Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Hugs.fund
Añadido 14 jul. 2024

Hugs.fund

@HugsFund
Número de suscriptores: 27 143
Fotos: 10,200
Videos: 454
Enlaces: 9,180
Descripción:
Про економіку і ринки Інвестуйте в бізнес Прикрийте тили сімейними заощадженнями SHOP: https://bit.ly/34ACkh7 YouTube: https://www.youtube.com/hugsfund Life HUG’S @lifehugs_bot AgentHUGS https://agenthugs.com/ СТАРШИЙ з реклами @Dmytro_Feshchenko

👥 Número de suscriptores

27 143
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +40
Promedio/Mes:: +26

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 180
Promedio/Día:: 3,660
Promedio/Tiempo:: 3,356
ERR: 11.72%

📊 Mensajes por Día

3.1
Último día: 14
Promedio semanal: 4.6
Promedio por día: 3.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,400 25-06-16 15:59
🕊Проблеми мируЗвіт Стокгольмського міжнародного інституту з дослідження проблем миру (SIPRI Yearbook 2025) показує, що ми є свідками нової ядерної гонки.Тенденція наступна: після трьох десятиліть скорочення глобальні ядерні арсенали знову починають зростати. Всі дев’ять ядерних держав, від США й Росії до Китаю, Індії, Ізраїлю та Північної Кореї, активно модернізують зброю, додають нові боєголовки або розширюють інфраструктуру.🔸 США та РФ все ще мають 90% світового ядерного потенціалу, однак Китай демонструє найшвидші темпи зростання — +100 боєголовок щороку. 🔸 Після 2026 року, коли завершиться дія договору New START, обмежень на розгортання стратегічних озброєнь не залишиться. А нові переговори під питанням. 🔸 Ризик катастрофи зростає не лише через збільшення арсеналів, а й через поєднання ядерних сил з AI, кібертехнологіями та космічними системами, які ускладнюють стримування та підвищують ймовірність помилкового запуску.SIPRI також звертає увагу на нову хвилю ядерних амбіцій.Тепер кожен хоче “брязкати” ядеркою. Тільки контролювати це все нема кому. Холодна війна "розігрівається"?
👁 4,200 25-06-14 16:02
🧠 «Ми вже за межею» Якось непомітно пройшло есе Сема Альтмана про сингулярність. Але момент насправді фундаментальний. Альтман вважає, що ми вже пройшли точку, коли ШІ перевершив людину за інтелектом і фактично більше не контролюється людьми. Почався «розгін», тобто ШІ став активним учасником розвитку цивілізації.Хоча зовні все виглядає знайомо (люди все ще хворіють, роботи не заполонили вулиці), але чат-боти щодня вирішують реальні завдання для мільйонів людей.Орієнтовно в 2027 році він очікує роботів, які зможуть стати звичними в фізичному світі. А до 2030 року - “надлишковість” інтелекту та енергії. Тобто найдефіцитніші сьогодні ресурси перестануть бути обмеженням для прогресу.Реальний бізнес поки не розділяє цього "пафосу". Але навіть якщо Альтман помиляється в строках, питання вже не в тому, чи настане сингулярність, а як ми адаптуємось. Адже ми рухаємось до того, що знання починає рости швидше, ніж інституції і люди здатні їх охопити. А це породжує “інформаційне відставання”, що вимагає швидкої адаптації освіти, законів і бізнес‑стратегій. 😬
👁 4,300 25-06-13 16:12
🙄Уявіть, що ви отримали у спадок 1 мільйон доларів... Це не спадщина у стилі графів, чи князів, але й не дрібниця. Постає питання: як зберегти цей капітал надовго, а бажано ще й зробити його фундаментом для майбутнього покоління.Метод, який допомагає не розтринькати спадок швидко умовно можна назвати «динамічні витрати» плюс розумне диверсифіковане інвестування. Саме його аналізують у матеріалі The Economist, спираючись на історію американських спадкоємців початку XX століття.У чому суть👀Навіть якщо ваш портфель зростає на 5% на рік, а ви щороку знімаєте фіксовані 5% від початкової суми, то в роки падіння ринку ви будете витрачати більше, ніж заробляє портфель. Через це вже за 20–30 років він може спорожніти. Це власне і сталося з більшістю родин мільйонерів минулої епохи, бо не враховували коливань ринку й не змінювали свою поведінку.Альтернативний варіант — spending ratio, тобто коли щороку ви витрачаєте лише відсоток від поточної вартості портфеля, а не від стартової. Наприклад, ваш портфель коштує $1 млн, очікуваний середній дохід - 4.1% на рік. Тоді оптимально витрачати не більше 2.4% на рік, тобто $24 000. Наступного року портфель підріс - витрачаєте трохи більше. Впав, тоді витрачаєте менше.Так ви збережете «тіло» капіталу для майбутнього зростання і зменшите ризик повного вичерпання ресурсівТому, найбільший ризик для спадку і взагалі капіталу - це не ринок, а неправильна стратегія.
👁 4,000 25-06-10 14:31
📈IPO Circle видалося на славу. За перші дні акції компанії дали 4Х - з $31 до понад $130. Але насправді саме цікаве лише починається.Circle (USDC) є другим за розміром емітентом стейблкоїнів після Tether, з часткою ринку 24%. А заробляє компанія переважно на процентних доходах від резервів, якими забезпечений її стейблкоїн. У 2024 році це принесло Circle $1.7 млрд, з яких 90% зберігаються в короткострокових держоблігаціях США та готівці.І тут якраз слабке місце. Бо якщо ФРС почне знижувати ставку, прибутки Circle можуть різко впасти. За оцінками Fundstrat, кожне зниження ставки на 0.25% може зменшити EBITDA компанії на $100 млн. А трейдери вже закладають імовірність кількох знижень до кінця 2025 року…Наступне питання полягає в витратах на дистрибуцію. У 2024 році близько 60% доходів від резервів Circle пішло партнерам (напр, Coinbase).Тобто, навіть якщо потенційно ринок стейблкоїнів зросте, Circle доведеться або значно розширити частку ринку або збільшити обсяг USDC, щоб компенсувати втрати від зниження ставок. Інакше компанія буде виглядати навіть гірше за які-небуть ризикові криптовактиви, які можуть виграти за рахунок дешевих грошей. Але якщо вже компанія торгуватиметься, як крипта, про який фундаментал мова…Реакція на звіти покаже.
👁 4,300 25-06-07 16:04
😞Молодь страждає від самотності, а це впливає на політичні погляди молодих людей - з'ясували дослідникиУ звіті за 2024 рік, представленому Techniker Krankenkasse, йдеться про те, що близько 60% жителів Німеччини страждають від самотності. Особливо ця проблема стосується молоді (ось дослідження).Сильне або помірне відчуття самотності відчуває майже половина молодих людей з 2532 опитаних віком від 16 до 30 років, 10% з яких повідомили, що "дуже самотні". Насамперед проблема стосується безробітних молодих чоловіків із низьким рівнем освіти, молодих жінок і людей із міграційним корінням.Це так би і залишилося статистикою, якби самотні люди не почали звинувачувати політиків. Так, 76% “дуже самотніх” вважають, що політики не сприймають проблеми молодого покоління всерйоз.Крім того, більше половини самотніх молодих людей заявили, що відчувають себе нездатними до політичних і соціальних змін.Звідси і маємо останні виборчі тенденції, коли перевага надається радикальним, ультраправим політикам, інтерес до яких підігрівається через соцмережі. …Ті самі соцмережі, через які люди втрачають навики комунікації та побудови живих стосунків. ☹️
👁 4,000 25-06-03 06:04
📉📈 Ринок між слабкістю й потенціаломСитуація на фондовому ринку США у 2025 році виглядає суперечливо: з одного боку - сильне зростання в травні, з іншого - загальна невизначеність, яка стримує рух далі. Bloomberg пропонує трохи історичних даних, щоб окреслити рамку, в якій зараз працює ринок:▪️Якщо коротко - третій рік бичого циклу традиційно найслабший. ▪️В середньому індекс S&P 500 на третій рік зростає лише на 5,2% (дані з часів Другої світової).▪️У 11 попередніх циклах, що тривали понад два роки, всі мали корекції на 5% і більше в третьому році, а в п’яти випадках -на понад 10%.Тобто, поточні збої, волатильність і періоди стагнації - не аномалія, а цілком історична норма.👀Тепер про потенціал. ▪️З жовтня 2022 року (мінімум ведмежого ринку) S&P 500 виріс на 65%.▪️Історично середня тривалість бичачого ринку — 55 місяців, нинішній триває 31 місяць.Тому, ймовірність, що бичий цикл ще не вичерпав себе досить висока і шанс на нові максимуми зберігається.Отже, якщо це дійсно важкий "перевал" у довгому поході - тоді цей “3й рік” є можливістю для покупки. Звісно, за умови, що ви інвестуєте в довгу.
👁 4,200 25-06-02 08:01
😇👿Наративи змінюються, ринки - ніНеймовірно швидка зміна настроїв - це прямо тренд за правління Трампа. І ці зміни не завжди через зміну фундаменту, а щоб пояснити те, що відбувається. Один день в заголовках "Ринки ростуть через сильний ВВП", а наступного — "Ринки падають через сильний ВВП, бо це проінфляційно. І те, і те звучить переконливо, але лише тому, що інвестори хочуть бачити сенс у всьому, навіть коли ринок діє хаотично.А ведмежі новини, то взагалі ТОП. Такі прогнози значно сильніше чіпляють емоції, бо спираються на страх втратити, а не на сподівання на прибуток.Нещодавній приклад: новини про "провальний" аукціон 20-річних облігацій, що стало приводом для прогнозів про колапс ринку боргу США. Але ті ж аналітики проігнорували дуже успішний 10-річний аукціон тижнем раніше. Це показує, як вибірково працюють наративи: вони фокусуються на подіях, які підтверджують потрібний для медіа емоційний меседж. А людський мозок влаштований так, що негативна інформація запам’ятовується краще.Тому, наративи формують не ринок, а наше сприйняття ринку, і саме через це важливо мати холодну голову й не приймати інвестиційні рішення просто на основі страху. Якщо ж ви потребуєте самої свіжих об'єктивних даних - ласкаво просимо в LifeHUGS і Patreon. Окрім щоденних звітів, сьогодні традиційна зустріч з підписниками. 📱Приєднуйтеся!
👁 3,200 25-05-31 08:02
🤩Meta йде в військові технології. Наразі в партнерстві. Meta з Anduril об’єдналися, щоб створити військові гарнітури для армії США. Це буде система під назвою Eagle-Eye - шоломи й окуляри з вбудованими сенсорами, які підсилюють слух і зір солдатів. Пристрої мають допомагати виявляти дрони на великій відстані, бачити приховані цілі та взаємодіяти зі зброєю. Все це керується ШІ від Meta. Anduril забезпечує автономне ПЗ.Проект є частиною великої ініціативи армії США з оновлення носимих технологій з загальним бюджетом близько $22 млрд. Раніше туди Microsoft заходив, але його гарнітури не пройшли тест. Після цього в лютому 2025 року управляти проектом призначили Anduril. Загальна заявка Meta та Anduril на контракт армії на суму до $100 млн.Тобто, Meta йде в "оборонку". Технологічну оборонку. Компанія вже відкрила доступ до своїх ШІ-моделей для армії, набрала команду з колишніх співробітників Пентагону і вперше чітко заявила, що розглядає оборону як нову сферу застосування своїх технологій. Після зосередження на рекламі - зсув суттєвий. Для Палмера Лакі ця співпраця як повернення до коріння. Саме він створив Oculus, яку Meta купила в 2014 році. Тоді ще його звільнили після скандалу. А тепер він знову працює з Цукербергом і отримав доступ до старих і нових VR-розробок.Навіть якщо армія не підпише контракт, Meta і Anduril продовжать проект власним коштом, пише WSJ. Вони розраховують, що інші відомства Міноборони також зацікавляться гарнітурами.🕶
👁 4,100 25-05-27 06:02
UBS поділився звітом Global Family Office Report 2025Ось кілька висновків з нього. 👇▪️Найбагатші сімейні офіси світу зберігають спокій навіть при геополітичній нестабільності. Вони дотримуються стратегічного підходу і не панікують навіть після ринкового обвалу в квітні 2025 року. ▪️Їх головний фокус - це збереження і передача капіталу наступним поколінням. Офіси збільшують частку інвестицій у фондові ринки розвинених країн, особливо в сектори з довгостроковим зростанням, типу ШІ, енергетика та медицина. Також зростає інтерес до приватного боргу через вищу дохідність і можливість диверсифікації.▪️Проте, зменшується інтерес до прямих інвестицій у приватний капітал через проблеми з “виходом” та високою вартістю фінансування. ▪️Щодо підходу, то залишається висока частка активного управління, а пасивні стратегії мають більший попит лише в США.▪️В перспективі п’яти років банк очікує подальший ріст інвестицій у розвинені акції, приватний борг і технології. ▪️А цінується понад усе, як і раніше, - стабільність, диверсифікація й довгострокова логіка.В них є терпіння - і є результат. 💪
👁 3,900 25-05-24 08:02
👟 Nike повертається на Amazon і підвищує ціниСтратегія виживання чи …?Nike намагається повернути позиції після падіння глобальних продажів на 9% і скорочення частки ринку. В компанії проблеми з перенасиченням ринку застарілими товарами та тиском на маржу через дисконти. Але замість агресивного зниження цін Nike змінює фокус з обсягів на прибутковість та контролі дистрибюції.З 1 червня ціни на частину взуття зростуть на $5–10. Кажуть - сезонне коригування (щоб не відлякати). Хоча Nike знову може повертати акцент на преміальність.Водночас бренд повертається на Amazon (5 років їх там не було) але з умовами, що стороннім продавцям обмежать доступ до ключових моделей. Таким чином, Nike прагне посилити контроль над онлайн-продажами та захистити цінову політику.🤝 Паралельно компанія розширює партнерства з Printemps і Urban Outfitters, орієнтуючись на молодь і трендові канали дистрибуції. А можливе злиття її головного роздрібного партнера Foot Locker із Dick’s Sporting Goods вселяє сподівання на створення потужнішого та стабільнішого каналу продажу.Підвищення цін на фоні падіння продажів може виглядати ризиковано, але, схоже, для Nike нема особливо чого втрачати. Акції Nike цього року впали на 19% і торгуються на рівні лоя 2020 року. Тому, чому б не зробити ставку на довгострокову цінність бренду. 📈