Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Інспектор Права
Añadido 06 dic. 2025

Інспектор Права

@InspectorPrava
Número de suscriptores: 16 620
Fotos: 1,050
Videos: 97
Enlaces: 1,350
Descripción:
Офіційний канал Інспектора Права, юриста Вікторії Драпайло. YouTube-канал: https://www.youtube.com/@InspectorPrava E-mail: [email protected]

👥 Número de suscriptores

16 620
Promedio/Día:: +27
Promedio/Tiempo:: +52
Promedio/Mes:: +25

👁️ Vistas promedio por mensaje

7 959
Promedio/Día:: 8,430
Promedio/Tiempo:: 7,496
ERR: 47.89%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 5
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 10,800 25-12-18 13:48
📱Зеленський підтримує голосування через "Дію"🗞В інтервʼю журналістам Володимир Зеленський зазначив, що вже давно підтримує ідею, щоб українці могли проголосувати через "Дію", або іншими електронними способами. Особливо це стосується українців за кордоном. 💬Пряма мова: “Я завжди підтримав і підіймав питання ще з початку ковіду щодо законодавчих змін, щоб люди могли голосувати онлайн. Поки що консенсусу з парламентарями ми не знайшли”.📹 Для інформації та порівняння: зараз в Грузії теж йде підготовка до виборів, які мають відбутись хоча і в 2028 році, однак зміни до виборчого законодавства партія “Грузинська мрія” вже просуває сьогодні.🇬🇪Парламент Грузії остаточно ухвалив зміни до Виборчого кодексу і тепер громадяни Грузії, які проживають за кордоном, зможуть голосувати на виборах тільки на території Грузії, а закордонні виборчі округи більше відкривати не будуть.На фоні Грузії плани України виглядають більш демократично...🙂🔗Джерело: https://www.rbc.ua/rus/news/zelenskiy-pidtrimav-ideyu-elektronnogo-golosuvannya-1766049324.html
👁 8,800 25-12-17 18:52
Питання підписника: “Скажіть, будь ласка, чи зобов'язують ці нововведення встановлювати Резерв, чи достатньо роздрукувати ВОД через Дію і носити з собою?”📹Відповідь: Резерв + встановлювати не обовʼязково. Такого обовʼязку в законодавстві немає. Можна використовувати роздруківку ВОД, який був згенерований через Дію. Головна рекомендація: періодично формувати новий ВОД, адже можуть бути зміни (наприклад, подання в розшук ТЦК), про які громадянин дізнається вже під час перевірки ВОД.👉Більш того, були внесені зміни до ПКМУ 559, які прямо зазначають, що перевірка дійсності ВОД може здійснюватись й з роздруківки.📄Абзаци перший і третій пункту 11 після слів “в електронній формі” були доповнені словами “(зокрема роздрукованого)” й пункт 11 Порядку, затвердженого ПКМУ 559, тепер виглядає наступним чином:“11. Перевірка військово-облікового документа в електронній формі (зокрема роздрукованого) здійснюється шляхом зчитування QR-коду ініціатором перевірки за допомогою технічних засобів, які дають змогу відтворити відомості військово-облікового документа в електронній формі у формі інформаційного повідомлення.QR-код повинен бути придатним для зчитування технічними засобами ініціатора перевірки, цілісним, неушкодженим, нанесеним на будь-який носій достатнього розміру та необхідної контрастності.Підставою непідтвердження військово-облікового документа в електронній формі (зокрема роздрукованого) є непридатність QR-коду для зчитування технічними засобами.“📹Це означає, що громадянин має право предʼявити роздрукований ВОД в електронній формі й ТЦК чи інша особа не мають права вимагати показати ВОД саме в Резерв +.
👁 9,760 25-12-14 16:54
📹Зняття з розшуку ТЦК. Як не слід просити суд про захист своїх прав. 🧑‍⚖️Позивач звернувся до суду із заявою до ТЦК про визнання протиправними дій щодо внесення до лицьової сторінки в особистому кабінеті військовозобов`язаного у електронному застосунку «Резерв +»інформації про порушення правил військового обліку. Суд зобовʼязав видалити з лицьової сторінки в особистому кабінеті військовозобов`язаного громадянина у електронному застосунку «Резерв +» інформацію про порушення правил військового обліку.👨‍🦱Скоріш за все, позовну заяву складав громадянин особисто без допомоги юриста. ❗️Резолютивна частина сформульована таким чином, що у громадянина можуть виникнути проблеми з виконанням цього рішення.📲Вигляд «Лицьової сторінки” в Резерв + та її оформлення нормативно не регулюється, а якби і регулювалось, то видалення відповідної інформації з інтерфейсу Резерв + не обовʼязково означало б, що відповідна інформація має буде видалена з Єдиного державного реєстру військовозобовʼязаних чи електронного військово-облікового документу, який можна сформувати не лише через Резерв +, а й через Дію.📹Правильно по подібним справам просити суд наступне:- Визнати протиправними дії відповідного ТЦК, які полягають у внесенні до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов`язаних та резервістів даних про порушення правил військового обліку відповідним громадянином .- Зобовʼязати відповідний ТЦК внести зміни до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов`язаних та резервістів та виключити дані про порушення громадянином правил військового обліку.- Зобовʼязати відповідний ТЦК направити повідомлення органам Національної поліції про відсутність підстав для адміністративного затримання та доставлення громадянина до відповідного ТЦК.📹Це загальні рекомендації, але деталі кожної конкретної справи можуть відрізнятись.🔗Рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду по справі №340/3634/25 від 10 грудня 2025 року: https://reyestr.court.gov.ua/Review/132484900
👁 9,260 25-12-10 18:44
📲Електронний ВОД в Резерв + стає основним документом для військовозобовʼязаних, - Свириденко👉Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко зазначила, що сьогодні Уряд оновив порядок оформлення військово-облікових документів: відтепер вони створюються виключно в електронному форматі.📄«Для реалізації змін Уряд оновив постанови №1487 і №559», – підкреслила Юлія Свириденко.🖨За її словами, для тих, хто потребує паперової версії, залишається можливість роздрукувати PDF самостійно або отримати роздруківку в ТЦК та СП.👉Як наголосила Очільниця Уряду, перехід на електронний документ зменшує ризики втрати чи підробки та спрощує процеси військового обліку.📹Юлії Свириденко також доцільно було б підготувати законопроєкт щодо виключення ст. 211 КУпАП, яка передбачає відповідальність за зіпсуття або втрату військово-облікових документів, адже зіпсувати ВОД в електронній формі, який зберігається у відповідному реєстрі, не є можливим з боку громадянина. Я зазначала про це ще півроку тому: https://t.me/InspectorPrava/834🔗Джерело: https://www.kmu.gov.ua/news/yuliia-svyrydenko-elektronnyi-dokument-u-rezerv-staie-osnovnym-dlia-viiskovozoboviazanykh
👁 8,410 25-12-08 19:13
📹ЄС готує нову схему розширення🇪🇺Нові країни зможуть увійти в ЄС без права вето на старті, щоб не блокувати рішень Союзу.Це відкриває шлях Україні та іншим кандидатам, попри спротив окремих держав, як повідомляє politico.📹Я нагадаю, що ЄС із самого початку був задуманий як гарантія безпеки та протидія потенційній війні.Спочатку, у 50-х роках XX сторіччя було створено виробництво вугілля та сталі у Франції та Німеччині із заснуванням наднаціонального органу з метою запобігти війні у Європі та стримати потенційного агресора (Німеччину).Далі співробітництво поширилось на інші сфери.📹Що ми маємо зараз? 🇫🇮Фінляндія сказала вже чесно: гарантіями безпеки не допоможемо.🇧🇪Бельгія визнала правду також: російські активи не дамо.🇭🇺🇸🇰Про Орбана, Фіцо - там вже давно все ясно.🇩🇪І як показово - народне волевиявлення проти війни: мітинги німецької молоді проти військової служби в Німеччині. 🤷‍♀️Виявляється, що протидія війні може бути виражена і в такий спосіб, коли це почало вже більш суттєво зачіпати їх національні та персональні інтереси.Але все-таки війна ЄС не оминула. На цей раз вже війна з Ілоном Маском, який напророчив: ЄС розвалиться...
👁 7,880 25-12-07 13:49
Цікавий хід думок у нардепа Костенко: "Мобілізація - це не рекрутинг, а примус.".📹З юридичної точки зору це сказано не зовсім коректно, але приблизно так і є.Продовжує думку Роман: "треба було б якийсь суспільний договір: ті хто не хочуть - виїжджають з країни, а ті хто хочуть - бʼються".📹Тут одразу дві крайнощі, які полягають у тому, що є лише ті, хто хочуть, ті хто не хочуть, ну і третього не дано. Що таке суспільний договір, народний депутат Костенко не усвідомлює до кінця і в цьому велика проблема. Тому що такий суспільний договір вже давно є. Називається він - Конституція України. Там чітко прописано про що домовилось українське суспільство. Оферта, запропонована в студії "на колінці" Романом, виглядає "потужно", але це - не те що новий суспільний договір, це - навіть не питання на плебісцит.І насамкінець: "Не може так бути, що всі хочуть кордони 1991 року, але одні бʼються, а одні категорично проти цього."📹У мене питання: а хто всі? Може був референдум? Чи подібні питання - також ворожий наратив?Опитуванням не вірю. Має бути тільки офіційна форма волевиявлення із дотриманням процедури та прав людини: вибори та референдум.А наразі законодавства України більш ніж достатньо для того, щоб вирішувати проблемні питання, які підіймає Роман Костенко.