Fuente
Hugs.fund | Чи працює ідея, що «брокер сам усе порахує»?Якщо ви торгуєте через укр...
3 530 Vistas/Alcance
2025-12-13 15:03
Mensaje №19432
Чи працює ідея, що «брокер сам усе порахує»?Якщо ви торгуєте через українського посередника, він дійсно виступає податковим агентом і утримує податки автоматично. Але якщо у вас Interactive Brokers, Revolut чи інший закордонний майданчик - тут ви самі собі бухгалтер.👀Причому, податкова бачить ваші операції виключно через призму гривні. Ви могли отримати чистий збиток у валюті, але в гривні у вас намалюється «прибуток» через курсову різницю. І з цього фантомного доходу доведеться заплатити цілком реальні 18% плюс збільшений військовий збір.🇪🇺Для тих, хто виїхав, ситуація ще складніша. Україна часто продовжує вважати вас своїм резидентом і чекає на річну декларацію про майновий стан, навіть якщо ви вже сплачуєте податки в Польщі чи Німеччині.🧮 Переплачувати за курсові різниці чи подвійне резидентство - це вже фінансова недбалість. Власне, про те, як правильно заповнити декларацію і не зійти з розуму, детально розберемо на майстер- класі по податках з Еріком Найманом та Анною Голубовською.🖥Більше інформації та реєстрація на майстер-клас "Податки без болю: інструкції для інвесторів в цінні папери" за посиланням https://education.edux.guru/taxes🔜Дата проведення: 18 грудняВсі, хто брав участь в навчальних програмах Хагс або купував запис - отримають приємні знижки (на пошті).