". Як і в попередньому сезоні вони майже по всім статистичним показникам повинні проходити таких суперників, але як і в попередньому сезоні я не здивуюсь якщо вони програють Ймовірний сценарій: 🇳🇱 виграють мінімум одну мапу 💩 vs 🇩🇪 | BO3, початок 18:00З огляду на той факт що 💩 в останній грі пікнули Nuke і програли його 💩 — я з задоволенням подивлюся на цю мапу в поточній серіїІ ось начебто 💩 і фаворит, але вінрейт Inferno 25% + все ще не зрозуміло чи готові вони грати Anubis 🤔 Мб туркам взагалі є сенс пікати Dust В цілому шанси у 🇩🇪 є, але треба вдало використати свої сильні сторониЙмовірний сценарій: скіп🇸🇦 vs 🇺🇦 | BO3, початок 20:30Не бачу сенсу проводити глибинний аналіз цієї зустрічі. 🇺🇦 треба знову стрибати вище голови і демонструвати "гру життя". Я готовий дати якихось 15 відсотків Ймовірний сценарій: перемога 🇸🇦Пишіть в коментарях чи зможуть 🇺🇦 після перемоги над 🇺🇦 подолати ще й 🇸🇦?
🇩🇰 Сьогодні нас може чекати багато непередбачуваних результатів, так що давайте розбиратися конкретно з кожною грою:🇫🇷 vs 🇺🇸 | BO3, початок 13:00Зустріч двох команд Т2 рівня з різних регіонів. Потенційно у 🇺🇸 повинен бути дуууууже заманливий варіант з вибором мапи Mirage. Статистично це гарантоване 1:0 в серії на їх користь, але на такому рівні передбачати результати майже нереально Ймовірний сценарій: скіп або 🇺🇸 виграють мінімум одну мапу 🇫🇷 vs 🇺🇦 | BO3, початок 15:30Навіть без змін в ростері команді 🇺🇦 було б складно протистояти 🇫🇷, а тепер в ситуації 3+2 уявити їх перемогу в серії дуже складно. Завжди є шанс що фаворит "запулить", а андердог продемонструє "гру життя", але відсоток що ми сьогодні побачимо саме цей сценарій — майже нульовий Ймовірний сценарій: перемога 🇫🇷🇳🇱 vs 🇸🇪 | BO3, початок 18:00Я дуже здивувався що 🇳🇱 в перерві між сезонами не зробили жодних замін, але як то кажуть "команді видніше". У 🇸🇪 в свою чергу зараз доволі молодий і стріляючий ростер + можливо спрацює ефект "медового місяця"З аналітикою 🇳🇱 завжди доволі складно. Начебто в команді є виконавці рівня 🇺🇸EliGE та 🇮🇱NertZ, але результати команди далеко не завжди стабільні. Особисто я схиляюсь до того що 🇸🇪 повинні вигравати, але не здивуюсь якщо 🇳🇱 зможуть"зібрати раму"Ймовірний сценарій: 🇸🇪 виграють мінімум одну мапу 🇸🇦 vs 🇩🇰 | BO3, початок 20:30Ну що тут сказати, комусь в першому турі всеодно доведеться грати проти команд з ТОП 5🤷‍♂️ Шкода 🇩🇰, але шанси на їх перемогу стрімко рухаються в напрямку нуляЙмовірний сценарій: перемога 🇸🇦Пишіть в коментарях, чи зможуть на вашу думку 🇸🇪 подолати 🇳🇱?
🇩🇰 Поооооооїхали! Перший день нового змагального сезону 🎉 Думаю сьогодні у нас є гарні шанси побачити перші сенсації 🛏🇪🇺 vs 🇪🇺 | BO3, початок 13:00Наприкінці 2025 року команда 🇪🇺 змогла набрати серйозні оберти і хлопці навіть виграли online турік. Останні результати дуже вражають: перемоги над 🇩🇰🇺🇦💩. Якщо вони змогли під час перерви втримати ігрову форму, то на мою думку саме вони мають гарні шанси виграти серіюЩо стосується 🇩🇰, то на папері вони виглядають доволі непогано. Є багато гравців з досвідом на Т1 рівні + серйозний капітан, але поки що ця "солянка" нічного цікавого не продемонструвалаЙмовірний сценарій: 🇪🇺 виграють мінімум одну мапу, а може й виграють 🇺🇸 vs 🇸🇪 | BO3, початок 15:30Зустріч виглядає як протистояння Т1 і Т2 команд. На жаль 🇸🇪 вже не перший рік буксують на одному рівні, так що даю їм шансів не більше 20%Ймовірний сценарій: перемога 🇺🇸 🇩🇰 vs 🇬🇧 | BO3, початок 18:00Обидві команди встигли зробити решафли перед початком сезону. Якщо для 🇬🇧 це була точкова заміна яка не повинна серйозно вплинути на їх рівень, то зі сторони 🇩🇰 ситуація виглядає складніше. Данці вирішили переходити на інтернаціональний ростер що на перших парах повинно сильно ускладнити комунікацію всередині команди. Також не варто забувати що 🇩🇰 підписали далеко не Зайву і Ропса 😬Ймовірний сценарій: 🇬🇧 виграють мінімум одну мапу 💩 vs 💩 | BO3, початок 20:30Для мене найцікавішим моментом цієї гри буде етап вибору мап 😂 Головна інтрига — чи будуть 💩 пікати Anubis з нульовоїЗагалом в серії 💩 виглядають фаворитом, але треба дивитися на перші результати Ймовірний сценарій: скіп або 💩 виграють мінімум одну мапу Пишіть в коментарях чи зможуть на вашу думку 🇪🇺 виграти у 🇩🇰CadiaN і компанії?
🇩🇰 Починаємо виходити з "зимової сплячки". Перший розігрівочний турнір року — онлайн кваліфікація на BLAST BountyДати: 12-17 січняКількість команд: 32Формат: Single Elimination Призовий фонд: 8 слотів на LANТопові колективи: 🇺🇦🇪🇺🇪🇺🇧🇷💩🇹🇷Колективи з українцями: 🇸🇪🇺🇦🇸🇪🇺🇦🇹🇷🇫🇮Як на мене це доволі суперечливий турнір для початку року. Головні "проблемні" зони:1. Величезна кількість команд де буквально ТОП 5 будуть змушені грати проти ТОП 60 —> багато зустрічей з очевидним фаворитом2. Скорочений формат де для потрапляння на LAN треба виграти два онлайн БО3 🤷‍♂️ —> маленька дистанція з якої ми не зрозуміємо хто в якій формі. Що нам скаже умовна перемога 🇪🇺 над 🇵🇱 незрозуміло 🤷‍♂️Позитивні моменти:1. Для Т2/Т3 команд це бездоганна можливість "проскочити" на LAN і заробити купу VRS поїнтів. На їх користь грає і коротка дистанція до квоти і онлайн формат і сам факт початку сезону Колективи з цікавими гравцями у ростері:🇪🇺 — разом з 🇩🇰CadiaN🇸🇪 — разом з 🇸🇪JW 🏳️ — повернули 🇵🇱Snax🇺🇦 — українців в ростері немає, але тег з історією Також багато чого буде залежати від того як сформується сітка, в другому турі комусь треба бути виграти 🇪🇺 або 🇧🇷, а комусь умовних 🇧🇷 або 🇫🇷. Загалом думаю команди з ТОП6 рейтингу заберуть свої слоти на LAN, а на 7-8 позиціях опиняться команди яким пощастило більше за інших 😬Пишіть в коментарях чи зможуть на вашу думку 🇺🇦 пройти ці онлайн квали?
🐱 Вчора додивився останній епізод "Дивних Див". Епопея яка тривала майже 10 років була завершенаВ цілому як на мене вийшов доволі "стирильний" і передбачуваний фінал. Є враження що сценаристи дуже сильно хотіли "згладити кути" що б максимально великий відсоток фанатів залишився задоволеним. У підсумку відчувається що начебто все ОК, більшість арок персонажів закрили, але і ВАУ ефекта нічого не викликає‼️ ДАЛІ ВРАЖЕННЯ ЗІ СПОЙЛЕРАМИ:1) Епізод на 2 години де останні 50 хв. ми просто згадуємо good old days і прощаємося з героями. Воно начебто і ОК, але після кульмінації основного сюжету — якось дуже це було повільно. Хоча вони самі вирішили що буде 15 головних персонажів і тепер в фіналі кожному треба приділити увагу 😂1.1) Всеодно що трапилось з Т2 героями типу вчителя фізики не розповіли 🤷‍♂️2) Не сподобалося оце бажання задовольнити "і ваших і наших" від сценаристів. Одинадцята померла, але насправді Майк вигадує версію де вона жива, але не зрозуміло чи це правда. Або коли Стів падає з вежі, але В ОСТАННЮ МИТЬ його рятують від смерті. Коротше будь-яка небезпека для героїв не відчувалась по справжньому смертельною, бо ніхто з core складу не може померти 🤷‍♂️3) Дуже якась швидка і легка перемога над фінальним босом. Буквально зібралися всі 15 персонажів і "затикали його списами". Серйозно, там не у всіх навіть зброя була 😂 Ніякого сюжетного твіста, ніякої другої фази Боса, ніякі "горгоно-собаки" не вибігли. Просто головні герої скинулись по тичці і перемогли3.1) Коли Векну вбили, а попереду ще половина серії — логічно було чекати або ще однієї неочікуваної заруби з демонами, або якогось махача з військовими. У підсумку нічого з цього не було реалізовано. Просто приїхали 20 військових, постояли афк і ОПА, ПРОЙШЛО 18 МІСЯЦІВ. Куди зникли військові, що вони хотіли в останній серії, як "відмазались" всі герої яких буквально затримали на виході з порталу — невідомо 🤷‍♂️4) В цілому було багато прикольних сцен, по типу стрибка 11 всередину боса або Генрі в печері, але паралельно є абсурд с серії коли 10 річний хлопчик просто фізичною силою вириває з рук Векни свою подружку і тиче йому факи 😏. На цьому контрасті серія сприймається просто нормХто дивився — пишіть в коментарях чи сподобався вам фінал серіалу?
📺 ТОП 6 команда рейтингу — 🇺🇦 Досягнення за рік:BLAST Bounty S1 — ТОП 3-4IEM Katowice — ТОП 3-4IEM Cologne — ТОП 3-4SLTV Fall — ТОП 1Thunderpick — ТОП 2SLTV Budapest Major — ТОП 3-4 Рік для 🇺🇦 вийшов доволі суперечливим. З одного боку на максимально важливих турнірах з серії "мажор, Кельн, Катовіце" команда демонструє стабільно гарні результати і доходить до півфіналів. З іншого боку — за цей рік ми бачили їх виступи ще на 10 турнірах і там 🇺🇦 спокійно могли відлетіли в груповій стадії від Т2 команд з серії 🇩🇰🇩🇰🇫🇷. У підсумку можу сказати що 2025 був для організації дуже не стабільниим. Нажаль було витрачено занадто багато часу на те що б привести ростер до тями і на інтеграцію нового гравцяЯк на мене цілий рік без жодної великої перемоги це не той результат на який розраховує така потужна організація. Головне питання — чи готові вони рухатися далі тим самим складом. Для того що б підсилити цю команду — необхідно підписувати гравців калібру сензу, фрозен, ропс, твіст і я не впевнений що навіть при всьому бажанні 🇺🇦 зможуть підписати виконавця такого рівняВірогідність замін в команді: 33%Пишіть в коментарях чи будуть на вашу думку 🇺🇦 змінювати свій ростер перед новим сезоном?