Fuente
Hugs.fund | Енергетичний реалізм 💬 “Зелений” перехід”? Його не існує. Це бюрократи...
4 600 Vistas/Alcance
2024-11-21 17:00
Mensaje №13396
Енергетичний реалізм 💬 “Зелений” перехід”? Його не існує. Це бюрократична вигадка, щоб зібрати більше податків. Так вважає французький фахівець з історії енергетики Жан- Батіст Фрессоз.В своїй книзі він стверджує, що джерела енергії є адаптивними і симбіотичними. Вугілля, нафта, газ, деревина, ядерна енергетика та відновлювані джерела енергії зростали разом, а не замінювали один одного, пише він.Фрессоз наводить дані, що лише 4% з 1,500 оголошених у світі кліматичних політик забезпечують скорочення викидів, а оці трильйони $, витрачених на "зелену" енергетику не мали істотного впливу на рівень CO2 чи зміну клімату. Крім того, державні субсидії сприяють зростанню енергоспоживання, включно з використанням викопного палива для виробництва батарей, вітряків та сонячних панелей.Щодо майбутнього 🗓 Автор іронічно вказує, що ніхто нікого не слухає. Китай вже у 1979 році попереджав про плани суттєво збільшити використання вугілля, що згодом і відбулося. А кожна президентська кампанія США за останні 40 років була боротьбою між …. різними версіями бездіяльності щодо клімату. Єдина відмінність: Певні варіанти бездіяльності обходилися платникам податків набагато дорожче, ніж інші.Нещодавно Трамп призначив міністром енергетики прихильника "енергетичного реалізму" Кріса Райта, який підтримує ядерну енергію і також вважає кліматичну політику переважно набором обіцянок, що не виконуються.То ж Ферроз припускає, що, швидше за все, світ адаптуватиметься до змін клімату, ніж запобігатиме їм. А всі вуглецеві податки будуть введені чисто з фіскальних міркувань.😏