Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Hugs.fund
Añadido 14 jul. 2024

Hugs.fund

@HugsFund
Número de suscriptores: 27 143
Fotos: 10,200
Videos: 454
Enlaces: 9,180
Descripción:
Про економіку і ринки Інвестуйте в бізнес Прикрийте тили сімейними заощадженнями SHOP: https://bit.ly/34ACkh7 YouTube: https://www.youtube.com/hugsfund Life HUG’S @lifehugs_bot AgentHUGS https://agenthugs.com/ СТАРШИЙ з реклами @Dmytro_Feshchenko
Fuente

Hugs.fund | Хто там хоче бути багатим на пенсії?Ми постійно говоримо, що потрібно ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Hugs.fund Hugs.fund @HugsFund
4 170 Vistas/Alcance 2025-07-17 16:02 Mensaje №16888
🤑Хто там хоче бути багатим на пенсії?Ми постійно говоримо, що потрібно забезпечити собі, як мінімум, гідну пенсію, а в ідеалі - взагалі досягти фінансової свободи. Проте, соціально-демографічні тенденції вказують, що доведеться врахувати ще й зростаючий популізм та навантаження на пенсійні фонди держав. 🤷‍♂️Ось, наприклад, пенсію багатих бебі-бумерів у Німеччині пропонують обкласти "податком на солідарність" - спеціальний збір з пенсії, що перевищує певну суму. Доходи від нього надходитимуть не до федерального бюджету, а "до спеціального фонду, створеного для перерозподілу пенсійних доходів і призначеного виключно для цієї мети", пише Die Welt. В Німеччині сьогодні проживає близько 20 млн бебі-бумерів, які народилися в 1950-1960-х роках. Вони поступово виходять на пенсію, що сильно збільшить навантаження на пенсійну систему країни, побоюються експерти Німецького інституту економічних досліджень (DIW). Якщо сьогодні на кожні 100 осіб працездатного віку припадає 33 людини пенсійного віку, то через десять років їх буде вже 42.Ще одна ідея DIW полягає в перерозподілі всіх пенсійних виплат: низькі пенсії пропонується збільшити, а високі - скоротити. Однак це можливо тільки в довгостроковій перспективі, зазначають експерти. А збір із бумерів можна запровадити вже зараз, кажуть у DIW.Тому питання “де виходити на пенсію” - також актуальне…🌚