Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Реслінг Дімона
Añadido 14 jul. 2024

Реслінг Дімона

@DeemonsWrestling
Número de suscriptores: 856
Fotos: 3,450
Videos: 1,540
Enlaces: 1,210
Descripción:
Всім салют, ви потрапили на іншу сторону ютуб-каналу Deemons Wrestling. Тут я буду ділитися своїми думками про різне За особистими питаннями звертатися до @Dimooon_95
Fuente

Реслінг Дімона | Нарешті глянув новий випуск Raw і будемо зараз обговорювати його. В ці...

Logotipo de la comunidad de telegram - Реслінг Дімона Реслінг Дімона @DeemonsWrestling
236 Vistas/Alcance 2026-05-19 17:26 Mensaje №8031
Нарешті глянув новий випуск Raw і будемо зараз обговорювати його. В цілому, це був симпатичний епізод. В плані матчів взагалі один з найкращих за останній час, бо 3/4 вийшли як мінімум непоганими. Торнадо тріосів був дуже активним, насичений різноманітними цікавими спотами і добре просуває історію Ель Ґранде Амерікано (Оцінка: 3,5). А Вулична Бійка Балора з МакДоною була прям класною з точки зору екстриму і в загальному мені сподобалося більше, ніж на РеслМанії 42. В ірландцях я не сумнівався, треба було тільки дати їм час (Оцінка: 3,75). У Джейкоба Фату з Романом Рейнсом історія також отримала розвиток. Вони знову побилися, та зрештою Рейнс і Усо дружно загасили кузена, а той викликав Вождя на Племінну Битву. Не скажу, що я прям кайфонув, але це все виглядає добре. Бекі Лінч і Сол Рука також непогано продовжили сьогодні ф'юд і на Saturday Night's Main Event відбудеться матч, але не за титул. І цей факт найбільше подобається, бо Сол Рука ще жодного матчу не виграла на Raw, а Бекі титульні матчі точно просто так не роздаватиме. Найголовніша ж подія цього шоу — повернення Брока Леснара, який напав на Обу Фемі. Їх реванш буде ще більш серйозним, а от саме повернення викликало у мене здебільшого негативні емоції, оскільки тут взяли і наплювали на завершення кар'єри, яке було місяць тому. Я незадоволений як все зроблено, і це ще я встиг все обдумати, бо спойлери я піймав ще зранку. Підбивши підсумки, скажу, що випуск впринципі хороший. Починалося все взагалі майже ідеально, а от друга половина — слабенька. Тим не менш, ключові протистояння отримали розвиток і ми побачили 2 гарні поєдинки. Це вже шикарно, хоч і не змогли втримати планку. Потенціал епізоду був більший. Оцінка шоу: 7/10.