Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Роздуми про фінанси
Añadido 14 jul. 2024

Роздуми про фінанси

@GrudzevychOleksandra
Número de suscriptores: 1 230
Fotos: 21
Enlaces: 56
Descripción:
Про психологію фінансів: як помічати свої емоційні пастки, ламати грошові стереотипи та приймати свідомі рішення у фінансах і інвестиціях. Власні спостереження та кейси клієнтів про гроші від Олександри Грудзевич.

👥 Número de suscriptores

1 230
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -20

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 848
Promedio/Día:: 2,650
Promedio/Tiempo:: 992
ERR: 150.24%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,580 25-09-03 17:17
Останній дзвінок долучитись до KyivInvestMeetup x iplanЗавтра - 4го вересня Тема події: Інвестиції на фондовому ринку: стратегії, можливості та тенденції❗️Участь можлива офлайн для тих, хто в Києві або онлайн. Світові ринки змінюються щодня. Що робити українському інвестору? Як підготуватись до 2026 року? І які інструменти працюють вже зараз?На ці питання дадуть відповіді наші спікери:🎤 Любомир Остапів — партнер і співзасновник iPlan.ua.💡 Тема: «Новинки Волл-стріт для українського інвестора» (онлайн).🎤 Олексій Пластун — професор, д.е.н., автор книги «Антитрейдинг».💡 Тема: «Інвестування vs Трейдинг: що обрати в 2025 р.» (онлайн).🎤 Іван Компан — засновник First Kyiv Investment Club, міжнародний консультант.💬 Формат: публічне інтерв’ю з Q&A (офлайн).🎤 Тарас Козак — президент інвестгрупи УНІВЕР, доктор філософії, депутат Київради, марафонець.💡 Тема: «Формуємо портфель з українських інвестиційних інструментів» (офлайн).🤩🤩🤩 Тема і спікери такі, що я чекаю завтрашнього вечора. Придбати квитки  Для читачів мого каналу знижка 10% за промокодом  KIMIPlAN10
👁 1,380 25-09-02 15:06
Просити про допомогу.Я от недавно зловила себе на тому, що не вмію просити про допомогу. Ну тобто, коли вже притиснуло так, що самій нестерпно все "вивозити", то попрошу. Або коли взагалі не розумію, що робити. А от так, коли здавалось 'я й сама це можу зробити' - в таких ситуаціях не прошу. В собі найшла декілька причин і переконань. Та роздумуючи над цим питанням, зрозуміла, що в кожного стоїть своя причина за тим, чому ми не просимо допомогу. Тут даю свій список зібраного образу, а ви якщо бачите ще варіанти, доповнюйте в коментарі.1. Засміють що таке елементарне прошу2. Це визнання слабкості 3. Це соромно4. Не зручно турбувати людей5. Все рівно зроблять не так добре, як я6. Страх відмови7. Я не вартую того, щоб мені допомагали Чому я пишу про це тут на каналі про фінанси. Бо на мою думку просити про допомогу- це софт скіл, який має бути в кожної людини. Він помагає розширити можливості. В тому числі і фінансові можливості: - можливості збільшити дохід - можливості вдалого інвестування чи можливості уникнення невдалих інвестицій Тож найближчі пів року я буду серйозно прокачувати своє вміння просити про допомогу. В коментарях чекаю ваших роздумів про "просити чи не просити" ) Доречі цей скіл - просити про допомогу - дуже круто прокачується на грі Cash Flow, яка буде 6го вересня. і залишилось тільки 2 місця.
👁 1,750 25-08-26 16:49
Про #сабатікал - Частина " Планувальна і трошки фінансової" Сабатікал - це здавалось би час, коли робиш ото заповітне "нічого" і відповідно які плани? Нащо вони.Тут маю зробити ремарку - я людина "план". Навіть якщо все піде не по плану, але якийсь попередній має бути )))) Тому і з сабатікалом в мене був накиданий попередній планвін виглядав приблизно так (от читаю це список і сама з себе сміюсь) - січень - відіспатись - лютий - привести в порядок блокноти (є ще 10-річної давнини), в ноуті в папках навести лад, закладки в браузері, фото тощо - березень - десь поїхати на 2-3 тижні - квітень - займаюсь проектом "квітники" - травень - мене осінить ідея куди я далі буду рухатись - червень - обдумую ідею і починаю рухатись в її сторону - в кінці червня їде в поїдку - в липні після дня народження виходжу з сабатікалу Враховуючи, що я ще в сабатікалі - то явно щось пішло не по плану. Так до блокнотів, записів я дійшла тільки зараз - в серпні. Ідеєю осінило, але робити я почну тільки з вересня і то помаленьку (то в мене окремі домовленості із собою) Зате я багато ходила в театри, на виставки, я вже зараз читаю 14ту книжку в цьому році. Хоч і більшість з них художні, але попередні 3 роки я читала 3-5 книг за рік. І я багато подорожувалаТо чи має бути план на сабатікал? Так, я і далі вважаю що має бути і в цьому плані мають бути1. Тривалість сабатікалу - скільки ви плануєте бути в сабатікалі. 6 місяців, рік, більше. Менше 6 місяців при теперішніх швидкостях життя і рівні струсу в Україні просто недостатньо. В моєму випадку я в сабатікал пішла через вигорання. Вперше думка "мені "скучно" і може я б щось придумала робити мені прийшла в травні. в ТРАВНІ! і реально відпочивала я наповну по відчуттях в липні і серпні. 2. Чи потрібно десь їздити і на який термін. Це дуже індивідуально. Я наповнююсь в подорожах - тому для мене так. Якщо вам багато змін погано - тоді просто на цей період поїхати десь пожити 2-3-4 місяці. 3. фінанси - за що жити в цей період. Ідеально мати фонд коштів на в 2 рази більший термін, ніж ви думаєте, що вам потрібно. Тобто думаєте що 6 місяців буде достатньо - майте фонд коштів на рік. Якщо так не виходить, будьте готові проїдати "Подушку безпеки", поки не відчуєте, що готові повертатись до робочого режиму. В наступній частині ще трошки поділюсь про фінансиА сьогодні вже запрошую Вас на першу Cash Flow після сабатікалу у Львові - 6 вересня.
👁 5,740 25-01-06 11:21
"Нащо комусь платити, якщо я це можу зробити сама/сам." "Ого як дорого, можна було розібратись і самостійно зробити." Інколи так, та переважно все ж таки ні ) Коли "так"? Якщо ця діяльність приносить Вам задоволення. Я от зараз живу в приватному будинку. і реально мені приносить радість привести в порядок свій маленький квітник, десь прополоти, десь полити. Це мій час відволіктись від інтелектуальної праці, побути на свіжому повітрі і відразу побачити результат моєї роботи. Коли "ні" Роблячи все самостійно, ми стикаємось з тим, що нам потрібно витрачати більше часу на вивчення питання. і якщо перевести витрачений час на вивчення та самостійне виконання якихось дій в гроші то може вийти значно дорожче. Як це перевести? - визначте вартість вашої години праці. 💰Наприклад, у вас стабільна заробітна плата 35000 грн (цифра взята наобум) В середньому в місяці 21 робочий день, робочий час в день допустимо 8 годин. тобто в місяці +/- 168 робочих годин. відповідно вартість вашої години 35000/168= 208 грн. І ось вже знаючи цю цифру, Ви більш прагматично будете приймати рішення про оплату часу іншої людини. Спеціалісту піде наприклад 2 години зробити роботу, а у Вас майже цілий день- нехай ті ж 8 годин. Спеціаліст вказує вартість своєї роботи наприклад 1000 грн. Але якщо ви будете робити це - то це умовна "витрата" в 1664 грн. І це я не порахувала, що можливо у вас маю бути якісь інструменти (читай ще витрати). Матеріали не беру в обрахунок, бо це потрібно в обох випадках. При цьому, для мене є ще інша сторона "Чому варто платити за послуги інших" - буде звучати трошки езотерично ) - це запускати кругообіг грошей.‼️ Коли легко і без жалю оплачуємо працю інших і цінуємо її, то і до нас приходять замовлення і можливості. ‼️Особливо ця закономірність чітко прослідковується для самозайнятих осіб, які прагнуть щоб їх послуги/товари купували, щоб був запит.Цікава Ваша думка щодо цієї теми
👁 2,350 24-12-03 16:22
Як впевнено інвестувати у 2025? Розкриваємо ключові стратегії з експертами!Запрошуємо на 26й KyivInvestMeetupxIPlan.ua 05 грудня !!! 4 провідних спікери — відомі інвестори та фінансові аналітики🤝 Нетворкінг — нові контакти, корисні інсайти Сесія питання-відповіді — підготуйте свої запитання та отримайте відповіді безпосередньо від експертівПрограма заходу: 🔹17.00-17.30 - Реєстрація учасників🔹17.30-17.35 - Старт події, історія, місія та благодійність🔹17.35-18.05 - Віталій Ваврищук, голова департаменту макроекономічних досліджень групи ICU. Тема: «Чого очікувати від економіки у 2025 році» - онлайн 👨🏻‍💻🔹18.05-18.40 - Артем Щербина, директор з інвестицій в Capital Times. Тема: «Глобальна економіка та поведінка активів в 2025 році». 🔹18.40-19.45 - Кава-брейк та нетворкінг, 👨🏻‍💻для онлайн учасників - перерва трансляції🔹19:50-20.20 - Вадим Парньовий, фінансовий планер iPlan.ua. Фінансовий експерт та практикуючий інвестор на закордонні ринки капіталу та українські активи. Тема: «Кращі стратегії входу та виходу з фондового ринку»🔹20.20-20.50 - Сергій Лесик, директор департаменту досліджень та аналітики FTSE Russell. Тема: «Ринки не рухаються по прямій лінії - очікуйте серпантинів!» - онлайн 👨🏻‍💻🔹20:50 - Завершення події та подяки.☑️Зареєструйтеся, щоб долучитися до події, яка допоможе вам побудувати сильну інвестиційну стратегію на майбутній рік! 🔷Київ, 5 грудня, 17.00. UNIT CITY, вул. Дорогожицька, 3.https://secure.wayforpay.com/payment/KyivInvestMeetup_26 (участь можлива офлайн та онлайн) ‼️Для підписників мого каналу - промокод на 10% знижки 0F93B2ED3DEDB
👁 5,910 24-10-11 11:13
Тривога щодо фінансівЯ тривожна людина. і насправді визнала це доволі недавно. Все думала, що я "кремінь" і незворушлива, а ні )))) І звісно моя тривожність часто стосувалась і стосується фінансів - так я також про них тривожусь ) І от я найшла декілька інструментів для зниження моєї тривожності ) Ділюсь з Вами Свою тривожність щодо фінансів можу вибудувати на декілька рівнів:рівень elementary - кошти на щодень рівень intermediate - кошти на подорожі, великі покупки тощо 🤩🥳рівень advanced - на що я буду жити на пенсії? 🤯Elementary тут все вирішується досить просто 2-ма діями 👩‍🎓1. працювати - так, я місіс очевидність 2. "а якщо мене захочеться якийсь час не працювати"? - тоді в мене є резервний фонд. Тому ті 52% відповідей, хто звертає увагу на резервний фонд для зняття тривожності - зі мною в команді! Зараз мій резервний фонд може мене утримувати 6 місяців. Але я хочу щоб це був рік, тому заощадження одного місяця я відправляю на резервний фонд, а іншого на фінансову свободу (Про це буде далі) Мені не достатньо просто бачити суму реервного фонду- я веду облік капіталу в динаміці і реально мене надихає, коли я бачу що в доларовому еквіваленті він зростає! Тому ось Вам лайфхак - ведіть окремо облік совїх активів в динаміці - раз в квартал. Відмічайте в чому ті чи інші кошти - гривня чи валюта, на картках чи в готівці, в депозиті (так під резервнй фонд це може бути короткий депозит) або ОВДП. Ця практика не тільки суттєво знижує тривожність, а ще й дає підстави похвалити себе за прогрес. І так, навіть якщо цей прогрес буває тільки на 100 доларів - я все рівно себе хвалю.🥳IntermediateЦе ще не гроші на великі цілі, але подорожі і розвиток має велике значення для мене. В мене ломка😱, якщо я довго нікуди не їжджу і/або довше 2 місяців не піду чи то в театр чи в кіно тощоТому в мене мусять бути кошти на це. Щоб не допустити розчарувань та тривоги що я не можу щось собі дозволити, я взяла під контроль ці витрати - навіть правильніше я почала їх планувати постійно.Мінімум 3% від будь якого доходу я відкладаю на так звану статтю "розвиток" І мінімум 5% - на "відпустки". Плюс частину цих коштів я відразу переводжу у валюту, бо половина моїх відпусток саме закордоном ) Так, в мене завжди є якісь кошти на ці витрати. І навіть якщо в моменті на цих статтях (насправді це банки в Монобанку) менше, ніж потрібно вже заплатити, такий момент не вибиває мене психологічно. А отже менше причин для тривожності ) AdvancedДуже подібно з резервним фондом, бо я в процесі формування цього капіталу. І найкраще знижує мою тривожність слідкувати за динамікою зростання цього капіталу. ПС. і звісно, інколи я просто йду в кафе і беру своє улюблене капучіно з чимось солоденьким. 🤷‍♀️
👁 2,650 24-09-01 16:38
✔️KyivInvestMeetup2️⃣5️⃣- це 4 насичені години спілкування про інвестиції наживо, випадки провалів, втрат та підйомів від реальних інвесторів, висновки та уроки з їхнього досвіду.🗓5 вересня, Київ, IQ Бізнес-центр, вул. Болсуновська, 13-15.🗣Топові спікери: ▫️Роман Шеремета, Founding Rector of American University Kyiv Professor of Economics at Case Western Reserve University. ▫️Дмитро Карпіловський, засновник найбільшої в Україні спільноти інвесторів - УкрінвестКлуб.▫️Сергій Фурса - заступник директора Драгон Капітал.▫️Павло Обод - підприємець, інвестор, засновник Sloboda Studio та Growth Factory.  ☑️У програмі: ▪️виступи 4 експертів ▪️нетворкінг і корисні знайомства ▪️розбір кейсів з досвіду▪️питання-відповіді Долучитися можна онлайн та офлайн. На офлайн-учасників чекають спілкування та дискусії зі спікерами наживо й ефективний нетворкінг. На тих, хто придбав онлайн-трансляцію, - запис унікальних відео з партнером iPlan.ua Любомиром Остапівим та фінансовою планеркою Юлією Бабенко. Вони ділитимуться досвідом та проведуть інтерактив з учасниками.Реєструйтеся - кількість місць обмежена👉https://secure.wayforpay.com/payment/KyivInvestMeetup_25
👁 2,500 24-08-03 10:35
Якщо ви зробили свій список "куди вкладу свій мільйон", то ділюся, що я з такими списками роблю далі. Ні, це не просто написати щось на відмашку, бо ж не факт що мільйон прийде. В певній мірі так ви прописуєте свої реальні цілі. Декілька днів хай просто полежить і прочитати його на свіжу голову, можливо щось змінити, можливо щось додати. А тоді проаналізувати - а що з цього, що є в списку я можу зробити вже, але в мініатюрі. І зробити! Давайте на прикладах. 1️⃣ Допустимо в списку є нове авто і ви точно знаєте яке це авто - марка, модель.... все до кольору салону і оббивки. Тут декілька варіантів: - тест драйв такого авто в салоні - взяти в оренду таке авто на день і поїздити в ньому, щоб відчути, як воно - чи дійсно саме таке авто Ви хочете. 2️⃣ Або наприклад у вас в списку "інвестувати в ОВДП" але відразу велику сумутут все просто - почніть з 1-10 штук3️⃣ В списку є створення бізнесу - почніть з навчання по бізнесу і вивчення сфери, в якій ви цей бізнес хочете запустити. Така техніка перевірена на собі і на десятках клієнтів . ‼️В чому "магія"? )))) Ваш фокус уваги на цілений на це і ваш мозок починає генерувати варіанти "як зробити так, щоб ця ціль реалізувалась". Ми завжди отримуємо те, на чому фокусуємось - тож фокусуйтесь правильно! 😎А на фото - наші чудові Карпати.