Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦D3str0_o: Думки вголос
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦D3str0_o: Думки вголос

@D3str0_o
Número de suscriptores: 198
Fotos: 1,840
Videos: 473
Enlaces: 761
Descripción:
Хто я? Україномовний комментатор? Звичайний гравець? Хейтер русні з Харківщини? Український журналіст? Чат: https://t.me/d3str0_ochat Твіч: https://www.twitch.tv/d3str0_o Інста: https://www.instagram.com/d3str0_o?igsh=MTM5eGNvcDJ4Ymo5OQ==

👥 Número de suscriptores

198
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -1

👁️ Vistas promedio por mensaje

228
Promedio/Día:: 64
Promedio/Tiempo:: 121
ERR: 115.15%

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 4
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Ера «пластикових капітанів» у CS2. Як сильні лідери перетворились на пробірочних виконавців?Колись Counter-Strike тримався на міфах про великих полководців. Ми звикли бачити в капітанах не просто людей із тактичним планшетом, а харизматичних титанів, здатних підкорити гру своїй волі. Згадайте Zeus, який на чистому характері та суворій дисципліні вигризав історичний Мейджор у Кракові. Або gla1ve, який створив найвеличнішу тактичну машину в історії CS:GO під прапором Astralis. Навіть HooXi, попри вічні кпини ком'юніті за слабкий аім, у свої найкращі часи за рахунок капітанського чуття приводив суперзірок G2 до престижних кубків. Вони були серцем і голосом своїх команд. Проте з релізом CS2 ця романтика почала тріщати по швах, поступаючись місцем холодній еволюції. Сьогодні зі сцени тихо зникають останні лідери старої школи, а їхні місця займають нові капітани - стерильні, заскриптовані та системні, яких дедалі частіше називають "пластиковими". Це історія про те, як жорстока мета нової версії гри вбиває індивідуальність, перетворюючи мистецтво керування на суху корпоративну математику, де для колишніх геніїв тактики просто не залишається місця. Тож давайте детально розберемося, куди поділися справжні вожаки, чому сучасна гра вимагає від лідерів бути бездушними гвинтиками системи та хто насправді виграв від цієї "капітанської кризи". Детальніше на ua.tribuna.com
Психологія швидкості: Чому ми боїмося першого повороту?П’ять червоних вогнів згасають, і в ту ж секунду два десятки болідів зриваються з місця, перетворюючись на єдину лавину з металу, вуглепластику та розігрітої гуми. Швидкість за двісті, пелотон пресується у вузьке пляшкове горло, а простір навколо звужується до розмірів поштової марки. Серце лупить під 160 ударів, пальці німіють на кермі, а в голові крутиться єдина думка: «Тільки б не вилетіти».Це Т1- перший поворот. Головний кошмар і водночас головний наркотик будь-якого гонщика, від реальної Формули-1 до віртуальних треків iRacing чи ACC. У ці перші п'ятнадцять секунд гонки прагнення перемогти стикається лоб у лоб із тваринним інстинктом самозбереження. Один запізнілий клік по гальмах- і тижні підготовки чи мільйонні бюджети перетворюються на купу брухту.То чому ж цей момент викликає такий дикий, майже первісний мандраж навіть тоді, коли ти сидиш у безпечному кріслі перед монітором? Що відбувається з мізками пілота у Т1 і як змусити страх працювати на себе? У сьогоднішній статті спробуємо над цим подумати і розібратись Детальніше на ua.tribuna.com
Крізь терени до терен: Чому ми все ще граємо у Counter Strike, не дивлячись на усі її проблеми?Типовий вечір мільйонів геймерів по всьому світу починається з одного й того самого ритуалу. На екрані загоряється логотип Valve, завантажується чергове лобі, але після першої ж гри в голові крутиться лише одна думка: "Нахуху я знову сюди заходжу?". Об'єктивно, Counter-Strike 2 зараз дає більше приводів для депресії, ніж для задоволення. Гра постійно страждає від кривої оптимізації, сабтік регулярно влаштовує лотерею замість чіткої реєстрації влучань, а розгул чітерів у прем'єр режимі змушує згадувати Faceit, як єдиний порятунок для нервової системи. Здавалося б- за таких умов проект мав би стрімко котитися на дно, але графіки онлайну вперто демонструють мільйонні цифри. Це схоже на чистий геймерський мазохізм, де кожен плюється, проклинає Габена, але все одно тицяє кнопку "Пошук гри". І за цим парадоксом ховається щось набагато глибше, ніж просто звичка. У сьогоднішій статті ми спробуємо розібратись у насущному питанні: "Навіщо ми все ще граємо у CS2, не отримуючи від неї позитиву?" Детальніше на ua.tribuna.com
От тепер уже не жартиПоговоримо про 🇺🇦nifeeСпитаєте, чи здивований я, що його забанило 🤡? Ні, не здивований, бо я знав. Знав про нього і багато ще про кого, хто вже в бані, або, скажімо так, на підході Чому я не казав? Бо не міг і не можу:) Слова в інтернеті штука доволі... Небезпечна. Люди не забудуть, багато хто не пробачить) Особливо коли мова йде про великі гроші. Тож тримаюсь від цього подалі Але чи розчарований я? Ну так, бляха, розчарований. Купа гравців марнують свій талант, застрягаючи у 322 історіях. Хтось добровільно, хтось не дуже І це сукупність факторів, насправді. Ставати на слизьку доріжку, чи ні, це вибір кожного, але якщо відкривати очі, то картинка стає навпаки, ще більш розмитою Неможливість виїзду, занепад внутрішньої сцени, купа історій з кацапами, засирання власним ком'юніті, економічний упадок всередині локальної сцени, це все і ще купа інший факторів, які впливають на формування гравців всередині України. Хотілося б вірити, що колись це виправиться, але ні. Зараз 322 в Україні це легкі гроші. Великі гроші. І як показує практика- більшість сучасних молодих гравців оберуть саме такий швидкий шлях, ніж будуть нагагатись "вилізти з болота"Такі пироги, друзяки... Що думаєте з цього приводу- напишіть в коментарях. У мене поки все... Хотів би сказати щось про "Єднаємось заради піднесення українського КС", але по моєму таке вже не працює. Уже запізно...
Інфрормація для всіх українських журналістівBLAST змінили систему подачі акредитацій на свої івенти. Тепер вона стала більш уніфікованою Інформація від Ryan Chapman:BLAST has overhauled the press accreditation function across all events - we have a new system which will hopefully make not just mine but all your lives easier when it comes to wanting to attend BLAST arena shows on the ground.  https://blast-press.authzone.co.uk/pressThe https://blast.tv/press page still works as normal but a button will take you to our new press portal hosted by AuthZone. Register your details on the opening page to create your organisation - only one person needs to do this stage I.e Ryan registers for 'Ryan News' and the Ryan News organisation account is created for platform access. - Screenshot 1After organisation account creation and approval you'll enter onboarding, receiving an email with a platform password. During onboarding you can enter extra details to build your outlet/organisations profile (not personal) so we can assign you to events correctly. Once onboarded and approved - welcome to the system, you'll be able to manually request access to events that are open for passes. - Screenshot 2When applying you can state the volume required for approval - i.e. 2 badges: for a writer and a videographer. After the greenlight for that quantity, you then just assign the staff members for the volume requested. - screenshot 3If we need extra documentation for arena access we'll be able to contact you on the platform as well as send and distribute helpful materials like Press info packets and any critical last minute changes i.e. door time changes etc. Some events in certain arenas in the past required passport images or documentation for accreditation and we'll  be able to request that through the platform for an easy audit trail so access is a breeze - i.e. Like for Chengdu Slam last year.Any questions on the new system or help needed getting setup please just let me know.  Happy to put in time for online calls or just reach out in DMs or in Outlet message areas as needed! We'll be transferring Rotterdam and current Rivals request across so you'll receive emails from the system on this if you've applied already.
Так, я знаю, що всім насрати, але я вискажусь Трейн став лайном. Валв це явно побачили і ледь не вперше в своїй бісовій історії послухали ком'юніті. Ну... Хоча б частково. Взагалі те, що трейн приберуть було очевидно одразу. Стерильна, неочевидна, з купою зайвих візуальних ефектів мапа, яка явно не вписується у маппул. Її не мали б грати прошники та котлети фейситу.І, О БОЖЕ, ВОНО ТАК І СТАЛОСЬ Трейн мав найнижчий пікрейт на ХЛТВ та і на фейсіті його якось не дуже охоче пікали. Хтось через потато ПіСі. Хтось через те, що не знав навіть старий трейн. Хтось, через те, що не знає всі смоки та моменталки світу та краде міраж пограє(створіть для них окрему КС, я вас благаю). Хтось, через банальну нелюбов до цієї мапи. До останніх належав і я. Мені тупо не сподобався реворк, хоча старий трейн я ну ДУУУУЖЕ любив. Я можу вас запевнити, що я такий не один- у моєму колі спілкування я вам знайду лише 1 людину на 100, якій сподобався новий трейн і вона його прям постійно грала Тож така доля спіткала новий трейн. Бувай, сумувати не будемо. Чекаємо тільки на новий Кеш
LFT пост. Так-так, після 30-ти я все ще шукаю команду 😄Привіт! Я - Андрій DOBZWER Грищенко, Виконавчий директор Федерації кіберспорту України. Цього разу я в пошуках не люркерів, смокерів, опорників, кері, чи джанглерів. Але мені точно знадобляться ін-лайф та ін-менеджмент лідери та виконавці. Федерація кіберспорту переживає зміни та трансформацію. Мені випала честь займатись цим напрямком, а отже і методи взаємодії в мене будуть свої. Хтось знає мене, хтось ні. Але я завжди вірив у силу ком'юніті, де знаходив прекрасних людей, відданих справі спеціалістів та перспективну молодь.Сьогодні я хочу ближче познайомитись з тими, до кого добереться сарафанне радіо репостів та рекомендацій. А отже, запрошую усіх дотичних та зацікавлених у роботі в кіберспорті людей долучитись до моєї гугл-форми: https://forms.gle/NwtmJR633PRZL5ss6Це можуть бути тренери, аналітики, менеджери, редактори, журналісти, коментатори, дизайнери, монтажери, оператори, режисери, сценаристи, хости, адміністратори, судді, ком'юніті та івент менеджери, SMM-ники і т.д. Звичайно пріоритет першочергово я віддаватиму актуальним посадам, а також тим, хто матиме релевантний досвід. Але я сам колись прийшов в NAVI з ком'юніті, модерував форум та сервери як волонтер і був цьому безмежно радий, адже міг отримати безцінний досвід. Тому у багатьох все тільки попереду. Вірю у магію рукостискань та репостів, тож буду вдячний якщо поширите цей пост серед друзів, які також горять кіберспортом як і я. Важливо відмітити, що я відпишусь не всім і не одразу. Прошу вибачення за це та молю не спамити мені в особисті. Дякую!
Отримав доступ до нового файтингу по League of LegendsЩо скажу... Гра з дуже дивними та нетиповими інпутами. Гравцям в умовний МК буде дуже тяжко. Система з двома чемпіонами в 1 грі цікава, але не нова. Хоча і реалізована більш оригінально(треба підбирати команду, яка буде працювати в синергії)Комбо формуються легко, рандомно, але водночас і дуже непередбачувано Балансу немає абсолютно. Мета це просто Джинкс+Танк. Перша не пускає на ближню дистанцію спамом снарядів, другий при наближенні опонента просто зносить по пів-єбала з 1 серії ударів. Деякі(включно з цими) персонажі мають недоджибельні та неблокуємі комбо на 90+хп. Якщо просто трошки вдало підгадати таймінг- можна нокаутувати опонента буквально за 1 подібне комбоБої ЗАНАДТО динамічні. Через велику кількість партіклів на екрані в моменті складно зрозуміти що відбувається. Арена супер мала, все рухається дуже швидко. Видно упор на казуалів, а не на задротів. По факту будь яку бійку при бажанні можна виграти спалячи усі кнопки поспіль, або аб'юзом 1-2 комбо Важливо уточнити, що я не супер експерт у файтингах. Мій досвід до цього починався та закінчувався лише на Мортал Комбаті в який я награв приблизно 100 годин Загалом гра має потенціал, якщо трохи обмежити перегруз подій на екрані та підтягнути баланс. Як для ЗАКРИТОЇ БЕТИ рівень задовільний. Але контенту, очевидно, мало. Вже після 1 вечора по факту весь контент у грі закінчується. Максимум на що гра зараз тягне- посидіти з кентом ввечері пограти під пиво. Не більше
😮😮😮ШАААААААААААААААААААААААНОВНІ!!!! 😮😮😮Вітаємо на фан-турнірі з CS2 від Wild Wild Group! Для тих, хто вперше чує про Wild Wild Group — це велика екосистема продуктів у сфері iGaming, яка об'єднує сервіс розробки та оренди мобільних додатків Wild Wild Apps, партнерську програму Wild Wild Partners та медіабаїнгову-агенцію Wild Wild Leads.Щодня вони працюють з тисячами партнерів по всьому світу, але сьогодні — відкладають робочі задачі, щоб зійтися у дикому кібертурнірі. Це не про рейтинги, а про драйв, командний дух та гарний настрій!Сьогодні у турнірі беруть участь 6 команд:1️⃣ WW Team — команда, яка прагне довести, що вміє не лише працювати з проектами, а й влучно стріляти.2️⃣ PingWin Partners — холоднокровні та розважливі, але завжди з теплим командним настроєм.3️⃣ Wild Wombats — швидкі, несподівані та готові вигризати перемогу, як справжні вомбати.4️⃣ Chicken Forge — гравці, які кують перемогу навіть із… курячих прілок.5️⃣ ALT+F4 — ті, хто ніколи не здається… хіба що випадково натиснуть свою назву.6️⃣ цеGun — команда, яка вже в самій назві натякає, що без гарячої перестрілки не обійдеться.Отже, зручніше вмощуйтесь, налаштовуйте звук — і поїхали! Попереду дикий турнір від дикої команди! ▶️Початок о 17.00 📱Трансляція: https://www.twitch.tv/d3str0_o
🎭 VALORANT: AMONG US — ШОУМАТЧ, ДЕ НІХТО НЕ УПЕВНЕНИЙ НІ В КОМУ 🔥Вже цієї неділі о 19:00 за Києвом відбудеться унікальний шоу-матч серед стрімерів, де класична кастомка перетворюється на справжній детективний трилер.🕵️ У кожній команді — один імпостер. Його завдання — непомітно саботувати гру, зливати раунди, приймати "дивні" рішення... і не потрапити під підозру.Завдання решти — перемогти суперників і викрити зрадника у власних лавах.🔻3 мапи, наповнених невизначеністю та купою сюжетних обертів. Absolute cinema😎💥 Грають: dobra_divka, yuzia_online, MonOkson, aldo_vt, Zarikxx_, say13_, issygoing, snizhochok, Devan41k, vantablack_mx🎙 Коментують: D3str0_o та Kipish📱Трансляція: https://www.twitch.tv/d3str0_o💛 ПІД ЧАС ТРАНСЛЯЦІЇ — ЗБІР КОШТІВ НА ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР BRAMA.VC 💙Поки стрімери полюють на імпостерів, ми з вами можемо зробити дещо важливіше — підтримати тих, хто щодня допомагає нашим захисникам.Усі донати під час шоу-матчу підуть на потреби волонтерського центру BRAMA.VC — організації, яка з 2022 року активно забезпечує фронт та постраждалих від війни.Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/9pAWAjTzTq🎯 Граємо — щоби перемагати🇺🇦Донатимо — щоби рятувати