Fuente
Hugs.fund | Чому всі панікують через зростання дохідності бондів?Дохідність обліга...
3 600 Vistas/Alcance
2025-01-11 13:07
Mensaje №14140
Чому всі панікують через зростання дохідності бондів?Дохідність облігацій зростає, а їх ціни падають, що змушує інвесторів хвилюватися😬. Головна причина паніки — сама паніка, всі бояться, що високі ставки Федрезерву можуть триматися довше, ніж очікувалося, через стійкий ринок праці та інфляційні ризики. Це збільшує вартість запозичень і створює тиск на корпоративні прибутки та державний борг.Але….👉По-перше, слід пам’ятати, що ринок облігацій історично циклічний. Тому, поточний "обвал" цілком може стати можливістю для перегляду портфеля. Облігації виглядають привабливо, оскільки їх дохідність вже зросла, а ризики ціни обмежені. 👉По-друге, потрібно залишатися уважними до дій Федрезерву: будь-який сигнал про зниження ставок може спричинити відновлення облігаційного ринку.ℹ️Саме тому в цих умовах ми пропонуємо готову стратегію HUGS-ON з очікуваною прибутковістю у 2025 році 10-15% річних.Суть стратегії - ставка на стабілізацію або зниження прибутковості довгострокових держоблігацій США. Навіть якщо прибутковість 10-річних держоблігацій США зросте до 5% річних (в стратегію “зашита” опціонна конструкція) - буде беззбитковість.Більше деталей є тут🖥Паніка — це реакція на невизначеність. Але для тих, хто готовий діяти раціонально, зростання дохідності може стати можливістю для зважених інвестиційних рішень. Особливо, якщо ви налаштовані на збереження капіталу💪.