Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно
Añadido 14 jul. 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Número de suscriptores: 10 287
Fotos: 3,100
Videos: 1,200
Enlaces: 204
Descripción:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Fuente

Дмитро Разумков_Офіційно | Місяць паливної кризи і «Єбак» замість рішень‼️Від початку паливної кр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
2 020 Vistas/Alcance 2026-04-04 10:49 Mensaje №4756
Місяць паливної кризи і «Єбак» замість рішень‼️Від початку паливної кризи минуло вже більше місяця, а влада досі не може пояснити українцям, чому ціни на пальне зросли, і чи була змова на ринку. Замість того, щоб розбиратися в проблемі, шукати механізми стабілізації цін і допомагати тим, хто реально цього потребує, нам запропонували програму «Єбак». Ідея, яка не є адресною, не вирішує проблеми високих цін і є лише перекладанням грошей з однієї кишені в іншу! Влада не запропонувала жодного системного рішення. Вона залишає в силі авансові платежі на прибуток, які обілечують кожну заправку на 60 тис грн щомісяця. АЗС, у свою чергу, перекладають ці витрати на споживачів, підвищуючи ціни. Так само залишаються 20% ПДВ та акцизи, які під час повномасштабної війни підвищили Зеленський з Гетманцевим, хоча ми попереджали про негативні наслідки. У результаті маємо те, що до 47% від ціни на стелі – це податки, які забирає держава. А платити змушені прості українці, бізнес і Збройні Сили. Антимонопольний комітет вже місяць не може дати чіткої відповіді: різке зростання цін – це змова чи ринкові процеси? Але причина не їх «нефаховості». А в тому, що «зверху» прийшла команда не розбиратися. А це означає, що хтось продовжує непогано заробляти на українцях!