Fuente
Hugs.fund | Учасник спільноти LifeHUG’S, який нещодавно приєднався до нас, постави...
4 500 Vistas/Alcance
2024-08-28 16:04
Mensaje №12379
Учасник спільноти LifeHUG’S, який нещодавно приєднався до нас, поставив цікаве питання.Якщо коротко: “я новачок в інвестиціях, чув, що у вересні на ринку буде корекція, хотів би уникнути посадки і зафіксувати прибуток, який є станом на зараз. І через певний час все підкупити. Як на Вашу думку, більш менш прийнятно було б вести себе початківцю при такій поведінці ринка?”.Знаємо, що багато хто з вас мислять так само, тому ділимось відповіддю.Є два аспекти, які варто враховувати:1) Інвестиційна роль - сподіваємось, що трейдер чітко її усвідомлює, хоч в питанні про це не згадується. Пише, що він інвестор, але питання чисто спекулятивне.2) Намагання передбачати ринок. Чим закінчуються спроби “гадати” на ринку - ви і самі знаєте.Ну добре, а що ж робити, якщо все-таки не хочеться бачити посадку по своєму портфелю?Багато чого залежить від того, наскільки велика для вас сума заінвестована. Якщо це заощадження всього життя, тобто велика сума, яку за умовні півроку ви не заробляєте - тут треба бути більш обачним(-ою). Якщо ти молодий(-а) і регулярно поповнюєш рахунок - можна бути більш сміливим(-ою) і не реагувати на короткочасні рухи ринку.Активним трейдерам, які хочуть користуватися всіма можливостями ринку - радимо пройти наш курс для трейдерів-початківців. Після його проходження ти навчишся читати цінові графіки, визначати тренд та заробляти на коливаннях ринку. Деталі за посиланням