Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДжанлукаЛападула (Юрій Шевченко)
Añadido 14 jul. 2024

ДжанлукаЛападула (Юрій Шевченко)

@GianlucaLapadula
Número de suscriptores: 6 068
Fotos: 3,220
Videos: 626
Enlaces: 5,940
Descripción:
Канал Юрія Шевченка. Італійський футбол 🇺🇦🇮🇹 Серія А Контакт: @YuriiShevchenko @lapadulanews @this_isamerica @eurofootballpodcast Патреон з подкастами https://www.patreon.com/gianlucalapadula

👥 Número de suscriptores

6 068
Promedio/Día:: +7
Promedio/Tiempo:: +56
Promedio/Mes:: +118

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 284
Promedio/Día:: 2,490
Promedio/Tiempo:: 2,279
ERR: 37.64%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 1
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de nombre

ДжанлукаЛападула (Юрій Шевченко) 2025-10-02
ДжанлукаЛападула 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,300 24-12-03 08:18
Восьмого липня 2020 Рафаел Толой та Луїс Муріель забили Сампдорії. Наприкінці червня чемпіонат відновили після паузи, що її спричинив ковід, графік був дуже щильний. За 17 днів Аталанта зіграла шість матчів. Всі виграла. Ще три перемоги були до паузи, тож загалом – дев’ять. Найкраща серія в історії команди.Обіграли Фіорентину, Рому, Лечче, Сассуоло, Лаціо, Удінезе, Наполі, Кальярі, Сампдорію. Загальний рахунок – 26:9. Найкращим бомбардиром команди за цьому відтинку був Дуван Сапата – сім голів. П’ять забив Луїс Муріель, три – Руслан Маліновський.Аталанта тоді йшла третьою, але до Ювентуса все одно залишалося дев’ять очок. Так і фінішували, але відстань скоротили – до п’яти.Зараз бергамаски відстають відер лідера, Наполі, на одне очко. Мають вісім перемог поспіль. У п’ятницю – Мілан, можна повторити рекорд.Після 2:0 з Ромою тіфозі, що приїхали до столиці співали: «Ми виграємо скудетто».«Правильно роблять, що співають, – сказав Тулліо Ґрітті, помічник Джан П’єро Ґасперіні. – Не бачу причин, чому ми маємо бути проти. Звісно, ще зарано, лише 14 тур. Але Аталанта ніколи не боялася ставити перед собою максимальні цілі».Алгоритм Opta дає Аталанті 26.27% на титул. Лідирує тут Інтер – 61.45%. У Наполі – лише 6.89%.🌐 ДжанлукаЛападула
👁 2,800 24-11-27 17:28
За весь чемпіонат 2023/24 Інтер пропустив 22 голи. 21 матч нерадзуррі зіграли на нуль.За перші дев’ять матчів цього чемпіонату пропущених було вже 13. Інтеру двічі забили Дженоа, Мілан, Удінезе, Торіно, а Ювентус – чотири. Ті самі п’ять матчів з щонайменше двома пропущеними, як і за 38 турів минулої Серії А.Про проблему загальними фразами говорив Сімоне Індзаґі, але більш детально аналізував ситуацію Ян Зоммер: «Відповідь проста. Це слово, яке я добре вивчав в Італії – «превентивна». Превентивна опіка – з цим у нас проблеми. Минулого року все було ідеально. Коли ми володіли м’ячем, гравці що залишалися позаду завжди розташовувалися компактно, тримали опонентів, суперникам було важко контратакувати. Тож для того, щоб повернутися на наш рівень, треба повернутися до того рівня уважності, що ми мали. Коли втрачаєш м’яч, все має бути надійно.Минулого року баланс між атакою та захистом був ідеальним. Ми захищалися так, ніби за воротами були наші діти. Відпрацювали роботу в обороні майже ідеально, ніколи не втрачали концентрацію. А тепер ми – чемпіони, це впливає».Це інтерв’ю Гадзетті Зоммер дав 18 жовтня, а за дев’ять днів Інтер пропустив чотири від Юве. Втім, то був аномальний і нелогічний матч. Якщо не зважати на нього, то в останніх восьми матчах нерадзуррі забив лише Наполі. За ці вісім матчів лише Арсенал мав xG більше одиниці. Зосередженість повернулася, рівень підвищився?Інтер – єдина команда в Лізі чемпіонів, що не пропускає. Інтер вперше в історії виграв чотири матчі Ліги чемпіонів, не пропустивши. Але ж xG cуперників за п’ять матчів у Європі – 5.5, Арсенал завдав 18 ударів, Янг Бойз – 19. Інтер не став бездоганним, просто баланс вирівнюється.Баланс – це взагалі ключове слово для цього Інтера. Лише один гравець – Ян Зоммер –стартував у всіх 18 матчах сезону. Лише двоє – Зоммер та Мхітарян – взяли участь у всіх 18. П’ятірка польових, що зіграли найбільше в чемпіонаті: Мхітарян, Тюрам, Дімарко, Бастоні, Лаутаро.П’ятірка польових, що зіграли найбільше в ЛЧ: Таремі, Думфріс, Желінський, Де Врей, Біссек. Дімарко і Тюрам в Лізі чемпіонів вийшли у старті один раз.Тож балансу вистачає, щоб бути за очко від лідера Серії А і бути лідером у Лізі чемпіонів – принаймні до закінчення сьогоднішніх матчів. «Фінал Ліги чемпіонів – мета кожного тренера. А особливо – тренера Інтера», – Сімоне вже на щось натякає.🌐 ДжанлукаЛападула
👁 3,000 24-11-21 12:09
«Я завжди мріяв бути як Адріано», – каже Маркюс Тюрам.Бразилець увірвався до італійського футболу у 2001-му: Фіорентина, Парма, згодом Інтер. За нерадзуррі він зіграв 177 матчів і забив 74 голи, був шостим у голосуванні за Золотий м’яч у 2004-му, коли виграв Андрій Шевченко.Зараз Адріано живе в бразильських фавелах і називає себе «найбільшим змарнованим талантом в історії футболу».«Мені подобається це слово – марнувати. Бо я одержимий тим, що марную своє життя.Я не вживаю наркотики. Я – не злодій, хоча, звичайно, міг би їм бути. Я не люблю тусити в клубах. Я завжди ходжу до одного місця на районі – до магазину Нани. Я п’ю через день (і в інші дні також).Як я дійшов до цього? Я п'ю, тому що нелегко бути талантом і тепер залишитися перед усіма в боргу. Мене ж називали Імператором.Я намагався робити те, що вони хотіли. Плакав на плечі Моратті, сварився з Манчіні, дуже старався з Моурінью. Але мені було погано в Італії, я хотів додому. Коли мені було погано – я пив. Кілька тижнів я тримався добре, уникав алкоголю, тренувався, як кінь, але завжди зривався. Знову і знову. Всі мене проклинали. Я більше не міг цього витримати.Кажуть я відмовився від мільйонів зради життя у лайні. Але це не лайно. Я шукав спокій. Тут я ходжу босий і без сорочки, в одних шортах. Я граю в доміно, сиджу на бордюрі, згадую історії з дитинства, слухаю музику, танцюю з друзями, сплю на підлозі. Тут мене поважають. Це найкраще місце в світі. Це моє місце».🌐 ДжанлукаЛападула
👁 3,400 24-11-16 15:23
Фіорентина після складного старту полетіла. Наразі у Віоли шість перемог поспіль, команда за одне очко від Наполі, разом з Аталантою, Інтером і Лаціо.Тож давайте послухаємо, що каже Раффаеле Палладіно в інтерв’ю La Repubblica.«Коли я був футболістом, то не читав газети. Уникав критики, уникав компліментів. Зараз я заглядаю в огляди преси, але з досвідом вже краще справляюся з емоціями. Баланс – це моя сила, я передаю її команді».«Після перших матчів, коли трансферне вікно ще було відкрите, ми шукали правильні поєднання, тактику, що нам пасує. І з’явилася магія. Вона була створена завдяки хлопцям. Те, що вони робили і роблять на тренуваннях – це неймовірно, хоча мої вимоги дуже жорсткі».«Мені подобається впевненість моїх хлопців, їхні амбіції. Дехто прийшов з великих клубів, вони принесли з собою цей менталітет, і я в захваті. Де Геа, Ґозенс, Кін, Бове, Катальді, Адлі – вони дали те, що було потрібне Фіорентині. Маю подякувати керівництву, що зібрало для мене цю команду».«Кіна хотів бачити в Фіорентині саме я. Я почуваюся його старшим братом. Він був перший, кого я покликав до Флоренції. У нього були складні сезони, але ми повірили в хлопця та гравця. Зараз Фіорентина та Флоренція мають насолоджуватися Кіном. Він дуже заряджений, його ніщо не має відволікати. Якщо це станеться, я одразу зрозумію. Це моя фішка – я бачу це на тренуваннях».«Я спілкуюся з гравцями індивідуально та з командою загалом. Мені важливіше знати емоційні, особисті моменти, ніж футбольні. Ну є футбол, ну ок. Але часто проблеми десь за його межами. Мені 40 років, я близький з футболістами, у нас сучасні стосунки. Ми говоримо про все – наприклад, про ресторани, про те, як живе Флоренція».«Я говорю з командою, коли ми прибуваємо на стадіон. Знаходжу теми, що є важливими саме в той момент. Також даю виступити гравцю, щотижня – різному. Так всі стають лідерами».«Я живу на базі, в Віола Парк. Не хочу втрачати ані хвилини. Мені часто кажуть, що я божевільний, що треба відпочивати, відволікатися, але не виходить. Мене надихає Шабі Алонсо, він живе футболом».«Я закінчив грати і одразу почав тренувати. Я ніколи не зупинявся, тут мені пощастило. У майбутньому хочу відкрити футболу, в якій будуть вчити дітей думати не про результат, а про цінності, правила та техніку».🌐 ДжанлукаЛападула
👁 2,700 24-11-15 12:53
Клаудіо Раньєрі дав першу прес-конференцію.«Хотів би одразу сказати. Я закінчив тренувати. Кажу це не заради того, щоб просто сказати. Мав чимало пропозицій, але всім відмовив. Я міг повернутися лише в двох випадках – якби покликали до Роми чи Кальярі. Я хотів просто дивитися футбол. Але доля захотіла, щоб я знову був у Ромі. Я починав тут як гравець, завершу я теж тут.Родина Фрідкінів вразила мене, вони дуже люблять команду, клуб. Вони вклали багато грошей і не отримали результат. Щось пішло не так. Сподіваємося, тепер справи налагодяться. Я маю використати свій досвід, щоб допомогти.Я, насамперед, є вболівальником. Тож прошу вболівальників підтримати нас. Грати вдома під свист – це неприємно. Гравці роблять все можливо. Ми не можемо освистувати їх. Я прошу вас – не робіть цього. Моя мета – зробити максимум того, що можливо. Я завжди налаштований позитивно. Лише той, хто нічого не робить – не помиляється.Чому у Роми проблеми? Я не знаю. Є тисяча питань, але мене це не цікавить. Я маю працювати, те, що було раніше, не є важливим. Відсьогодні відповідальність на мені.Я обіцяю, що Ангеліньйо не гратиме в центрі захисту.Я вимагаю від гравців максимум. Треба працювати спокійно і з посмішкою. Тільки з посмішкою можна досягти результатів.Я говорив з президентом про Дібалу. Я не хочу нічого знати про клаусули і все таке. Гратимуть ті, кого я хочу бачити на полі. Дібала робить різницю, коли почувається добре. Я б хотів, аби він грав завжди 90 хвилин, якщо здатний».🌐 Lapadula news
👁 3,000 24-10-30 12:29
«Багато років тому, коли Наполі тренував ще Мадзаррі, вони шукали лівого вінгбека на січень. Я знав одного хлопця, ще з молодіжних збірних. Він починав на фланзі захисту, але мені видавався ідеальним вінгбеком», – розповідає тренер Лечче Лука Ґотті.«Тож якось я зустрівся з директором Наполі Ріккардо Біґоном, моїм добрим другом дитинства, і ми поговорили про цього хлопця. Він подивився на нього, хлопець йому сподобався, почалися перемовини з клубом. Але все зірвалося, бо невдовзі той зробив хет-трик у Лізі чемпіонів проти Інтера. Це був Гарет Бейл».«Згодом він став вінгером, дуже багато забивав. Бейл міг бути чудовим фланговим захисником, чудовим вінгбеком, але він вмів забивати, і це вміння дозволило йому досягти великих успіхів. Тож тренерам дуже важливо побачити в гравцях те, що не видається очевидним».Ця історія не просто так – її Ґотті розповів, коли говорив про Патріка Дорґу.Данець прийшов у Лечче лівим захисником. Коли Ґотті очолив команду, став півзахисником у 4-4-2. Зараз іноді грає вінгера, навіть справа. Вчора Лечче переміг Верону 1:0, 19-річний Дорґу забив єдиний гол, а до цього ще два, їх не зарахували.«Його рівень тепер вже бачить всі», – каже Лука. Патріка придбали у Норшелланна за 200 тисяч евро, тож взимку чи наступного літа Лечче дуже багато заробить.🌐 ДжанлукаЛападула
👁 2,300 24-10-25 10:07
Шахтар, Динамо і поразки "За які не соромно". Барса і Реал переграють німців. У сьогоднішньому ексклюзивному для наших патронів і спонсорів подкасті говоримо про Лігу Чемпіонів та Лігу Європи. Динамо та Шахтар зіграли свої поєдинки третього туру, і обидві наші команди мінімально поступилися на виїзді.Сьогодні про ці матчі, а також про поєдинки Реал - Борусія Дортмунд та Барселона - Баєрн говорять Віталій Волочай, Ігор Бойко та Олександр Новак📺 Дивитися на Ютубі💸Слухати і дивитися на PatreonТайм-коди подкасту:[00:00:00] - Михайло Мудрик забиває і двічі асистує у матчі Єврокубків, за нього нам не соромно;[00:02:15] - Нам не соромно за Шахтар, який програв Арсеналу;[00:14:00] - Нам взагалі не соромно за Динамо, яке програло Ромі;[00:26:30] - Інші матчі, нам не соромно за Жозе Моурінью, не соромно за Нурі Шахіна і його заміни проти Реала, взагалі не соромно за камікадзе-матч у Барселоні![00:53:00] - Хто що коментує на вихідних, що варто дивитися!***📺 Доєднуйтесь до нашого клубу – підтримайте подкаст на Youtube💸 Наш патреон***💌 @Sporthubmedia💌 @eurofootballpodcast🎙 @v1latsports🎙 @GianlucaLapadula🎙 @boikovoice💌 @eurofootballpodcast
👁 2,500 24-10-17 07:22
Полю Поґба 31 рік. Він не грає з вересня 2023 року. Але обіцяє повернутися і сподівається робити різницю.«Це буде новий Поґба. Більш спраглий, більш мудрий, більш сильний. Я весь цей час тренувався і готовий повернутися в 2025 році. Маю одне бажання – грати в футбол».«Я завжди відчував любов вболівальників Ювентуса. З представниками клубу я не міг спілкуватися, такі правила. Але колишні та нинішні гравці Юве мене підтримували. Куадрадо телефонував по три рази на тиждень, постійно смішив мене. Дібала надіслав багато повідомлень. Влахович, Маккені, Веа, Кін… Я не очікував, що їх буде так багато, адже кожний має свої проблеми в повсякденному житті».«Я ще не мав можливості поговорити з Моттою, але ми точно поспілкуємося. Я хочу повернутися готовим грати за Ювентус. Я – гравець Ювентуса».«Я не маю нічого говорити, щоб переконати Мотту. Все покаже поле, він побачить все своїми власними очима. Розмови – це чудово, проте я хочу грати. Хочу бути найкращим у Ювентусі та Франції. Я готовий відмовитися від грошей, щоб грати за Ювентус».«Цей рік був дуже важким. Найважче було кожен день бачити стадіон, базу, коли я возив дітей до школи, але не мати змогу зайти туди, тренуватися чи грати. Я почувався, наче лев у клітці. Думав навіть про те, щоб залишити Італію, адже було надто складно».«Я помилився, коли не розібрався, що мені порадив професіонал. Повторюю – професіонал. Як і багатьох гравців, маю особистого кухара, тренера, фізіотерапевта. Справа не в тому, щоб краще читати інструкцію. Я просто довірився професіоналу».🌐 ДжанлукаЛападула
👁 3,200 24-10-13 07:52
La Gazzetta dello Sport цими днями проводить у Тренто Il Festival dello Sport – зустрічі зі спортсменами. Тож Андреа Бардзальї, Леонардо Бонуччі та Джорджо К’єлліні знову опинилися разом. Цього разу – на сцені. Бардзальї: «Зараз з’явилися оці «нові» захисники, але Бонуччі був одним з перших, хто інтерпретував цю роль саме так.Я іноді сперечаюся з людьми, бо вони кажуть мені: «Бонуччі вмів грати, але не вмів опікати».А я відповідаю: «Хто вам таке сказав, хлопці!»Він зумів поєднати якості сучасного захисника з тим, щоб бути, власне, захисником, а це зовсім непросто.Зараз ми часто бачимо хлопців, що можуть грати дуже добре, що вважаються сильними захисниками, але навіть гадки не мають, що таке діяти проти опонента, вони дивляться на опонентів здалеку.Тенденції змінилися, оскільки змінився стиль гри.Багато разів нам траплялися матчі, де доводилося грати низько, в таких ситуаціях важливо бути ще більш вправним, маючи прямий контакт з суперником.Зараз всі прагнуть захищатися вище, один в один, але немає цього постійного пошуку нападника, якого треба накрити, часи змінилися».Бонуччі: «Дякую Бардза за похвалу моїх здібностей як опікуна, це дуже важливо!У тому футболі, в який ми грали, ми дуже добре ладнали, і це дозволило нам виграти все, що ми виграли, і стати, разом з Буффоном, історичним квартетом.Але сьогодні футбол змінився, і Джорджоне (К’єлліні) довелося б набагато більше працювати над технікою, щоб мати можливість грати в сучасний футбол!»🌐 ДжанлукаЛападула
👁 4,300 24-10-10 09:52
У Всесвітній день психічного здоровʼя – слова Альваро Морати.«Іспанія – найкраща країна у світі. Я точно повернуся туди, коли закінчу карʼєру, але зараз ситуація складна. Мені не подобається про це говорити, всі вважають, що я постійно жаліюся. Але коли в тебе депресія та панічні атаки, не має значення, хто ти, що ти робиш, як живеш. Всередині тебе ніби інша людина, з якою треба боротися щодня та щоночі. Для мене залишити Іспанію було найкращим рішенням.Мені було дуже погано. Я думав, що більше не гратиму в футбол. Мало хто про це знав: Сімеоне, Коке, декілька людей зі збірної. Телебачення та соцмережі часто показують світ, що не є справжнім. Ти маєш бути в образі, це твоя робота. Мені було дуже погано, і я вибухнув.Якби я не зустрів свою психіатриню, свого ментал коуча, якби не мав родину та друзів… Іньєста та Боян пережили подібні моменти, але я не думав, що це можливо.За три місяці до Євро футбол і капітанська повʼязка не мали для мене значення. Я мав сумніви, що колись гратиму. Важко розуміти, що ненавидиш улюблену справу. Мені було соромно, завжди. Соромно з дітьми, соромно виходити на вулицю.Всі хотіли говорити зі мною про футбол, а я його ненавидів».🌐 ДжанлукаЛападула