Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Спілка мертвих юристів
Añadido 14 jul. 2024

Спілка мертвих юристів

@DeadLawyers
Número de suscriptores: 12 192
Fotos: 211
Videos: 18
Enlaces: 2,260
Descripción:
Творче обʼєднанння квадратних, прямолінійних і дуже обмежених людей (с) Ханна Аренд Як щось цікаве маєте, пишіть @gadiuk По рекламу штурхайте @virgini_woolf А тут юридичні вакансії - @DLS_career
Fuente

Спілка мертвих юристів | ​​Ладно, креатив із опитуванням не спрацював, як планувалося. Мало б б...

Logotipo de la comunidad de telegram - Спілка мертвих юристів Спілка мертвих юристів @DeadLawyers
3 950 Vistas/Alcance 2025-08-25 15:26 Mensaje №2635
​​Ладно, креатив із опитуванням не спрацював, як планувалося. Мало б бути так: ви усі голосуєте за те, що ідея відстійна, бо: "давайте одразу після школи набирати". А я тоді публікую розумні думки декана факультету правничих наук Могилянки, першого заступника керівника апарату ВС і судді ВАКС -- Розумні думки про помічників-бакалаврів Расім Бабанли вважає, що рішення Ради суддів дуже раціональне:"Рівня бакалавра в гарному вузі для гарного студента цілком достатньо для того, щоб з такою базою прийти і починати працювати у суді. А рівень магістратури, це, звісно, вже майже вважається як науковий рівень. Ми на сьогодні спостерігаємо негативні наслідки від нашої освітньої реформи, коли фактично спеціаліст був прирівняний для магістра. І на сьогодні ми ще перебуваємо у полоні тих думок, що бакалавр – це начебто така недостатня освіта для фахівця, хоча відомо, що в світі бакалавр – це базова освіта, достатня для роботи, а магістр – це вже додаткова, майже наукова освіта.Зі свого досвіду також можу сказати, що ми у Верховному Суді можемо також запрошувати на роботу і фахівців із дипломом бакалавра. Я такою можливістю користаюся. І, наприклад, навіть в аналітичному департаменті працюють працівники, які прийшли до нас, будучи ще бакалаврами. І враховуючи те, що це були дуже сильні студенти, їхньому рівню роботи зовсім не бракувало того, що в них не було диплому магістра. Вони якісно і ефективно виконували дуже складні завдання. Тому я думаю, що цю тенденцію потрібно розвивати.І ще, будучи в цьому році керівником екзаменаційної комісії в Українському католицькому університеті, я якраз таки спостерігав за тим, як бакалаври здають випускний іспит. Я бачив, наскільки він був складним і бачив як студенти фахово впорались із фактично шістьма іспитами за один день: з цивільного права, цивільного процесу, кримінального права, кримінального процесу, адміністративного права і адміністративного процесу.І з таким рівнем точно можна працювати помічником судді ефективно і професійно.Схожу думку має і Володимир Венгер, він вважає, що якісного бакалаврату у хорошому університеті достатньо для того, аби бути помічником судді. Але це справедливо лише для тієї ролі помічника, яку відводить йому закон -- бути асистентом судді -- а не для ролі, якою помічників наділяють деякі судді: готувати правову позицію і писати рішення. Коли помічник фактично заміняє суддю, то бакалаврату, звісно, недостатньо.А ще він каже, що поділ на бакалаврат і магістратуру має сенс тоді, коли є перехресний вступ. Для професії правника не дуже має сенс, оскільки для спеціальності "право" перехресний вступ не передбачений.А ось Маркіян Галабала із ними не дуже згоден, і каже, що кандидатові у помічники все ж бажано мати ступінь магістра:"Можна брати готову людину для роботи помічником, сформованого спеціаліста. А можна виховувати його в межах свого офісу, в тому числі з «бакалавра».Але я як old school все ще вважаю, що бажано довчатися в нормальних умовах. А нормальні умови навчання не дозволяють і працювати повноцінно, і вчитися".@gadiukКанал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб