Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ГАРІК ОЧКОЛЬЄ
Añadido 14 jul. 2024

ГАРІК ОЧКОЛЬЄ

@GARIKKOROGODSKIY
Número de suscriptores: 8 755
Fotos: 438
Videos: 25
Enlaces: 131
Descripción:
Я ваш лучший мэр, гл. ебанат в Gara, пысьменнык, Жизнелюб, фрик🦄

👥 Número de suscriptores

8 755
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -11
Promedio/Mes:: -122

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 967
Promedio/Día:: 5,800
Promedio/Tiempo:: 5,444
ERR: 68.16%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,650 26-06-14 10:19
ТАКИ ПРИМУСИЛИ ПОДИВИТИСЯ ПОЛОВИНУ ПОРТНІКОВАЯ рідкий гість на інтервʼю, навіть свої не передивляюся. Тому мені вистачило половини.Кілька висновків.1.   Гість нічого не «должен», в нього свої цілі, у хазяїна майданчика свої.2.   Всі мають готуватися до зустрічі. І не «редактор накидає питаннячка», а змістовно.3.   У толкового гостя завжди припасене щось контраверсійне, до цього мають бути готовими, коли його кличуть.4.   Ціль будь-якого інтервʼю – донести думку + перегляди. Вона досягнута.5.   Щодо поведінки П – нічого нового. Всі ми любимо себе, але П у цій справі чемпіон. Він любить себе і знецінює співрозмовника, будь-якого. Якщо ведучий готовий хавати його гімно – нічого поганого не сталося.6.   А ще Портніков бидло, хам. З навченим оком, ерудит, розумака. Умім це було відомо заздалегідь.7.   І останнє – своїх треба в публічній площині захищати. Я про наїзд на Федоріва. Якщо за твоєї присутності людину, яку ти поважаєш, мішають з гівном – не мовчи. Рви за нього. Не чує слів – їбани стійкою мікрофона. Горлянку перегризи. А не хитай головою, мов зрозумів.
👁 3,010 26-06-12 17:31
СЬОГОДНІ НАШОМУ ЖИТТЄЛЮБУ 12 РОКІВНасправді 15, але по документах 12.Вік сурйозний, утім ми ростемо. Команда їбашить, по келиху просеко і побігли працювати.Весь день купалися у вітаннях, аж зашарілися.А ввечері надіслала поздоровлення держава, а саме уряд, Мінрегіон.Вони розгортають програму «Будиночок в селі».Для ВПО, суть в том, що громади за кошти субвенції (державні) викупають житло і надають ВПО, людям, які втратили це житло через російську навалу.В соціальну оренду, якщо знайдуть ще гроші – потім у власність.Здається, все збс. Чудово. Але є але.Така програма, але досконала, є в Життєлюбі.Не за державні кошти.Дешевше в реалізації.З житлом у власність ВПО.І родини обирають не міністерські чиновники, а громади за конкурсом.Придумала програму моя партнерка в Життєлюбі Тіна Ніколова.Про цю програму ми говоримо у всіх інтервʼю та на форумах.Здавалось би, нахуя паплюжити і пиздити чуже?Відповідей багато.І так, я злий.Звісно, ця програма після мого допису у виконанні чиновників стає неможливою.Якщо у вас, як ви пишете, є гроші на 1000 будинків – покличте нас.Ми за ті самі гроші купимо в два рази більше і гори звернемо.Але зайдіть по-людськи, бо цей проєкт – Тінина дитина.А ви їй, дитині, ніжки обрубаєте.З любовʼю, ваші іменинники.Ну да, і репост, будьласочка.Міністр спорту – Бідний – я про вас не забув, вибачте, тут люди без черги пнуться.На фото Тіна з немовлям на руках купує першу Хату, яких вже 10.
👁 4,270 26-05-29 13:01
ЩОДО МІНІСТРУ СПОРТУТак, я далі буду не просто висвітлювати цю тему, я доведу її до кінця. А кінцем відтепер я вважаю не призначення законно обраного професора Ригана ректором Інфізу, а звільнення злочинця міністру спорту Бідного. Які в мене докази, що він злочинець? Ті самі, які були в нього, коли він своїм наказом скасував вибори за день до виборів і призначив брехуна ВО ректора, але відданого йому, міністру. Такі самі, які були у нього, коло він за наклепом депутата ВРУ прізвище не має значення, фунція, не людина, звинуватив Ригана у зловживанні. Наклеп перевірений Нацполіцією, висновок –– порушень нема. Самий час вибачитися, але вони цього не вміють. Бо це не державники, це шайка. ВО ректора розмістив матеріал, що спочатку колектив його прийняв з прохолодою, і студенти. Назвав викладачів та професуру «певним угрупуванням». Довбень, це Наукова Рада. ВО говорить, що його перевага – він «рівноудалений від всіх». Ха. Наукова рада висловила недовіру – це документ. Тих, хто підтримав вибори, професорів з кількадесятирічним стажем, звільняють одного за другим. Він сфоткався зі студентами, які прийшли поставити йому питання. Сфоткався, фотку виклав, всі усміхнені, щодо питань – слухати не став, вигнав з кабінету. Міністру Бідному здається, що авкив ВНЗ – це бюджетне фінансування та землі в центрі. Ні. Головний актив – люди. Набір студентів цьогорічний провалений вщент. Пане міністре. Під час війни й на тлі корупційних скандалів в країні суспільству і керівництву країни не вистачало саме вашої поведінки. І ви вже бачите, воно не пролізло. Не проканало. Невпихуємо. І справа виборами ректора не закінчиться. Бо ви вигнали студентів на демонстрацію, саме ви. Саме від них тоді я дізнався про проблему. А заганяти студентів взад – такого не існує. Зробіть один чоловічий вчинок. Підіть з посади. А я попрошу за вас, всім скажемо, що ви від нас пішли, не ми від вас. Може, вас на якесь інше тепле місце призначать. Зараз міністри країні конче потрібні. Особливо рівновіддалені.
👁 6,460 26-04-24 08:35
АПД. ПРО ВИБОРИ ТА ЇХНЄ ІГНОРУВАННЯ В УНІВЕРІ ФІЗКУЛЬТУРИ. Нагадую, місяць тому мали пройти вибори ректора. Міністр Бідний їх скасував і наказом призначив призначенця, поважну скоріш за все людину, утім взагалі не дотичну до спорту. Тим часом наукова рада, трудовий колектив та студенти одностайно проголосували за Ригана. МіхМіх – таким його знаю більше 20 років – божа людина. Лікар з великої літери. Він багато років завідує клінікою спорт травми, він продовжує щодня різати по 10-12 людей, займається наукой і 20 років викладає у вищезгаданому універі. Утім міністру похуй. Він призначив когось зі сторони і каже, що кадрові питання не обговорюються. Шановний пане міністре. Ще й як обговорюються. Ба більше – обговорюється вже посада не ректора, а міністра. Ви при посаді, але ви пішак. І вами легко пожертвують заради вгамувати наукову, спортивну та студентську спільноту. Ще не пізно скасувати ваш злочинний наказ. А може й пізно. Бо це не Риган вигнав студентів на протести, це не Риган написав колективне звернення Науковців. Всю цю кашу заварили ви, пане міністре. Трохи прорахувалися, бува. І позбавтеся ваших радників. Бо сьогодні у суспільства немає задньої. З повагою. Щодо моєї зацікавленності – МіхМіх мені ремонтував ноги, руки. Як і десяткам тисяч укаіїнців, в тому числі ваших колег. І жодного слова поганого про нього не чутно.
👁 6,830 25-12-20 16:33
ДАВНО Я не ходив в люді. Було цікаво – формат Комік + Історик, потеревеніли за єврейство. В мене специфічні стосунки з релігією, але як є)Не встиг проговорити кілька тем, назріло, але вони були за межами «порядку денного»))Утім попитав Фелікса, не під запис, як це воно – колесити зі стендапом Україною. Етер цікавий. Я поїхав у подорож, буде близько 20 концертів. Виявилося, це неабияка напруга – тримати залу на драйві від 300 до 700+ глядачів, і так 20 разів. 5 з них на Київ, 3 у минулому, у понеділок 22 грудня – 4й. Залишилося 6 місць з 650. 5й Київ – 12 лютого, як на день закоханих за два дні до ліжка. Це солдаут, як і усі 5 попередніх. Лист міст знайдете. Всі мої вистави благодійні, я або віддаю гроші, або взагалі не торкаюся їх. Чудово було в Дніпрі і Одесі. Шукаю дати ще приїхати сюди. Сьогодні Редька виступає в Будинку Кіно. І завтра. Завтра ще можна потрапити, я йду, хочу «понюхати» конкурента. Хоча. Які ми конкуренти – У Фелікса родинна подія, без матюків. В мене навпаки – жорстко й брудно. Приходьте, шукайте своє місто в розкладі, поржемо. Між мною і Феліксом прірва у майже 40 років.Але – він хуліганить і він жебрак. Я хуліганю і я жебрак. Колись. Утім – в нас обох широкі тури Україною. І повні зали https://linktr.ee/Garik32?utm_source=ig&utm_medium=social&utm_content=link_in_bio&fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAc3J0YwZhcHBfaWQMMjU2MjgxMDQwNTU4AAGnYVjbxiYXB7Dvoywt5etnCPwtgzMNl-hwY24tiE5qrgKQZcBNxa4Sfhxnzik_aem_JuNDL4cwiUrLGn7r3lIJwgБо ми любимо глядача.
👁 5,110 25-12-18 11:40
ВЧОРА БУВ ДНІПРОЧудові люди, зала, контакт з глядачем повний. Сьогодні Одеса. Одеса, яку я люблю, Одеса, яка в темряві сяє, Одеса, в яку їздив мінімум 4-5 разів на рік, давненько не бачилися. Скучив. Квитків немає давно. В понеділок, 22 грудня, Київ, Будинок Кіно. Там лічені місця залишились, зняли всілякі броні. https://linktr.ee/Garik32?utm_source=ig&utm_medium=social&utm_content=link_in_bio&fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAc3J0YwZhcHBfaWQMMjU2MjgxMDQwNTU4AAGnYVjbxiYXB7Dvoywt5etnCPwtgzMNl-hwY24tiE5qrgKQZcBNxa4Sfhxnzik_aem_JuNDL4cwiUrLGn7r3lIJwgДодав дату на Львів, 16 лютого, приходьте. Харків, Житомир, Полтава, Вінниця в графіку з початку. Миколаїв і Запоріжжя дам днями. Єдиний поки затик з Франківськом. Режимне місто, кажуть. Потрібний дозвіл ОВА. Спробую, в процесі. Щодо змісту – концерт не для всіх. Вчора 4 людини залишили залу – чи не витримали, чи у справах поїхали. Жарти на межі, прилітає всім. І Богу, і людям. Матякаюся. Є обнажоночка. В одному місці наїбав, но то таке. До зустрічей!
👁 7,360 25-12-09 12:03
ПОКИ ЙДУТЬ ПЕРЕМОВИНИ ЗА МИР НА ВЕСЬ МИР, Поділюся своїми планами. Вирішив поїздити місцями країни зі стендапом, який долизав, тричі прокатав в Києві в Будинку Кіно на 700 гостей з аншлагами (так, вийобуюсь, але маю чим)) і тепер їду в тур. Для початку обрав 9 місць – Вінницю, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Одесу, Полтаву та Харків. Перелік міст за алфавітом, тут ви хуй знайдете зраду)Про сам концерт. Це не класичний стендап, будуть емоційні гойдалки, сміх крізь сльози. Ще – вийшло жорстко, не толерантно, інколи нетерпляче – бо я сексист, невіра і чайлдфрішник. Багато матюкаюся. Тож хто хоче прийти з кривим обличчям – велкам, я люблю своїх гостей, усіх. Трохи за гроші. Квитки є дорогі і дешеві. Від 1500 в Києві до 200. Ті, хто платять грубі гроші, на вас чекає приємний сюрприз. Ще за рибу гроші. Всі мої вистави благодійні, частину витрачаю на військових, частину на фонди, включно з Життєлюбом. Приходьте, дати по містах, які вже відомі, і квитки тутhttps://linktr.ee/Garik32?utm_source=ig&utm_medium=social&utm_content=link_in_bio&fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAc3J0YwZhcHBfaWQMMjU2MjgxMDQwNTU4AAGn3HgI_Ma6fKKjzvAqbwP8htWC8Wt7ZjfQi3_mUZm9zwYz1QI8u-Elq6Gy39k_aem_KSzd2wY9RX6XCatG3ZsXSAНайближчі в Дніпрі та Одесі, там вже аншлаг (так, знов вийобуюсь, заробив)), Київ 22 грудня, потім тур. Я дуже на вас чекаю, любі мої збоченці.
👁 5,070 25-11-16 09:12
КІЛЬКІСТЬ ПИТАНЬ«Чого ви мовчите з приводу справи Міндича», «писати схвально про 3000 км легче», «мало мати думку, її треба відкрито заявити» зашкалює – в такому сенсі мені пишуть коментарі під будь-яким дописом. Най буде. Але вам може не сподобатися. 1. Мені є за що виправдовуватися. Я волав за Зеленського, мені й відповідати. 2. Так, мені соромно. Отримав ще один урок, не може бути в команді державного діяча друзів. Команда – так, але без жодних обʼязів з боку керівника. 3. За найближчих несе відповідь керівник, перша особа. А тепер частина, яка вам не сподобається.1. Коли я казав, що за крадіжки у армії під час війни треба карати максимально жорстоко – мені такого наговорили – я вже і гітлер, і путін. 2. Коли йдеш у владу – не тягни вірних, відданих саме тобі. Віддані підставлять. 3. Клич профі з соціальним капіталом. Людей, яким не можна скажу «фу» чи «фас». Таким людям можна багато делегувати, з ним в змову не війдеш. Бо запропонувати лячно. p.s. щодо 3000 км «з кишені простої людини» – здається, експерти проїбалися, немає у цієї історії костів. Хоча й піарскладова не дуже, скоріш відʼємна. Тихої нам неділі, непосидючі!
👁 6,330 25-10-30 16:52
ДВОЄ ОГОЛЕНИХ ЧОЛОВІКІВКоли ця пʼєса потрапила мені в руки, одразу сказав «хочу».Але її грають лише театрі Мадлен в Парижі.І автор в головній ролі. Але, коли вони почули, що ми з Києва, що у нас війна, а ми хочемо грати – без жодних умов та вагань надали зелене світло, без обмежень навіть щодо гастролей. І стався метч. У нас найкращі актори (народні, залужені, улюблені), найкраща режисерка. Ми возили цю виставу Україною, були на сході з благодійними виступами і на заході. Зустрічає глядач всюди чудово. У нас найкраще все, навіть переклад українською. Ми давно не грали цю виставу і зараз йдемо на чудовий майданчик, КККК, Київський культурний кластер «Краків». У «Кракові» там влаштована зала, чудово видно з будь-якого місця. І щоб надати можливість подивитися на гру акторів всім, зробили квитки від 300 грн. Хотів написати, що в разі як не сподобається, поверну гроші у подвійному розмірі, але вирішив поки не писати. 27 листопада, 18.00. «Краків». Не переплутайте, Не Краків, «Краків». Приходьте, вистава вау. https://kyiv.karabas.com/dvoye-oholenykh-cholovikiv-7/order/
👁 5,600 25-10-08 18:39
ТРОШКИ ЗА МОВУЗ початку Великої Війни я перейшов у публічному просторі на українську. – Чи це легко? – Ні. Дуже складно. І ось чому. Я письменник. А кожен письменник грама-наци, чи грамнацист.Людина, яка педантично ставиться до помилок. Тому одразу почав вивчати мову. Днями було 316-е заняття – дякую Ксенії, моїй вчительці з Харкова. Але. Я почав навчання з достатньо високо рівня. Ми з Ксенією можемо місяцями шукати питомий відповідник, щоб красиво було. Так народилося дієслово «ВНИХУЯВЛЮВАТИ» та наші корейські друзі ЧОМ БИ Й НІ та ХАЙ ТАМ ЯК. Зараз багато хто пише, що почався зворотний перехід, люди повертаються до російської.Я нікого не засуджую, вдома ми спілкуємось російською, але всі володіють мовою і беруть уроки задля поліпшення рівня. Для себе я вирішив – у публічному просторі я виключно україномовний. Навіть за кордоном (є плани щодо стендапу та привезти виставу «Оголених»), жодного винятку. Але – я пішов далі. Зняли для Ютубу проект «ВІДКРИТИЙ УРОК» з Ксенією та запрошеними гостями – перший з Іванеком, він вже є, другий з Лізою, старшою донькою. Другий викладаємо вже в цю суботу. Не пропустіть, там і про мову, і про особисте)Що я хочу від вас? Подивіться та залиште відгук, може що спаде на думку – ми завжди відкриті та в творчому пошуку. І підпишіться на Лізу, бо ваші підписки – це корм трьом її дітям. Ну, і чекаю вас на стендапі, 16 та 21, на 16 – дякую вам! – давно солдаут, на 21 ще є.Мій Ютуб Квитки на стендап