Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Демократична Сокира Одеса | D7 NEWS
Añadido 14 jul. 2024

Демократична Сокира Одеса | D7 NEWS

@D7_Odesa
Número de suscriptores: 256
Fotos: 5,290
Videos: 1,730
Enlaces: 2,230
Descripción:
Вітаємо у публічному каналі одеського осередку Демократичної Сокири! Обговорення новин відбувається у @D7_Odesa_chat (проханнячко не флудити) . За флудом — у @D7_Odesa_flood_chat.

👥 Número de suscriptores

256
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -6

👁️ Vistas promedio por mensaje

126
Promedio/Día:: 123
Promedio/Tiempo:: 91
ERR: 49.22%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Друзі, ми відкрили збір на зарядні станції для військових. І перша доба показала, що він буде не з легких. Ми розуміємо, що "на зарядні станції" звучить не так надихаюче, як "на дрони" чи "на пікап". Але реалії сучасної війни такі, що без електрики на фронті не працює практично нічого. Хлопцям та дівчатам постійно потрібно заряджати старлінки, рації, планшети, телефони, тепловізори та інші девайси. Все це обладнання допомагає тримати зв'язок, бути автономними, якісно виконувати бойові задачі та забезпечувати безпеку особового складу. Тому заряджені та справні гаджети критично важливі для наших військових.Зарядна станція – це базовий мінімум, який ми можемо забезпечити з вашою допомогою. Наразі наша мета – 800 000 гривень на 50 портативних зарядних станцій. Долучайтеся до збору гривнею та репостом. Будь-яка сума донату – вагома і наближає нас до мети. 🪫 На Енергію свободи:🏦 Банка – https://send.monobank.ua/jar/9HBS8PKmM2💌 Конверт – https://next.privat24.ua/env/donate/2a0b0067🏦 Гривня, валюта і крипта — https://is.gd/rkN4ob💳 Карта — 5169335100475223🌐 PayPal — [email protected]Дякуємо 🤝
Офіційно!До нового складу Ради громадського контролю при НАБУ Х скликання з розгромним відривом від інших учасників виборів увійшли всі 15 кандидатів, яких ми з вами підтримували.Загалом участь у голосуванні взяли 45 245 українців. Сьогодні НАБУ оприлюднило офіційні результати інтернет-голосування.📌 Отже, в оновленій РГК НАБУ працюватимуть:1. Швець Антон Андрійович (ГО "Центр суспільного контролю") – 21 808 голосів;2. Прудковських Віктор Вячеславович (ГО "Антикорупційна Сокира") – 21 785 голосів;3. Трегуб Олена Миколаївна (ГО "Незалежна антикорупційна комісія") – 21 667 голосів;4. Микитюк Антон Сергійович (ГО "Центр суспільного контролю") – 21 334 голоси;5. Кальницька Юлія Ігорівна (ГО "Українське правниче товариство") – 20 605 голосів;6. Москвітін Ігор Олегович (ГО "Українське правниче товариство") – 20 196 голосів;7. Шаргородський Володимир Сергійович (ГО "Інститут рівних прав") – 19 286 голосів;8. Аксьонов Михайло Юрійович (ГО "Антикорупційна Сокира) – 18 792 голоси;9. Білий Михайло Віталійович (ГО "Антикорупційна Сокира) – 18 585 голосів;10. Бєглєцова Юлія Дмитрівна (ГО "Незалежна антикорупційна комісія") – 18 228 голосів;11. Штанков Микита Володимирович (ГО "Д7 Фаундейшн") – 17 751 голос;12. Півненко Володимир Юрійович (ГО "Д7 Фаундейшн") – 17 693 голоси;13. Чижмарь Василь Юрійович (ГО "Центр суспільного контролю") – 17 659 голосів;14. Вахненко Дмитро Віталійович (ГО "Інститут рівних прав") – 17 300 голосів;15. Гаврилюк Юлія Володимирівна (ГО "Українське правниче товариство") – 17 274 голоси.💪 Вітаємо команду з обранням! Бажаємо сил, терпіння та натхнення примножувати енергію змін на важливій ниві антикорупції.Щиро дякуємо за підтримку та довіру всім і кожному, хто голосував за наших кандидатів і завдяки кому ця перемога стала можливою.
Вибори РГК НАБУ стартували!За результатами рейтингового онлайн-голосування з-поміж 44 кандидатів буде обрано 15 членів Ради громадського контролю НАБУ строком на два роки. Голосування триватиме тільки сьогодні, 10 червня, протягом 12 годин – з 09:00 до 21:00.🔻 Ми підтримуємо коаліцію кандидатів ДемСокири, "Незалежної антикорупційної комісії" (НАКО) та Громадського руху "Люди з картонками»" яких вважаємо достойними представляти українське суспільство, контролювати діяльність НАБУ і робити його ефективнішим та прозорішим.✔️ Просимо приділити 5 хвилин вашого часу та проголосувати за список кандидатів, яким довіряємо:1 АКСЬОНОВ Михайло Юрійович – ГО "Антикорупційна Сокира"2 БЄГЛЄЦОВА Юлія Дмитрівна – ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО)3 БІЛИЙ Михайло Віталійович – ГО "Антикорупційна Сокира"6 ВАХНЕНКО Дмитро Віталійович – ГО "Інститут рівних прав"7 ГАВРИЛЮК Юлія Володимирівна – ГО "Українське правниче товариство"14 КАЛЬНИЦЬКА Юлія Ігорівна – ГО "Українське правниче товариство"23 МИКИТЮК Антон Сергійович – ГО "Центр суспільного контролю"26 МОСКВІТІН Ігор Олегович – ГО "Українське правниче товариство"30 ПІВНЕНКО Володимир Юрійович – ГО "Д7 Фаундейшн"32 ПРУДКОВСЬКИХ Віктор Вячеславович – ГО "Антикорупційна Сокира"37 ТРЕГУБ Олена Миколаївна – ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО)40 ЧИЖМАРЬ Василь Юрійович – ГО "Центр суспільного контролю"42 ШАРГОРОДСЬКИЙ Володимир Сергійович – ГО "Інститут рівних прав"43 ШВЕЦЬ Антон Андрійович – ГО "Центр суспільного контролю"44 ШТАНКОВ Микита Володимирович – ГО "Д7 Фаундейшн"Це – команда фахівців з IT, економіки, менеджменту, аналізу даних та ШІ, права, комунікацій, фінансової безпеки, антикорупційної політики, реформування сектору безпеки й оборони та міжнародної співпраці. Просимо підтримати їх!📌 Як проголосувати – ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ:Крок 1: Перейдіть за посиланням https://voting.nabu.gov.ua/Крок 2: У вкладці "Кандидати" ознайомтеся з кандидатами.Крок 3: Натискайте кнопку "Розпочати голосування".Крок 4: Ознайомтеся та підтвердіть згоду, поставивши галочки у відповідні блоки.Після цього натисніть "Увійти через ID.GOV.UA"Крок 5: Оберіть зручний спосіб авторизації.Крок 6: При використанні BankID, оберіть зі списку банк.Крок 7: Перевірте коректність даних та натисніть кнопку "Продовжити".Крок 8: Оберіть 15 кандидатів та натисніть кнопку "Проголосувати".Нагадуємо номери кандидатів, яких просимо підтримати: 1, 2, 3, 6, 7, 14, 23, 26, 30, 32, 37, 40, 42, 43, 44Крок 9: Готово! Ви – молодці.Зверніть увагу – на вибір дається 15 хвилин.Якщо вам здається, що під час війни боротьба з корупцією – не на часі, то вам здається. На часі, і ви можете до неї долучитися безпосередньо.Голосуйте! І попросіть зробити це друзів, колег, близьких та знайомих.Ставте "+" у коментарях, якщо вже проголосували.
10 червня відбудеться онлайн-голосування на виборах нового Х складу Ради громадського контролю при НАБУ. Участь у виборах візьмуть 41 кандидат від 24 різних громадських об'єднань. 15 нових членів РГК НАБУ упродовж 2 наступних років будуть контролювати діяльність та ефективність роботи Бюро. Учора ми оприлюднили Звіт про роботу РГК за 2024-2026 роки. А нині представляємо вам список із 15 кандидатів, яких підтримує ДемСокира та про підтримку яких ми просимо вас. Наша команда – це досвідчені фахівці у сферах IT, економіки, менеджменту, аналізу даних та ШІ, права, комунікацій, фінансової безпеки, антикорупційної політики, реформування сектору безпеки й оборони та міжнародної співпраці. Серед них – і ті, хто роками вкладався власною експертизою, часом та зусиллями у розвиток антикорупційних органів України, і ті, хто вперше вийшов на "картонковий майдан", коли держава стала загрозою для НАБУ та САП. Нумерація у списку подається так, як на сайті НАБУ:1️⃣ Аксьонов Михайло – ГО "Антикорупційна Сокира".2️⃣ Бєглєцова Юлія – ГО "Незалежна антикорупційна комісія".3️⃣ Білий Михайло – ГО "Антикорупційна Сокира".6️⃣ Вахненко Дмитро – ГО "Інститут рівних прав".7️⃣ Гаврилюк Юлія – ГО "Українське правниче товариство".1️⃣4️⃣ Кальницька Юлія – ГО "Українське правниче товариство".2️⃣2️⃣ Микитюк Антон – ГО "Центр суспільного контролю".2️⃣4️⃣ Москвітін Ігор – ГО "Українське правниче товариство".2️⃣8️⃣ Півненко Володимир – ГО " Д7 Фаундейшн".3️⃣0️⃣ Прудковських Віктор – ГО "Антикорупційна Сокира".3️⃣5️⃣ Трегуб Олена – ГО "Незалежна антикорупційна комісія".3️⃣7️⃣ Чижмарь Василь – ГО "Центр суспільного контролю".3️⃣9️⃣ Шаргородський Володимир – ГО "Інститут рівних прав".4️⃣0️⃣ Швець Антон – ГО "Центр суспільного контролю".4️⃣1️⃣ Штанков Микита – ГО "Д7 Фаундейшн".ІНФОРМАЦІЮ ПРО КОЖНОГО З КАНДИДАТІВ, ЇХНІЙ ФАХ ТА ДОСВІД — 👉 читайте у зручному форматі у Telegraf 👈‼️ Нагадуємо: вибори до РГК НАБУ відбудуться у середу, 10 червня, й триватимуть з 09:00 до 21:00. Про алгоритм голосування розповімо згодом, щойно з'явиться відповідна інформація.🙏 Зараз же просимо вподобати цей пост та поширити інформацію, щоб якомога більше людей дізналися про прийдешні вибори та наших кандидатів.
👆ПОЧАТОК ВИЩЕ👆3️⃣ Делеговані РГК НАБУ члени взяли участь у понад 50 засіданнях Дисциплінарної комісії Бюро, брали участь у розгляді дисциплінарних справ, проведенні службових розслідувань та підготовці висновків про наявність/відсутність у діях працівників НАБУ дисциплінарних проступків. За результатами перевірок 10 співробітників Бюро були звільнені через невідповідність цінностям і принципам НАБУ, ще близько 20 осіб отримали зауваження та догани. Представники РГК у комісії також розробили й надали Директору НАБУ рекомендації, необхідні, щоб мінімізувати кількість дисциплінарних проваджень, відкритих через ненавмисне порушення працівниками Бюро вимог декларування. 4️⃣ РГК долучилася до роботи Комісії з питань розгляду матеріалів про визнання УБД працівників НАБУ, які брали безпосередню участь у бойових діях, забезпеченні національної безпеки й оборони, відсічі збройної агресії РФ. Залучення представників громадськості стало додатковою гарантією прозорості процедури та зміцнення довіри працівників Бюро, які брали участь у захисті України, до інституційного механізму визнання їхнього внеску.5️⃣ Члени РГК НАБУ, використовуючи інструменти ШІ, відцифрували всі отримані впродовж каденції скарги та створили унікальну базу даних. Вона суттєво полегшила роботу РГК, адже забезпечила зручний доступ та швидку індексацію інформації про скарги, детективів, на яких вони надходили, та зв'язки між документами та справами. 🔺Більше інформації про діяльність РГК минулого скликання дивіться на слайдах. Два роки тому ми обіцяли вам, що докладемо максимум зусиль, щоб діяльність НАБУ та інших органів антикорупційної вертикалі стала більш відкритою, підзвітною й прозорою для суспільства та медіа. Особливо коли йдеться про хід розслідувань злочинів, фігурантами яких є відомі та владні персони. Ми наголошували на тому, що НАБУ і САП не повинні бути знаряддям політичної боротьби та використовуватися для маніпулювання громадською думкою. Адже незалежність Бюро є ключовим фактором у боротьбі з топ-корупцією, а РГК – дієвим механізмом захисту принципів його неупередженості та автономності.Ми прагнули посилити громадський контроль за діяльністю НАБУ та повернути довіру громадян до антикорупційних органів. І РГК показала, що може бути робочим інструментом для просування і впровадження ефективних рішень.Сьогодні можемо констатувати: НАБУ стало більш зрозумілим для суспільства. Більш прозорим та відкритим. Більш ефективним. Але цього недостатньо. Еволюція НАБУ та САП має тривати. Як і еволюція громадського контролю. Ми знову йдемо командою кандидатів на вибори до РГК НАБУ, щоб примножувати досягнуті результати у боротьбі з корупцією. Про свій список та кожного з кандидатів докладніше розкажемо у наступних постах.Наразі ж просимо вас запланувати у календарі на 10 червня з 9:00 до 21:00 голосування на виборах в РГК НАБУ.Ваш вибір, ваша участь, ваш голос дуже важливі.
18 травня 1944 року радянський режим розпочав примусове виселення понад 190 тисяч кримських татар із рідного Криму.Людям на збори давали по пів години. З собою дозволяли взяти лише особисті речі, провізію, посуд. Більшість майна залишилася і була конфіскована режимом. Десятки тисяч кримських татар загинули в дорозі або в перші роки вигнання – від голоду, хвороб, нелюдських умов.Сухі цифри смертності не здатні передати відчуття людей, яких вирвали з корінням із власної землі. Яким не давали навіть ховати померлих по дорозі у місця заслання. Їхні будинки були заселені іншими. Їхні назви міст і сіл, саму назву народу – прискіпливо вирізали з офіційної історії режиму. А чоловіки, які поверталися з війни, замість сімей, що чекали вдома, бачили пустку, біль, зневагу і довгу дорогу пошуку бодай когось із рідних, хто залишився живий.Повернутися додому кримським татарам вдалося лише через багато років. І то – далеко не всім.У 2014-му росія знову принесла в Україну окупацію та репресії. Принесла найперше у Крим. Наче навіжений маніяк, що не може відмовитися від нав'язливої ідеї завершення злочину. Знову арешти та викрадення. Знову заборони. Відтоді півострів вимушено покинули понад 50 тисяч кримських татар. Багатьом з них російська влада заборонила в'їзд до Криму.Сьогодні – День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.І сьогодні кримські татари знову виборюють своє право життя і можливість мати майбутнє – у тилу, в окупації і на фронті. Борються, щоб повернути собі свій дім.Вшановуємо пам'ять усіх жертв депортації.Пам'ятаємо і боремось.За вільний Крим.
Сьогодні – День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Пройшов 81 рік з капітуляції нацистської Німеччини. Німеччині не допомогли найсучасніші ракетні технології, реактивні літаки, потужний підводний флот та досвідчені військові.Капітуляція Німеччини — урок всім, хто вважає, що террором можна завоювати весь світ.А ще це урок для всіх нас. Урок про те, що зло треба душити у зародку, поки воно слабке, а не підкормлювати територіальними поступками. І урок про те, що недобите зло завжди повертається. Сьогодні знову у серці Європи йде війна, а Україна – у вогні. Знову масовані обстріли та стирання міст і сіл із лиця землі. Знову фільтраційні табори, викрадення людей, катування, вбивства, депортації дітей, масові могили. Знову знищення військових і цивільних, дорослих і дітей, чоловіків і жінок – всіх, хто не згоден підкоритися диктатору. Всіх, хто прагне свободи.Але цього разу Україна має себе, і свою власну армію. Українські військові неймовірними зусиллями стримують орду зі сходу від знищення Європи, жителі якої, хоч і повторюють "Ніколи знову!", не до кінця усвідомлюють, що для цього недостатньо простого бажання миру.У День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вшануймо пам'ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також мільйонів цивільних жертв. А ще — продовжуємо підтримувати Сили оборони України, допомагаємо і долучаємося, бо "Ніколи знову!" повторюється прямо зараз на нашій землі.
Важливі новини від нашого бро Андрія Яворського про Форум "Регіональна платформа національного спротиву", якій відбувся в Одесі, об'єднавши представників влади, військових і громадського сектору навколо питань безпеки та готовності суспільства до викликів війни.Як військовослужбовець 11 бригада імені Михайла Грушевського Національної гвардії України та депутат Одеської районної ради, Андрій виступив у межах панелі "Ветеранська політика". У своїй промові Андрій розповів про роль військових у підготовці громадян до національного спротиву та патріотичному вихованню:"11 бригада Національної гвардії України на особистому прикладі демонструє системну та регулярну роботу з громадами, освітніми закладами та ветеранами. Ми проводимо уроки мужності, тактичної медицини, мінної безпеки, співпрацюємо з вищими навчальними закладами, інтегруємо ветеранів у спортивні проєкти, залучаємо діячів культури до співпраці, формуючи стійкий тил і готовність суспільства до викликів.Багато років ми живемо поруч із таким сусідом, від якого ніколи не знаєш, чого очікувати. Історія показує, що він неодноразово намагався знищити нашу державність. Тому ми не маємо права забувати уроки минулого й повинні постійно підтримувати готовність дати відсіч агресії. Про це потрібно говорити з раннього дитинства, формуючи у молодого покоління розуміння відповідальності, готовності захищати державу та поваги до тих, хто робить це сьогодні.Дякую організаторам – ГО "Захист Держави. Одеса", ГО "Вільні та вірні" та Агенція регіонального розвитку Одеської області – за запрошення та можливість долучитися до важливого обговорення.Слава Україні!" 🇺🇦
❗️ Заява ГАР МОУ щодо справи «Мідас»У зв’язку з тим, що суспільство отримало неверифіковані, але вагомі свідчення про зв’язки між колишнім Міністром оборони України Рустемом Умєровим, підсанкційним бізнесменом Тимуром Міндічем та компанією «Fire Point», Громадська антикорупційна рада при Міністерстві оборони України повідомляє про наступне 🔽З матеріалів, які мають антикорупційні органи, випливає, що фактичним власником компанії «Fire Point» колишній Міністр оборони вважає Тимура Міндіча. Всі дані беззаперечно вказують на те, що Тимур Міндіч справді є або одним з бенефіціарів компанії, або єдиним справжнім бенефіціаром.Коли цей факт підтвердиться юридично (наприклад, рішенням суду), компанія «Fire Point» повністю втратить можливість постачати свою продукцію у Сили оборони України через те, що Тимур Міндіч перебуває у санкційних списках. Вже зараз зрозуміло, що компанія «Fire Point» надала завідомо неправдиві дані щодо бенефіціарів. І, як наслідок, має отримати штраф та набути статус ризикової для постачальників.🔺 Тож маємо складну, багатошарову проблему. Де-юре підсанкційний бізнесмен і досі не має жодного відношення до вказаної компанії і теоретично може перебувати в цьому статусі ще довгі роки, поки триватимуть суди та апеляції. Де-факто все суспільство переконалося у зв’язках Міндіча і компанії «Fire Point». І це закріпиться у свідомості як українців, так і міжнародних партнерів.Зараз держава має обрати найменш шкідливу стратегію для Сил оборони України, які активно користуються виробами «Fire Point». Водночас, виконуючи всі вимоги закону, надважливим залишається моральна сторона питання. Керівництво держави зобов’язане повністю відсторонитися від колишніх та теперішніх дружніх стосунків з людьми, які використовували своє становище, посади і зв’язки для власного збагачення.Ми трактуємо дії Рустема Умєрова як такі, що мають ознаки зловживання владою (ст. 364 ККУ); щодо просування інтересів Міндіча у кейсах з «ізраїльськими бронежилетами» та компанією «Fire Point» — розголошення державної таємниці особою, якій вона була довірена або стала відома по службі (ст. 328 ККУ).Ми трактуємо дії Тимура Міндіча як такі, що мають ознаки зловживання впливом (ст. 369-2 ККУ); підбурювання до нецільового використання коштів (ст. 27 ч. 4; ст. 210 ККУ).Виходячи з вищезазначеного, ГАР МОУ закликає:📌 Негайно відсторонити Рустема Умєрова від посади Секретаря РНБОУ.📌 Президенту України як Голові РНБОУ ініціювати процес селективної (часткової) націоналізації компанії «Fire Point» в українських резидентів, що дозволить, за виконання деяких умов, продовжити безперебійне постачання продукції на фронт без збагачення осіб, долучених до корупційних зловживань.📌 Міністерству оборони України утворити робочу групу з представниками Генерального штабу ЗСУ, родів та видів сил, які використовують продукцію компанії «Fire Point», а також антикорупційних та слідчих органів для проведення всеосяжного аудиту контрактів і ціноутворення компанії та мінімізації шкідливих наслідків для Сил оборони України.ГАР МОУ готова долучитись до роботи відповідної групи для найшвидшого вирішення проблеми.
Сьогодні у нас День народження. Демократичній Сокирі – вісім років!8 років – це ниньки дитина вже у третьому класі. Хоча скрип суглобів більшості з нас надихає не на думки про школу, звісно. 8 років ми збираємо мітинги, акції, "хрестові походи" у різні антикорупційні, експертні та ради громадського контролю. Але останнім часом найбільше ми зайняті зборами донатів на військо. Така ж бо специфіка життя, коли воно почалося під час війни, а половина припадає на час після повномасштабного вторгнення. Під тиском насиченості нашого життя подіями згадувати, як все починалося, дедалі важче. Спогади нагадують якісь невідновлені забуті плівки з архівів кіностудії ім. Довженка.Ось акція під НКРЕКП і координатор мітингу проплачених пенсіонерок робить фатальну помилку – дає мегафон Швецю. Антон, своєю чергою, дає мітингарям доступ до правди про тарифи і облгази Фірташа. А ось наглядач починає міняти кольори обличчя, як світлофор, бо йому дзвонять і горлають у вухо забрати мегафон. Але силу правди вже не спинити і кадр застигає на епічній композиції: літня панянка з нашою сокирою із World of Warcraft проривається у будівлю регулятора. Так закінчився спокій державних органів та почалася епоха, коли їм довелося розбиратися у мемах і новинках геймінгу. Чи вона почалася із тої доленосної зустрічі співзасновників ДемСокири у кафе? Хто зна, всі рахують по-різному.Але з кожної нашої акції та мітингу є такі спогади. Найкраще вони виринають, якщо перебирати реквізит, котрий від тих заходів лишився. Ось опудало вовка з акцій по ОАСКу і судді Вовку. Його, до речі, нарешті звільнили, а ОАСК ліквідували. Ось капелюхи із Дня святого Патрика, тобто, Приватрика – акції під судом, де вчергове намагалися скасувати націоналізацію Привату. Доречно згадати, що справи ці Коломойський і його спільники також програли завдяки усім, хто ходив на наші акції. А ось чай та кава, якими мабуть ще поїли юних активістів "конкурентної" організації під час "Ночі на Банковій". Або це чай з якогось із наших сеймів, бозна. А ще що – баночка з Малюською і ляльки-вуду Дубінського? Фу, треба помити руки. Чого у нас дійсно мало після 2022 року – так це банерів. Вони давно поїхали на позиції, ними чудово можна оббивати бліндажі. Наші активісти, прихильники, голови осередків, спікери та лідери більше не ходять на акції, бо як у жарті – їх не відпускає командир. Тисячі сокирян, їхні родини та друзі серйозно сприйняли гасло Д7 "Де ми – там битви". Вони донатять, волонтерять, воюють. Моментально стають чиєюсь скалкою у дупі і потім змінюють на краще місця, куди їх закидає доля. Всі ми – одна здоровенна машина зв’язків. Зв'язків, якими передаються контакти, знайомства, адреси, вакансії для переведення і тонни допомоги – від грілок, одягу та інструментів до дорогої техніки, батарей, старлінків, автівок і цікавих лотів на благодійні розіграші. За небайдужість ми маємо вигорання, хронічну втому та безсонні ночі. Повістки у суд за якийсь неправильно заповнений у 2022-му папірчик. Збори не на Сейми, а на похованнях своїх з фаєрами. І весь цей час нас тримає відчуття спільноти своїх людей, які не кинуть навіть після страшної сварки. Нас тримають звістки, що наша допомога зробила чиєсь життя легшим, або чиєсь життя врятувала. І це – величезне багатство в епоху змін. Це були складні вісім років. Але ми не опускаємо руки. Адже ДемСокира – це не безлика організація, а люди. І люди у нас прекрасні. З днем народження всіх нас!Свої привітання і подарунки, за можливості, конвертуйте у донати на старлінки:🏦 Банка – https://send.monobank.ua/jar/9HBS8PKmM2💌 Конверт – https://next.privat24.ua/env/donate/7d5f5333🏦 Гривня, валюта і крипта — https://is.gd/rkN4ob💳 Карта — 5169335100475223🌐 PayPal — [email protected]