Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно
Añadido 14 jul. 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Número de suscriptores: 10 287
Fotos: 3,100
Videos: 1,200
Enlaces: 204
Descripción:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Fuente

Дмитро Разумков_Офіційно | Мільярди «змилися» разом із дорогами «Великого будівництва». Де обіцян...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
1 680 Vistas/Alcance 2026-04-02 15:27 Mensaje №4746
Мільярди «змилися» разом із дорогами «Великого будівництва». Де обіцяні гарантії на ремонт?! Прийшла весна, і українські дороги зійшли разом зі снігом. Ті самі дороги «Великого будівництва», які нам презентували як якісні, сучасні і «назавжди». Але, схоже, це «назавжди» закінчилося разом із першими серйозними морозами і снігопадами. Так, зима була непроста. Але такі ж зими були і в Польщі, і в інших країнах Європейського Союзу. І там дороги залишилися. А де виникали проблеми, то їх швидко ремонтували.  У нас же – інша реальність. Станом на сьогодні на відновлення пошкоджених доріг потрібно 32,5 мільярди гривень. Це величезні кошти, яких у бюджеті немає. Але хочеться нагадати, що під час «Великого будівництва» нам обіцяли: якщо з дорогами щось станеться – підрядники відновлять їх за власний кошт. Проте на мій запит Міністерство розвитку громад та територій і Агентство відновлення відповіли, що не далеко всі дороги підпадають під гарантії, не всі підрядники залишилися, а деякі компанії взагалі вже не працюють. Якщо перекласти людською мовою, виходить що гроші змили в каналізацію разом з асфальтом! Так бути не може! Якщо витрачені бюджетні кошти – має бути і відповідальність. Починати потрібно з профільного міністерства, яке сьогодні не виконує свої функції. Інакше історія буде повторюватися щоразу. А платити за це знову доведеться людям!