Fuente
Дмитро Разумков_Офіційно | Місяць паливної кризи і «Єбак» замість рішень‼️Від початку паливної кр...
2 020 Vistas/Alcance
2026-04-04 10:49
Mensaje №4756
Місяць паливної кризи і «Єбак» замість рішень‼️Від початку паливної кризи минуло вже більше місяця, а влада досі не може пояснити українцям, чому ціни на пальне зросли, і чи була змова на ринку. Замість того, щоб розбиратися в проблемі, шукати механізми стабілізації цін і допомагати тим, хто реально цього потребує, нам запропонували програму «Єбак». Ідея, яка не є адресною, не вирішує проблеми високих цін і є лише перекладанням грошей з однієї кишені в іншу! Влада не запропонувала жодного системного рішення. Вона залишає в силі авансові платежі на прибуток, які обілечують кожну заправку на 60 тис грн щомісяця. АЗС, у свою чергу, перекладають ці витрати на споживачів, підвищуючи ціни. Так само залишаються 20% ПДВ та акцизи, які під час повномасштабної війни підвищили Зеленський з Гетманцевим, хоча ми попереджали про негативні наслідки. У результаті маємо те, що до 47% від ціни на стелі – це податки, які забирає держава. А платити змушені прості українці, бізнес і Збройні Сили. Антимонопольний комітет вже місяць не може дати чіткої відповіді: різке зростання цін – це змова чи ринкові процеси? Але причина не їх «нефаховості». А в тому, що «зверху» прийшла команда не розбиратися. А це означає, що хтось продовжує непогано заробляти на українцях!