Fuente
HOT DROP | Всім доброго обіду сонечка ☕️💰 Хто робив торгові промо BARD, TREE і XA...
1 010 Vistas/Alcance
2026-04-27 13:03
Mensaje №6789
Всім доброго обіду сонечка ☕️💰 Хто робив торгові промо BARD, TREE і XAUT провіряйте центр винагород, там насипали паро долярів на поісти 🍔💰 Вийшов новий Booster Sentio для тих в кого від 61 бала, забирають 5 балів. За обидва завдання при максимальній кількості учасників (їх може бути і менше) дають 80 ST ~4,5$ з яких 40 ST буде розблоковано на 50% 15 травня. В основному зараз сенс брати участь в бустерах є тільки в дні коли забираєте дроп після якого вам всерівно прийдеться чекати 15 днів.✖️ Якщо торгуєте іноді на BingX то можна приєднатись до промо 8-ої річниці з пулом 10 млн$, мб дадуть паро $ бонусок.🛒Європейці можуть попробувати заробить копійку на ICO токена PRINTR, для участі тре мати КУС на ЄС в Sonar.- Продають токени з 28 квітня 15:00 по 1 травня 15:00.- Дають купити по 0.5$ за штуку ~50 млн$ FDV.- Ліміт на акк 200-200к USDC в мережі Sol- Формат перепідписка- Розлок 100% на TGE- Премаркет aspecta малюе х2✈️ Дуров вчора напився і з ностальгії по ВК викатив стінку в телеграмі та ше й роздає там по 10 зірочок за кожного друга щоб заманити побільше людей. Хз шо з цього вийде, але поки виглядає прікольно :)