Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ігор Копитін
Añadido 06 ene. 2025

Ігор Копитін

@IgorKopytin
Número de suscriptores: 201
Fotos: 799
Videos: 38
Enlaces: 16
Descripción:
Канал народного депутата України. З Миколаєва і про Миколаїв.

👥 Número de suscriptores

201
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +1

👁️ Vistas promedio por mensaje

359
Promedio/Día:: 289
Promedio/Tiempo:: 253
ERR: 178.61%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 0
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 189 25-05-08 07:25
Сьогодні Україна разом з усім світом відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом. 80 років тому завершилася Друга світова війна, яка забрала життя десятків мільйонів людей. Щороку звучали слова про те, що ми пам'ятаємо жахи тієї війни та схиляємо голови перед усіма її жертвами."Ніколи знову". Дуже важливі слова, які, на жаль, три роки тому стали просто словами. Бо росія замість "ніколи знову" обрала "можем повторить". Обрала сторону зла у його найстрашнішому образі. Бомбардування мирних українських міст рано вранці 24 лютого, порушення міжнародних норм, вбиті та закатовані мирні українці, викрадені діти, зруйновані цілі міста та села.Сьогодні, як і 80 років тому, світ прагне, щоб добро перемогло зло. Але найбільше цього прагнемо ми, українці. Нам потрібен мир. Але справедливий і надійний. І ми його обов'язково відвоюємо. Бо рано чи пізно, зло все одно програє. А життя переможе.Вдячний усім, хто сьогодні бореться за життя. І вічна пам'ять тим, хто загинув у боротьбі зі злом. З Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
👁 214 25-04-07 07:52
Вітчизняний ВПК продовжує активний розвиток, і це добра новина. За даними Міноборони, протягом першого кварталу 2025 року кодифіковано та дозволено використовувати в Силах оборони України понад 350 нових зразків озброєння і військової техніки, з яких 87% - це продукція українського виробництва. Вкрай важливо, що наша промисловість переходить на планове виробництво, коли відповідно до складеного ретельного плану виробляється вся потрібна ЗСУ лінійка озброєнь. Звісно, важливим є і рішення представляти всі продукти української оборонної промисловості на світовій арені під єдиним брендом Zbroya. Безумовно, головні досягнення ВПК сьогодні пов’язані з інноваціями, що врешті суттєво впливають на ситуацію на фронті. Зараз вже можна впевнено сказати, що Україна підходить до створення високотехнологічних сфер озброєнь з прикладної та практичної точки зору. Ми вже знаємо, що західні озброєння мають чудові технічні характеристики, але часто за результатами їх випробовувань в боях є не надто практичними, до того ж західні озброєння мають високий прайс. Наша українська промисловість зараз працює, щоб створювати високотехнологічні системи озброєнь, але при цьому такі системи мають кращу цінову стелю, а їхній ремонт та масове виробництво не потребують надто значних витрат – як виробничих, так і фінансових. До прикладу, в Україні створено новий гранатомет AGL-53 калібру 40 мм вітчизняного виробництва. Новий вже кодифікований Міноборони український гранатомет вирізняється точністю ведення вогню і дальністю стрільби та надійністю конструкції. Впевнений, вітчизняним компаніям вдасться і далі рухатись в бік виробництва кращих нових зразків озброєнь з елементами інноваційності, які будуть затребувані і на фронті, і пізніше після відкриття експорту – на ринках інших країн.
👁 165 25-03-25 12:00
Миколаївщина засіває майбутнє: четверта посівна в умовах війни Миколаївські аграрії розпочали цьогорічну посівну кампанію – вже четверту після початку повномасштабного вторгнення. Нині ярими зерновими та зерно-бобовими культурами вже засіяли близько 50 тисяч гектарів сільгоспугідь в області. Попри заміновані поля, зруйновані зрошувальні системи та постійні загрози, наші фермери не зупиняються. Мене вразила історія Сергія – фермера Галицинівськоі громади, яка є однією з найбільш постраждалих громад Миколаївщини. Він мусив самотужки розміновувати свої паї, щоб повернутися до роботи. Наразі йому вдалося очистити лише половину з 600 гектарів. Восени він засіяв 100 гектарів озиминою, нині – стільки ж ярим ячменем, а згодом планує висадити ще 100 гектарів соняшнику. І таких, як Сергій, – сотні. Вони, ризикуючи життям, роблять усе, щоб українці мали хліб на столі. На жаль, навіть сьогодні, хліб Україні дістається потом і кров’ю. З початку 2023 року на Миколаївщині було обстежено 320 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь, з яких понад 33 тисячі виявилися забрудненими вибухонебезпечними предметами. Ще понад 17 тисяч гектарів залишаються такими й досі. Роботи з розмінування тривають. Я дякую кожному, хто причетний до посівної кампанії! Українська земля належить тим, хто її обробляє!
👁 148 25-03-22 10:05
Останні дні збільшилися обстріли українських міст. З одного боку, на тлі заяв про нібито перемир’я це виглядає як повний черговий сюр.З іншого боку, подивіться на контекст ширше. Ворог вдається до більшої ескалації та погроз у своїх діях, щоб посилити власні переговорні позиції. Саме для цього вони намагаються деморалізувати нас жорстокими нічними атаками.Агресор тисне та може спробувати звинуватити Україну у зриві режиму припинення вогню. Це звична тактика для них.Але ми маємо бути сильними та подорослішати як нація. Це значить розуміти, що ніякі політичні та геополітичні події не можуть гарантувати нам спокійних ночей. Не варто  очікувати, що лише пару дзвінків між політиками, лише кілька зустрічей для переговорів, і вже настане бажаний та очікуваний мир. Ні. На жаль. Завершення цієї війни – тривалий та складний процес. Ми маємо бути терплячими. І маємо розуміти, що швидкого миру не буде. Із холодним розумом мусимо плекати надії на мир. Україна не сама – у нас є друзі та партнери, допомога. Ми здатні протистояти агресору. Є ЗСУ – одна з найкращих армій світу.Завдяки нашим Збройним силам ми можемо жити, працювати, донатити та підтримувати один одного в ці важкі часи.Свобода – це те, що треба практикувати в діях. Слава Україні!
👁 289 25-02-28 15:29
Повернувся до роботи в підкомітеті ВР з питань оборонної промисловості та технічної модернізації.Як голова підкомітету поставив на порядок денний питання виробництва безпілотних систем. Новітні розробки, інновації, які дозволять ще ефективніше знищувати ворога. Б’ємо в повітрі, на землі, на воді.Отже:• Безпека.росіяни полюють на українських виробників, бо ті нищать їхню армію. Поставили завдання зробити все, аби забезпечити безпеку українським виробникам зброї.• Уніфікація виробів.Потрібно якнайшвидше запровадити єдиний стандарт для виробників дронів. Зараз їх — кілька сотень, але системи уніфікації немає. Це створює хаос і знижує ефективність. Пріоритет — швидка розробка стандарту.• Фінанси.Мета — послабити фіскальне навантаження на виробників. Необхідно звільнити їх від оподаткування комплектуючих, потрібних для виробництва дронів.Працюємо над цим пліч-о-пліч із військовими, виробниками, Агенцією оборонних закупівель та правоохоронними органами.Особлива подяка Юрію Федоренку, позивний "Ахілес", командиру однойменного 429-го окремого полку безпілотних систем. Він і його бійці, як ніхто інші, знають про всі труднощі, з якими стикаються на фронті. Дякуємо йому за зворотній звʼязок.
👁 182 25-02-06 13:40
Стійкість та незламність – слова, які під час війни трохи втратили сенс через часте вживання. Але саме цими словами можна охарактеризувати мешканців Первомайської громади на Миколаївщині. Жителі сіл, які самі потребують відновлення і допомоги, надають цю допомогу іншим. Зокрема прикордонній та прифронтовій Сумщині.У 2023 році сумчани й самі допомагали первомайцям – привозили їжу, ліки, продукти. Під час бойових дій на Миколаївщині села громади були вкрай зруйновані, у людей не було буквально нічого. Однак нині Первомайську ТГ вже частково відновили, і тепер її мешканці готові віддячити сумчанам. Приймають від місцевих волонтерів запити на найнеобхідніше, формують пакунки та везуть до населених пунктів, що перебувають під безперервними обстрілами. Першочергова увага тим селам, що знаходяться найближче до кордону з країною-агресоркою.Ділитися останнім – головна риса українців. Ми не галасуємо на кожному перехресті, що «сваїх нє брасаєм», а просто мовчки робимо те, що можемо, кожен на своєму місці.