Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - HOT DROP
Añadido 14 jul. 2024

HOT DROP

@HOT_DROP_S
Número de suscriptores: 6 287
Fotos: 5,650
Videos: 71
Enlaces: 4,660
Descripción:
Авторський канал, про заробіток на крипті та всіх актуальних тємках 💶 Власник — @Steepko

👥 Número de suscriptores

6 287
Promedio/Día:: -11
Promedio/Tiempo:: -23
Promedio/Mes:: -98

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 005
Promedio/Día:: 1,000
Promedio/Tiempo:: 1,114
ERR: 15.99%

📊 Mensajes por Día

1.7
Último día: 4
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 1.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

HOT DROP 2025-04-11
Мільярди $ 2025-04-10

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,010 26-04-27 13:03
Всім доброго обіду сонечка ☕️💰 Хто робив торгові промо BARD, TREE і XAUT провіряйте центр винагород, там насипали паро долярів на поісти 🍔💰 Вийшов новий Booster Sentio для тих в кого від 61 бала, забирають 5 балів. За обидва завдання при максимальній кількості учасників (їх може бути і менше) дають 80 ST ~4,5$ з яких 40 ST буде розблоковано на 50% 15 травня. В основному зараз сенс брати участь в бустерах є тільки в дні коли забираєте дроп після якого вам всерівно прийдеться чекати 15 днів.✖️ Якщо торгуєте іноді на BingX то можна приєднатись до промо 8-ої річниці з пулом 10 млн$, мб дадуть паро $ бонусок.🛒Європейці можуть попробувати заробить копійку на ICO токена PRINTR, для участі тре мати КУС на ЄС в Sonar.- Продають токени з 28 квітня 15:00 по 1 травня 15:00.- Дають купити по 0.5$ за штуку ~50 млн$ FDV.- Ліміт на акк 200-200к USDC в мережі Sol- Формат перепідписка- Розлок 100% на TGE- Премаркет aspecta малюе х2✈️ Дуров вчора напився і з ностальгії по ВК викатив стінку в телеграмі та ше й роздає там по 10 зірочок за кожного друга щоб заманити побільше людей. Хз шо з цього вийде, але поки виглядає прікольно :)
👁 1,440 26-03-20 15:38
Доброго вечора роботяги xD, актуальне на сьоні 😊 💱 Багато кому доприйшли винагороди за депозитне промо, якщо у вас німа, можете заповнити форму апеляції, або просто чекать. Також хто брав мерч обов'язково заповніть цю форму.🤑 Новий X Launch Block Streat на 5 350 000 BSB ~500k$:Мін. Boost Balance - 200$Мін. Boost Volume - 500$Період приєднання: 20 березня 10:00 — 21 березня 10:00 Клейм ревардів в BNB Chain з 21 березня 14:00Для об'ємів з 1.27х беру токен UP в BSC. 🤑 Черговий турік від ОКХ на 25,000,000 $KAT ~270k$ з механікою чим більше торгуєш тим більше частку пулу отримаєш, глянемо як завжди в кінці :) Дедлайн 29 березня.🟢 Kucoin дає 14 днів фіксованих 100% APR на золото з локом до 0.6 XAUM ~2700$, ревард вийде 0.023 XAUM ~106$. Зараз між XAUM і XAUT великий спред, тому смарт купляти і закидати з хеджом тільки якщо його зрівняють. Місця в промо FCFS, але поки не намалюють нормальну ціну ніхто їх не забере.💰 Нові пули в Binance Square на 1 968 000 SIGN ~90k$ та 2 000 000 NIGHT ~90k$, виконуйте різні соціалки і лутайте копійку на поісти 💸
👁 1,290 26-03-04 15:00
Актуалочка на сьогодні: 🤑 Приєднуємось до нового X Launch на 5 000 000 IDOS: Мін. Boost Balance - 200$Мін. Boost Volume - 500$Період приєднання: 4 березня 12:00 — 5 березня 12:00 Клейм ревардів в Arbitrum One з 5 березня 16:00Довічна знижка 20% на комсу спота та фьючів OKX.🤑 Не забуваємо клеймити та продавати токени CC з Flash Earn Canton Network, так як блище до кінця таких подій графік зазвичай летить пробивати дно.💰 Хто робив промку Venus, провіряйте свої баланси, розкинули по 21$ на хлібчик 🥖💰 Лудіки можуть випробувати свою вдачу в новому колесі фортуни на 500 000 USDC, випадає від поділу пулу до 1000$.💰 Цієї ночі о 2:00 можна буде пригріти трохи лікви в пул на 6 000 000 $SPK, мінімалка від 100$. Для участі: Binance Wallet → Earn → Protocols → Spark → USDT. 💰 Ще з цікавого завтра 15:00 стартує стейкінг до 1000 OPN (~500$) під 200% річних на 7 днів.💰 Бубіт сьоні теж тішить і розкидає по 10 USDT на кавульку за промку USAT :)💰 Ще з цікавого є промо де можна забрати до 30$ за реферала + рулетка — ТИК.
👁 963 25-09-12 16:00
Повна розблядовка по OKX Alpha + думки 😊Нещодавно біржа OKX нарешті проснулась після довгого відпочинку і викатила свій аналог альфи під назвою Boost з якого ми вже встигли залутати дроп на 100-400$, кол був тут 💸Дана активність має схожу механіку до Binance, тут так само треба ходлити деп та торгувати обсяг, але є паро відмінностей, тому давайте розбиратись з всім по порядку 👨‍💻🟢 Баланс: Поки дали мінімальну планку депу в 10$, але думаю очевидно що з кожним наступним дропом її будуть потрохи збільшувати. Я зараз тримаю ~1k, але думаю рядовому юзеру на перший час мало б вистачити 200-500$, хоча вцілому зрозуміло що чим більше тим краще.Обов'язково зважайте на той факт що рахується саме середній баланс за 15 днів, відповідно чим скоріше закинули деп та попали під снепи, які роблять щодня = тим більше середній баланс і шанс попасти по критеріях на наступний дроп. 🟢 Обсяги торгів:Бали за торгівлю також рахуються по середньому обсягу торгів протягом 15 днів. Тобто ви можете торгувати щодня протягом 15 днів по 100$ і мати середній обсяг 100$, а можете проторгувати в один день 1500$ і в середньому за 15 днів вам також зарахує середній обсяг 100$👌Майте на увазі що обсяг вам будуть рахувати від 0.25х до 1х в залежності від токена яким ви торгуєте. Ось список всіх токенів та мереж, які рахуються.За обсяг ми будемо отримувати бали по наступній таблиці 👇32$ = 1 points 64$ = 2 points 128$ = 3 points 256$ = 4 points 512$ = 5 points 1024$ = 6 points 2048$ = 7 points 4 096$ = 8 points ... і т.д.Саме за ці бали ми будемо ділити пули винагород з майбутніх дропів. Чим більше балів тим більше частку пулу ми отримаємо та вище шанс попасти під сам дроп.Провірити свій середній обсяг торгів, балансу, а також їх снепшоти можна на цій сторінці Обсяг та баланс рахують щоденно протягом 15 днів, після снепшоти за останній день пропадають і дають за наступний.—————————————————————💻 Коротко що робити: Ліземо на ОКХ web3 та конектимо OKX кошель Тикаємо кнопку приєднатись і отримуємо 20% рефу комісій Ходлим депозит 200-500$+ в USDT чи токенах на кошелі Крутимо щодня обсяг торгів ~500$+ в парі USDT до KOGE в мережі BSC, також бажано про всяк випадок торгувати і інші токени з списку доступних.250 купив + 250 продав = обсяг 500$Я з 6 вересня закинув на балік 1к та кручу по 500-1000$ обсягу щодня в USDT до KOGE в мережі BSC, витрати разом з беком комси 20% складають ~3.5-7$ в день, або ж 50-100$ на 15 днів.—————————————————————Також не забуваємо що зараз дуже багато людей заходять в ОКХ альфу на фомо і відповідно сильно зростає конкуренція. Логічно прикинути що зараз ОКХ мусить придумати щось щоб відкинути основну масу людей то роздати ще один гарний дроп для загону ще більшої кількості народу. Ось варіанти по яких на мою думку це може статись:- Високий мінімальний поріг по балансу на 500-1000$- Високий мінімальний поріг по мінімальних торгах на 1-4к$- Бритва за воштрейдинг- Бритва недосвідчених абузерів звичайно ж- Можливе введення КУС щоб відкинути твінки Накидайте своїх варіантів в коментарі, а також тикніть лайк якщо було корисно, люблю вас і всім профітів 🥰
👁 1,090 25-09-11 14:45
Лутаємо 50-100$ на вечірню кавулю від WhiteBit ☕️Біржа яка вже раніше неодноразово давала паро зелених на прожиття, підігнала нам промо, де перші 25 моїх рефералів зможуть забрати по 50 USDTB, а також топ 3 по обсягу торгів заберуть 70-95 та 100 USDTB за прості дії 🦆USDTB це бонус на фючики, який можна відторговувати поки ви повністю його не потратите. Відлудити на такому паро десяток зелених на новинах з 100х плечиком можна з кайфом :)Як забрати ? Регаємось на WhiteBIT + KYC (якщо нема акка) Якщо акк вже є то переносимо його під мене по цій інструкції Депаємо будь-яку зручну суму Робимо обсяг ≥35 000$ на фючиках в торгових парах Очікуємо свої бонуси та розфліпуємось Якщо хочете попасти в топ 3 то для вас мінімальний поріг обсяг ≥60 000$ на фючиках в тих самих торгових парахВ промо можуть брати участь як новачки так і вже зареєстровані за цим посиланням старі користувачі. Винагороди вам видадуть протягом 3 днів після кінця промо, а діятимуть вони 14 днів 👍🗓 Період промо: 11 вересня — 24 вересня (включно)
👁 935 25-09-08 15:42
Забираємо 10-50$ з нових Booster 💸Продовжуємо воркати даний формат поки він насипає якісь паро баксів на поїсти 🍚 Для відпрацювання ліземо в Binance web3 → рекомендації → Booster та проходимо завдання 👇1️⃣Ділимо 49 000 000 Bas 2 сезон 3 тиждень: Виконуємо 2 легенькі соціалки Депаємо собі на гаманець 0.11 BNB в BSC Ліземо на сторінку проєкту та мінтимо NFT за ходл 0.1 BNB Вертаємось назад в гаманець та купляємо 3010 токенів BAS через вкладку Alpha за BNB-шки Йдемо знову на сторінку проєкту і мінтимо інші NFT Продаємо токени до BNB чи до USDT. Після підтверджуємо всі завдання 👍 Мінт всіх NFT коштує 0.0044 BNB ~4$ Потрібно 61 бал в альфі🗓 Дедлайн 13 вересня 9:00 2️⃣ Ділимо 5 000 000 REVA етап 2 Виконуємо 3 соціалки Створюємо Reva Pay ID Кидаємо собі 4 USDC та 0.0005 BNB в BSC Відправляємо наступний текст в чат REVA @REVApay_ai send 2 USDC on BNB Chain to і свою адресу депозиту USDC в BSC. Далі заходимо в твітер та постимо такий надпис Hey @REVApay_ai, send 2 USDC on BNB Chain to і свою адресу депозиту USDC в BSC.В цьому завданні залишились реварди тільки за остані 2 завдання. Потрібно 61 бал в альфі🗓 Дедлайн 14 вересня 18:59 3️⃣ Ділимо 7 500 000 PIEVERSE, фаза 1 Робимо 2 соціалки в X Проходимо Quiz (відповіді A, C) та імпортуємо календар Створюємо 1 Goal та позначаємо завдання виконаним Створюємо Goal та позначаємо завдання виконаним протягом 3-7 днів відповідно для двох наступних завдань. Відкриваємо завдання з AI через натискання на котика, далі пишемо шось типу "Help me optimize my schedule", після чого AI видає підказку де ми тикаємо "Apply Suggestion" робимо так протягом 3-5 днів для наступних 2 завдань. Потрібно 61 бал в альфі🗓 Дедлайн 15 вересня 12:00 Для бустеру OpenEden треба стейкати їх стейбл на 90 днів, а Holoworld AI вже розібрали місця, тому наступні активності буду кидати тер швидко в можливо коротшому форматі.
👁 1,090 25-09-01 15:40
Продовжуємо наше виживання в диких умовах криптавалютного світу 👀Ось ми позалазили всюди де тіки можна було і нашкребли банк в 400-700$, всі біржі вже зареєстровані й виникає запитання: так а шо ж робить далі ?? Давайте про все попорядку 👍 1️⃣ 20% промок дають 80% профіту Майже завжди є один-два види активностей які домінують і насипають найбільше профіту щомісячно, останнім часом для малодосвідчених криптанів це була Binance альфа, але зараз видно як вона згасає й перетворюється в дефолтні паро баксів на поїсти. Такі темки з легким порогом входу зазвичай живуть недовго, тому як тільки вони з'являються треба вижимати їх на максимум. Ну а решта активностей приносять по паро зелених на каву ☕️ 2️⃣ 80% промок, які дають 20% профіту теж важливіЗвичайно хтось подумає, а навіщо робити всі активності якщо можна лупити одну дві і лутати більшість профіту. Правильно мислите, але не завжди на ринку є такий легкий ворк як binance альфа, тому досвідчені криптани всюди пхають свого носа та воркають дефолтні промки по паро баксів де і знаходять той самий ноушил гем, який замість 1% починає приносити 80% місячного заробітку 💸Ну й звичайно приємним бонусом в відпрацюванні цих 20 процентів стають додаткові паро соток зелених, які точно нам лишніми не будуть :) Прикладами ворку на старічках за останній час можуть стати: Binance альфа дропи (100-300$ в місяць) Binance BOOSTER (5-50$ за кожну) Альфа турніри (20-50$ за один) Торгові FCFS промо по цьому гайду (5-25$ за кожну) BitGet wallet fomo (7-10$ в разі виграшу) BitGet ончейн (4-7$) BitGet трейдинг компетішини (50$ в разі виграшу) MEXC рулетки (10-70$) CoinW лакі ходл (5-100$) ByBit cтейкінги (5-10$) Gate альфа дропи (30-150$ в 15 днів) І т.д.📌 Дуже важливо розуміти шо промки постійно змінюються, сьогодні вони вас кормлять, а вже завтра починають бути збитковими, тому в цьому ділі треба бути максимально гнучким, та підлаштовуватись під всі свіжі темки 🤑3️⃣ Масштабування заробітків 👍Якщо подумати логічно то можна прикинути що одне пиво добре, а ящик пива ще краще, тому багато хто швидко починає шукати методи масштабування. Для цього на початок раджу вам ознайомитись з базою абузу, ну і звичайно з відповідю на запитання де взяти КУС. Далі вам потрібно буде методом спроб та помилок нашкребти 3-5 робочих аків на потрібних платформах, після чого відчути на практиці як іксується профіт, адже виплата в 10$ звучить якось сумно, а ось 5 аків по 10 це вже 50$ і є за що кави випити, а ще парочку таких темок й на поїсти вистачить :) Проте не забувайте що кількість аків іксують не тільки ваш профіт а й витрати $ та часу на них.До речі для легкого старту гарним варіантом буде попросити КУС в рідних, або друзів / знайомих за невелику плату. Таким чином у вас буде доступ в разі переверифікацій + це легше ніж знайти нормального кусера. Також враховуючи що скоріше всього це буде ваша основна ферма то мати її одразу на людей до яких є доступ - смарт.Ну і коли будете робити аки не забувайте про ті самі промки для новорегів. Тут скоріше всього буде розумно для норм прохідки регати та виконувати активність через телефони людей в яких будете брати КУС і тільки після виплати переносити собі акк.Вітаю! Тепер ви знаєте всю базову базу по промках, яку потрібно зрозуміти новачку щоб отримати реальний результат. Якщо було корисно, кидайте свою ерекцію на пост і коли наберете більше 70 вийде продовження про інші розфліпи в крипті 😊
👁 990 25-08-24 14:43
Забираємо 20-100$ з нових Booster активностей 💸Чергова прикормка від Binance, де можна отримати свої паро баксів на поїсти 🍚 Для відпрацювання ліземо в Binance web3 → рекомендації → Booster та проходимо завдання 👇1️⃣Ділимо 50 000 000 Hemi етап 1 Робимо 2 соціалки та ділимо пул 300к HEMI Бріджимо 80 USDC та 0.0005 ETH в мережу HEMI через Stargate та ділимо пул 15 000 000 HEMI (туторіал) Ідемо на Sushi та свапаємо USDC в hemiBTC Додаємо ліквідність на 0.0003 hemiBTC (~35$) в Spectra та ділимо пул 15 000 000 HEMI (туторіал) Додаємо ліквідність на 0.0003 hemiBTC (~35$) в Gearbox та ділимо пул 15 000 000 HEMI (туторіал)В обох завданнях з додаванням ліквідності треба тримати BTC 24 години, після чого можна виводити, як це зробити детально розписано в туторіалах 👍🗓 Дедлайн 28 серпня 13:00 2️⃣ Ділимо 5 000 000 REVA етап 1 Виконуємо 3 соціалки Створюємо Reva Pay ID та ділимо пул 300к REVA Кидаємо собі 2 USDC в BSC за що ділимо пул 800к REVA Докидаємо ще 0.0005 BNB в BSC на комісію та відправляємо наступний текст в чат REVA @REVApay_ai send 1 USDC on BNB Chain to і свою адресу депозиту USDC в BSC. За це завдання ділимо ще пул 700к REVA. (туторіал) Далі заходимо в твітер та постимо такий надпис Hey @REVApay_ai, send 1 USDC on BNB Chain to і свою адресу депозиту USDC в BSC за що ділимо ще пул 700к та 2.5 млн REVA за виконання всіх тасків.Замість своєї адреси можете по бажанню надсилати транзи на ID в REVA чи ніки в твітері, прікольна фігня 😊🗓 Дедлайн 28 серпня 15:59 3️⃣ Ділимо 51 000 000 Bas 2 сезон 1 тиждень Виконуємо 2 легенькі соціалки Депаємо собі на гаманець 22 USDT та 0.11 BNB в BSC Купуємо 2010 токенів BAS через вкладку Alpha Вертаємось в Boster BAS та тикаємо на любе з завдань, далі на їхньому сайті мінтимо 4 NFT всі по 0.0011 BNB ~1$ (4$ за всі) Після мінту підтверджуємо всі завдання 👍Продаємо звичайно їх шиток BAS та виводимо все що не треба з гаманця. Ну і туторіал по завданнях якщо щось не зрозуміли.🗓 Дедлайн 29 серпня 16:00Також крім цих компаній є ще Open Eden етап 1 на 5 000 000 EDEN, Bitlayer етап 3 на 5 150 000 BTR та Codatta на 50 000 000 XNY. До них поки руки не добрались, ось туторіали для тих хто буде робити: Open Eden / Bitlayer / Codatta.
👁 958 25-08-18 15:43
Розписав для вас невелику статистику по Gate альфа 👍Баланс тримав 1000$+ Обсяг купівлі щодня на 257$ Дропи:31 липня за 1 бал дали 100 1PIECE ~0.05$ (тестовий дроп)1 серпня за 65 балів дали 66 RION +39$6 серпня за 100 балів дали 57000 TAG +39$7 серпня за 68 балів дали 500 IN +41$8 серпня за 102 бала дали 370 FIR ~40$ (не хватило балів)9 серпня за 76 балів дали 100 BSU ~7$ (скіпнув)11 серпня за 125 балів дали 700 ESPORTS +99$13 серпня за 127 балів дали 800 WAI ~33$ (не встиг)Витрати: -70$ (за 15 днів) Профіт: +218Чистий дохід: +148$Потенційний максимум профіту: ~298$/ чистими ~228$Продовжуємо далі:15 серпня за 132 бала дали 2100 AIBOT ~40$ (не встиг)15 серпня за 90 балів дали 20 ERA ~20$ (скіпнув)18 серпня за 138 балів дали 1750 ANI +34$В планах відворкати альфу ще ~15 днів та поглянути чи збережеться позитивна динаміка, якщо гірше не ставатиме то буду робити далі, часу на трейд займає 1 хв в день, а балік на гейті і так тримаю під арбтіражі 😊Залітати і воркати чи скіпати вирішувати тільки вам! Також для новачків виділяю ще 30 слотів по 5$ за реєстрацію + КУС через моє посилання та трейд від 20$ на альфі
👁 748 25-07-31 16:31
Лутаємо 50-150$ від біржі Arkham на новачка 🤑Якщо ви успішно скіпали 1-2 сезон та ще немаєте аккаунта на платформі то дуже рекомендую зробити його зараз, оскільки там дають смачний бонус 200$ на покриття комісій 💸Ви скажете: тьфу Степко, так а нахера нам той бонус, а я вам відповім що за цей реф комісійних можна на халяву відкрутити обсяг 100к на споті та залутати 200 балів, які в близькому майбутньому конвертуються в токени ARKM. При конверті 1 до 1 вийде 110$ по теперішньому курсу, хоча враховуючи гарний настрій на ринку при видачі дропу блищим часом може вийти заробіток і покраще :)Так то Arkham конторка далеко не бідна і раніше вже роздавала дроп на 380$ за просту реєстрацію на їхній платформі, а також за зароблені бали 1 сезону дроп на 2600$, тому 2 сезон треба заворкати обов'язково, особливо шару лютий смарт 🧠🟢Регаємось на нашій чудовій біржі ARKHAM 🟢Проходимо KYC вериф та робимо депозит 101$🟢Отримуємо бонус на покриття комісії🟢Відторговуємо обсяг на споті 100к, або на фючах 200кМайте на увазі що даний бонус буде дійсний всього лише 7 днів після його отримання. Дедлайн невідомо.А і ще ходять слухи що дроп може бути в кінці літа, а це якби не за горами, тому поспішіть, особливо враховуючи те що біржа може довго проводити КУС перевірку та підтвердження адреси проживання, тому не відкладаємо до святого нігде 😊