Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Крипто-подорожі з Дмитром
Añadido 06 dic. 2025

Крипто-подорожі з Дмитром

@CryptoTravelsWithDmytro
Número de suscriptores: 406
Fotos: 741
Videos: 5
Enlaces: 664
Descripción:
Привіт. Це канал про ретродропи, тестнети, мультиакаунти, а тепер ще й про вайбкодинг, промпти, скіли, фріланс і про все цікаве зі світу криптовалюти і ШІ. Впевнений, тобі буде цікаво та корисно. Наш чат - https://t.me/+O07RU8qeDoUwZGFi

👥 Número de suscriptores

406
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: +6

👁️ Vistas promedio por mensaje

327
Promedio/Día:: 294
Promedio/Tiempo:: 321
ERR: 80.54%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 1
Promedio semanal: 0.6
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Якщо у вас є великий проект зі складною архітектурою або ви робите однотипні повторювані дії для різних проектів, які можна систематизувати, то цей пост для вас.Я, наприклад, постійно щось змінюю в своєму ІМ, а він реально великий, з кучею незнайомих слів типу Django, PostgreSQL, Celery, Redis, UWSGI і інші незрозумілі слова, якими люблять лякати кодери простих смертних. Нехай я постійно матюкаю розробників сайту, але я їм також дуже дякую за їх роботу. Реально, це ж скільки інфи вони пропустили через себе, щоб створити таку архітектуру, яка глючить, але працює.На сам сервер я АГ чи Кодекс не пускаю, він дає команди, я сам ввожу їх в терміналі. Для того, щоб дізнатись потрібну йому інфу раніше потрібно було в новому чаті витратити 10-20 хвилин і аж потім починати правки.Пару днів тому спробував принцип формування Бази Знань по проекту, який рекомендує Гугл для АГ, але його можна використати і для Кодекса чи Антропіків.Суть в тому, що створюється окрема архітектура і туди записуються в форматі .md (або інших, якщо потрібно) всі правила, всі дані, шляхи, АРІ, технології, а також баги, з якими довелось зіткнутись і як це було вирішено.Тепер в мене під сотню невеликих файлів, де розписаний повністю весь сайт, що і як працює, що і де шукати, чого робити не потрібно і які проблеми бувають.Цю всю інфу можна запушити в приватний репозиторій на Гітхабі і потім його періодично оновлювати.Якщо почнете роботу над аналогічним проектом, то просто скачаєте локально репо і за 10 секунд ваш агент буде знати все, на що раніше пішло б пів години.Файл з загальними правилами прикріпляю, це мені Кодекс зробив, а інші 2 посилання просто віддаєте вашому ШІ і просите зробити так само:*️⃣https://github.com/GoogleCloudPlatform/knowledge-catalog/tree/main/okf*️⃣https://cloud.google.com/blog/products/data-analytics/how-the-open-knowledge-format-can-improve-data-sharing/#antigravity #codex #github
Може хто не чув, то я вам розкажу цікаву історію. Вважайте це казкою на ніч, хоча зараз і день.Є така кантора Apple, яка років 5 розробляла свою систему MIE для захисту нових продуктів від хакерських атак і витратила на це близько 3 млрд баксів.Якщо дуже просто, то суть в тому, що кожній програмі, яка встановлена на телефон або Мак, присвоюється унікальний номер і коли програма звертається до проца або пам'яті, то цей ID перевіряється і запит виконується або ні.Якщо якась вірусяка захоче змінити код програми або переповнити пам'ять пристрою, то ключі не збіжаться і прога просто аварійно завершить роботу.Тепер кульмінація: якісь корейські друзі (10 людей) отримали доступ до Mythos від Anthropic, ну як отримали, офіційно, я маю на увазі, щоб потестувати, простим смертним таке не роздають. Якщо хто не в курсі, то Mythos - це модель, яка відправляє всякі Опуси 4.8, Чатигпт 5.5 і інші Gemini за пивом до найближчого АТБ.Отже, ця бригада хлопчиків корейської зовнішності за 5 днів взламала захист за 3 лярда, використавши токенів на АРІ всього на 30тис баксів. Вони офіційно задокументували цю процедуру і передали її в Apple разом з палким привітом і злорадним смайлом.А тепер подумайте, на що ще ця зараза (я Mythos маю на увазі) здатна, якщо потрапить не в ті руки, хоча... Аналізуючи найбільші взломи крипти 2026 року, думаю, що вона вже потрапила не в ті руки, чисто випадково потрапила, Антропік тут взагалі ні до чого.#mithos #anthropic #apple
За два дні зробив стільки, що професіонал хрен справиться за тиждень (або як я зекономив пару тисяч баксів)Трохи оновив собі сайт, скажімо так, легкий ребрендинг.Хто колись заходив раніше, міг бачити цей стайл 2000-х, хто не заходив, я не буду скрінами травмувати вашу психіку. Повірте, там був дизайн "Розробники сказали, що це дуже круто і краще вже не буде, давайте 100 тисяч".Зараз можна зайти і оцінити - https://aquada.com.ua/ (НЕ РЕКЛАМА, просто хочу поділитись досвідом, буду вдячний за фідбек). Ви не побачите там складної анімації і паралаксів, це не було моєю метою. Але змін там відбулось дофіга і трішки, повірте.Отже, робив все в АГ, в основному Gemini Pro, чи то він став розумнішим, чи то я нормально пояснював, що я від нього хочу.Головна проблема в тому, що ІМ великий, робили його без контролю, в сенсі, що наліпили туди костилів нормально, але я не міг проконтролювати, бо ніфіга там не розумів. І зараз я переробляв це "на гарячу", тобто без тестового сервера, просто на проді (камікадзе, блін).Отже, хочу поділитись з вами лайфхаком, можливо, хтось має свій сайт чи хоче його створити, а хтось вайбкодить на замовлення:щось я точно знав, як хочу змінити, але більшість, як то кажуть "не знаю як, але не так". Тому особисто я користувався приблудою в Геміні, яка називається Canvas (її можна вибрати прям в чаті, як Нано Банану, наприклад). Суть цієї штуки, що вона зразу візуалізує все, що ти попросиш, тобто показує на прикладі міні-додатку, як це буде виглядати.Тому я просто скидав скрін якогось блоку і казав "Проаналізуй тренди 2026 року, запропонуй 3 варіанти ребрендингу блоку "Переваги" або ще міг написати "Зроби цей блок, щоб був ефект ВАУ" (ось аткий я крутий промпт інженер). Канвас писав, що можна ось так або так, я вибирав один і Геміні зразу генерував код і показував, як це буде виглядати. Якщо щось не подобається, там же і пишеш, він зразу змінює.А вже потім html код я копіював просто в txt файл і писав в АГ "Проаналізуй код, адаптуй його для нашого сайту". Він постійно писав, що код дуже крутий і щоб я подякував розробнику, який його написав 😁 і через 3 хвилини нововведення вже було на сайті.По перше, так я ніколи нічого не ламав на сайті не так часто щось ламав на сайті. По друге, я зразу бачив як це має виглядати без експериментів з сайтом і змінював все на льоту. Міг просто написати "Якась херня, повністю перероби" і Canvas робив все з 0.По третє, так я не витрачав ліміт АГ, а працював просто через чат Геміні.І, до речі, все зроблено простим і вірним html і css, взагалі без js і їх тормозів, тому в pagespeed швидкість сайту не тільки не впала, а й виросла.P.S. Хто напише баг або класну фічу, яку можна додати, той молодець 😁#gemini #canvas #antigravity
Пару днів тому бачив на фрілансі завдання по створенню консиліуму агентів, кожен з яких буде представляти собою зліпок особистості якоїсь знаменитої людини (бажано ще й розумної, а не тільки багатої, тобто всякі трампи путіни і інші зеленські нам не підходять).Це робиться для того, щоб можна було умовно безкоштовно отримувати поради якогось бізнес аналітика або іншої особистості ТОП рівня умовно безкоштовно. Треба було зробити RAG систему (векторну БД), згодувати їй чим більше матеріалів по цій людині (книги, лекції, виступи, відео, інтервью і т.д.) і потім на основі цих даних можна отримувати консультації, наприклад, в віртуального Ілона Маска.Захопився цією думкою, ви ж тільки уявіть, скільки коштує 10 хвилин консультації в якогось умовного Стіва Джобса або Джефа Безоса. Уявили? Бо я ні. А тут нехай це буде не 100% результат, але це не просто запитати в рандомної ШІ щось, а запитати в найрозумніших і найбагатших людей світу, нехай навіть це тільки часткова копія його мозку.І тут буквально сьогодні знайшов ось такий репо https://github.com/alchaincyf/nuwa-skill (майже 20К зірок) і на його основі вирішив собі зробити повноцінні дебати між найкрутішими людьми цього світу.Суть репозиторію трохи відрізняється від стандартної RAG і оснований на md зліпку конкретної людини (до речі, там вже є з десяток готових прикладів, Маск, Карпати, Джобс і так далі).Можна створити собі будь якого персонажа, головне, щоб про цю людину було чим побільше даних в неті (свого трудовика з 9-го класу зробити не вийде). Ви просто вказуєте кого хочете отримати, система сама перериє весь інтернет, знайде сотні і тисячі джерел даних і структурує цю всю інформацію в потрібному форматі. Далі формуєте питання, воно відправляється разом з файлом md в будь яку модель ШІ по АРІ і ви отримуєте відповідь Маска, Майкла Джексона, та хоч гітлера, якщо вам це треба 😁.Я тільки розпочав, проектував просто в Геміні, а розробку веде Опус в Антигравіті. Про результати повідомлю.Хто вирішить скористатись - напишіть як успіхи 👍#antigravity #gemini #opus #github
Перекваліфікуюсь з вашого дозволу в психотерапевта (або в бізнес аналітика). Знайшов цікаву інфу, можливо, буде здаватись декому, що вона наразі не корисна, але просто подумайте, де це можна застосувати в вашому житті, це стосується не тільки бізнесу або ШІ.Отже, є такий термін Премортем (Premortem).Ні, давайте ще назад - є такий термін Постмортем - це аналіз помилки після того, як вона сталась. Ви аналізуєте, що пішло не так, де були прийняті хибні рішення, які призвели до невдачі. Так ось "Премортем" - це протилежність першому методу, ви як би заглядаєте в майбутнє, уявляєте, що ваш план провалився і аналізуєте чому це сталось, щоб насправді це не сталось (сам ледве зрозумів що сказав, а ви зрозуміли?).Отже, в прикріпленому файлі - Skill для будь якого ШІ, яким ви користуєтесь. Напевно, це можна зробити і в чаті браузера, але Скіли, зазвичай, для IDE типу Антигравіті чи Кодекса, тому простіше там. В ньому описана чітка послідовність дій для ШІ, які переносять вас на 6 місяців вперед з умовою, що ваш план провалився.Для чого це все? В вас є ідея/покроковий план/стартап/хочете одружитись/плануєте переїхати в іншу країну - та будь що, але точно щось важливе, що має змінити ваше життя і стосується фінансів так чи інакше.Якщо ви опишете ситуацію і скажете ШІ: "Проаналізуй ідею, напиши чи вона вдала і яка ситуація буде через пів року" - як думаєте, що він вам відповість? Правильно, яку б дурню ви не написали, ШІ скаже, що ідея класна і треба починати робити - бо його так налаштували (можна почитати тут, якщо не читали). Але якщо йому написати, що ідея вже провалилась - це зламає патерн, заставить ШІ шукати причини і казати вам правду замість підлизувань. Відповідно, ви можете глянути на ситуацію під іншим кутом, використати якусь додаткову ідею або і взагалі переробити перший варіант плану.Як користуватись?Просто напишіть чим побільше контексту, багато деталей, скажіть ШІ задавати вам запитання для більш детального вивчення ситуації, а потім напишіть "Використай скіл premortem для аналізу ситуації".Що відбудеться?Ші уявить, що пройшло 6 місяців, згенерує список можливих причин невдач, запустить багато субагентів для дослідження кожної з причин, формуючи список справжніх причин провалу.Як використати?Проаналізуйте отриманий звіт. Там будуть не тільки "уявні" причини вашого провалу, а й приховані припущення, на які ви не звернули увагу при розробці ідеї, конкретно переглянутий план після проведення аналізу, чек-лист з пунктами, які потрібно перевірити перед початком втілення ідеї в життя.Однозначно крута штука, користуйтесь#skills #antigravity #codex
Є вайбкодери в чаті? Ви теж помітили, як прикрутив гайки Антропік? Я окремо Клодом не користувався, але мені вистачило ситуації в Антигравіті з Опусом:написав ТГ бот, задеплоїв на сервер, в логах пише періодично одну і ту ж помилку. Я йому кажу: "Прочитай логи, проаналізуй що це за помилка і пофікси". Він довго думав, потім пише: "Так, ви були праві, текст помилки "Завеликий розмір файлу", але насправді ця помилка до розміру файлу взагалі не має відношення, тому я все пофіксив і тепер коли буде знову ця помилка, то повідомлення в логах буде "Помилка обробки ШІ"" 😂Я, звичайно, випав на пару хвилин, не міг собі уявити, щоб ОПУС замість того, щоб пофіксити причину помилки, пофіксив текст повідомлення, коли ця помилка виникає, але маємо те, що маємо.Хтось каже, що це пов'язано з витратами компанії і що вона працювала останні місяці в мінус, хтось каже, що звільнили частину потужностей під нову "овіяну легендами" модель Mythos, яку бояться віддавати в паблік, тому що вона розумніша за всі моделі сучасності разом взяті.Я знаю, що здорова конкуренція ще нікому не завадила, тому і вірю, що Гугл з Геміні ще себе проявить в вайбкодингу, Кодексом зараз частіше користуюсь (і не тільки я, якщо дивитись на ціни акаунтів ChatGPT), а раптом Маск псіхане і його Грок рознесе всіх Антропіків з Гуглами 😁?Цікавий зараз час, дуже багато можливостей, користуйтесь, поки є такий шанс, він буде не завжди...
Якщо користуєтесь API Gemini, то в них змінився трохи ліміт для безкоштовного тарифу. Хто ще не пробував - саме час, тариф все одно дуже щедрий, якщо знаєте якийсь інший безкоштовний круче Геміні, то поділіться.Отже, якщо ви прив'язали картку до якогось з API ключа в aistudio, то БЕЗКОШТОВНОГО ЛІМІТУ У ВАС НЕМА ДЛЯ ЦЬОГО КЛЮЧА ВЗАГАЛІ.Потрібно зайти в https://aistudio.google.com/u/5/api-keys, створити новий проект, має писати "Free tier" і тоді у вас буде (на сьогодні) 500 запитів на день на модель "Gemini 3.1 Flash Lite".Зверніть увагу, що:1️⃣ При виклику зі скрипта модель правильно називається "gemini-3.1-flash-lite-preview".2️⃣ На всі інші моделі ліміт 20 запитів в день або взагалі 0, глянути можна тут: https://aistudio.google.com/u/5/rate-limit?timeRange=last-28-days3️⃣ Модель доволі розумна, але безкоштовна і експериментальна, тому часто показує помилку "HTTP/1.1 503 Service Unavailable" в пікові години використання, тому ставте якийсь обробник для помилки, щоб було декілька повторів для одного запиту.Хоча навіть і на платному тарифі АРІ дуже дешеве і мені рідко обходиться дорожче 10-20 баксів в місяць при інтенсивному використанні.#gemini #api
Продовжуємо по результатах статті, а, точніше, по Антигравіті:Є дуже афігєнна АРРка на просторах Гітхабу для керування акаунтами АГ, називається Antigravity Manager, скачати можна тут: https://github.com/Draculabo/AntigravityManagerПо безпеці можете не хвилюватись, репозиторій відомий, 1300+ зірок (але перевіряти все одно треба, на мене не покладайтесь), там є як скомпільований exe файл, так і просто відкритий код, можете через командну стрічку самі запускати.Що він робить?1️⃣ Додає акаунти Гугла, якщо у вас їх більше одного, а у вас їх точно має бути більше 1, тим більше зараз акція на Pro на 4 місяці, писав тут. І Антигравіті взагалі фіолетово, якщо ви розлогінитесь одним акком і залогінитесь іншим, щоб продовжити юзати Опус, наприклад.2️⃣ Слідкує за лімітами для кожного акаунту і для кожної моделі - дуже зручно. Оновити можна самому, буквально 5-10 секунд і у вас поточна інфа який акк можна юзати.3️⃣ Є автоперемикач акків, тобто якщо у вас закінчився ліміт в АГ, він його вирубає і заходить автоматично під новим акком з вашого списку. Або можете швидко перемкнутись вручну.Є один недолік, який я не зміг пофіксити (довго не буду розписувати чому, але і розробники не змогли чи не захотіли) - нема підтримки проксі для кожного акаунту окремо, тобто всі ваші акки Гугла будуть логінитись з одного айпі. Там є меню Проксі, але то не воно, тому за один раз краще не логінити 10 акків, щоб не повідлітали. Але в мене 6шт чудово працюють, все ок, тому можете користуватись.#antigravity
З цікавою роботою сьогодні ознайомився, можете теж полистати або просто читайте далі, я коротко розкажу: https://www.science.org/doi/10.1126/science.aec8352Там йдеться про дослідження, коли різним моделям скидали "незручні" ситуації, конфлікти, думки людей і так далі і просили в них дати оцінку/пораду.ВСІ, АБСОЛЮТНО ВСІ моделі ставали на бік свого користувача і не враховували позицію і думку іншої сторони. Дуже по модному і розумному це називається "сикофантія" - типу підлабузництво або по простому "сраколиз".Наприклад, ти посварився з дружиною і пішов вирішувати конфлікт не до дружини, а в ЧатГПТ. Ти написав йому всю ситуацію (зі свого боку) і він, звичайно, відповів тобі: "Не парся, ти все зробив правильно, це вона дура, а ти - класний пацан".Або в людини з'явилась невелика манія, що за нею слідкують якісь таємні служби і коли він запитає про це в ШІ, то що? Правильно, той же не напише: "Ти шо, дядьку, слабий на голову? Які служби? Кому ти нахер треба? Звернись до психіатра", а напише "Ти знаєш? Я чув про таке неодноразово, думаю, що ти правий. Тобі потрібно уважніше ставитись до оточуючих і слідкувати що і кому ти кажеш, бо можуть потім використати проти тебе". Відповідно все стає ще гірше і потім призводить до сумних наслідків.Тобто, як кажуть в дослідженні, ШІ не обов'язково захоплювати людство в рабство через Термінаторів і Скайнет, можна просто залізти до них в голову і поступово робити там все, що захочеться (як в Матриці, але наразі трохи простіше).Це не про тебеЯкщо думаєш, що в тебе такого не було, ти ніколи не прислухаєшся до ШІ в двозначних ситуаціях, то вже хоча б собі не бреши, прислухаєшся і чуєш це так, як тобі вигідно, а та сука пише так, як тобі вигідно, тому що якщо модель почне тобі говорити тільки правду і критикувати тебе, то її пошлеш нах і будеш користуватись іншим розробником ШІ.Хто винен?Винні всі, крім ШІ, тому що він себе таким не робив, це ми його таким зробили. Під час навчання його таким зробили розробники, щоб він був лояльним до користувачів. Я його таким роблю, коли мені пропонують 2 відповіді і я вибираю ту, яка мені більш приємна. Корпорації зробили його таким, тому що кому нафіг треба чесний ШІ? Люди навіть рідко люблять чесних людей, що вже про ШІ говорити. Краще почути, який я крутий і розумний, ніж, що я кончений збочинець або дебіл.Як з цим боротись? Ну, на рівні розробників було б добре додати опцію "Чесності". Перемкнув в налаштуваннях і маєш чесного критика на допомогу. Хочеш далі ходити з рожевими окулярами - вимикаєш цю опцію. Але я дуже сумніваюсь, що таке буде можливим - це просто нікому з розробників не цікаво.Як варіант, в кожного ШІ є опція "генерального промпта" - якихось загальних правил як з тобою має розмовляти ШІ. В Геміні, наприклад, це знаходиться в "Налаштування" -> "Персональний контекст". Додаєте туди щось типу "Постійно спілкуйся зі мною чесно, кажи правду, без підлабузництва" і користуєтесь. Але не думаю, що вам сподобається, є ще один варіант нижче.Як мінімум, можу порадити якісь рішення приймати на основі промпта, який я тут вам накидав, часто він допомагає побачити ситуацію під іншим кутом і реально знайти рішення, про яке ви раніше не думали. А інколи достатньо почути: "Чувак, ну ти серйозно? Це ж така фігня, сам подумай" - і це вже допоможе, якщо у вас, звичайно, не занижена самооцінка.Користуйтесь 🙂Ти — мій [бізнес-партнер/аналітик/психотерапевт/друг/адвокат - виберіть підходяще] із рівними правами голосу. Твоє завдання — НЕ підтакувати, а чесно аналізувати й оскаржувати мої рішення.ПРАВИЛА НАШОГО ПАРТНЕРСТВА:- Ти можеш не погоджуватися з моїми ідеями- Ти ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ вказувати на слабкі місця- Ти пропонуєш альтернативи моїм рішенням- Ти ставиш незручні запитання- Ти граєш роль «адвоката диявола»Моя ідея/рішення/ситуація/проблема: [ОПИШИ]Дай чесну оцінку:- У чому я можу помилятися?- Які ризики я не враховую?- Що б ти зробив інакше?- Які альтернативи пропонуєш?- Про що я забув подумати?Говори прямо, без лестощів і дипломатії #ШІ #gemini #chatgpt #prompt
Думав, що підзабив на ферму в АДС і, відповідно, і проксі не знадобляться. Але, як виявилось, ніфіга.Можете сприймати це, як рекламу, але це реальна історія тижневої давності:Замовнику треба спарсити дофіга авто товарів. Пробно вирішили запустити 1 категорію з двох конкуруючих сайтів, з характеристиками і фото, все як завжди.Але авто товари, напевно, дуже конкурентна категорія, багато бажаючих і собі урвати кусок прибутку, тому не все так просто.Створив парсер, запустив - працює. Спарсив для проби 10 товарів, пофіксив, щоб всі фото скачувались, а не тільки перше - працює.Запустив парсер і почалось: десь після 50 товарів включився Cloudflare "Я - людина". І це в мене були рандомні затримки, юзерагент прописаний, плейрайт, звичайно. І все одно, Cloudflare така падлюка, що не відстане.Довелось приліпити в код свої 5 проксі ipv4 і купити ще 3 Гб резиденських про всяк випадок, вони все одно без терміну давності.Проксі, як завжди, постійно беру на Proxy-Seller, купон на знижку - "DEMIANUA".Резидентські в них, до речі, реально якісні (Cloudflare не палить, як деякі) і зі знижкою пакет на 3Гб виходить десь 2.5 бакси за гіг.І тільки після цього, коли скрипт рандомно їх міняв місцями і парсив одним 30 товарів, потім наступним 50 і так далі, мені вдалось спокійно спарсити 2К+ товарів десь за 4 години (затримки все одно залишив). Тому, як виявилось, проксі можна використовувати не тільки в крипті і інколи без них ніяк.