Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно
Añadido 14 jul. 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Número de suscriptores: 10 287
Fotos: 3,100
Videos: 1,200
Enlaces: 204
Descripción:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Fuente

Дмитро Разумков_Офіційно | ТЦК чи концтабір⁉️ Беззаконня щодо українців потрібно зупиняти‼️Щодня ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
1 730 Vistas/Alcance 2026-04-07 09:14 Mensaje №4757
ТЦК чи концтабір⁉️ Беззаконня щодо українців потрібно зупиняти‼️Щодня ми бачимо нові приклади незаконної бусифікації та кричущого порушення прав людей представниками Територіальних центрів комплектування. А днями омбудсмен за результатами офіційної перевірки шокував умовами утримання людей в Ужгородському ТЦК. Чоловіків там тримають у нелюдських умовах, у повній антисанітарії і ще й без належних підстав – навіть тих, хто має відстрочку, інвалідність або є учасниками бойових дій!Коли читаєш такі звіти і бачиш фото від Уповноваженого з прав людини, складається враження, що мова йде про концтабори минулого століття. Але це відбувається сьогодні, у сучасній Україні! І навіть з’являється думка, невже сьогодні потрапити до тюрми – комфортніше, ніж до ТЦК?! Там принаймні у кожного є ліжко, посуд і чітко визначені строки перебування. А тут – кілька кружок і тарілок, один туалет і душ на десятки людей і утримання тижнями без жодних законних підстав! Якби подібне скоїв будь-хто інший – це були б багаторічні строки ув’язнення за незаконне позбавлення волі і знущання з людей. Але коли це відбувається під прикриттям системи, то робиться вигляд, що все нормально. Бо працівники ТЦК сьогодні перетворилися на нову касту недоторканних у нашій державі! Чи саме це мав на увазі президент, коли говорив, що у нас «Конституція на паузі»?!До речі, українці чомусь досі не почули реакцію на ці факти від Верховного Головнокомандувача, який несе відповідальність за те, що відбувається в цій системі. Бо мовчання в таких ситуаціях – це теж позиція!