Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Hugs.fund
Añadido 14 jul. 2024

Hugs.fund

@HugsFund
Número de suscriptores: 27 143
Fotos: 10,200
Videos: 454
Enlaces: 9,180
Descripción:
Про економіку і ринки Інвестуйте в бізнес Прикрийте тили сімейними заощадженнями SHOP: https://bit.ly/34ACkh7 YouTube: https://www.youtube.com/hugsfund Life HUG’S @lifehugs_bot AgentHUGS https://agenthugs.com/ СТАРШИЙ з реклами @Dmytro_Feshchenko

👥 Número de suscriptores

27 143
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +40
Promedio/Mes:: +26

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 180
Promedio/Día:: 3,660
Promedio/Tiempo:: 3,356
ERR: 11.72%

📊 Mensajes por Día

3.1
Último día: 14
Promedio semanal: 4.6
Promedio por día: 3.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,930 25-10-24 16:04
Хто стане жертвою “творчого руйнування”, а хто його очолить?Марк Халберт для Market Watch наводить приклад з Nvidia, яка “колись стане не більш ніж далеким спогадом для істориків фондового ринку” через «творче руйнування», яке описали цьогорічні Нобелівські лауреати з економіки. І саме на творчому руйнуванні тримається довгострокове зростання 🤩Nvidia - сьогодні лідер. Але завтра про неї згадають як про IBM чи GE в минулому. Якщо поглянути на це з точки зору інвестування, то стратегія «ставлю на найбільшу компанію» історично програє індексу. $100 у портфелі топ-капів з 1981 року дали б $2,640 проти $11,729 у S&P 500. Тобто концентрація не винагороджується з часом.Другий висновок політичний. Коли старі бізнеси програють конкуренції, вони шукають захист. І оця хвиля протекціонізму в США та державні частки в окремих компаніях якраз зменшують відкритість і гасять інновації. А головне, це не безкоштовно. “Рахунок” приходить через нижчу майбутню продуктивність і дохідність.Тому варто не плутати домінування сьогодні з довгим хвостом прибутковості. Тримати широку диверсифікацію, уникати ставок на одного чемпіона, перевіряти концентрацію у портфелі, віддавати перевагу відкритим ринкам і конкурентним галузям. Саме там з’явиться новий улюбленець публіки. 🌝Сайт | LifeHUGS | YouTUBE | AgentHUGS
👁 2,800 25-10-21 16:04
💥Як у вас, зачепило, чи ні?Вчорашній день назвали «репетицією кінця інтернету» після тривалого збою Amazon Web Services, через який не працювало понад 52 сервіси по всьому світу. Причому характер збою був досить нетиповим для звичайного західного користувача і торкнувся багатьох сфер життя. Ось лише невелика частина реальних прикладів цифрового апокаліпсису: — Повністю зникла система замовлень McDonald's;— перестав працювати сайт британського уряду та податкова служба;— Не працював Duolingo, також не працювали багато сервісів для перегляду фільмів та інших онлайн сервісів;— Zoom не працював більше чотирьох годин;— Геймери не могли зайти в Fortnite і Roblox. Все це разом змусило людей виходити на вулицю, щоб “помацати траву” від бездіяльності. У соцмережах навіть з'являлися хештеги, де люди ділилися своєю життєвою рутиною без важливих сервісів. Теорії змови теж не забарилися. В мережі звинувачують Amazon, Microsoft і Google в тотальному контролі багатьох додатків, але головне, що люди ще раз усвідомили глобальну залежність сучасного життя від інтернет інфраструктури.🤯Сайт | LifeHUGS | YouTUBE | AgentHUGS
👁 2,990 25-10-20 16:04
💬Рей Даліо у своєму блозі написав “Чому я в захваті від свого ШІ-клона”Для мене найцікавіше, що зараз відбувається, — це об’єднання розумних людей з розумними АІ, оскільки разом вони мають силу приймати надзвичайно ефективні рішення, які ні люди без ШІ, ні штучний інтелект без людей не можуть прийняти самостійно”. А ще - “Це дозволить мені мати необмежену кількість розмов з людьми, з якими раніше не мав часу спілкуватися”. Він написав, що запускає власний AI-клон “Digital Ray” як цифрову копію його стилю мислення, його цінностей, принципів, уподобань і рішень з ціллю об’єднати сильні сторони людини й ШІ для прийняття кращих рішень, ніж кожен окремо.Чим це відрізняється від LLM/агентів? Великі мовні моделі дають “усереднені” відповіді, а клон має “особистість” конкретної людини і радить “як Даліо”, а не “як інтернет”. Для того, щоб це реалізувати 40+ років Даліо фіксував правила, критерії рішень і Q&A. Все це ретельно навчено й перевірено:▫️~95% як розмова з ним про життя/роботу;▫️~80% — про ринки, економіку, політику (добудовується). ▫️Дає змогу безлімітно спілкуватися голосом/текстом і за бажанням підлаштовується під користувача (через його профіль/принципи).Саме так Даліо бачить розвиток цього напрямку:▪️Персональні “My AI” стануть звичними радниками; можливі навіть “комітети клонів” від різних експертів.▪️ШІ переважає у швидкості та аналізі, але не має інтуїції, емпатії (EQ); тому найкращий формат - партнерство людина+ШІ.Даліо очікує, що його клон з часом стане кращим за нього у складних обчисленнях, але визнає, що прориви потребують людського нестандартного мислення.Чи має така річ право на життя? Чи просто перетвориться на збірник цитат Даліо з можливістю озвучення голосом в діалозі?
👁 4,300 25-10-19 16:39
🪴У 1980-х в США не було сьогоднішніх венчурних фондів з «полюванням на таланти». Були фермери, картопля і люди, які розуміли цикли товарних ринків. Джей Ар Сімплот розбагатів на картоплі фрі для McDonald’s і вмів купувати бізнес тоді, коли всі тікають. Коли брати Паркінсони прийшли з ідеєю для стартапу Micron, він виписав чек на $1 млн за 40% компанії. Далі щопонеділка о 5:45 ранку вони збирались у місцевій забігайлівці Elmer’s і розбирали не презентації, а собівартість, врожай і ціну на електрику.Ставка була на просунутий на той час формат пам’яті DRAM. Тоді японці демпінгували, ціни падали і компанії покидали ринок. Брати Паркінсони вирішили, що саме час заходити і будувати виробництво з найнижчою собівартістю. Micron стискав кристали, пришвидшував процеси і завантажував ливарні цехи більше за норму. Сімплот паралельно тиснув на торгову політику, щоб залишатися дешевим. Він ще “на картоплі” розумів, що коли ринок знову затягне, виживе той, хто найдешевший.В результаті картопляний фермер став «повторним» мільярдером але вже на мікросхемах, а Micron виріс у глобального гравця, коли Intel та інші з DRAM пішли. Сьогодні Micron повноцінний учасник буму штучного інтелекту💪.З книги Кріса Міллера «Війна чіпів»
👁 4,310 25-10-18 16:07
🇺🇦🇪🇺 🛡В ЄС нарешті щось вирішили...А саме - на рівні Єврокомісії затвердили п’ятирічну «дорожню карту обороноздатності ЄС», яку називають «справжнім великим вибухом». До 2035 року планується інвестувати 6,8 трлн євро, половину з яких безпосередню оборону. І, що важливо, Україна є ключовим партнером цієї стратегії.🔹 До кінця 2025 року планується запуск репараційного кредиту для України на 140 млрд євро за рахунок заморожених російських активів. Рішення можуть ухвалити на саміті ЄС 23–24 жовтня.🔹 До 2027 року ЄС створить нову систему протидії дронам спільно з Україною, щоб використати її досвід швидких оборонних інновацій і співпраці між військом, наукою та промисловістю.🔹 До 2028 року Брюссель і Київ розроблять флагманську програму спостереження за східним флангом НАТО, яка об’єднає системи ППО, дронозахист, наземну та морську оборону, а також прикордонний контроль.🔹 Окремі проекти передбачають створення європейського щита ППО та зміцнення обороноздатності у космосі.Єврокомісія також закликає країни ЄС створювати оборонні коаліції та проводити спільні розробки й закупівлі, щоб швидше ліквідувати критичні прогалини у військовому потенціалі.Все виглядає цікаво для України, лише за умови, що не залишиться просто “дорожньою картою”🙄
👁 3,050 25-10-12 15:59
🤔Це все змінює.Знову.📱Користувачі кажуть, що останні 72 години стрічка в TikTok стала невпізнаваною. Її алгоритми завалюють гіперреалістичними відео, згенерованими Sora 2, і від того стає все більш моторошно. Хоча Sora 2 вийшла лише минулого тижня, швидкість, з якою вона змінила соціальні мережі, просто вражає. Все сталося майже за одну ніч.«Коли відео зі ШІ будуть такими ж хорошими, як звичайні відео, цікаво, що це зробить з YouTube і як це вплине на мільйони творців, які зараз створюють контент для життя... страшні часи», – написав у неділю MrBeast (Джиммі Дональдсон). Використання реальних людей в Аі-​​відео, точно буде делікатним питанням. OpenAI називає це камео та каже, що має « захисні огорожі », які дозволяють людям контролювати використання своїх зображень та голосів у кліпах Sora. Але компанія була більш неоднозначною щодо використання померлих знаменитостей та історичних постатей.📱Зараз в експерименти з Sora вкладається неймовірна творча енергія. Результат коливається від образливих до банальних і неймовірно кумедних відео. Цілком можливо, що це скоро набридне. А тоді буде щось інше.Сайт | LifeHUGS | YouTUBE | AgentHUGS
👁 4,330 25-10-11 16:04
🙄FT: Ваші “вайби” не працюютьMicrosoft запустив термін “vibe working” для Copilot. Це типу vibe coding (коли без глибоких знань дають інструкції моделям і отримують прототипи) тільки для ширших завдань. В цьому випадку користувач задає завдання, а ШІ робить чернетку документів і таблиць, ставить уточнення і пропонує правки. Насправді ці поняття «вайбів» вже охоплюють політику, ринки і настрій споживачів: згадайте «vibecession» чи корпоративні «vibe команди». 🙂Але проблема в тому, що “вайби” не дають якості. Консалтингова компанія Deloitte навіть частково повернула оплату за державний звіт з помилками створений з участю ШІ. Harvard Business Review називає це “workslop”, тобто “вміст без суті”, що перекладає роботу на отримувача. Опитані інститутом респонденти достатньо розповіли про роздратування і плутанину. 🤬📊А в Microsoft навіть є чіткі метрики. Компанія оцінює точність Copilot у таблицях у 57% проти 71% у людей. Отже, швидкість є, але межі відповідальності, стандарти перевірки і правки тепер мають значення не менше за сам інструмент.ШІ замінить людей? Не так швидко. Наразі лише модель, коли «людина у циклі» дає економію без втрати якості і репутаційних ризиків.Сайт | LifeHUGS | YouTUBE | AgentHUGS
👁 3,810 25-10-08 16:34
🪙Автор бестселерів Морган Хаусел поділився в колонці на FT кількома хаками щодо психології грошей 💡Ось кілька тез про “розтринькування”.Основна ідея: люди часто неправильно розуміють, як варто витрачати гроші. Більшість витрат - це або спроба отримати статус, або спроба закрити психологічні проблеми.Погодьтеся, ми часто плутаємо “користь” і “статус”. Дорогі речі часто дають короткий емоційний підйом, проте далі спрацьовує звикання і ефект слабшає. Багатство вибору штовхає до марнотратства. Дефіцит, навпаки, очищує витрати.Коли настає тиск на бюджет, люди раптом бачать, що половина підписок і «апґрейдів» не додає щастя. Звідси й з’явилися рухи, типу FIRE. Справжня цінність часто не в речах, а у відчутті поваги і самоповаги.Що робити • Раз на квартал робити чесний аудит витрат. Залишати те що реально підвищує якість життя. • Кожній покупці ставити запитання. Це про комфорт чи про враження на інших. • Фіксувати «мінімум достатності» у ключових категоріях. Решту різати без жалю. • Замість апаратних апґрейдів шукати покращення рутини. Час, сервіс, досвід.В будь якому разі, витрати - дуже індивідуальні і немає універсального “правильного” способу витрачати кошти. Але точно гроші не повинні визначати особистість чи сенс життя.✍️Сайт | LifeHUGS | YouTUBE | AgentHUGS
👁 4,040 25-10-04 16:06
💬 Невже ми вже пройшли пік соціальних мереж?FT наводить дані GWI, які показують, що глобальний час у соцмережах знизився на 10% від піку 2022 року. Найбільше скорочення серед підлітків і молодих дорослих, які колись були найактивнішими користувачам. Виняток лише США, де споживання контенту зросло ще на 15% порівняно з Європою.Замість реальної взаємодії соцмережі дедалі більше нагадують «антисоціальні медіа», там людей стає все менше , але зростає бездумний скролінг.Погляньте на нові проекти від Meta та OpenAI. Вони засновані на генерації нескінченних ШІ- відео. Колишні місця для спілкування перетворились на фабрики ультрапереробленого контенту та джерело для чергової дози дофаміну без реальної цінності.Автор статті називає це «пізньою стадією еншітифікації»* (enshittification), коли платформи відчайдушно борються за кожну секунду уваги.Проте, навіть якщо соцмережі вже не про соціум, а про утилізацію часу, власники платформ продовжать шукати способи монетизації. *“enshittification” — термін, який ввів письменник Корі Докторов. Він описує процес деградації цифрових платформ: спершу сервіси максимально зручні для користувачів, потім вони починають більше «витискати» рекламодавців, а згодом усе підпорядковується прибутку власників. У результаті продукт стає гіршим для всіх, окрім компанії. Сайт | LifeHUGS | YouTUBE | AgentHUGS
👁 3,440 25-10-03 16:03
🤖 Ось ще альтернативна думка щодо ринку гуманоїдів. Родні Брукс, який був співзасновником компанії iRobot і провів десятки років у Массачусетському технологічному інституті, вважає, що нинішня хвиля інвестицій у людиноподібних роботів не окупиться. ▪️По-перше, спритність рук неможливо «вивчити по відео». В людини тисячі тактильних рецепторів, а у робототехніки навіть немає зрілої бази даних дотику. ▪️По-друге, безпека. Високі машини витрачають величезну енергію на баланс, падіння небезпечні, а з ростом габаритів шкода зростає непропорційно.Його прогноз - через 15 років успішні «гуманоїди» виглядатимуть інакше. Будуть колеса замість ніг, кілька маніпуляторів, спеціалізовані сенсори, та відмова від людської форми. А нинішними мільярдами радше фінансують дорогі тренувальні експерименти, що не масштабуються в масове виробництво. Та й “коробка” не така цікава, як гуманоїд.👀І справді, чому б не дати роботам людську перевагу, а антропоморфні слабкості й недоліки прибрати? Найближчі переможці цього сегменту можуть бути мобільні маніпулятори та автономні візки у контрольованих середовищах (склад, фабрика, лікарня). А ключем до ринку будуть надійність, безпечна взаємодія та сервіс.…Як тутСайт | LifeHUGS | YouTUBE | AgentHUGS