Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Hugs.fund
Añadido 14 jul. 2024

Hugs.fund

@HugsFund
Número de suscriptores: 27 143
Fotos: 10,200
Videos: 454
Enlaces: 9,180
Descripción:
Про економіку і ринки Інвестуйте в бізнес Прикрийте тили сімейними заощадженнями SHOP: https://bit.ly/34ACkh7 YouTube: https://www.youtube.com/hugsfund Life HUG’S @lifehugs_bot AgentHUGS https://agenthugs.com/ СТАРШИЙ з реклами @Dmytro_Feshchenko

👥 Número de suscriptores

27 143
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +40
Promedio/Mes:: +26

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 180
Promedio/Día:: 3,660
Promedio/Tiempo:: 3,356
ERR: 11.72%

📊 Mensajes por Día

3.1
Último día: 14
Promedio semanal: 4.6
Promedio por día: 3.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,050 25-07-10 16:03
🚨Сигнал перегріву?Економіст Карлота Перес описувала, що на фінальній стадії кожна успішна спекулятивна хвиля виглядає просто як «копіювати-вставити». Сьогодні такою схемою стає залучення коштів під купівлю Bitcoin.Модель виглядає просто: компанія випускає акції чи облігації, за одержану готівку скуповує BTC, ринкова капіталізація злітає. І далі коло повторюється.Цей тренд стартував із MicroStrategy («Strategy»), яка володіє майже 600 тис. BTC та торгується >200× від виторгу. Тепер десятки фірм оголошують про трасти в крипті. Схожий ефект був під час буму NFT чи ICO. Зараз ріст вартості акцій підкріплений лише ціною біткоїна та легким доступом до капіталу. Якщо курс розвернеться, баланс компаній різко погіршиться. Акції при цьому можуть обвалитись.🧐Просто для довідки:- Лише за другий квартал було додано понад 159 тис. BTC, що на 23% більше q/q.- У списку BTC-компаній уже 125 публічних гравців — на 58% більше, ніж у попередньому кварталі.- За даними Bitwise, публічні компанії утримують вже 847 тис. BTC — це 4% усієї емісії. Чи оцінює хтось бізнес за основною діяльністю й ліквідністю, а не за кількістю монет на балансі? А коли вже кав’ярні починають купувати собі біткоїн на баланс, це вже перебір…😬
👁 4,120 25-07-08 15:58
🤠Ви як, спробували б поторгувати в “ямі”? …Зі штовханиною, заявками з голосу та щирими емоціями. Сьогодні ми не уявляємо собі інших способів торгівлі на ринку але колишні торговці Чиказької товарної біржі понад десять років воюють за визнання шкоди від переходу до електронної торгівлі. У 2014 році сотні ф’ючерсних трейдерів «ями» подали позов до CME Group, стверджуючи, що компанія зламала обіцянки зберегти їхні торговельні майданчики, відкривши дата-центр для електронних угод. Позивачі оцінюють свої втрати у близько $2 млрд плюс відсотки.😮CME неодноразово намагалася відхилити справу, називаючи позов безпідставним, але безуспішно. Позов затягнувся настільки, що один із перших позивачів вже помер. Тепер доля справи вирішується присяжними в окружному суді Чикаго, а засідання, яке відкрилося в понеділок, триватиме кілька тижнів.Для «ямщиків» це не лише фінансове питання, але принципова позиція про своє право на частку ринку, що безповоротно змінився. Рік за роком вони чекали на справедливість, сподіваючись, що суд нарешті визнає, що електронна торгівля повинна вшанувати тих, хто свого часу забезпечував її обсяги та ліквідність.💪
👁 4,160 25-07-07 15:58
📣Свободу не спинити!Джек Дорсі, співзасновник Twitter та очільник Block, представив бета-версію BitChat. Це повністю автономний месенджер, що працює без інтернету. Замість серверів і телефонних номерів він використовує Bluetooth Low Energy для створення mesh-мережі. Тобто, кожен гаджет одночасно надсилає й ретранслює повідомлення, «стрибаючи» між вузлами. Максимальна дальність прямого зв’язку – до 30 м, а вузли-містки об’єднують кластери на ще більші відстані.У BitChat немає акаунтів і централізованого зберігання, всі дані лежать лише в оперативці пристрою й мають наскрізне шифрування. Є групові чати з хештегами, опційні паролі і зникаючі повідомлення, які можна закинути в кеш офлайн та доставити, коли з’явиться хоча б один «мостовий» вузол.Навіщо? Якщо рампом роботи захоплять землю, потрібно мати засіб комунікації для організованих груп людей🙈. Насправді, вже зараз цей інструмент ідеально підходить для протестів, зони стихійних лих, віддалених регіонів або під час блокувань інтернету…А в майбутньому розробники обіцяють підтримку Wi-Fi для передачі більших обсягів даних. Напевне, його справжню цінність і переваги ще належить оцінити😉
👁 4,100 25-07-05 16:04
Гарний тред про покер для життяУ житті, як у покері, ми часто плутаємо рівень своєї впевненості з величиною ставки. Автор виділяє два принципи:🔹“Fold Pre” (відмови до роздачі) Багато хто залишається в програшних ситуаціях тільки через те, що шкодують вже “вкладених ресурсів”: стосунків, роботи чи проєктів. Насправді простіше й ефективніше не входити в “руку”, якщо ви в неї не вірите, ніж потім марно “добивати” до результату. Вчасно відмовитися — значить захистити свій час, гроші та енергію від “хвоста лівих втрат” (рідкісні, але вкрай болючі збиткові сценарії)🔹“Pocket Ace” (кидай весь банк на туза) В покері лише кілька комбінацій реально приносять прибуток, все інше “з’їдає” ваш стек. Так і в житті потрібно навчитись розпізнавати рідкісні можливості (сильні “карти”) і тоді вкладатися з усією віддачею. Справжні “трейдери” чекають не середніх шан­сів, а тих небагатьох моментів, коли фундаментальні фактори, підготовка і удача співпадають одночасно.Поєднуючи обережність із агресивними ставками у виняткових моментах, ми вчимося приймати рішення швидко і точно — як у грі, так і в реальному світі.👀Зверніть увагу, де переможець отримує найбільше, а результати розподіляються за законами сили. На діаграмі, у живій вибірці з 1 мільйона роздач 20 найкращих стартових рук (88+, AJo+) забирають майже весь прибуток у грі, а решта рук зливають його назад. Нічого не нагадує, трейдери?
👁 5,000 25-07-03 16:04
🤯Як Зеленський ледь не зламав Polymarket Наприкінці червня на платформі ставок з’явився найнеочікуваніший «прогноз» року: чи з’явиться президент України Володимир Зеленський у костюмі до 30 червня 2025-го. «Так» рахувалося,, якщо хтось зафіксує президента у класичному піджаку й брюках у період із 22 травня по 30 червня.24 червня на саміті НАТО Зеленський справді був у чорному піджаку та брюках із дещо незвичайним кроєм. BBC описала це як «Зеленський змінює військовий мундир на костюм», а New York Post повідомила: «Він приїхав у костюмі, щоб зустрітися з Трампом».Але коли настав час закривати ринок, спалахнула суперечка. За правилами UMA-криптооракулу, користувач A зробив ставку на «Так», а користувач B заскочив із протилежною ставкою «Ні», адже у вихідній умові йшлося про «класичний західний пошив», а піджак було явно «модерновим». Стейкери UMA почали викладати токени, аби «відкликати» рішення, а дехто навіть вигадував новий опис умови, щоби довести «ні», мовляв, це був не «костюм» у сенсі строгого дрес-коду.Поки неясно, чи проголосує оракул за «Так», бо механізм дозволяє кілька раундів викликів і переопитувань. А Polymarket, як і раніше, може втрутитися і скасувати рішення, якщо порахує певні відео чи джерела ненадійними. Цікаво, що тема крою піджака Зеленського показала слабкі зони децентралізації.
👁 4,100 25-07-02 16:03
🤨Як ви відноситеся до меншої упаковки за ті самі гроші? Споживчі компанії в США наприклад, так реагують на ріст цін при тих самих доходах громадян. Вони розширюють асортимент та роблять менші об’єми за нижчою ціною. Це називають “ шрінкфляцією”Для них важливо зберегти покупця, який уже не може дозволити великі упаковки. «3–4 долари проти 6–7 – новий центр тяжіння», – визнає фіндиректор Mondelez. Споживач «контактує» з брендом через доступний формат, а коли бюджет дозволить – перейде на більші обсяги.Малі пакети часто мають вищу маржу через економію в логістиці й матеріалах. Наприклад, Costco замінила продаж двох упаковок по шість мафінів за $9,99 на одну упаковку з вісьмома мафінами за $6,99 – і це підняло продажі.Але є і «побічний ефект». Покупці все ж відчувають, що їх «обділяють». Також додаткові формати для паковок ускладнюють ланцюги постачання й потребують інвестицій в пакувальні лінії. Виробники гнучко адаптуються. Для бізнесу це плюс. Але в довгостроковій перспективі успіх залежить від того, наскільки добре компанія зможе збалансувати ціноутворення й довіру споживачів.👀
👁 3,800 25-06-28 14:03
Майкл Сейлор роздуває бульбашку?Масштабна закупка біткоїнів MicroStrategy стала прикладом для інших корпорацій, які почали створювати власні криптовалютні казначейства. З початку року вже понад 60 компаній володіють більш ніж 673 тис. BTC на $75 млрд. Сама лише Trump Media & Technology планує інвестувати $2,5 млрд у біткоїн, щоб стимулювати ріст власних акцій.Тепер, ще нещодавно “ризикована” крипта стала новим інструментом збереження вартості. Але якщо ринок впаде, компанії, які «накупили» крипти за кредитні кошти, будуть змушені масово продавати активи, що лише посилить падіння і може спровокувати масштабну кризу. Тобто, подібно до бульбашки, цей процес може вийти з-під контролю. Крім того, компанії часто маскують бітком свої проблеми (тут приклад).Прихильники, зі свого боку, вважають, що це така інституалізація криптовалют, і що це тільки розширює доступ до ринку та легітимізує активи👍. Про “математику” Сейлора можна тут почитати✍️.Питання, хто з них витримає жорстку просадку, якою славиться крипта🤔.
👁 4,100 25-06-23 15:59
🚕 ID. Buzz EVAnti-Tesla для європейців Запуск роботаксі Tesla в Остіні став бустом в гонці за $500-мільярдний ринок автономного таксі. Але Volkswagen вирішив піти власним власним, радикально іншим шляхом. Німецький бренд не планує витісняти існуючі служби таксі, а прагне стати їх партнером, інтегруючи свої автономні ID. Buzz EV (на тижні представив) у вже налагоджену інфраструктуру міського транспорту. ПЗ для інтеграції компанія вже має. Тобто, підхід враховує європейську специфіку де є потужні державні та муніципальні транспортні мережі, які складно замінити. Volkswagen вже уклав домовленості з такими організаціями, як BVG у Берліні, і готується до масштабного запуску понад 10 тисяч роботаксі. Попри безперечну перевагу Waymo і активність Tesla в США, відсутність їхньої масштабної присутності в Європі цілком дає можливість Volkswagen закріпитися на цьому ринку, вважають експерти. Крім того, топ-менеджер VW каже, що ринок роботаксі не буде монополізованим, а конкуренція залишиться здоровою і стимулюватиме розвиток сервісу та зниження цін. 🤔Ну, тут він лукавить… Хто б не хотів мати монополію?З іншого боку, співпрацювати з кожною окремою бюрократичною структурою в Європі здається самогубством. Але, можливо VW щось знає.Типу, “обирай найважчий шлях - на ньому не буде конкурентів”🤌
👁 4,100 25-06-18 16:21
🖥 Все заради контентуБільше контенту - більше винагороди. А якщо приєднати крипту для монетизації - вийде застосунок Own. І на відміну від TikTok, тут неважливо, скільки в тебе підписників, адже платять усім, хто залучає аудиторію.Фішка в тому, що кожен автор отримує токени OWN за перегляди, лайки-вподобайки і репости. Токени торгуються на біржах, а частина прибутку самої платформи йде на викуп цих токенів для виплат. Все крутиться на блокчейні Base (від Coinbase. На ньому JPMorgan також робить пілотний проект) , тобто з фіксацією прав власності на контент. Просто, мрія авторів….🛒 А в майбутньому хочуть запустити Own Shop, де автори зможуть продавати товари. Тут заробіток до 95% від суми. Для порівняння, TikTok забирає половину з чайових, Own -лише 20%.Додали і Reddit-стиль, що можна було голосувати за пости. Найпопулярніші, логічно, підіймаються в рейтингу й отримують більше переглядів.Кажуть, черга на запуск вже 40 тис. людей. Команда зібрала понад $5 млн інвестицій. Ну, гаразд, креаторів вони залучили. А яка мотивація в споживача має бути скачувати собі додаток? Хіба що, автор і буде споживачем🤷‍♂️
👁 4,500 25-06-17 16:06
🤕Балансу між роботою і життям для лідерів не існуєТаку позицію висловив CEO Zoom Ерік Юань. Він сам повністю присвятив себе компанії і родині, пожертвувавши хобі. Така відвертість не рідкість серед топменеджерів, які досягають успіху, але й платять за це особисту ціну.При цьому Юань бачить майбутнє, де штучний інтелект дозволить повернути частину вкраденого часу. Він вірить, що за 10-20 років ми зможемо працювати 2-3 дні на тиждень, передавши частину завдань цифровим "двійникам". Білл Гейтс, доречі, також підтримує ідею короткого робочого тижня. А щодо ринку AI-асистентів - тут самі бачите, які темпи розвитку. Щодо кар’єрних перспектив, CEO Zoom також занепокоєний, що випускникам, навіть зі знанням комп’ютерних наук, складно знайти роботу. Тому радить молодим бути реалістами, зосередитись на навчанні, розібратись в AI і готуватись до змін.…Що ж, роботи в Юаня справді багато. Компанія Zoom, яка колись сягала $160 млрд капіталізації, сьогодні коштує $20 млрд і вже кілька років топчеться на місці. 📉