Подивився я новий Смек і скажу, що тут є багато думок. Хоча, в цілому, враження схожі на минулий випуск. Матчами сьогодні навіть порадували здебільшого, оскільки лише мабуть командник був на звичайному рівні. Всі інші запам'яталися значно більше і з гарного боку, здебільшого. Кармело Гейс і Рікі Сейнтс показали свій найкращий матч, де дуже сподобалася динаміка, і хоча кінцівка якась невпевнена, але Мело намагався продати це як треба (Оцінка: 3,5). Півфінальні матчі вийшли кращими, ніж я думав. У чоловіків Дже'Вон Еванс витягував усе, а в жінок ближче до кінця дуже розгорілася драма з травмою Шарлотти. Однак, результати я хотів бачити абсолютно протилежні. Матч Роудса та ГЮНТЕРА я би більше характеризував як сюжетний, бо потенціалу конкретно поєдинку у них значно більший. Та тут головною фігурою був Семі Зейн, що правильно для запрошеного рефері. Зрештою і вийшло все достатньо очікувано та ми маємо трьохсторонник на Ночі Чемпіонів. Сторілайн у мейн-івент сцені Смека виглядає дуже класно. В інших все значно сумніше. Дивно, що для такого довгого епізоду не знайшлося часу для якогось сегменту на ринзі. Сьогодні був уклін більше на матчі, а сегменти відбувалися лише за лаштунками. Дангаузен, як завжди веселить по максимуму, та й Ар-Трус не сильно відстає. Коротше кажучи, цей випуск залишив змішані враження, однак через те, що тут було чимало уваги до найближчого PLE, я скажу, що вийшло добре. Особливо для Синього бренду. ⭐ Оцінка шоу: 7/10.
Зміг вже подивитися Raw і маю кілька слів, щоб описати випуск. В цілому, доволі звичайно. Крутими матчами не порадували, адже всі були середняками. Хіба можу виділити Фемі проти Містеріо, де все було коротко, але доволі динамічно. І результат правильний, адже Оба вийшов у фінал і в завершенні зачитав ще одне гарне промо. В сегментах царювали Bloodline, де Роман Рейнс закликав визнати Братів Усо, а пізніше і Джейкоба з особливими почестями. Взагалі мені подобається як рухається саме їхня взаємодія. Роман знову став поводитися як Вождь, а Фату намагається йому догодити, роблячи те, що він вміє найкраще. Хоча при цьому мене не сильно цікавить історія Усо та ЛА Найта, та добре, що це все один цілісний сторілайн і зрештою враження більше позитивні. Та якось з сюжетами на цьому майже все. Ще був діалог Дже'Вона Еванса та Логана Пола, де першого намагалися забрати до The Vision, але є враження, що це просто філлер до протистояння зі Стріт Профітс. В загальному ж, не назву випуск хорошим. Пенти не було, Сол Руки не було, Лів Морган займається будь-чим, крім того як бути чемпіонкою і це претензія не до неї. Десь приблизно половина епізоду була симпатичною, а все інше — сіра маса. ⭐ Оцінка шоу: 5/10.
Дійшов нарешті до нового випуску SmackDown і зараз розпишу що до чого. В цілому, симпатичний епізод. Матчі сьогодні порадували, що незвично. Знову турнірні чотирьохсторонники вийшли хорошими. У чоловіків просто все було по стандарту добре (Оцінка: 3,5), а от жінки здивували, бо початок вийшов невдалим, а з середини і до кінця пішов дуже гарний з точки зору напруги відрізок (Оцінка: 3,75). Жіночі командники були слабкою ланкою шоу, хоча у Fatal Influence та Пейдж з Брі Беллою вийшло краще, ніж я очікував, крім результату. А от в іншому команднику можна хіба було подивитися на Челсі Грін та її спроби комедією витягнути ситуацію. Зрештою, крім цього майже нічого зайвого на випуску не було, а у всіх дивізіонах відбувається активність. Виняток — жіноче чемпіонство WWE, де все зіпсувала травма Рії Ріплі. Та сьогодні це замінили матчем за чемпіонством AAA у напівважкій вазі, же Рей Фенікс і Аксіом також видали бадьорий матч (Оцінка: 3,5). Ще однозначно маю виділити двіжуху навколо Беззаперечного чемпіонства, де ГЮНТЕР обрав умову для реваншу, яка, чесно кажучи, розчарувала, бо тут буде спеціально запрошений рефері, яким обрали Семі Зейна. Він в середині епізоду видав напружений сегмент з Коді Роудсом, де все завершилося ляпасами. Тут все рухається доволі добре. А випуск в загальному мені сподобався. Тут гарно розставляли акценти і все нецікаве не отримали багато часу. Хоча всеодно такі довгі епізоди не на свіжу голову дивитися не дуже легко. ⭐ Оцінка шоу: 7/10.
Подивився останній випуск Raw і що можу сказати. Шоу сподобалося менше, ніж тиждень тому. І навпаки вийшло, що цього разу перша половина якась нудна, крім сегменту Фемі та Геймана і ще деяких дрібних моментів, а друга вже дала більше суттєвого. Матчі сьогодні в загальному вийшли непоганими усі. У Пенти з Евансом виходив дуже симпатичний матч, але публіка була мертва до останніх секунд 30, і через таку атмосферу впринципі було важко дивитися більшість епізоду. А от в Роллінса з Фордом вийшов дійсно гарний бій (Оцінка: 3,5). Особливо мене радує, що ця історія розвивається не так як зазвичай, що реслери не довіряють один одному, але все ж допомагають проти спільних ворогів і зрештою миряться. Тут їм довелося дійти до рингу і в тому числі через це постраждав Доукінс, що може і примирити Сета з Монтезом. Ще несподівано спокійно завершилося це шоу. Рейнс і Фату поговорили і налаштувалися на майбутню битву. Та це навіть добре, бо кожного тижня бачити бійку вже набридло. А тут на респекті вони закінчили протистояння і умови поєдинку викликають особливий інтерес на майбутнє. Коротше кажучи, звичайний гоу-хоум епізод, який виділився більш несподіваними моментами. ⭐ Оцінка шоу: 6/10.
Ну давайте швидкі прогнози, раз вже нічого робити тут. Сол Рука виграє Бекі Лінч і далі нас чекає вже титульний матч між ними. Жіночі командні титули навряд змінять власниць тут, тим більше не з такими претендентками. Хіба якась зрада станеться, але рівень шоу не сильно дає надію. А от чоловічі командники мають непогані шанси змінити власників на Стріт Профітс. В ростері Raw кращого варіанту немає, але непокоїть мене ось ця напруга між Фордом і Доукінсом на останньому випуску. Через це у мене 50/50 — чиста перемога Профітсів або якісь приколи з овербукінгом. Жіночий матч 3 на 3 явно виграють Каргілл і її посіпаки. Напередодні титульного матчу це стандартний хід, а з суперечками Шарлотти з Рією вірогідність цього висока. З Інтерконтинентальним чемпіонством цікава історія. Думаю, що тут Русєв і Дже'Вон якось будуть задіяні, не даремно ж вони крутилися в останні тижні навколо титула. Ми отримаємо чотирьохсторонник, де Пейдж вже виграє титул. Причому було б ідеально аби він це зробив у такий же спосіб, коли брав чемпіонство NXT. В цілому, SNME цього разу здивував кардом. Більше фактором того, що матчів 5, а не як зазвичай — 4. Отже, матчі будуть здебільшого зовсім короткі і от прям мінімум інтересу до нього 🙂
Подивився я все ж NXT. Як на зло, світло дали ще на початку перегляду, але тим не менш, вже все переглянуто і зараз буде розписано. Традиційно для NXT епізод був дуже динамічним, насиченим на багато різноманітних подій і особливо матчі сьогодні вдалися. Навіть Карвер і Вайлдер видали середній рівень, що значно вище моїх очікувань. Обидва титульні матчі точно були добротними. Пакслі з Рейн встигли і по техніці порадувати, і в кінці напруги накинути (Оцінка: 3,5). Закривали шоу Vanity Project і DarkState, у яких гарний активний матч, де через неузгодженість Леннокс і Шугарс програли. Це призвело до того, що на Секвона напали і вигнали з угруповання, що було логічно. Взагалі в цьому плані NXT особливо не лажає і майже всі персонажі отримують грамотний розвиток у свій момент. Багато новачків інтегруються, причому дебютів сильно не меншає. До цього ще треба звикати, та епізод я назву хорошим. Якби я коментував його, то оцінив би вище, оскільки концентрація різна, та з іншого боку я б пропустив коментування Букера Ті, який не один раз мене веселив. Ну і є ще одна претензія до NXT, але це я мабуть напишу в окремому дописі. ⭐ Оцінка шоу: 7/10.
Нарешті глянув новий випуск Raw і будемо зараз обговорювати його. В цілому, це був симпатичний епізод. В плані матчів взагалі один з найкращих за останній час, бо 3/4 вийшли як мінімум непоганими. Торнадо тріосів був дуже активним, насичений різноманітними цікавими спотами і добре просуває історію Ель Ґранде Амерікано (Оцінка: 3,5). А Вулична Бійка Балора з МакДоною була прям класною з точки зору екстриму і в загальному мені сподобалося більше, ніж на РеслМанії 42. В ірландцях я не сумнівався, треба було тільки дати їм час (Оцінка: 3,75). У Джейкоба Фату з Романом Рейнсом історія також отримала розвиток. Вони знову побилися, та зрештою Рейнс і Усо дружно загасили кузена, а той викликав Вождя на Племінну Битву. Не скажу, що я прям кайфонув, але це все виглядає добре. Бекі Лінч і Сол Рука також непогано продовжили сьогодні ф'юд і на Saturday Night's Main Event відбудеться матч, але не за титул. І цей факт найбільше подобається, бо Сол Рука ще жодного матчу не виграла на Raw, а Бекі титульні матчі точно просто так не роздаватиме. Найголовніша ж подія цього шоу — повернення Брока Леснара, який напав на Обу Фемі. Їх реванш буде ще більш серйозним, а от саме повернення викликало у мене здебільшого негативні емоції, оскільки тут взяли і наплювали на завершення кар'єри, яке було місяць тому. Я незадоволений як все зроблено, і це ще я встиг все обдумати, бо спойлери я піймав ще зранку. Підбивши підсумки, скажу, що випуск впринципі хороший. Починалося все взагалі майже ідеально, а от друга половина — слабенька. Тим не менш, ключові протистояння отримали розвиток і ми побачили 2 гарні поєдинки. Це вже шикарно, хоч і не змогли втримати планку. Потенціал епізоду був більший. ⭐ Оцінка шоу: 7/10.
Новий випуск SmackDown я переглянув і маю що сказати. В цілому, не дуже класний епізод, але і не поганий. Матчів було немало і всі вийшли хоча б на рівні щотижневиків, а деякі навіть краще. Рікі Сейнтс і Кармело Гейс несподівано видали симпатичний матч, де хотілося б, щоб це дало початок їх протистоянню і є відчуття, що так воно і буде. І мейн-івент вийшов дійсно міцним. ГЮНТЕР і Ройс Кіс видали гідний силовий бій, де результат читався, але це ніяк не псує враження (Оцінка: 3,5). Взагалі прикольно тут викрутили, що ГЮНТЕР вимахувався, що буде робити так як захоче, але Нік Алдіс знову показав, що він такий ГМ, який не потерпить такого. Ройс Кіс зробив крок до більш серйозних речей, що вже радує, і також його сюжетна лінія з Соло Сікоа набирає обертів. Це плюс. В іншому Смек був приблизно рівний в плані сторілайнів. Було багато сьогодні всього і кожен сюжет отримав хоч якийсь розвиток. Хоч і більшість це історії, які йдуть вже не перший тиждень, однак і свіжих також було кілька. По-перше, це Кармело та Рікі, про яких я вже казав, а по-друге, це Трік Вільямс і Семі Зейн, які на щастя будуть рухатися окремо, що з одного боку радує, враховуючи, що вони взаємодіють по суті з самого початку року, та залишилося враження недоробки. Хоча, Зейн все ще прагне отримати реванш, а значить не все втрачено. Зрештою, це був просто нормальний випуск. Без чогось неймовірного, але критикувати тут я сильно нічого не буду. ⭐ Оцінка шоу: 6/10.
Новий випуск Raw я переглянув і зараз напишу як він мені. В цілому, просто норм. Матчі були різноманітні, але можу виділити Домініка з Оригінальним Ель Ґранде Амерікано, де мені сподобалася динаміка, а також Сол Рука з ІЙО СКАЙ видали добротний бій, де якби було менше недопрацювань, то враження вийшли б максимально позитивні. Цього разу Оба Фемі порадував, бо сама суть відкритого виклику проти нього це дурня, а тут він сам пішов, знайшов собі суперників (відразу двох) і показав свою силу. Такий підхід подобається більше. Ще можу виділити двіжуху навколо Інтерконтинентального чемпіонства, яка дає цьому титулу значно більше цікавості. Ітан Пейдж взагалі сьогодні класно себе показав на мікрофоні, фактично ведучи самотужки полілог, хоча по сказаному він поступається діалогу Судного Дня та Пейдж з Брі Беллою, де Роксана і Ракель нормально накидали панчів чемпіонкам. Ну і ще скажу про головну історію Червоного бренду, де Джейкоб знову був нестримною силою. Він без проблем знищив Усо, а от з Романом довелося поборотися. Хоча в загальному я не скажу, що це було добре, бо кроку вперед тут так і не зробили. Це проблема більшості моментів на цьому шоу, бо всього було багато, але проходило якось стрімко. Це мабуть найгірший епізод після РеслМанії, однак все ж тут було на що подивитися. ⭐ Оцінка шоу: 6/10.
Зранку треба було бігом дивитися SmackDown і я це зробив. В цілому, середній випуск. Матчів було 5, всі отримали приблизно однаковий час, але в загальному рівень реслінгу посередній. На цьому фоні здивували Талла Тонга та Деміан Пріст, в яких вийшов насправді непоганий матч. Та більша сьогодні ставка була на сегменти. Їх було багато, в основному не довготривалі. Серед винятків ми отримали продовження історії за Беззаперечне чемпіонство, де відкрилося, що ГЮНТЕР використав послугу від Пола Геймана для отримання титульного матчу на Clash in Italy. Сегмент навколо цього не був суперкрутим, але побудований правильно. Та найбільшим хайлайтом епізоду став похорон Імбирного чоловічка. Сподобалося те, що ми побачили відразу кілька невеликих сегментів, що тягнулися протягом усього шоу, а в завершенні вже події перенеслися на ринг. Трік влаштував дійсно гарні проводи у той світ, але Семі Зейну не сподобалося це все. У нього було класне промо про безглуздість подій і все завершилося бійкою, де Ліл Яті повернувся, щоб напасти ззаду на Зейна в тому самому костюмі. Це все було дуже весело і з'явилося враження, що подібного в останні роки не вистачало, бо крім Дангаузена чогось в плані розваг в сучасному WWE майже нічого немає. Якщо брати все те, що я пропустив, то можна підтвердити мій тезис, бо в загальному цікавого було мало. Більше затравки на майбутнє та щось не дуже значиме. Типова історія для гоу-хоум епізоду. ⭐ Оцінка шоу: 5/10.