Fuente
ІнфоТайм | Водоканал. Два місяці без зарплати. Зате бензин та дизельне паливо ллє...
1 470 Vistas/Alcance
2026-02-17 08:01
Mensaje №1332
🤔 Водоканал. Два місяці без зарплати. Зате бензин та дизельне паливо ллється рікою.Останнім часом директора водоканалу Юрія Мазного все частіше бачать у міській раді. І ходить він туди не сам, а в компанії головного бухгалтера водоканалу – Ларисою Герик. Причина, кажуть банальна — заборгованість по зарплаті вже перевалила за два місяці.🤦Люди без грошей. Родини без доходів.Але, схоже, не всі працівники це відчули.Головний інженер Іванісік та начальник каналізаційної дільниці Латаш, за словами працівників, почуваються цілком комфортно. Латаш узагалі нібито хвалиться, що зарплату навіть не знімає. Цікаво, з яких доходів така впевненість?Окрема історія — службове авто. Іванісік, як повідомляють мешканці села Камʼянка, регулярно їздить ним додому. І не просто їздить. Кажуть — підвозить людей за гроші. Пальне? Звісно, за рахунок підприємства. Видачу пального контролює його «товариш» Латаш.Далі більше. За інформацією зсередини, Латаш й далі змушує водіїв зливати пальне . Частина — «наліво». Гроші – в карман. Металобрухт — теж у схемі. Реалізація — через своїх людей, майстриню підприємства Ларису Неницю.Фактично — паралельний бізнес на комунальному підприємстві, поки працівники рахують копійки до зарплати.Чому директор і головний бухгалтер цього не бачать — питання риторичне.Або бачать. І мовчать.Тож було б дуже добре якби наш мер звернув на це увагу.➡️ ІнфоТайм | Надіслати новину ⬅️