Fuente
Hugs.fund | Рей Даліо у своєму блозі написав “Чому я в захваті від свого ШІ-клона”...
2 990 Vistas/Alcance
2025-10-20 16:04
Mensaje №18477
💬Рей Даліо у своєму блозі написав “Чому я в захваті від свого ШІ-клона”Для мене найцікавіше, що зараз відбувається, — це об’єднання розумних людей з розумними АІ, оскільки разом вони мають силу приймати надзвичайно ефективні рішення, які ні люди без ШІ, ні штучний інтелект без людей не можуть прийняти самостійно”. А ще - “Це дозволить мені мати необмежену кількість розмов з людьми, з якими раніше не мав часу спілкуватися”.
Він написав, що запускає власний AI-клон “Digital Ray” як цифрову копію його стилю мислення, його цінностей, принципів, уподобань і рішень з ціллю об’єднати сильні сторони людини й ШІ для прийняття кращих рішень, ніж кожен окремо.Чим це відрізняється від LLM/агентів? Великі мовні моделі дають “усереднені” відповіді, а клон має “особистість” конкретної людини і радить “як Даліо”, а не “як інтернет”. Для того, щоб це реалізувати 40+ років Даліо фіксував правила, критерії рішень і Q&A. Все це ретельно навчено й перевірено:▫️~95% як розмова з ним про життя/роботу;▫️~80% — про ринки, економіку, політику (добудовується). ▫️Дає змогу безлімітно спілкуватися голосом/текстом і за бажанням підлаштовується під користувача (через його профіль/принципи).Саме так Даліо бачить розвиток цього напрямку:▪️Персональні “My AI” стануть звичними радниками; можливі навіть “комітети клонів” від різних експертів.▪️ШІ переважає у швидкості та аналізі, але не має інтуїції, емпатії (EQ); тому найкращий формат - партнерство людина+ШІ.Даліо очікує, що його клон з часом стане кращим за нього у складних обчисленнях, але визнає, що прориви потребують людського нестандартного мислення.Чи має така річ право на життя? Чи просто перетвориться на збірник цитат Даліо з можливістю озвучення голосом в діалозі?